Opinie o Redan w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Redan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Redan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redan w Łódź

AniołPrawdy

Czy firma zdaję sobie prawo,że swoim regulaminem złamała prawo i spraw powinna zostać zgłoszona do prokuratury i PiP w celu wszczęcia postępowania ....chyba nie wie jednak!!KONSTYTUACJA Art. 31. 1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej. 2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje. 3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw. Art. 47. Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym. Art. 51. 2. Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym. Art. 53. 1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii. 7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania. USTAWA o statystyce publicznej Art. 8 [Zakaz zbierania danych wrażliwych w ramach badań statystycznych prowadzonych na zasadzie obowiązku] Dane osobowe, o których mowa w art. 9 ust. 1 i art. 10 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej "rozporządzeniem" nie mogą być zbierane na zasadzie obowiązku w badaniach statystycznych prowadzonych z udziałem osób fizycznych. Rozdział 8 Przepisy karne Art.54. Kto narusza tajemnicę statystyczną, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art.55. Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej wykorzystuje dane statystyczne, z którymi zapoznał się w związku z wykonywaniem pracy lub czynności na zlecenie prowadzącego badanie statystyczne statystyki publicznej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5. Art.56.1. Kto wbrew obowiązkowi przekazuje dane statystyczne niezgodne ze stanem faktycznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2.Wwypadku mniejszej wagi sprawca podlega grzywnie. Art.57. Kto wbrew obowiązkowi odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym, podlega grzywnie. Art.58. Kto wbrew obowiązkowi przekazuje dane statystyczne po upływie oznaczonego terminu, podlega karze grzywny. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Artykuł 9 Przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych 1. Zabrania się przetwarzania danych osobowych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby!

Ewe

Firma nie zasługuje na dobra oceną działa wbrew prawom Człowieka :(

Pracownik1

Firma dyskryminuje i łamie prawa człowieka zmuszając pracowników do poddania się eksperymentowi medycznemu.

Segregacja

Zmuszanie pracowników do udziału w eksperymencie medycznym. Wstyd i hańba.

Magazynier

Nie ma opinii o rozmowach... No cóż, pewnie dlatego, że wcale się one nie odbywają. Najlepiej zacząć pracę od podpisania umowy, w ciemno, bez szkolenia czy jakiegokolwiek przygotowania. Przychodzisz od razu na zmianę od-do. I może doczekasz się, żeby ktoś ci powiedział co i jak, jeśli wcześniej nie zniechęci cię sposób traktowania i odzywania się do pracownika...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Redan dogadują się między sobą?

Byly pracownik

Nie ma opcji porobione obozy 3 pracowników tylko najlepsza robote robi gdzie można premie wyrobić a reszta jakieś smieci

Segregacja

Segregacja ludzi na lepszych i gorszych

Brak szacunku i segregacja ludzi

Segregacja

Segregacja ludzi na lepszy i gorszy sort

Nie polecam firmy. Segregują ludzi

Segregacja pracownikow

Segregacja ludzi jak 1939 roku. Nie polecam firmy

Domi

Segregacja ludzi.. nie polecam pracy w tej firmie..

Jak obecnie wygląda sytuacja z zarobkami w Redan na Żniwnej?

Barbara
@Gość

Dobre pytanie. Przyznam otwarcie, że także chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną kształtują się zarobki w Redan. To na pewno też w dużej mierze zależy, od obejmowanego stanowiska i doświadczenia. A Ty o jakiej posadzie myślisz?

.....
@Gość

13.50 brutto

Taka

Cóż, rozczarowanie. Na dzień dobry nikt ci się nie przedstawia, nie masz pojęcia, kto jest tu kierownik, kto dyrektor, z wyjątkiem brygadzistki, bo to ona ogarnia nowych. Z takim brakiem szacunku i zainteresowania nigdzie się nie spotkałam jeszcze. Oferta podana przez rekrutera, czyli pakowanie i metkowanie są owszem, ale o tym, że masz być typowym pracownikiem magazynowym, to nie wspomina. Rotacja nowych pracowników jest duza. Jedna przerwa 20 minut bez możliwości podzielenia jej, niestety. Atmosfera zależy od czyjegoś humoru, czasem jest super, czasem lepiej iść robić swoje i czekać do końca zmiany. Pracownicy są w porządku. Moim zdaniem firma bazuje na tym, że jest w miarę skomunikowana, bo na granicach miasta, czy na Widzewie za tą samą pracę jest lepsza umowa, wyższa stawka, benefity i premie za obecność, karty, ale nie każdy może dojeżdżać tak daleko, więc zawsze ktoś nowy przyjdzie, bo blisko. Na dzień dobry nikt się nie przedstawia, więc kto jest kierownik, kierownik kierownika i dyrektor dowiadujesz się po czasie, ot takie poszanowanie zwykłego człowieka. Czy polecam? Nie bardzo, raczej na chwilę, jak większość, puki nie wpadnie nic lepszego, na przeczekanie. Umowy początkowe słabe.

max

Aktualizacja...firma pozbyła sie pracownikow nawet tych ktorzy pracowali kilkanascie lat...pracownikow z ukrainy (wiekszosc zwolnili) ale o dziwo niektorym ,pewien pan, ktory ma udzialy w firmie zalatwil prace...lecz dla Polakow nie bylo...no nie bede dalej sie rozpisywal , ocencie sami, wystarczy popatrzec na raporty biezace...

@max

Ostatnie zwolnienia jakie miały miejsce jeżeli chodzi o ukraine były skutkiem kradzieży jakie dokonywane były na terenie magazynu ( poraz drugi) więc proszę nie pisać głupot bo za takie zachowanie nie powinniście mieć wstępu na żaden już magazyn!!!!

Prawnik

Witam. Proszę liczyć się ze słowami które Pani używa. Użyte przez Panią słowa w życiu codziennym traktowane są jako obraźliwe za które grozi odpowiedzialność.

....
@Prawnik

Przepraszam, poniosło mnie wzburzenie

Nina

Jak pracuje się w Redanie? Nie pytam o magazyn. Dużo pracy? Jak ludzie?

Moon

Cześć, pytanko do pracowników magazynowych: ile minut macie przerwy, jak wyglądają warunki w miejscach typu szatnia (własna szafka, miejsce siedzące czy wszyscy się tłoczą obok siebie na stojąco, kantyna?

@Moon

Przerwa trwa 20 minut. Każdy ma swoją szafkę zamykaną na kluczyk. Jednak jeśli jest dużo osób i macie szafki obok siebie potrafi być tłoczno. Jest stołówka ale przychodzisz raczej z własnym jedzeniem, bo są tylko automaty z kawą i słodyczami. Na szczęście poszczególne działy chodzą oddzielnie na przerwę więc nie ma tłoku. Jeśli chcesz możesz posiedzieć na zewnątrz jeśli np.palisz.

nico44

Na dzien dzisiejszy,masakra .Zwalniaja ludzi i zabrali premie..firma pada a dodam ze rozmowy z dyrektorami piekne lecz nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia...firma , nie to nie firma tylko b....na kolkach...

Barbara
@nico44

To jakieś problemy finansowe mają w Redan? Czy skąd te cięcia etatów? Z góry dziękuję.

@Barbara

Były cięcia etatów, pewnie przez problemy finansowe choć nikt nie powiedział dlaczego. Po prostu "redukcja etatów".

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Redan?

nick

Atmosfera jest ok, pracownicy to bardzo fajni ludzie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Redan? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Counter

Na wypłatę nadgodzin nie licz, bo zawsze unikają tego tematu, w dodatku jest to uzależnione od widzimisię dyrektora, co jest totalną pomyłką... Nie wspominając już o niewykorzystanym urlopie, za który również płacą kiedy im się podoba. Wizyta w odpowiedniej instytucji położyłaby kres istnieniu tej firemki, ale szkoda nerwów na nich, bo i tak są w beznadziejnej sytuacji. Moja rada, omijać z daleka. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Redan - Łódź

• Jak się pracuje w Redan?

Zobacz opinie na temat firmy Redan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redan?

Kandydaci do pracy w Redan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redan