Opinie o Tabox Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tabox Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tabox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabox Sp. z o.o. w Kraków

Jaka jest kultura pracy w Tabox Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

stefek Nowy wpis

tys jest kultura pracy

Marcin Wieliczka Nowy wpis

Witam Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki?Ma ktoś wyrobione zdanie na ten temat? Pozdrowionka

Kokos Nowy wpis

Ja mam całkiem inne zdanie... pracowałem w tej firmie nie mogę złego słowa powiedzieć! Firma nie jest duża, atmosfera bardzo spoko... roboty dużo bo wiadomo ale każdy jakoś się wspiera. Wynagrodzenie wiadomo, podstawa, premia od sprzedaży, im więcej sprzedaż tym więcej zarobisz. Pozdro!

Kiedyś pracujacy

Straszny syf brud i nieład w firmie pracownik nie jest szanowany bardzo niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy zbyt mało pracowników w stosunku do ogromu pracy.Kierowcy wracający z trasy na magazyn muszą pomagać magazynierom ponieważ magazynierzy sami nie wyrabiają normy brak premii brak podwyżek brak godnych warunków pracy nie można nic znaleźć w tym syfie wszystko poprzewracane brudne mokre zakurzone towar co chwile zmienia swoja lokalizacje pakowanie samochodów w deszczu śniegu na polu towar moknie i taki jest pakowany a kierownicy to mają gdzieś .Duża rotacja pracowników ponieważ ludzie przychodzą widzą ten cały burdel i poprostu nie wierzą i jak najszybciej odchodzą. NIE POLECAM OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tabox Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Potwierdzam poprzedni wpis w 100%.Trzeba by jeszcze wspomnieć o zarobkach w tym grajdołku. Na magazynie 1300 na rękę,kierowcy 1500 bez nadgodzin.....porażka.

klient

Hurtownia to jakby taka kosmetyczno-chemiczna melina.Magazyn w stanie opłakanym....towar ,który dociera do sklepów jest brudny,zakurzony po prostu masakra.Dostawy są mega opóźnione,czasami 2-3 tygodnie od zamówienia.Ogólnie na rynku małopolskim hurtownia ma bardzo niskie notowania.Nie polecam!!!!

były

HAHAHAHAHAHHAHAHAHA

admin

Macie wiedzę na temat firmy Tabox Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabox Sp. z o.o. - Kraków

Tabox Sp. z o.o.
  • Pl.Szczepański 8