Opinie o Redan w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Redan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Redan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redan w Łódź

Niezadowolony

Podana oferta pracy przez rekrutera jest kompletnym kłamstwem. Co innego powiedziano mi na rozmowie kwalifikacyjnej oraz co innego zobaczyłem pierwszego dnia pracy. To co jest w ogłoszeniu to dwa inne światy. Wysyp Ukraińców na magazynie i każdy pracuje jak robocik, a na dodatek jest tylko jedna ubikacja... Totalna kpina i brak szacunku do pracownika.

Adrian
@Niezadowolony

Ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej dotyczące wynagrodzenia lub rodzaju proponowanej umowy nie miały pokrycia w rzeczywistości, czy chodzi Ci o warunki socjalne i zakres obowiązków? Spróbuj porozmawiać z przełożonym i wyjaśnić sytuację.

sese
@Niezadowolony

Praca byla by ok, gdyby kazdy trzymal sie obowiazków swojej posady. Niestety robi sie wiecej a nawet nad to. Nie ma pelnego zwrotu za poniesione koszta, firma opoznia sie z wyplatami. TXM bankrutuje, ciagnie za soba TS - jest bryndza. Firma upada. Przyjmuja ludzi za marne grosze.

kozan
@Niezadowolony

Niby wielce znana firma, a twki sie w starym budynku, bez klimatyzacji, bez mozliwosci otwarcia okna bo widok jest nieciekawy. Korpo. Omijac z daleka.

Franciszek

Dostępnych jest obecnie 7 ofert pracy, z którymi można zapoznać się na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/redan;kw Firma oferuje możliwość rozwoju w strukturach firmy poczynając od stażysty/praktykanta: http://www.redan.com.pl/praktyki-i-staze/ Jak wygląda taki proces awansu?

simba
@Franciszek

Możliwości awansu w tej firmie nie ma, to co jest napisane to jest jedna wielka ściema, szukają stażystów żeby odwali "brudną robotę" a Ci co są na stołkach spijają tylko śmietankę, dodatkowo zero rozwoju, niczego się nie nauczysz , umowy też potem nie zobaczysz,, potem cię zwolnią i zatrudnią kolejnego stażystę bo za najniższą krajową nikt nie będzie pracował.

Grażyna
@simba

A co konkretnie należy do zadań stażysty? Możesz przedstawić główne wymagania Redan - u wobec osób, które przychodzą tu do pracy na czas określony (staż)?

TXM

Jeśli ktoś myśli że tylko w sklepie się fatalnie pracuje, to w centrali jest to samo. Kierownictwo bez pojęcia o zarządzaniu ludźmi, szary pracownik nikogo nie obchodzi, ma tylko pracować i nie pyskować. Firma cienko przędzie, problemy finansowe - poczytajcie sobie w internecie o upadłości TXM - to ta sama spółka co Top Secret, więc tutaj będzie to samo zaraz. Są nowe oferty pracy, bo każdy się ewakuuje do pracodawcy, który płaci wszystko na czas. Na szczęście już tam nie pracuje, ale premii to nigdy nie widziałam, więc nie dajcie się na to nabierać. Szukają jeleni, omijajcie to miejsce. Szkoda nerwów a pieniądze naprawdę marne.

Drogi Redanie , czy Wy zdajecie sobie sprawę co wyprawia się w Waszej spółce TXM. ? Co wyrabia zarząd Txm. Do jakich kroków się posuną? Sprawa jest pilna. Jak wy nam nie pomożecie, jak my kiedyś wam . To ta Firma upadnie. Wy nie istniejecie bez nas....... . my nie podpiszemy tych umów . Mamy pracować po np: 1,75 etata, na dużych marketach ponad 400 metrów i pracujących po 12 h, w 2,44 lub 2,75 etata ???????????? pytam się jak. Firma Txm bez nas upadnie. Nowy Zarząd wprowadza tak restrykcyjne cięcia ,że są one nie do przyjęcia. Prosimy o POMOC!!!!!!!!!

@anonymous

jak widzisz olali Twój głos..

Magazynier

Nie ma opinii o rozmowach... No cóż, pewnie dlatego, że wcale się one nie odbywają. Najlepiej zacząć pracę od podpisania umowy, w ciemno, bez szkolenia czy jakiegokolwiek przygotowania. Przychodzisz od razu na zmianę od-do. I może doczekasz się, żeby ktoś ci powiedział co i jak, jeśli wcześniej nie zniechęci cię sposób traktowania i odzywania się do pracownika...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Niezadowolona

Firma biedna, dziwne, że jeszcze funkcjonuje, na wszystkim oszczędności, na pracownikach, na budynku. Magazyn to szopa, a biuro to kurnik podobno bez klimatyzacji. Zarobki słabe, brak benefitówv - Multisport za 100 zł to chyba jakiś żart, o premiach zapomnijcie, normy takie, że nie zobaczycie premii. Dodatkowych benefitów brak, imprez integracyjnych brak, prezenty na święta - 50 zł - żart, w innych pseudo firmach łódzkich płacą 300/500/800zł - zależy gdzie, tutaj...no sami widzicie jaka żenada. W ogłoszeniach o pracę po prostu kłamstwa - nic się nie zgadza, a kogo obchodzi, że firma wydaje hajs na jakieś dzieci z Happy Kids - typowa zagrywka PRowa. Dojazd do firmy fatalny - koniec świata, cmentarz obok i krematorium.

Beznicku
@Niezadowolona

Czy w firmie jest monitoring? Tzn w środku. Mam poważny problem do rozwiązania z tą firmą i szukam rozwiązania, a ta informacja może mi pomóc.

Filipek

@Niezadowolona Nie rozumiem tego narzekania, po co pracować skoro jest tak źle?

Joanna

@Pracownica, a czy punkty można wymieniać od określonej ilości? Za co są przyznawane? Takie szczegółowe informacje mogą być ważne dla wielu osób. Czy ktoś jeszcze wypowie się o pracy w Redan? Może w ostatnim czasie ktoś z forumowiczów wziął udział w rekrutacji? Czekam na Wasze komentarze na ten temat!

Joanna

@Pracownica, rozumiem, że coś się zmieniło w kwestii świątecznych dodatków, powiesz, co dokładnie? Jak to teraz wygląda? @Pracownica, jest to limit na konkretną kwotę, czy ilość? Czy nowe kolekcje pojawiają się dość często?

@Joanna

Teraz są przelewane punkty na platformę Benefit.1 pkt =1zł. Limit kwotowy - kolekcje raz na pół roku. W październiku impreza integracyjna.

Joanna

@ktoś, a czy te kupony na ubrania są przydzielane co miesiąc? Czy są w jakiś sposób limitowane? Wspomniałeś, że zaszły zmiany w relacjach między pracownikami, dlaczego sądzisz, że atmosfera się pogorszyła? Jak myślisz, wynikło to z jakichś konkretnych powodów? Czasami takie problemy są przejściowe, gdyż atmosferę budują głównie zatrudnione osoby.

@Joanna

Kupony są limitowane.Przydzielane są w chwili wejścia nowej kolekcji do sklepów.

Joanna

@Pracownica możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałeś w Redan? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity poza pieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy w tej firmie można na to liczyć?

@Joanna

Multisport jest , ale nie są to aż tak preferencyjne warunki.Dodatkowej opieki medycznej nie ma. Firma daje zniżki na ciuchy z nowej kolekcji. Miły bonus to impreza integracyjna , miło się spotkać z ludźmi poza pracą.

ktoś
@Joanna

Tak możesz liczyć ze dostaniesz na gwiazdkę od firmy za wino za 20 zł.

@ktoś

Nieaktualne informacje.... Nie rozumiem po co wprowadzasz w błąd.

Joanna

@ktoś, widzę, że nie zgadzasz się z innymi w kwestii dodatków, może są one zależne od stanowiska bądź stażu pracy? A może po prostu nie chciałeś korzystać z benefitów? Opowiedz proszę, jak to wygląda z Twojej perspektywy. Jakie dostrzegasz wady i zalety pracy w Redan? Masz jakieś porady dla potencjalnych kandydatów?

ktoś
@Joanna

Nie chciałem korzystać z benefitów ? Proszę daj spokój . Kupon na zakup ubrań w sklepie.Po za tym nic .Co do atmosfery w pracy,kiedyś było super teraz szkoda mówić.Co do wad to co ludzie piszą wyżej jest w 100%.

Joanna

@Pracownica, jak często odbywają się takie imprezy integracyjne? Czy są one organizowane w siedzibie firmy, czy może gdzieś poza miastem? Piszesz również o tym, że zatrudnione osoby otrzymują zniżki pracownicze, możesz powiedzieć, jak duże są to rabaty? Czy można je dostać co miesiąc? Co z możliwościami rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa?

Pracownica

Pracuje w Redanie od dłuższego czasu.Atmosfera jest miła , ludzie pomocni.Na magazynie wiele się zmieniło , ale jeszcze jest wiele do zrobienia.Najwazniejsze , że cały czas wprowadzane są zmiany i usprawnienia. Polecam przyjść i przekonać się osobiście.

Jerzy

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum.

Ona

Pracował ktoś z Was w Redanie lub opinie zna? Zostalam zaproszona na Żniwna na stanowisko Kupca, czy warto?/jaka polityka firmy? Czy to wszystko tak samo jak w sklepach?

Joanna

@anonymous, i jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy problemy, o których pisałeś, zostały rozwiązane? @Waldi, a Ty pracujesz w Redan? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Widzę, że firma aktualnie poszukuje między innymi sprzedawców oraz kierowników sklepów - czy ktoś z Was jest zainteresowany? Szczegóły tutaj: http://www.redan.com.pl/oferty-pracy/

Waldi

Największym problemem w firmie jest wasze marudzenie. Praca to nie przedszkole i zabawa!!

karolina

Praca sama w sobie OK, ale... atmosfera toksyczna. dwa obozy - ukraiński i polski, każdy sobie. Wśród polek jedna osoba mega toksyczna, na pozór sympatyczna, ale 8 godzin potrafi mielić jęzorem i obrabiać czyjś tyłek, kłamczucha i wredna, kto jej się nie podporządkuje jest zły i wykluczony. Jeżeli nie trafisz na QC, gdzie ona pracuje to będzie spoko

Oluska
@karolina

Nawet się domyślam co to za babsko, niestety pokazywała mi na czym będzie polegała moja praca

abc

Kiedys dzial marketingu (usunięte przez administratora), odkad pojawila sie nowa dyrektor, ktora do dzis tam pracuje... to juz nie to samo miejsce... :(

mariusz

Typowy biznes po łódzku. Latem nawet wody pracownikom nie gwarantują. Zarobki w zależnośći od stanowiska różne. Brak dofinansowania do karnetów sportowych,brak dofinansowania do obiadów, brak ubezpieczenia medycznego (tylko dla kadry managerskiej).Kadra zarządzająca nie znająca się w ogóle na zarzadzaniu , ciągłe rotacje na wszystkich szczeblach, częste zwolnienia gdy jest już bardzo źle zarząd nie umie wymyśleć lepszego planu na zarządzanie niż zwolnienia masowe. Aspirowali do drugiego Reserved,ale mogą im tylko buty czyścić.

Zostaw merytoryczną opinię o Redan - Łódź

• Jak się pracuje w Redan?

Zobacz opinie na temat firmy Redan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redan?

Kandydaci do pracy w Redan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redan