Tabox Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Tabox Sp. z o.o.

Kokos

Ja mam całkiem inne zdanie... pracowałem w tej firmie nie mogę złego słowa powiedzieć! Firma nie jest duża, atmosfera bardzo spoko... roboty dużo bo wiadomo ale każdy jakoś się wspiera. Wynagrodzenie wiadomo, podstawa, premia od sprzedaży, im więcej sprzedaż tym więcej zarobisz. Pozdro!

Kiedyś pracujacy

Straszny syf brud i nieład w firmie pracownik nie jest szanowany bardzo niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy zbyt mało pracowników w stosunku do ogromu pracy.Kierowcy wracający z trasy na magazyn muszą pomagać magazynierom ponieważ magazynierzy sami nie wyrabiają normy brak premii brak podwyżek brak godnych warunków pracy nie można nic znaleźć w tym syfie wszystko poprzewracane brudne mokre zakurzone towar co chwile zmienia swoja lokalizacje pakowanie samochodów w deszczu śniegu na polu towar moknie i taki jest pakowany a kierownicy to mają gdzieś .Duża rotacja pracowników ponieważ ludzie przychodzą widzą ten cały burdel i poprostu nie wierzą i jak najszybciej odchodzą. NIE POLECAM OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!

były pracownik

Potwierdzam poprzedni wpis w 100%.Trzeba by jeszcze wspomnieć o zarobkach w tym grajdołku. Na magazynie 1300 na rękę,kierowcy 1500 bez nadgodzin.....porażka.

klient

Hurtownia to jakby taka kosmetyczno-chemiczna melina.Magazyn w stanie opłakanym....towar ,który dociera do sklepów jest brudny,zakurzony po prostu masakra.Dostawy są mega opóźnione,czasami 2-3 tygodnie od zamówienia.Ogólnie na rynku małopolskim hurtownia ma bardzo niskie notowania.Nie polecam!!!!

były

HAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Macie wiedzę na temat firmy Tabox Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Tabox Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabox Sp. z o.o.