Billbird S.A.

Kraków

Opinie o Billbird S.A.

Karolina

Na stronie Billbird S.A. w zakładce kariera nie ma konkretnych ofert pracy. Mimo wszystko istnieje możliwość aplikowania do tego pracodawcy. Czy osoby, które składały swoje CV do Billbird S.A. i obecnie są zatrudnione w tej firmie, mogłyby powiedzieć jak długo czekały na telefon od rekrutera? Jak przebiegał cały proces rekrutacyjny i rozmowa kwalifikacyjna?

Karolina

@FLYFORYOU , więc duże znaczenie ma efektywność pracy która wpływa na decyzję o przedłużeniu umowy, z jednej strony dobrze ,że firma nie owija w bawełnę i o tym mówi? Jak wspominasz swoje doświadczenia? Atmosfera jest ok? To dobra praca na start dla nowych i niedoświadczonych osób?

FLYFORYOU

Witam, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i czuję się nieco rozczarowana: umowa zlecenie na trzy miesiące po czym przedłużona jest o kolejne trzy i tak w kółko, czyli zero poczucia stabilności. Praca od 8-16, stawka 15zł brutto na godzinę, ponoć wychodzi miesięcznie 1800-1900 zł. Zapytałam o możliwości awansu/przeniesienia do innego działu w trakcie trwania umów przy dłuższym stażu i usłyszałam, że takie rzeczy dzieją się bardzo rzadko. Sama praca została określona jako 'monotonna', czasem trzeba byłoby wykonywać oprócz swoich obowiązków również obowiązki osoby nieobecnej. Także nawet przy pozytywnej odpowiedzi raczej się na to nie zdecyduję :)

MaSa

nikt nic?

Anonim
@MaSa 08.12.2016 10:11
nikt nic?

@MaSa, rozumiem ze pytasz o warunki pracy jako handlowiec to sa kwoty netto ten 1000 to max kwota na jaka moga byc wyceniane zadania do wykonania podan standardowe czynnosci.

MaSa

Hej wszystkim, możecie mi powiedzieć o co chodzi z tym 1000zł uznanie lub brak? Mam rozumieć ,że jeżeli nie zrobię z góry wyznaczonego miesięcznego planu to od pensji podstawowej zabierają 1000 zł ? Drugie pytanie to 4500 oferowane to na tyle wystawiam fakture netto czy brutto i oni mi wtedy płącą ja? Z góry dziękuje za informacje

symo

@romi, tamto nieaktualne już, teraz Administratora Systemów Linux i VMware w Dziale Administracji IT poszukują dom pracy, ale wiadomo że lekko przejść rekrutację nie będzie bo nie każdy ogarnie tworzenie skryptów (np. Bash czy Perl), selekcja ostra już na starcie

tress

Atmosfera w firmie jest świetna. Jeżeli chodzi o zarobki to zależnie od stanowiska - PH albo IT mogą liczyć na dość dobre wynagrodzenie, pracownicy stacjonarni na niższych stanowiskach raczej nie mają co liczyć na kokosy. Socjal fajny, można liczyć na premie kwartalne, spotkania integracyjne, itd. Generalnie polecam.

@tress 10.02.2016 13:57

Jakie Premie ? :)

jegopraca

billbird do niczego. zwłaszcza paweł mikielski. Nie polecam wspolpracy z tym Panem

4500 - zus - podatek dochodowy - vat I EW. MINUS 1000 ZŁ ZA BRAK CELU

dany

Słyszałem, że kiepsko płacą PH i zatrudniają na działalności gosp. Ponadto kiepskie samochody, z których nie można korzystać? Pewnie powyższa opinia jest napisana przez kogoś z centrali:)

aab

Atmosfera swietna, zarobki normalne, wszystkie godziny pracy rozliczane sa tak, że poprawniej już się nie da. Najklepszy pracodawca z jakim się spotkałam.

@aab 12.10.2011 04:33

jak można mówić o godzinach pracy na działalności g. :) rph 2500 nowy do 5000 stary na rękę po odliczeniach oczywiście oczywiście w tym 1000 zł uznanie lub brak :)

Zostaw opinię o Billbird S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Billbird S.A.