Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Mały ale jary

Pracuje już kilkanaście miesięcy. To nie firma jest kiepska tylko czasami przyjmuje niewłaściwych ludzi na stanowiska których nie powinni zajmować. Wystarczyły zmiana RKSa czy dyrektora i z firmy w której wyjście rano do pracy było jak psychoterror zamieniło się w normalną pracę w której cisną ale i nie jest lekko ale jest normalnie. Czasy są takie, że nigdzie nie jest lekko. Może najlepiej żeby ludzie w Krakowie zajęli się swoją pracą i suportem dla ludzi w terenie a nie traktowaniem handlowców jak elementu przejściowego. Wypasione cyklówki trwające przez kilka dni nie są lekiem na całe zło. Szkoda na to czasu sił i środków. Jak kadra nie traktuje handlowców jak partnerów to to nic nie da. Po pandemii spotkania w małych zespołach a nie wielkie zloty. RKS to człowiek który powinien rozliczać swoich handlowców i być dla nich WSPARCIEM i doradcą co i jak zrobić a nie z powodu swojej słabości merytorycznej je... ich na okrągło. Wsparcie nas w terenie, normalna praca z handlowcami jako partnerami a nie cwaniakami i wyrobnikami. Dobrze, że firma pozbyła się managerów którzy nie nadawali się na te stanowiska. Nie jest łatwo w terenie ale jest ... NORMALNIE. Miałem bardzo negatywną opinię. Tu i teraz zachęcam. Ale na rynku jest ciężko i jest ciśnienie ale gdzie nie ma...

Doświadczony handlowiec
@Mały ale jary

@Mały ale jary , Witam , czytam od początku wszystkie wpisy i tu wyczytałem odrobinę równowagi i rozsądku. Ogólnie można wyczytać że produkty się bronią. Drodzy handlowcy na RKS , Prezesów= Zarząd , nie mamy wpływu, ale zachęcam do mówienia swoich odczuć po każdej wizycie(praca wspólna) , opinii , rozmowie telefonicznej . Nie trzymajcie swoich opinii, odczuć w sobie . Zachęcam do robienia tego w sposób cywilizowany z argumentami itd. Na temat Zarządu , RKS ( oprócz Pomorza) nie można wyczytać za dużo dobrego. No cóż róbmy swoje dalej z zasadą jest Ci źle szukaj i nie męcz się -szkoda życia.

Większość niezadowolonych osób tutaj to raczej Przedstawicie. Powiedzcie proszę jak wyglada praca w biurowcu? Czy ludzie się dogadują? Są pomocni? Jaka panuje atmosfera?

Magdalena
@Zainteresowany

Skoro sam twierdzisz że są niezadowoleni to jakich odpowiedzi się spodziewasz? :P

@Magdalena

Zapewne najlepiej szczerych :)

Mhm, pokrywających się z Twoimi? Bo wygląda na to ze trochę już masz te opinie wyrobiona skoro oceniasz która jest szczera a która nie

Justyna

Ale poważnie wierzysz, że to sprawdzone info jest? Bo chyba równie dobrze każdy sobie tak o może takie coś napisać?

Szczepan
@Justyna

Sprawdzone

Do Szczepan
@Szczepan

A ja Szczepan słyszałem, ze nikt w sieci nie jest anonimy, Ty również, wiec pewnego słonecznego dnia możesz dostać list polecony z pieczęcią urzędową i wezwaniem do sądu…

Szczepan
@Do Szczepan

No , ale to jest prawda. Niestety . Za prawdę nikt nikogo nie będzie sądził .Wyrzucili go z Maspexu za machlojki

Justyna
@Szczepan

Skoro sprawdzone to czemu zniknęło?

PŚL

Czytam poniższe opinie i zastanawiam się czy pracowaliśmy w tym samym miejscu. Moja wypłata nigdy się nie spóźniła, a nawet przez okres prawie roku (tyle pracowałam) była często kilka dni przed czasem. Szef jest normalnym człowiekiem (pomógł mi w prywatnej sprawie mimo, ze byłam już na okresie wypowiedzenia), Panie z księgowości/kadr zawsze odpowiadały miło nawet na najgłupsze pytania, marketing wysyła potrzebne materiały, KASowie udzielają informacji bez problemu, ludzie są w porządku. Preparaty dobre i bardzo dobre, znane wśród lekarzy i farmaceutów, poza tym pracuje sporo osób z o wiele dłuższym stażem to tez o czymś świadczy. Jak ktoś chce spokojnie pracować i lubi farmacje to polecam, firma się rozwija i jest OK ;)

Krakowianka
@PŚL

Na jakim stanowisku pracowałaś? Dlaczego zdecydowałaś sie na zmianę pracy?

PŚL
@Krakowianka

PM, przeszłam do innej branży

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
M.

Witam, bez względu na wynik rozmowy rekrutacyjnej przeprowadzonej w zeszłym tygodniu na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. Chciałam podziękować za bardzo sympatyczną atmosferę spotkania i konstruktywne uwagi. Pozdrawiam Pana Jakuba.

Łukasz

Witam, brałem udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko; Przedstawiciel Medyczny. Nie zdecydowałem się na pracę ale muszę przyznać, że proces rekrutacyjny przeprowadzany był bardzo rzeczowo, profesjonalnie i w partnerskich relacjach. Pozdrawiam Pana Jakuba z północy kraju.

Ilona
@Łukasz

Rekrutacja miała jakieś etapy czy był tylko jeden?

RKS Północ Tactica
@Łukasz

Panie Łukaszu dziękuję uprzejmie za opinię i życzę spełnienia na nowej drodze zawodowej. Pozdrawiam.

Hugo

Kandydowałem na stanowisko w biurze w Krakowie. Na początku w miarę sympatyczna rozmowa z członkiem zarządu. Pytania o doświadczenie, słabe i mocne strony itp. Telefon zwrotny i umówienie na spotkanie już w biurze i tu zaczynają się schody. Na wejściu legitymowanie się ochronie (ok, może to nie ich wina, ale jednak trochę dziwna sytuacja). Zostałem poinformowany przez panią ochroniarz o konieczności założenia maski, ponieważ nie wpuszczą mnie akurat do tego biura. Na wejściu rzeczywiście sekretarka w masce po czym wchodzi prezes, który oczywiście jest bez niej. Zapaliła mi się tutaj pierwsza lampka o złym traktowaniu pracownika i patrzenia z góry i nie myliłem się co do tego. Rozmowa bardzo absurdalna, co najmniej jakbym kandydował na dyrektora. Pytania "Gdzie widzi się Pan za 5 lat w życiu prywatnym", "Jakie wartości Pan wyznaje" , "Z czego się Pan aktualnie utrzymuje"(pytane z pogardą). Potem zadania, podczas których szef cię krytykuje. A to nie umiesz zrobić takiej jak chciał tabeli przestawnej mimo, że nawet nie wiedziałem o co mu chodzi. A to nie umiesz pisać po angielsku na poziomie co najmniej C1. Nie zawacham się użyć słów - człowiek, który prowadził rozmowę był chamski, pogardliwy, a w dodatku prostacki. Co do zarobków również są żenujące. Z racji tego, że nie mam doświadczenia zaproponowałem śmiesznie niską stawkę - 3300 brutto. Po czym padło pytanie ile chciałbym po okresie próbnym. Moja propozycja 4000 brutto została skomentowana "A to dużą podwyżkę pan chce" XD Finał rozmowy był taki, że Pan obiecywał kontakt po czym się nie odezwał. W sumie dobrze, bo i tak bym nie przyjął ;)

Ox
@Hugo

Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Hugo
@Ox

Specjalista ds. dystrybucji bezpośredniej

Cześć , zauważyłem ofertę pracy na zach pomorskie na stanowisko KAS ktoś coś napisze więcej o pracy na tym stanowisku w tej firmie ? Czy warto ?

Ins

Czy mogę prosić o opinie o pracy w zapewnieniu jakości?

Rysiek

Jaka dokładnie flota jeżdżą handlowcy w tactica?

Czarny
@Rysiek

PF i PM Opel Astra, Kierownicy Opel Insignia i Mondeo

Iza

Od jakiegoś czasu śledzę oferty pracy na Pracuj.pl i niech mi ktoś odpowie na pytanie: dlaczego ogłoszenie na asystentkę marketingu, które wisiało swego czasu a jest w archiwum obowiązkami jest bardzo zbliżone do obecnego ogłoszenia o pracę na KIEROWNIKA działu marketingu? Asystentka a Kierownik?! Śmiech na sali...

Ficia
@Iza

Tam dokładnie tak wyglada marketing - wszyscy są od wszystkiego i od niczego, od robienia prezentacji po rozliczenia. Dlatego ten marketing wyglada jak wyglada czyli jest totalnie nieudany. Zero pomysłu i przedpotopowe materiały dla terenu. Jeden wielki bajzel, niemierzalne kampanie, a podejście zarządu do marketingu to „byle co byle najtaniej”

Stanley

Dzień dobry, Z czystym sumieniem odradzam pracę w tej firmie byłem widziałem i przestrzegam! Praca jak praca musisz dużo pracowac żeby były wyniki ale zarządzanie samej góry bez komentarza. Wysyłanie listów do domu typu świadectwo pracy listem ekonomicznym nie listem poleconym dramat. Błędy w rozliczeniach ponaglanie listami do zapłaty i jeszcze radca prawny który zastrasza pracownika paragrafami wyciągniętymi z rękawa. Najwidoczniej firma słabo przędzie i chcą w inny sposób zarobić. Brak premii brak podwyżek. Dużo można by pisać ale szkoda słów.

Czy pracownicy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

fsdfsdfs

Nie ma spotkań integracyjnych, ani wyjazdów. W biurze jest ,,pokój relaksu'' ale raczej z przeznaczeniem dla Prezesów

Julita

Znowu jest ogłoszenie Przedstawiciel medyczny / Przedstawiciel farmaceutyczny. Rozwój czy wymiana pracownika?

fsdfsdfs
@Julita

Jaki rozwój? W TACTICA rotacja większa niż obecna cena paliwa

kako

Szkoda, że czytam takie opinie. Współpraca z przedstawicielami ( istotnie często się zmieniającymi) zawsze była ok. Teraz do nikogo ani do siedziby firmy nie można się dodzwonić a produkty dobre i dobrze rotujące. Mam nadzieje, że szybko się coś zmieni na lepsze.

Firma przyjmuje ludzi bez doświadczenia za słabe pieniądze, dobra na start. Ogromna rotacja pracowników co niestety odbija się na postrzeganiu firmy na rynku. Produkty faktycznie są dobre, ale sposób zarządzania, RKS, ilość wizyt i obowiązków jest przytłaczająca dlatego firma ciągle stoi w miejscu. RKS i marketing.. szkoda nawet pisać. Ludzie w terenie są naprawdę przyjaźni, Pani M jest jedyną osobą w biurze, która budzi sympatię.

Obiektywny

Firma z naprawdę sensownymi produktami, niestety fatalnie zarządzana. Na plus - panie z HR, ludzie z terenu. Na minus - właściciele/ RKS. Pomimo, że zarabiają fajną kasę ( właściciele ), to zatrzymali się z rozwojem firmy jakieś 15 lat temu. Sprzedaż byłaby większa gdyby nie tak duże rotacje, brak sensownych danych sprzedażowych, mało i słabej jakości materiały promocyjne, brak przejrzystych zasad ( dotyczy wszystkiego )flota o.k, ale przy tej ilości materiałów auta muszą być combi. Bardzo słabe podstawy, duże tereny. Reasumując, jeśli panowie właściciele zmienią pomysł na zarządzanie - firma szybko może okazać się mega, w innym wypadku dalej będzie stagnacja, chyba, że taki maja taki pomysł na biznes ( bo liczą, że Tactice sprzedadzą... ) Nie pozdrawiam Pana K.P

KW
@Obiektywny

100 procent racji niestety

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Żal

Jeden

Pablo

Znowu wisi ogłoszenie na przedstawiciela.... Napiszę tak, abyście nie tracili czasu - jest to firma dobra ,,na start'' za bardzo słabe pieniądze. Ciągła rotacja pracowników, opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, robią z człowiekiem co chcą. Zarząd firmy pozostawia wiele do życzenia. Dziewczyny z marketingu robią co chcą myśląc chyba, że przejmą firmę, robienie testów, które mają błędy, czy to, aby na pewno dobrze świadczy o nich? Później wina przedstawiciela. Natomiast Pani M z kadr jest do rany przyłóż, zawsze, gdy zadzwoniłem i chciałem o coś zapytać z życzliwością udzieliła mi informacji.

PM
@Pablo

Trochę to przesadzone ale faktycznie, dziewczyny z marketingu dramat - albo brak im faceta, albo po prostu są toksyczne z natury - oby to pierwsze bo na drugie już nic nie poradzimy. Nigdy nie przyszła mi wypłata po czasie, dotacja jest duża - to fakt, a Zarząd.... pamiętajcie, że oni nie są Waszymi kolegami ;)

Krakowianka

Cześć! Mam pytanie jak wygląda sprawa umów w firmie? Aplikowałam na stanowisko PM i nie wiem jaki jest system. Próbna na 3 miesiące i kolejna na rok? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jary
@Krakowianka

W tej firmie mogą zrobić z Tobą co chcą

XYZ
@Krakowianka

Próbna na 3 miesiące, kolejna na rok a później do widzenia ;-) Nie jest to na pewno firma dla osób, które szukają pracy na stałe, na kilka lat....

Grześ
@XYZ

Są osoby w firmie które pracują po kilka lat lub nawet kilkanaście lat. Do widzenia mówi się osobom które się nie rozwijają.

Stary
@Jary

A w której nie mogą ? :)

Anka
@Stary

W normalnej nie mogą :)

@Grześ

Bzdury piszesz *Grześ, ludzie którzy tutaj pracują kilka lat już właściwie nie pracują a pozostałych wyróżnionych na paluszkach można policzyć - kilkanaście lat to już chyba popłynąłes

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.