Opinie o Redan w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Redan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Redan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redan w Łódź

Pafecio

Witam!! Dzisiaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy w Redanie. W poniedziałek idę pierwszy raz. Praca na magazynie. Zdążyłem się już zapoznać z opiniami na temat warunków w Redanie. Jednak posty dotyczące magazynu są już lekko przestarzałe. Dlatego zastanawiam się czy coś się w tej firmie zmieniło. Podpisałem umowę na miesiąc przez agencje. Zaoferowali mi ok 1100 - 1300 zł netto, zależy czy dostanie się 200 zł premie za frekwencje czy nie. System dwu zmianowy. Jeśli jest ktoś kto pracuje w Redanie na magazynie może wypowiedziałby się czy zarobki faktycznie są takie jak w umowie. Czy faktycznie jest tam taki wyzysk?

>Zgadzam się z przedmówcą, obecnie pracuję tam już jakiś czas też przez agencję pracy. Pracując tam jesteś pod stałym nadzorem "liderów zmiany", którzy mają nie po kolei w głowie, ciągle przypominają ci o normie jaką musisz wyrabiać i ciągle cię poganiają, zwalniają za błahe rzeczy takie jak zbyt wczesne wylogowanie się z systemu(mówimy tu o 2, 3 min przed skończeniem pracy), bądź zbyt wczesne stawienie się po zakończonej pracy na tzw. odhaczenie się(również mówimy tutaj o 1 bądź 2 min co dla mnie jest żałosne). Dzisiaj jeden z "liderów" zwolnił chłopaka tak po prostu bo jak stwierdził nie spełnia Pan Naszych wymagań( LITOŚCI !!!), a odnośnie czystości oraz sprzętu to aż szkoda gadać, wszędzie kurz: na podłodze i przede wszystkim na regałach (często zbierając transport można nieźle się zakurzyć), większość skanerów na których pracujemy po prostu albo się ciągle zawiesza albo nie działa. Temperatura: w samym środku jest ciepło (od 18°C do 20°C), ale jak nam przyjdzie pracować na magazynie krajowym lub "za blachą" to można zapomnieć o cieple, te miejsca zdecydowanie nie są przystosowane do pracy dla człowieka zwłaszcza zimą. Co do zarobków to pracując cały miesiąc i nie opuszczając żadnego dnia na konto przychodzi mi około 1150 zł. O premii bądź podwyżce możecie zapomnieć, jedyne co możecie dostać "od święta" to bon promocyjny do wykorzystania w sklepie Top Secret. Nikogo nie zniechęcam do podjęcia pracy w REDAN-ie. Ja jedynie opisałem swój punkt widzenia, z którym nie wszyscy muszą się zgadzać.

niki

ress - 2012-02-17 10:17:03 Nie polecam tej firmy.Wszędzie brud,kusz na podłodze grubości 1cm. Na magazynie wysokiego składowania ...brak ogrzewania gdy na zewnątrz jest -15 to wewnątrz jest -3 zwierzęta się lepiej traktuje. Płaca netto 1.400zł na 3-zmiany ...wymagania wysokie tyko praca strach iść do WC. Sprzęt szeroko pojęty częściowo niesprawny. Nie polecam tej firmy,żadnej normalnej myślącej osobie która szanuje swoje zdrowie,płaca do niczego,kurz,brud,sprzęt ostatniej klasy.Zero szacunku dla ludzi pracujących na magazynie,(usunięte przez administratora)do ostatniej kropli cytryny.....żenada.......

Marek1987

paula1910 - 2012-10-22 21:08:22 Tak ja tam pracuje , większość osób tam pracuje za pośrednictwem agencji pracy . Ja nie narzekam , pracy jest dość dużo , ale coś za coś . Pracuje już tam jakis miesiąc mi się podoba .Zastanawiam sie nad praca w tej firmie. Możesz napisac co Ci się tak podoba w tej pracy? Jakie można dostac wynagrodzenie?

Magazynier

Nie ma opinii o rozmowach... No cóż, pewnie dlatego, że wcale się one nie odbywają. Najlepiej zacząć pracę od podpisania umowy, w ciemno, bez szkolenia czy jakiegokolwiek przygotowania. Przychodzisz od razu na zmianę od-do. I może doczekasz się, żeby ktoś ci powiedział co i jak, jeśli wcześniej nie zniechęci cię sposób traktowania i odzywania się do pracownika...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
paula1910

abba

tak pracowałam na okresie próbnym przez agencję jest ok...w późniejszym etapie w samej firmie TS i uważam że też było ok ,kasa super ,jak na nasze lubelskie warunki to nieżle płąca co przyznam pracy trzeba duzo było włozyc aby duzą kase dostać-mówię tu o nadgodzinach /ale warto chyba jedna z firm która płaci za nadgodziny ok.

MałaMi

Znalazłam ogłoszenie pracy w Redanie przez agencje pracy tymczasowej. mam pytanie czy ktoś z was pracował tam za pośrdnictwem agencji w Łodzi??

ress

Nie wiem o co chodzi z tą logistyką, ale spedycja i celny zawsze miały straszny zapierdziel. I nie wiem u kogo (usunięte przez administratora) była na praktykach. Pracowałam tam prawie 8 lat i chyba się nie spotkałyśmy. No chyba, że praktyki były na magazynie... ale to już inna bajka.

Pracowałam w Redanie 1,5 roku. Ludzie sympatyczni, panuje czasem lekki bałagan, ale też na zbytnie obłożenie pracą nie mogłam narzekać. Jedyny mankament to trochę niskie pensje i brak mozliwości podwyzki, ale poza tym praca ok. Dla ludzi bez doświadczenia - moga się sporo nauczyć, a ludzie z doświadczeniem...hmmmm Ci niestety uciekają w poszukiwaniu lepszych pieniążków.:) Jesli ktoś ma mozliwość, warto spróbować.

"Złote myśli" - wypowiedzi pracowników z siedziby firmy: "Nikt nam tutaj za to nie płaci, abyśmy solidnie pracowali"; "Nikt nie wie, po co tutaj pracuje". Nic dodać, nic ująć. Nie polecam.

obiektywny

to chyba wyjątek, niestety. Rzeczywiście wiele osób potrafi tam "zorganizowac" sobie pracę w taki sposób, aby wygladało to na całkowite zapracowanie i ogrom tej pracy. Zarząd owszem wyróżnia, ale tylko tych, którzy udają, że pracują. Nie szanuje niestety większości, zwłaszcza tych od "papierkowej roboty", traktując ich wręcz nagannie! Miałem okazję przyglądać się przez jakiś czas pracy w tej pseudo uczciwej firmie i stwierdzając jedno: najważniejsze jest opakowanie, a nie zawartość", opuściłem, z niesmakiem to "wnętrze", pomimo rzeczywiście fantastycznych zarobków i przymilania mi się z racji różnych znajomości, Żal mi tylko tych, którzy z różnych powodów muszą tam pracować, ucząc się jak zmierzać do celu niszcząc wszystko po drodze....

nina - 2009-01-22 10:45:08 Byłam tam parę lat temu na praktykach w dziale logistyki. Miałam wrażenie, że fajnie się w tym dziale pracyje bo ludzie mieli non stop przerwę. Gadali o pierodołach, plotkowali, wykonywali prywatne telefony, zamawiali jedzenie albo jeździli po to jedzenie samemu. W przerwach od tego wszystkiego robili sobie kawkę. Przez 8 h roboty nigdy nie zrobili nic pożytecznego. Dla mnie bomba! Dział spedycji sąsiaduje z logistyką i wygląda zupełnie inaczej. W jednym, malutkim pokoju siedzi 7 różnych babek i strasznie zapierdziela. Obstawione są wielkimi tomiskami i segregatorami z fakturami i cośtam stukają, faksują i non stop pracują. Nie rozmawiają ze sobą bo każda ma na biurku służbowy telefon, który bez przerwy dzwoni. Nie jedzą i nie piją. Straszny zapierdziel i zero luzu. A to bardzo ciekawa opinia ....i w dodatku nie prawdziwa, akurat ja pracowalam w tym dziale i mialam przyjemnośc być jego kierownikiem kilka lat temu. Bynajmniej za moich czasów było naprawdę super - było sporo pracy ale też i miła atmosfera.W firmie nie bylo czegos takiego jak dzial logistyki i dzial spedycji więc nie wiem o co chodzi autorce .... Jedno mogę powiedzieć - były to najwspanialsze lata mojej pracy, zarzad doceniał pracowników i ich szanował a jeśli się wykazywali potrafił docenić zarówno finansowo jak i słownie ...... mam nadzieję, że tak jest do dziś

anonim 1

świetna firma super mi się tam pracowało. Byłam w marketingu, zapierdziel straszny, ale ludzie super, szefostwo też, kasa ok. Jednym słowem żal że odeszłam chociaż teraz nie dzieje się tam chyba najlepiej

Ludzie co wy opowiadacie za pierdoły, z jakim Re przecież to największa konkurencja dla Top Secret. Ja jestem zadowolona z pracy w Redanie według mnie jest zapier.. ale coś za coś w dzisiejszych czasach ludzie chcieliby dostawać 2000 zł i spijać kawki.Wiadomo że do zachodnich firm brakuje nam jeszcze dużo ale zapominacie że tak na prawdę sami jesteśmy sobie winni ze tolerujemy osoby niekompetentne.

nina

z tego co wiem to się polączyli z Reservem to oże oni ich troche zorganizują

anonimka

Ja byłam tam kilka lat temu na praktykach w personalnym i je bardzo miło wspominam, ale słyszałam, że teraz jest tam o wiele gorzej ://////

nina

Zostaw merytoryczną opinię o Redan - Łódź

• Jak się pracuje w Redan?

Zobacz opinie na temat firmy Redan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redan?

Kandydaci do pracy w Redan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redan