Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć bardzo szczegółowo rozpisany przebieg oraz czas trwania rekrutacji do Działu Sprzedaży i Marketingu ( https://tactica.pl/proces-rekrutacyjny/ ). Zastanowił mnie jednak jeden z etapów rekrutacji do Działu Marketingu. Już po podpisaniu umowy, na nowego pracownika czekają szkolenia wstępne oraz testy merytoryczne. Ktoś z Was może powiedzieć o jakich testach jest tu mowa?

zzz
@Iza 4 dni temu

z tego co wiem testy z wiedzy dotyczą przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych, specjalistów i product managerów w marketingu, kierowników regionalnych - czyli osób, które pracują z klientami na co dzień i muszą mieć tą wiedzę

Marzena
użytkownik zarejestrowany

Aplikowałam na stanowisko asystentki w dziale sprzedaży i marketingu. Czy dowiem się coś więcej o firmie? Słyszałam , że jest spoko ale takie info bezpośrednio od pracowników jest cenniejsze przynajmniej dla mnie

pola
@Marzena 4 dni temu

w firmie od lipca wszystko się zaczęło zmieniać . marketingiem i sprzedażą zaczął zarządzać nowy dyrektor, który pracował wcześniej w dużej firmie farmaceutycznej. Wprowadza odpowiednie standardy. Pracuje się naprawdę fajnie. Wysoki poziom kultury, bardzo dobra komunikacja, pomoc w razie problemów. Dużo fajnych ludzi.

Jerzyk
użytkownik zarejestrowany

Czy możecie mi coś podpowiedzieć o pracy przedstawiciela medycznego/ specjalistyczny? Słyszałem sporo dobrego o Tactica i mam zamiar aplikować. Jaka jest atmosfera? Jak przebiega rekrutacja? Forma rozliczeń?

Luzik
użytkownik zarejestrowany

Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel medyczny ?

Ja
@Luzik 2 tygodnie temu
Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel medyczny ?

Tablet samusng, samochód (albo Hyundai i30 albo Ford focus) , telefon stara nokia taka nie dotykowa wiec lepiej swojego prywatnego używać bo wstyd wyciągnąć :) ale ogólnie ogólnie to w porządku pozostałe .

Marzena
użytkownik zarejestrowany

Najważniejsze to mieć serce do tego co się robi, zadowolenie z pracy to postawa do sukcesu. Praca przedstawiciela medycznego wbrew pozorom nie jest ani łatwa ani lekka o ile nie przynosi wyraźnych efektów. Polecam firmę ale pracować trzeba solidnie!!

Zainteresowany

Cześć, zastanawiam się nad pracą w tactice i mam kilka pytań. Jak wygląda możliwość korzystania z samochodu prywatnie jest z gps'em? W firmie są recall testy do lekarzy? Umowa jest na jaki okres czasu?

użytkownik zarejestrowany

@Nick dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Jednak jest to też częściowo kwestia mocno indywidualna i subiektywna. Czy ktoś jeszcze z pracowników mógłby powiedzieć coś o pracy w tym dziale firmy?

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że obecnie firma poszukuje również pracowników na stanowisko telefonicznego przedstawiciela farmaceutycznego. Ktoś z Was wie coś więcej o tym dziale firmy? W treści oferty pracy można znaleźć informację o tym, że jest możliwość awansu na stanowisko przedstawiciela. Jak wielu osobom się to udaje? Możecie powiedzieć też coś więcej o oferowanych szkoleniach? Czy w tej pracy rzeczywiście można się odnaleźć bez wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży?

Nick
@Iza 31.08.2017, 13:57

Tylko jednej osobie udało się zostać przedstawicielem z tego co wiem. Poradzi sobie rzeczywiście każdy. Praca jak praca, targety ciężko, jak w każdej firmie osiągnąć ale idzie to zrobić jak się postarasz. Nie polecam ze względu na atmosferę w pokoju w którym będziesz przebywać - obgadywanie koleżanek po pracy i w trakcie gdy tylko na chwilę wyjdziesz, wieczne narzekanie jak jest ciężko (część osób chciałaby chyba wypłatę za darmo) i jacy wszyscy wokół są źli i złośliwi.. takie towarzystwo. A wiadomo że atmosfera w pracy też jest ważna :)

Łukasz
@Nick 11.09.2017, 12:44

Nie pracowałem w tym dziale ale wiele można się dowiedzieć na zjazdach po kilku głębszych. Dziewczyny mają tak krzykliwe głosy, że przeklinanie i narzekanie słychać dosłownie wszędzie. Dziewczyny narzekają na stary sprzęt: komputery, które mogłyby trafić dawno do muzeum oraz słuchawki. Same nie jeden raz mówiły, że boją się, że sprzęt im się wysypie i nie będą miały na czym pracować. Farmaceuci też często wspominali, że z dziewczynami źle się rozmawia bo albo coś trzeszczy albo ledwo słychać rozmówcę. Jeśli chodzi o awans to ponoć można zapomnieć. Mimo wyższego wykształcenia utknęły w telemarketingu z którego nie mogą się wydostać. Ale mimo tak kiepskich warunków pracy dziewczyny i tak chwalą sobie tą pracę. Jak same mówią atmosfera jest tak wyluzowana, że oglądanie seriali, pobyt na Facebooku i innych plotkarskich portalach, granie w gry na komputerze jest na porządku dziennym, dlatego mimo beznadziejnie niskiego wynagrodzenia praca jest do wytrzymania. Widziałem również jak dziewczyny chamsko odnosiły się do kierownictwa co nie świadczy dobrze o ich profesjonalizmie. A obgadywanie jednego kierownika do drugiego jest już lekkim nietaktem. Zresztą są w stanie obsmarować wszystkich z firmy.

Olek

@Olek 23.08.2017, 23:13
Jesteście pewni, że nie ma tematu dotyczącego firmy TACTICA Pharmaceuticals o którym można napisać coś pozytywnego?...

Dobra firma na start, zdobycie doświadczenia. Gardimax Medica bardzo dobry produkt. 600km na prywatna jazde samochodem sluzbowym. Poznanie rynku, ludzi, branzy

Maja

wyprodukowanie leku to grosze, wmawiają PH ile to dziennie musza zrobić obrotu min.2 tys tak naprawdę wystarczy robić dziennie 50zl sprzedaży i to już wystarczy żeby utrzymywać Ph. Reszta idzie na cały sztab zarządzający.

Ludzie Tactici :) co to będzie , zobaczymy. Życzę powodzenia pracującym jak i sobie ! Pozdrawiam, PF

Darek
użytkownik zarejestrowany

Czyżby jakieś zmiany poważne zaszły w firmie? Mam zamiar aplikować na przedstawiciela medycznego i dopytują. Czy może mi ktoś podpowiedzieć w temacie?

ava
@Darek 20.08.2017, 16:35

Tak to prawda. W firmie duże zmiany, na lepsze. W końcu!! Najlepiej idź sam na rozmową i się przekonaj.

Luiza
użytkownik zarejestrowany

Nie znając do końca przyczyn rotacji nie można oceniać firmy!!

uje się nie kreskuje...
@MonikaDziewczynaRatownika 17.08.2017, 14:15
Rotacji kilkudziesięciu pracowników (20+) pf/pm w przeciągu jednego roku ? ilu pracowników ze stażem powyżej 1 roku zostało ak...

Jeżeli chcesz wiedzieć to musiałabyś zapytać pracujacych albo w zasadzie to wystarczy przeczytać post nad Twoim... będzie dużo lepiej...

Rudi Szubert
@MonikaDziewczynaRatownika 17.08.2017, 14:15

Moniko....płaca.Ludzie nie chcą przychodzić tylko po doświadczenie- bo to na słabę w dłuższej perspektywie czasu ze strony zarządu. Żoładki wszedzie sa takie same,a jesli pracownik dostaje ofertę lepsza zdecydowanie finansową to nad czym się zastanawiać???nie mówię o 100,200 więcej bo to żadna różnica ale 500,700...to już jest czysz zapłacony. Mądra zasada jak posmarujesz tak pojedziesz ;)braki organizacyjne a raczej chaos...

kjhfskjdh

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka co DJ? ;)

Tactica
@kjhfskjdh 16.08.2017, 21:25
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka co DJ? ;)

@Tactica 17.08.2017, 11:09
Bardzo dobra decyzja zarządu , wyjdzie to na lepsze i firmie i pracownikom. Człowiek psuł atmosferę i wszystko dookoła....

Szkoda ze polowa pracownikow zdążyła odejsc w tym czasie

Mania
użytkownik zarejestrowany

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami, dla mnie to fajna firma.

użytkownik zarejestrowany

@Ewel_89 co dokładnie masz na myśli mówiąc o rotacji pracowników? W niektórych firmach jest to naturalne, szczególnie na niektórych stanowiskach. W jakich działach w TACTICA Pharmaceuticals rotacja występuje? Jak duża jest jej skala?

Bolek
@Iza 09.08.2017, 11:44

We wszystkich działach - nawet w biurze gdzie ludzie siedzą jak myszy pod miotła a atmosfera jest gęsta bo każdy boi sie spojrzeć a za plecami jada równo na siebie - tutaj milusi a za plecami z zazdrości nóż wbija. W terenie dłużej niż rok to pracuje kilka osób to chyba o czymś świadczy?

@Iza 09.08.2017, 11:44

Jeśli chodzi o pracownikow terenowych to skala rotacji jest bardzo duza, na palcach jednej reki mozna policzyc pracujacych dluzej niz 1 rok. Najczesciej w ciagu roku na danym terenie przewinie sie min. 2 przedstawicieli. W biurze tez zmiana goni zmiane.

Patryk
użytkownik zarejestrowany

Niestety wielu młodych nie identyfikuje się z firmą tylko z kasą bez względu na firmę. Taka jest prawda

Norbi
użytkownik zarejestrowany

Jeśli ktoś po miesiącu pracy wystawia opinię o firmie to powinien pracować jako psycholog a nie w TACTIC-e. W tym czasie inni muszą poświęcać czas żeby szkolić młodego a tu proszę taki kwiatuszek wyrasta!!!

Artur
@Norbi 23.07.2017, 19:09

zgadzam się z tobą Norbi młodzi przychodzą i psuja atmosferę, sieja ferment, po 2-3 miesiące pracują oczekiwania maja wielkie i zarobki by chcieli na poziomie osób które pracują kilka lat., uważam ze jeśli ktoś nie daje rady to szkoda jego czasu, i paliwa które zużywa, niech szuka w innej branży.

@Artur 24.07.2017, 20:23

Nowi pracownicy trzymaja Tactice przy zyciu, przychodza nieswiadomi tego balaganu organizacyjnego i szczesliwi z otrzymanej szansy. Pracuja wiecej i dluzej, bo chca sie pokazac. Sa bardziej "plastyczni". I to jest taktyka Tacticy i taka jest ich strategia. Firma bardzo dobrze o tym wie, stad ciagle i nieustanne rotacje pracownikow. Takze moim zdaniem nowi pracownicy sa zatrudniani m.in. dla poprawy atmosfery

Nickonick

Na początku rozmowy o pracę, warto zapytać rekrutującego ile wynosi średni czas zatrudnienia na stanowisku pm i pf w firmie Tactica? A potem zadac sobie pytanie czy aby na pewno warto, wbrew zapewnieniom ze oczywiście ze warto:)? Panowie na górze, zacznijcie od ustalenia standardów zatrudnienia i traktowania pracownika, bo nikt was poważnie nie potraktuje, poza młodą siłą roboczą, która chce gdzieś rozpocząć w branży i myśli ze tak musi być , a później sie przekona jak jest , jak w ogóle zdąży:) Pozdrawiam.

Monia

Monia 2
@Monia 20.07.2017, 11:56
TACTICA to dobra, spokojna firma dla ambitnych ludzi.

Hahahahah dobre:) spokojna i dobra to zupełne przeciwieństwa akurat:) możecie pisać sobie a jak ktoś popracuje miesiąc to bedzie miał swoje zdanie jak zawsze to samo co wszyscy czyli wyzysk mobbing i brak szacunku aaa i obłuda

@Monia 20.07.2017, 11:56
TACTICA to dobra, spokojna firma dla ambitnych ludzi.

Dobra i spokojna firma, lecz jedynie na start w branży. Prawdziwa szkola zycia. Na plus flota, mlody zespol, mozliwosc zdobycia doswiadczenia. Praca idealna jesli nie posiadasz rodziny lub nie potrzebujesz czasu wolnego. Praca zdecydowanie ponad 8 godzin, duzo niepotrzebnych tabelek po pracy. Ciagly stres, czy przypadkiem dzien dzisiejszy nie jest twoim ostatnim dniem pracy. Byle do urlopu, potem jakos to bedzie. Ciagla rotacja, brak informowania o zmianach, czesto irracjonalnych. Praca wymaga duzej samomotywacji, poniewaz musisz miec swiadomosc ze pracujesz za podstawę. Plany sa oderwane od rzeczywistosci. Ciagla rotacja powoduje rok rocznie utrate kolejnych, zrezygnowanych zmianami aptek czy lekarzy. Do polecenia jedynie na start

NickJakKażdy

Praca ok, produkty pozytywnie odbierane w aptekach (gardimax medica ma swoich pacjetnów), z plusów flota samochodowa, możliwość postawienia pierwszych kroków w farmacji, ciekawe doświadczenia/ możliwości rozwoju - szkolenia , i tak zwany samorozwój podczas pracy:). Wymaga dużo zaangażowania, solidności i podjęcia rękawic - jak to w życiu. . Minusy jak i wszędzie są, trochę organizacyjnie jest zamieszanie, rotacja pracowników, plany sprzedażowe poza sezonem infekcyjnym ciężkie do osiągnięcia. To tak z grubsza.

Tampobiegl

W Warszawie/mazowieckim rynek jest mega zepsuty. Nie warto. Nie ma uregulowanych spraw u klientów, premie to marzenia. Kasa spoko, ale nadmiar tabelek do wypełniania co tydzień. Raporty 2 razy dziennie do RKS bo inaczej bunt na pokładzie. Jedyne co było fajne w tej firmie to zespół i flota aut

Moniek
użytkownik zarejestrowany

Każdą firmę oceniamy z własnego punktu widzenia i jeśli ktoś ma na pieńku z firmą to możemy się domyślać jaką napisze opinie. Niestety można mnożyć przykłady z jakości pracy, wydajności czy zaangażowania które pozostawiają wiele do życzenia. Firma jest ok!!

Franek
użytkownik zarejestrowany

Jestem zainteresowany pracą jako przedstawiciel medyczny. Czy tu można godziwie zarobić? Może ktoś podpowie?

Kaz
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiam sie dlaczego tak lubicie oceniać pracę zwierzchników? Jestem zwykłym szeregowym pracownikiem i nie zwracam uwagi na szefostwo jedynie wykonuje ich polecenia. Niech każdy zajmie się swoja pracą.

Kaz
użytkownik zarejestrowany

TACTICA Pharmaceuticals jest fajna firmą, szkolą pracowników. Jak ktoś pracuje sumiennie i nie obija się to i finansowo nie narzeka. Mamy taki czas ludzi bardzo roszczeniowych i dlatego jest tyle złości i zawiści. Starzy pracownicy nie darzą zaufaniem młodych.

Tom

Przedstawiciele powinni zdecydowanie odwiedzać wiecej Aptek.12wizyt to stanowczo za malo,i przynajmniej skuteczność tych wizyt 70%.Płacić za wykonaną prace a nie za jeżdżenie bezcelowe autami.Kazdy powinien miec zaplanowane co w danym dniu chce zrobic.7 kroków sprzedaży sie klania.

Ja
@Tom 14.06.2017, 12:19

Tak i pracować po 12 h dziennie najlepiej + tabelki w domu za sama podstawę ????

nick
@Ja 26.06.2017, 12:15

na tabelki nie miałaś czasu za to na hejt masz. najlepiej wszystko krytykować

ela

Słyszałam ze kierowniczka sie zwalnia tyle lat pracowala,pewnie przejdzie do konkurencji i zabierze ze sobą tych swoich przedstawicieli

stach

Pewnie tak jest , skoro już inwestują z pracownika i go szkolą ( jednak coś to kosztuję ) to nikt by nie chciał żeby po miesiącu za kilka złotych podwyżki odszedł do konkurencji i sprzedawał info jakie promocje itp ..

Konrad
użytkownik zarejestrowany

@alonso Czy możesz napisać coś więcej na temat klauzuli i wirtualnej kary? Może w ten sposób firma zabezpiecza się że po szkoleniu pracownik musi przepracować 6 miesięcy. Jeśli tak jest to wcale się nie dziwię!

alonso

Jeszcze nie zacząłem pracować a już klauzula do podpisania, że jak odejdę w ciągu 6 miesięcy mam zapłacić firmie 2 000 zł :) HA HA HA. Jak widać firma musi się mocno starać w każdy możliwy sposób żeby z niej ludzie nie uciekali. A może tak po prostu zacząć płacić ludziom i traktować ich jak normalne osoby to przestaną uciekać do konkurencji?

Luidzi
użytkownik zarejestrowany

@arek Trochę to smutne co piszesz. Nigdy praca nie będzie dla Ciebie drugim domem przy takim nastawieniu. Dobre wyniki w pracy są uzależnione od Twojego nastawienia do pracy, brak wyników to brak dobrych pieniędzy. TACTICA daje możliwości zarobienia dobrej kasy.

Zaczęło się :)

Aluś

Ja po 3 miesiącach będę zwijał żagle, pracuje niecały miesiąc ale już widzę ze jest ciężko, pakiety na tych aptekarzy nie działają, za mało jest gratisów, w FMCG jest dużo lepiej, tam zawsze cos da się srzedac,tu bez układów i znajomości z aptekarzami jest bardzo ciężko.

@Tofik 01.06.2017, 15:20
ja też Aluś będę zmykał za dużo jazdy człowiek wiecznie zmęczony, w domu żona czeka a tu jeździć trzeba łatwiej by było jakby p...

nie przyjdą :)

Jacek
@Aluś 31.05.2017, 15:16

W sumie cieszę się, że tam nie pracuję. Rekrutację na PM wygrałem ale ostatecznie widzę, że dobrze się stało(usunięte przez administratora)

K

Pracowałem w Tactice i po jakimś okresie czasu mogę bez emocji napisać o plusach i minusach pracy w firmie: Plusy pracy w Tactice: -Nowa flota samochodów Kia Ceed/Hyundai i30/Ford Focus -możliwość korzystania z samochodu w czasie prywatnym (limit 600km - liczy się tylko od piątki 19:00 do niedzieli 24:00) -Fajni ludzie z którymi się pracuje -Cyklówka w Zakopanem - w hotelu 4* z imprezą wigilijną -część preparatów które można sprzedawać z czystym sumieniem(linia Gardimax medica) -przyjmują bez doświadczenia w branży -telefon służbowy -bagażnik na akcje promocyjne -jazdy podwójne i potrójne na których można wiele się nauczyć(w moim rejonie był doświadczony kierownik który pomagał na podwójnych) - południe polski -mili i pomocni pracownicy z biura - super kadra między innymi flotowiec, dziewczyny z kadr, marketingu, produkt managerowie Minusy pracy w Tactice: -Pracuje się po 10-12h(pierwsza wizyta rozpoczyna dzień pracy, nie ważne czy zaczynasz 100km od domu czy pod domem - pracuje się po 8h w terenie bez doliczania czasu dojazdu) - jest to nadużycie z strony firmy i wszyscy dobrze o tym wiedzą jednak firma wymusza to na pracownikach -Wypłata dla nowych pracowników 2300-2500zł na rękę -plany sprzedażowe które są nie realne do osiągnięcia po za sezonem infekcyjnym(w sezonie infekcyjnym premię wzięło tylko 5 czy 6 osób na cały zespół PF i PM) - plany są tak skonstruowane żeby pracownik ich nie zrealizował - nie ważne czy zrobisz 100% wyniku total - jak nie masz minimum 85% w poszczególnych produktach nie dostajesz premii - możesz liczyć na maila z pochwałą za którego zupy nie ugotujesz. -Sprzedaż produktów z 4 kanałów i konkurencja między pracownikami - Gardimaxy sprzedaje: PF, PM, telemarketing i KAS który robi promocje w hurtowniach -Tabelki do wykonywania po pracy - między innymi stąd praca po 10-12h dziennie -Ciągła inwigilacja GPS w samochodach, raporty dzienne o 13:00 i po pracy -kara umowna za zerwanie umowy przed czasem - mnie nie dotyczyła ale wiem że obecnie jest stosowana -brak pozytywnej motywacji -brak socjalu (jest tylko najtańsze ubezpieczenie i "starzy pracownicy" dostali bony na święta) -niski budżet marketingowy -niektóre produkty z linii OTC są delikatnie mówiąc źle odbierane przez farmaceutów(skurcz bloker, goldes) -PM promują 3 spraye które są na tą samą jednostkę chorobową - lekarze sami pytają się co mają pisać skoro są 3 produkty na to samo) -duża rotacja pracowników -małe możliwości rozwoju podwyżka dla nowych pracowników w granicach 200zł jeżeli ktoś jest posłuszny i poświęca się w 100% firmie. Pracujemy aby żyć a nie żyjemy aby pracować - być może kiedyś w Tactice będzie lepiej

@K 25.05.2017, 14:24

jeszcze nie usunięte? :)

Kasiula
użytkownik zarejestrowany

@A To jest bardzo ważne, ponieważ otrzymujesz wiele informacji zdobytych kosztem firmy i po kilku miesiącach pracy idziesz do konkurencji? Chyba nikt nie chciałby tak prowadzić swojej firmy? Wiadomo, że boimy sie takich zobowiązań ale konkurencja nie śpi.

@Kasiula 23.05.2017, 09:07

do jakiej konkurencji, czy wy wszyscy tam myślicie ze jak PH dostał prace w waszej firmie czy to innej farmacji to zaraz będzie mówił jak to było u poprzedniego pracodawcy, każdy ma to gdzies,liczy się tylko kasa, jak dawaja więcej to idę gdzie indziej nie przyzwyczajam się ani do miejsca ani do klienta ani do firmy pracuje tylko i wyłącznie dla pieniędzy a nie dla jakiś informacji przekazywanych konkurencji, co to kogo obchodzi, widać biurokracja była za komunę i jest do dziś w niektórych firmach

@Kasiula 23.05.2017, 09:07

@

Jezeli chodzi o prace w firmie to : 2500 k na rękę na początek. Samochód służbowy - do użytku prywatnego , oczywiście jest limit na miesiąc - weekendy, bo w tygodniu cały czas sa naliczane służbowe. Służbowych ma się w zależności od terenu ale najlepsze to ze jezeli przekroczysz limit miesięczny a nie przekroczysz prywatnych to płacisz za te slizbowe ze swoich pieniędzy !!!! Brak benefitów. Niestety. Tabelki; tabelki tabelki - turaj temat rzeka ... starta czasu i bezsensu praca po godzinach pracy . Normalny pracodawca zwolniłby pracowników 1/2h wczesniej ( aczkolwiek to i tak zabyt mało czasu na te cholerne tabelki) żeby sobie mógł w dzień wysyłania tabelek na spokojnie je uzupełnić. Tabelki - jednej największy minus ------!!!!! Oczywiście najlepiej jakby się pracowało jeszcze nadgodziny w terenie . Dojazd oczywiście ma pierwsza wizytę liczy się od momentu zaraportowanoa jej czuli nawet jak masz 1 h drogi to niestety to Twój czas prywatny, tak samo jak po pracy . Ludzie fajni byli/są - pomocni . A wiec jeZeli firma to czyta to - zlikwidujcie te tabelki bądź pozwólcie wczesniej zjechać do domu żeby pracownicy mogli uzupełnić to o rozsądnych godzinach . INACZEJ WSZYSCY SIĘ POZWALNIAJĄ !!!!!!

arek

ja tez nie polecam.zacząłem tam pracować i już mam wątpliwości

Xyz

zxc
@Xyz 20.05.2017, 08:16
Nie polecam

Dlaczego nie polecasz? Jaki jest powód? Aplikuję do Tacticy i wolałbym wiedzieć :) Tylko nie pisz, że stres i ciśnienie bo to akurat jest teraz wszędzie w sprzedaży.

A
@Xyz 20.05.2017, 08:16
Nie polecam

a dlaczego nowi PH zatrudnieni musza podpisywać jakieś śmieszne klauzule ze w razie odejścia wcześniejszego niż brzmi umowa..to musza kare płacić do 2 tysięcy. Czy to aby nie jest niepoważne, przecież jest demokracja chce robię nie chce nie robię. Dopiero zacząłem pracować a już mam wątpliwości.

Leon
użytkownik zarejestrowany

Czyżby TACTICA Pharmaceuticals podpisała jakiś nowy kontrakt i potrzebuje tylu kierowników regionalnych oraz przedstawicieli medycznych.? To byłaby fajna perspektywa dla wszystkich pracowników. Pracuje tu już dość długo i mam dobrze, kasa też jest całkiem przyzwoita.

KMarta
użytkownik zarejestrowany

Jakiego doświadczenia oczekuje TACTICA od kandydata na regionalnego kierownika sprzedaży? Może ktoś mógłby podpowiedzieć?

a po co?

Wymagają zdjęcia w cv, co jest niezgodne z przepisami o ochronie danych osobowych.

Leon
użytkownik zarejestrowany

TACTICA Pharmaceuticals ma bardzo dużą ofertę pracy czy to rozwój firmy?

zxc

Ile zarabia średnio PM/PF po okresie próbnym (premia + prowizja) ? Nadal jest duża rotacja pracowników? Z góry dziękuję za informację.

Apollo
@zxc 09.05.2017, 20:04

Zależy czy masz doświadczenie w branży czy nie. Jak będziesz się rowijaj i realizował plany to po okresie próbnym bez doświadczenia możesz podstawy mieć w granicach 3k. Nie jest już taka duża rotacja ( tylko gdzie jej nie ma), słyszałem, że wprowadzają nowe produkty czyli się rozwijają.

Benek
użytkownik zarejestrowany

Czasami bywa tak, że trzeba odświeżyć załogę i przy nowych osobach znacznie poprawia sie atmosfera w firmie. Jest to ważny element na który zawsze trzeba zwracać uwagę, zła atmosfera psuje chęci do pracy i pogarszają się wyniki finansowe. Ja lubię swoją firmę.

Były

Jak czytam opinie takich flustratów to chce mi się śmiać. Pracowałem w Tactice ponad rok temu i wiem doskonale, że jest to firma wymagająca oraz która potrafi bardzo dużo nauczyć. Dodatkowo ma bardzo dobre produkty. Najlepiej jest narzekać a nie zabrać się do pracy. Zastanówcie się co daliście od siebie. Lepiej siedzieć na goworku i marudzić, że to nie jest dobrze i to.

Lol
@Były 23.04.2017, 13:59

Hahahahah dobre sobie!!! To czemu juz nie pracujesz?

Realista
@Były 23.04.2017, 13:59

Nauczyć to można sie było kiedyś jak byli dosw. Pracownicy w marketingu i w sprzedaży. Dzisiaj juz nie ma nikogo z tych co szkolili. Dzisiejsza kadra kierowników to przedstawiciele z innych firm którzy uczą sie pracy w aptekach od przedstawicieli którymi niby zarzadzaja:) żenujące sa stwierdzenia rks po podwójnych- "nie mam sie do czego przyczepić" i to jest podsumowanie wizyt- kiedyś nie do pomyślenia. w dziale marketingu juz nie ma nikogo- wszyscy odeszli

arturo

zaproponowali mi 2.500 netto na początek na farmaceutycznego teren Konin okolice,wysyłają testy do rozwiązania jak tam jest naprawdę, proszę o rzetelne opinie.

EmAjEs
@arturo 15.04.2017, 20:34

Za moich czasów, a było to w 2013 roku testy były tuż przed podpisaniem umowy i miały na celu sprawdzenie twojej wiedzy o preparatach - nie było żadnego szkolenia wstępnego - skład, stosowanie, itp itd trzeba było nauczyć się samemu. Ale to było w 2013 jak jest teraz nie mam pojęcia. Firma godna polecenia dla osób, które nie mają doświadczenie jako PF czy PM - warto zahaczyć się na przynajmniej rok, dwa. Zarobki faktycznie nie powalają jak ta branżę ale przynajmniej zdobędziecie doświadczenie, poznacie farmaceutów lekarzy na terenie - łatwiej potem będzie o pracę w innej większej firmie, która lepiej zapłaci. Samochód służbowy był oczywiście telefon też, narzędzia sprzedażowe do pracy z lekarzami i farmaceutami także - też nie powalający budżet - ale było ok - ja z perspektywy czasu polecam jako firme na start, max do 2 lat.

arek

Byłem na rozmowie na teren Turek,Konin,Kalisz,województwo kujawsko pomorskie na Ph farmaceutycznego, zastanawiam się czy podjąć prace w tej firmie, podobno chcą mnie przyjąć przysyłają jakieś testy do wypełnienia tylko po co?

stick

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PF, czy możecie mniej wiecej napisać jakie warunki finansowe, jakie narzędzia pracy, czy można jeżdzić autem prywatnie?

dako

hej hej, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PF czy możecie mozecie napisać jakie warunki finansowy, czy da się wyrobić premie??

Zostaw opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.