Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Informacje o przedłużaniu lub nie przedłużeniu umowy w ostatni jej dzień. Kłamstwo o podwyżce po okresie próbnym mimo realizacji planów. Problemy z rozliczeniami na koniec pracy. Praca dla świeżaków mało płacy za dużo pracy.

Asia

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko przedstawiciela. Rozmowa przebiegła bardzo sprawnie, niby 1h a minęło szybciutko. Panowie przeprowadzający rozmowę sympatyczni, pomocni. Stworzyli miłą atmosferę bez stresu. Nawet gdybym nie dostała tej pracy rozmowę będę wspominać bardzo miło i z całą pewnością byla ona dla mnie cenna-wyciagnę wnioski. Pozdrawiam

BOLO - rozżalony

Do do większości tematów tu poruszanych nie będę się wypowiadał, choć.. publikowanie ogłoszeń o pracę na rejonach gdzie są PH i firma ich nie zamierza zmienić JEST MOBINGIEM. (tak, tak panowie właściciele (usunięte przez administratora) !!! To nie jest standard zachowania w firmie która szanuje swoich pracowników w stopniu choć podstawowym). Jakiś inny przykład? Firma robi w tym roku zlot pracowników w terminie 18-21 grudnia !!! (21 to sobota) Ściągają na cyklówkę i imprezę Wigilijną ludzi z całej polski na cztery dni tak by ich pracownikom zostały dwa dni na przygotowanie świąt dla całej rodziny. Dla mnie to nie problem, ale jeśli ktoś ma rodzinę i dzieci (t szczególnie przykre w wypadku kobiet) to przyjazd na prawie cały tydzień do Krakowa by wrócić na dwa dni przed świętami to jakaś porażka. Ciekawe czy Pani która to organizowała również będzie siedziała tam na (usunięte przez administratora) przez cztery dni by przez dwa dni posprzątać w domu, przygotować wieczerzę, kupić prezenty itp.... Planowanie czegoś takiego przed samymi świętami kiedy można to zrobić tydzień wcześniej lub po nowym roku jest chore i bezduszne. pokazuje brak szacunku dla pracowników i fatalną organizację. Ci ludzie będą wracali do domów w czasie kiedy cała Polska będzie się przemieszczała do rodziny na święta, na wakacyjny/świąteczny wyjazd. Ruch na drodze, nie wiadomo jakie warunki pogodowe... a w firmie nikt nie pomyślał, że to nie najlepszy moment organizować imprezę świąteczną. Retrospekcja przyjdzie jak któryś pracownik skończy na drzewie. Ciekawe czy ktoś z Zarządu przyjedzie na pogrzeb. Gratulacje dla naszego Zarządu!!! Ciekawe co panowie na to gdyby Wasze żony wyjechały na tydzień przed samymi świętami bo ktoś nie umie tego normalnie zorganizować. Pomijam fakt, że np. w moim wypadku musiałem zrezygnować ze świątecznego wyjazdu. Czy naprawdę tak trudno pomyśleć o swoich pracownikach jako o ludziach ???

Stefan
@BOLO - rozżalony

Przecież spotkanie cykliczne jest w Zakopanem nie w Krakowie . Może ci się firmy pomyliły ?

Xyx
@BOLO - rozżalony

Skoro dla Ciebie to nie problem to po co się wypowiadasz w tym temacie? Jak dla mnie termin super, zawsze miło wpaominam grudniowe cyklowki. Dla Twojej informacji nie tylko firma Tactica zdecydowała się na organizacje cyklowki w tym terminie, od znajomych wiem że cyklówki maja tez min. LEK-AM I TEVA. Jeżeli nie pasują Ci wyjazdy służbowe, cyklówki, szkolenia, konferencje itd. to po co decydować się na pracę w handlu? Narzekać anonimowo to każdy potrafii Pozdrawiam

Xyzm
@BOLO - rozżalony

Tak na marginesie , zarząd raczej tylko płaci za takie spotkanie a nie organizuję .

Bez nicku
@BOLO - rozżalony

Rok temu cyklowka była w styczniu - było źle! W tym roku jest w grudniu - również jest źle, czas zmienić pracę Proszę Pana! O tym, że po 4dniowym spotkaniu w górach zakończonym 21 grudnia wraca Pan do pracy dopiero 7 stycznia (czyli po ponad 2 tygodniach urlopu) również Pan rozzalony nie wspomina. Wnioskuję zatem, że wolałby Pan przyjść do pracy w Wigilię, Sylwestra i między świętami? Może wówczas był by Pan zadowolony????

Zadowolony
@BOLO - rozżalony

Pracuję w firmie jako przedstawiciel od ponad 2 lat. Byłem na pięciu cyklówkach, każdą wspominam bardzo dobrze. Sierpniowa cyklówka w Krakowie była najlepsza!! Widać, że zarząd i organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Nie sądzę, żeby teraz w grudniu miało być inaczej, nawet kosztem powrotu do domu w sobotę. Po co jednak chwalić-lepiej krytykować, takie to typowe i polskie.

Brazzers
@BOLO - rozżalony

Jedyna rada jaka się nasuwa to zamiast pisać elaborat - weź się za sprzedaż ewentualnie za promocję u lekarzy .

Zzzzzz
@BOLO - rozżalony

Nie odpowiada Ci termin I zasady nikt Ciebie tu nie trzyma, cyklowke w grudniu to dobry pomysł, zawsze jest okazja spotkać się że znajomymi z pracy, nie rozumiem tego wylewania żalu a co do warunków drogowych i bezpieczeństwa równie dobrze można mieć wypadek na schodach przed domem - wyluzuj

Bylypracownik

Z tego co pamiętam to rok w rok były cyklowki właśnie przed świętami i jakoś nikt nie narzekał nigdy.

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Czy pracodawca TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

OLO BOLO

Wedle mojej wiedzy obecnie przedstawiciele w Tactica zakończyli cykl 6 dniowych szkoleń technik Sandlera.

Nie polecam

Byłam na rozmowie na PM . Wszystko poszło dobrze , powiedziałabym że rozmowa całkiem fajna :) Powiedzieli , że odezwa się nawet jak odpowiedź będzie negatywna i co ? Zero kontaktu przez miesiąc czasu . Jak dla mnie to jest totalnie brak profesjonalizmu i nie poszanowanie czasu drugiej osoby . Nie polecam

@Nie polecam

Często firmy odzywają się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli weryfikacje pozytywnie. Może spróbuj sam zasięgnąć informacji w dziale HR. Czy podczas rozmowy przedstawiono Ci warunki finansowe? Jeśli tak napisz proszę na jakim są poziomie.

Zbigniew

Pracodawca w żaden sposób nie podchodzi poważnie do rekrutacji, ciągnąć osoby na drugi koniec polski bez celu, brak kontaktu przez długi czas - odradzam brania udziału jeżeli chcecie sobie zaoszczędzić cenny czas

@Zbigniew

Jak wyglądał sam proces rekrutacyjny? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? Co Twoim zdaniem oznacza niepoważne podejście do rekrutacji? Szanuję Twoje zdanie, jestem jednak ciekaw co miałeś na myśli pisząc to zdanie, odpowiedz proszę jeśli możesz i rozwiń nieco swoją myśl.

Xyz
@Mirosław

Człowieku czytaj ze zrozumieniem i nie zadawaj tendencyjnych pytań...

@Xyz

Zadaję pytania bo do tego służy forum Gowork.pl, jestem ciekaw jak wygląda proces rekrutacyjny, te informacje też na pewno przydadzą się potencjalnym pracownikom więc warto napisać coś więcej. Nie ma nic złego w dzieleniu się swoimi wrażeniami dotyczącymi pracodawcy.

Xyz
@Mirosław

Są odpowiedzi na Twoje pytania, jak już napisałem czytaj ze zrozumieniem :)

miś
@Xyz

na jakie stanowisko rekrutowałeś? Rozmowa była w Krakowie?

@miś

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tactica-pharmaceuticals-sp-z-o-o,4888 jest kilka aktualnych ofert. Pracodawca oferuje wysokiej jakości szkolenia i motywacyjny system premiowania. Daj znać jakie stanowisko Cię zainteresuje.

Bubu

Co się dzieje że firma rekrutuje 3 miesiące na ph farmaceutycznego na podkarpaciu? Nie ma ludzi do pracy czy nikt nie spełnia wymagań?

Janusz
@Bubu

Interesuje Cię ta kwestia, ponieważ sam chciałbyś podjąć pracę na stanowisku przedstawiciela? Jeżeli tak jest, to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, dlaczego akurat w firmie TACTICA Pharmaceuticals chciałbyś pracować? Masz jakieś cenne informacje, którymi mógłbyś się podzielić? Zachęcam do aktywnej dyskusji na temat tego pracodawcy.

Współpracował
@Janusz

Nidgy więcej Pana Sikory na oczy nie chce widzieć

Z czego wynika ciągła rekrutacja na pracuj.pl ogłoszenia wznawiane regularnie od kilku mcy? Aż tak trudno znaleźć kandydata?

Gabriela
@Zainteresowany

To prawda - TACTICA Pharmaceuticals dosyć często poszukuje nowych pracowników. Ale wcale nie oznacza to niczego złego. Może po prostu nie znaleziono jeszcze odpowiednich osób albo firma ciągle się rozwija i dlatego cały czas rekrutuje. Aktualnie poszukują głównie Przedstawicieli Medycznych i Farmaceutycznych. Na które z tych stanowisk chciałbyś aplikować?

Kiki
@Gabriela

Co to za bzdury? Jest poniżej post osoby która dostała wiadomość o zatrudnieniu, następnie poinformowano ją że jednak nie ma stanowiska, teraz znów rekrutaja na to samo. Przecież to jakaś parodia firmy... Jak już isię komuś składa propozycje to znaczy że jest to odpowiednia osoba, a jeżeli nie jest, to się owej propozycji nie składa.

12w
@Zainteresowany

Z czego wynikają ciągle rekrutację w firmach sprzedażowych. Nie trzeba być detektywem żeby się domyślić. Produkty które ciężko sprzedać i wszystko jasne.

Jarek D.

Brałem udział w rekruacji na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego na podkarpaciu. Rekrutacja 3 etapowa; telefon, rozmowa z przyszłym bezpośrednim przełożonym w Krakowie, oraz rozmowa z Dyrektorem również w Krakowie. Poziom rozmów i osób rekrutująch bardzo wysoki, rozmowy były merytoryczne i konkretne, ciekawe zadania i kilka zaskakujących nietypowych pytań. Po przejściu wszystkich etapów otrzymałem telefon z informacją, że firma zdecydowała się mnie zatrudnić, informowano mnie że zrobiłem bardzo pozytywne wrażenie i chcą ze mną wspołpracować, ustaliśmy sobie warunki zatrudnienia i czekałem tylko na skierowanie na badania itp. Po dwóch dniach od radosnej informacji zatelefonowano do mnie z szokującą nowiną, mianowicie decyzją zarządu firma postanowiła pozmieniać sobie obszary itp i niestety do zatrudnienia mojej osoby nie dojdzie. Jest to dla mnie co najmniej dziwne, tym bardziej że rekrutacja na to stanowisko trwała od kilku miesięcy... Przez tą sytaucje mój szacunek do firmy jest zerowy, zmarnowałem czas i pieniądze, Tacitce uważam za firmę niepoważną i nie godną zaufania.

Ciekawy
@Jarek D.

Firma niepoważna a jak długo trwała Twoja rekrutacja na to stanowisko? Ja też startowałem ale niestety się nie udalo.

Janusz
@Jarek D.

Przykro, że finalnie nie udało Ci się dostać do pracy w firmie TACTICA Pharmaceuticals, mimo że pierwotnie otrzymałeś informację o zatrudnieniu. Na pewno był to dla Ciebie duży szok. Chciałbym, abyś wrócił do rozmów z osobami prowadzącymi rekrutację. Pamiętasz może, jakie dokładnie pytania Ci zadawano? Myślę, że zarówno ja, jak i pozostali czytelnicy chętnie dowiedzą się szczegółów całej rozmowy.

Jarek D
@Ciekawy

w sumie około miesiąca.

Ciekawy
@Jarek D

Dziękuję za informację, a jeżeli można zapytać jakie były Twoje oczekiwania finansowe?

Jarek D
@Ciekawy

Kwestia negocjacji i podejście indywidualne, są to sprawy poufne o których nie będe pisał.

Z dużym doświadczeniem.
@Jarek D.

Byłem również na 3 etapie, zapewniono mnie ze otrzymam informacje zwrotną bez względu na wynik, niestety zawiodłem się. Firma porażka. Jarek D. A co by było gdybyś złożył wypowiedzenie w obecnej firmie ? Zostałbyś na lodzie przez nieodpowiedzialność tej firmy. W głowie się nie mieści. Omijać szerokim łukiem.

Tom

Aplikowałem na stanowisko przedstawiciela medyczneg w południowej cześci polski. Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rozmowa, która przebiegła w miłej atmosferze. Ciekawe pytania. Pani prowadząca rekrutacje zgodnie z obietnicą poinformowala mnie o wyniku . Niestety nie udalo mi sie dostać do kolejnego etapu ale rozmowa dała mi wiele do myślenia . Po spotkaniu mogę każdemu poleć prace w tej firmie .

Nikola
@Tom

dobre, dobre, na podstawie 20 minutowej rozmowy o pracę możesz polecić pracę w tej firmie, której a propos nie dostałeś, koń by się uśmiał, festiwal autopromocji

Znowu ja
@Tom

A ta Pani już nie pracuje ;)

marzena
@Tom

Jakie pytania dostałeś na rozmowie kwalifikacyjnej?

Barbara
@marzena

Osoby, które wcześniej uczestniczyły w tej dyskusji, robiły to już jakiś czas temu. Ale miejmy nadzieję, że Twój wpis na nowo ożywi ten wątek. Niestety, sama nie wiem, jakie pytania zadają w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w TACTICA Pharmaceuticals, ale na ich stronie jest dokładnie opisane to, jak wygląda cała rekrutacja: https://tactica.pl/proces-rekrutacyjny/ Zechcesz zatem spróbować swoich sił w strukturach tej firmy?

Arturo

Ja robię swoje cały czas wzrosty, lekarze piszą co chce przełożony zadowolony, auto mi wymienili na nowego forda, śmigam sobie po południowej Wielkopolsce, niedługo podwyżki obiecali dać, roboty nie szukam, czuje się tu jak w domu, tylko mało szkoleń jest budżet jest wykorzystuje go na maxa,super robota, uwielbiam ją.

marzena
@Arturo

Jakie pytania usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej?

...

Rewelacyjna firma . Polecam!!!

Barbara
@...

Napisz proszę coś więcej. Dlaczego właściwie polecasz pracę w TACTICA Pharmaceuticals? W tej chwili ciężko jest wyciągnąć konkretne wnioski z Twojej wypowiedzi. Osoby, które chcą dołączyć do grona pracowników tej firmy z pewnością chętnie poznają więcej informacji na temat pracy w tym miejscu. Warto również zwrócić uwagę, że w zeszłym tym roku TACTICA dołączyła do wystawców Top Medical Trends. Wszystko po to, by stworzyć uczestnikom okazję do zapoznania się z portfolio produktowym firmy i poznania profilu działalności. Czy wszyscy pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w takim wydarzeniu, czy tylko wybrane jednostki?

OK

Lubię atmosferę w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. za: Bardzo dobra firma! POLECAM :) Jasne zasady, dobre produkty, atmosfera (kierownik, dyrektor)- super , wynagrodzenie - zawsze może być wyższe ale źle nie jest, autko i narzędzia pracy tez bez zarzutów :) tylko pracować ;p

Bartek

Firma prowadzi w ogóle rekrutacje? Czy można wysłać CV i jak nie teraz to przy następnej rekrutacji biorą pod uwagę?

Hej, powiedzcie mi, czy opłaca mi się kandydować /wysyłam CV/ teraz (początek 10.18) jeżeli do pracy chcę/mogę pójść od początku nowego roku '19 (styczeń, luty). Dzięki i pozdrawiam !

Kamillandro

Hej, chce ze świeżo obronionym doktoratem z biologii aplikować na specjalistę do marketingu lub r&d jeżeli maja. Czy to ma sens ? Jakiej wypłaty mam się domagać ? Pytam o konkrety, ile netto. Czy są awanse i podwyżki ? Pozdrawiam

YTEY
@Kamillandro

Hej, a jakie masz doświadczenie? Czy pracowałeś wcześniej i orientujesz się w marketingu? Pozdrawiam

Tomtom

Brałem udział w rekrutacji na jeden z regionów w południowej Polsce. Dwa etapy ,bardzo dobrze przeprowadzone rozmowy, konkretnie i treściwie. Przez caly proces rekrutacji dobry kontakt z RKSem. Firma pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Co prawda nie podjęliśmy współpracy , ale oceniam ją bardzo dobrze . Jeśli zanotują kolejne dobre lata i w efekcie tego podciągną się warunki finansowe to będzie to bardzo dobry pracodawca dla ludzi pracujących w terenie. Pewnie wiele zależy od bezpośredniego przełożonego ,ale wg mnie panuję w firmie bardzo dobra atmosfera.

Nick Nol Tea

Tak.

Pola

Iza. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz na office@tactica.pl. Z tego co wiem to akurat dział RnD się mocno rozwija

Misiaczek

Czy firma w Krakowie ma także dział wdrożeń i badań ?

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.