Opinie o Redan w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Redan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Redan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redan w Łódź

Magdalena Nowy wpis

Hej, czy firma jest nadal otwarta na kobiety? Oby, w sumie tak patrzyłam, że już w 2011 mieli oferty dla magazynierek. Ciekawe tylko co tam się robi aktualnie? W to stare ogłoszenie i tak już nie wejdę, zresztą mogło się sporo zmienić.

chyba podziękuje na starcie Nowy wpis

Myślałem czy czasem nie odpowiedzieć na ogłoszenie ale jak czytam o segregacji sanitarnej no to podziękuje. Jestem jednak wolnym człowiekiem i nie zamierzać poświęcać swojego czasu i zdrowia dla zadowolenia kilku hipochondryków. Współczuje ludziom którzy muszą pracować w tej pracy z ludźmi bez podstaw logiki co widać w po komentarzach ''antyszczepy''. A logika jest prosta boisz się - zaszczep się, zaszczepiłeś się - odwal się bo nic ci już nie grozi. Nie wierzysz, że nic ci już nie grozi - o no to widocznie ''antyszczepy'' mają trochę racji w kwestii szczepionek. Nie możesz się zaszczepić - no to twój problem, że życie nie rozdaje zdrowia po równo i to nie powód do ingerowania w wolność całego otoczenia. Innych opcji nie ma chyba, że ktoś nie chce się szczepić ale wymaga od innych no to pozostawię już może bez komentarza. Powodzenia jak wasz szef zamiast myśleć o rozwoju firmy w trudnych czasach pandemii myśli jak tu sobie ukręcić bat na własne 4litery. Świetlanej przyszłości życzę pracownikom i firmie. PS. ja przechodziłem już 2 razy covida jak grypę więc darujcie sobie komentarze o butlach tlenowych i respiratorach.( chcącemu nie dzieje się krzywda)

Czy w Redan poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ola

Brak. Nie dajcie się zwieść, nie ma obiecanych premii :(

Adrian Nowy wpis
@Ola

Jak premie są uznaniowe to wiadomo że nie zawsze je wypłacą. Ile tej premii obiecali że teraz tak skąpią?

Sebba Nowy wpis
@Adrian

Niewiele a i tak nie dali.

wer

Podobno w firmie Redan magazynierzy zarabiają po 4000 zł netto ,dostajecie wysokie premie ...prawda czy Fałsz?

Premia
@wer

Koło 3 netto da się wyjść... Chociaż ostatnio nie ma nadgodzin i żadnych Sobot. Z nadgodzinami np 1 czy 2 soboty pracujące można mieć 3 netto. A 4 tys netto to troszeczkę ktoś jest w Disney pixar...

wer
@Premia

czyli magazynier przechwala się?pan L.K...i że premię około 6000 zł dostał ..tylko dziwne że do HULUKI przeszedł

Magazynier

Nie ma opinii o rozmowach... No cóż, pewnie dlatego, że wcale się one nie odbywają. Najlepiej zacząć pracę od podpisania umowy, w ciemno, bez szkolenia czy jakiegokolwiek przygotowania. Przychodzisz od razu na zmianę od-do. I może doczekasz się, żeby ktoś ci powiedział co i jak, jeśli wcześniej nie zniechęci cię sposób traktowania i odzywania się do pracownika...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Segregacja sanitarna

Wciskają smutne minki. Żałosne. nadzieję że sytuacja odbije się na sprzedaży!!!

Segregacja

Dowiedziałam się od znajomej że segreguje cię ludzi i usuwacie opinie. Będę każdego przestrzegać przed waszą firma. Nie kupię więcej waszych towarsow

Dyrekcja poniża i dyskryminuje pracowników łamiąc konstytucję i podstawowe prawa człowieka. Zmusza do ryzykowania życiem i zdrowiem.

Ktoś

W jaki sposób jesteś zmuszony do ryzykowania życiem ?

Klient
@Ktoś

Wymuszanie w braniu udziału w eksperymencie medycznym

A
@Klient

Naczytaliście się w internecie bzdur i je powtarzacie. Jakie ryzykowanie życiem? Ryzykują to Ci, którzy pracują z wami, antyszczepionkowcami.

Nie zamierzam być już Waszą klientką. Wstyd! Jak Wy ludzi traktujecie?! Numery im może jeszcze nadajcie! (usunięte przez administratora)szczepienie czyni wolnym. STOP segregacji sanitarnej!!!!

@Kasia

Przypuszczam , że w Twojej ocenie ziemia jest płaska......

Ktoś

Skoro jest tak źle i nie zgadzacie się na segregację o której piszecie, to przynieście w poniedziałek wypowiedzenia !!! Uwolnicie się od tego co Wam przeszkadza. Jaki problem ? Bohaterzy w internecie , a w firmie nawet słowa nie powiecie. Tak z ciekawości to o jakiej Wy segregacji piszecie ????????? Jesteście (usunięte przez administratora) .

Che Guevara
@Ktoś

Jeśli to Ty Kuba to życzę Ci doczekania emerytury w tej firmie ;) a jeśli to nie Ty to weź człowieku koło i (usunięte przez administratora) się w czoło.

@Che Guevara

Każdy ma prawo do swojej opinii. Powiedz mi to w oczy w firmie. Nie wstydź się. Miej odwagę. Bohaterze zza klawiatury

Jakub skrobek
@Che Guevara

Ja się nie udzielam w internecie na jakimś forum więc pierd.... Się w lep . Po 1 to ja się nie boje i pisze swoje imię i nazwisko a nie jak 90% posrancow anonimowych. Pozdrawiam ludzi normalnych. I czy doczekam emerytury w tej czy w innej firmie (usunięte przez administratora) cię obchodzi. Lepiej zajmij się swoim życiem a nie kozaczyć w Internecie. I jeszcze 1 ja tu wgl nie wchodzę na to forum ale ktoś mi to wysłał że jest coś napisane o mnie.

TKO
@Che Guevara

TKO proszę rozwinąć skrót kumate osoby będą wiedziały oco chodzi. Pozdrawiam Na marginesie proszę się zająć nie wiem rodzina... Zadzwonić do mamy odwiedzić babcie czy nie wiem co tam a nie w internecie siać(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam

Che Guevara
@Jakub skrobek

Piszesz swoje imię i nazwisko tylko z tego względu ze bronisz tej firmy. A skoro nie wiesz o jakiej segregacji jest mowa to właśnie pokazuje jak bardzo otwarty masz umysł :)

Jakub Skrobek
@Che Guevara

Ja nikogo nie bronię nie mam takiej potrzeby... Wchodzę na 8h i wychodzę... Mam swoje życie i mam co robic a nie żyć praca... A co robi firma itp to mnie mało interesuje. Czy się ktoś szczepi na covid czy nie mi to zwisa akurat więc troszeczkę trafiliście nie na tą osobę co trzeba bo mi to zwisa i powiewa czy ktoś się sczepil czy nie mam swoje problemy życiowe a nie jakieś bzdety o Firmie i szczepionkach. Widać że Twoje życie jest nudne i trzeba popisac się w necie jak lesczyk hahhaha szkoda mi takich ludzi ale cóż zdarzają się. Pozdrowki

Jakub Skrobek
@Che Guevara

Mam sporo osób w swoim środowisku które nie chcą się sczepić i co? Co mnie to interesuje każdego indywidualna sprawa to jest. Także te twoje wypociny są śmieszne bo ja akurat poltyke w mam w (usunięte przez administratora) Tak samo to cało (usunięte przez administratora) czy ktoś się sczepi czy nie. Także polecam filmik wieczorem zamówić sobie pizze i nie oglądać wiadomości i spędzać czas z bliskimi. A nie w necie się prężyć anonimowo...

sfrustrowany osobnik

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że zarobki w firmie to porażka. Premia tylko dla wybranych , którzy będą mieli przyjemne i opłacalne zadania a reszta zapier... śmieci i ma z tego wielkie g... Aktualna sytuacja pokazuje jak traktują pracowników. Stop segregacji szczepionkowej. !

Nie polecam

Więcej ja moja rodzina nie kupimy u nich w sklepie! Będę każdemu mówił jak źle traktują ludzi. STOP SEGREGACJI!!!!

Aga K.

Totalnie beznadziejny pracodawca, wprowadza segregację ludzi!! Faszyzm Od dziś nie jestem już Waszą klientką

Obserwator

Kto segreguje ludzi skończy w Norymberdze.

Pop

Koszmar, segregacja ludzi. Łamanie konstytucji

Nie polecam

Nietolerancja dla pracownikow

Eksperyment

Szefostwo zmusza do eksperymentu medycznego!!!

Z miasta Łodzi

Kolejny z odklejeniem mózgowym szefuńcio prywaciarz. Odradzam firmę. Chora atmosfera i słabe pieniadze

Redan

Prezesa wywieźć na rączce za dyskryminację ludzi

Segregacja ludzi

Wszyscy pracownicy po weekendzie na zwolnienie. Niech prezes sam pracuje

Segregacja ludzi

Nie polecam firmy łamiącej konstytucję i prawa człowieka. Dobrze że można założyć sprawę grupową o dyskryminację. Do zobaczenia prezesie na wokandzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Redan - Łódź

• Jak się pracuje w Redan?

Zobacz opinie na temat firmy Redan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redan?

Kandydaci do pracy w Redan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redan