Opinie o Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Tragedia Nowy wpis
Klient

Tragiczne podejście do pracownika, nie pozdrawiam strefy saun gdzie córka Pani kierownik( została tylko z tego powodu xD ) , pomimo, ze klienci jej poprostu nie lubili została przy pracy, a osoby które były z zewnątrz lecz wszystko było ok -out. Jeśli chcesz codziennie się stresować i być pomiatany ze względu na to ze jesteś nowy to praca dla ciebie !

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.?

Anka Nowy wpis
@Pytanie

Jak nie ty to kto inny ;)

grucha
Klient

witam byłem dzisiaj na basenie z córką zapłaciliśmy i co okazało się że zjeżdżalnie w tej chwili są niedostępne to za co ja płacę

me Nowy wpis
@grucha

Informacje o zamkniętej wieży ze zjeżdżalniami były na każdej kasie, na telebimie, przy wejściu i na stronach internetowych. Wystarczy czytać komunikaty :)

logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(168 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Grzesiek

Firma jest dobrym pracodawcą i z pewnością w tej sytuacji pomoże pracownikom

Krasz

Podczas epidemii wszyscy pracownicy na umowie zlecenie zostali pozostawieni sami sobie z tego co wiem umowa o prace tez dostala grosze ale pieniadze na remonty i nowe telewizory mają szkoda ze nie dbają tam o pracownikow

Czy pracodawca Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Tak organizowane są szkolenia z różnych dziedzin dla wszystkich działów.

Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie. Ludzie na recepcji są samolubni i widzą tylko czubek własnego nosa. Osoby które są na stanowisku kierowniczym na recepcji siedzą na zapleczu i wykorzystują osoby z umowy zlecenie które nazywają plebsem. Osoby z umowy zlecenia robią większą robotę niż z umowy o pracę. Kierownicy z recepcji siedzą na kamerach i obserwują pracowników z umowy zlecenie i jak ktoś odejdzie na chwilę np do toalety lub napić się wody odrazu robią awanturę i lecą do pani dyrektor. A jak sami przez większość zmiany siedzą i nic nie robią to nikt już tego nienawidzi. Pani dyrektor widzi tylko to co chce widzieć. Ma swoich ulubieńców którzy siedzą na telefonach lub malują paznokcie na zapleczu. Biuro siedzi w domu i obserwuje pracowników poprzez kamery. Osoby z kierownictwa kas traktują innych jak smieci. Wiecznie siedzą na zapleczu i obrabiaja (usunięte przez administratora) inny. Jak im się postawisz odrazu lecą na skargę do pani dyrektor a ta nawet nie sprawdzi czy to prawda i odrazu zwalnia.

Drogi Ktosiu
@Ktoś

Drogi lub powinienem napisać „droga pani ktoś” :) Te osoby które tak bardzo ci przeszkadzają czyli kierownictwo kas ma niestety inny charakter pracy, który polega między innymi właśnie na kontroli prawidłowej obsługi klienta którą wykonujesz/WYKONYWAŁAŚ ty. Z taką koleją rzeczy ciężko było ci się pogodzić. Opisujesz ich prace jako nic nie robienie pomimo tego że napewno wielokrotnie byłaś świadkiem tego jakie obowiązki należą do osób z tzw kierownictwa jest to przede wszystkim praca biurowa oraz rozwiązywanie trudnych problemów, zadań oraz codziennych sprzeczności i roszczeń z klientami oraz wiele innych rzeczy o których nie masz niestety bladego pojęcia. To osoby które tak jak ty kiedyś ciężko pracowały na kasie głównej i wytrwałością oraz zaangażowaniem awansowały na wyższe stanowisko. Cechy które tobie jak i większości młodszemu pokoleniu po roczniki 00 zapewnie są obce bo w swojej wypowiedzi oraz opinii na temat pracy w aquaparku nie przedstawiasz żadnych konkretnych argumentów „obrabianie (usunięte przez administratora) ??? Naprawde ??? praca to nie gimnazjum a współpracownicy to nie koledzy z klasy. Wyobraź sobie że obraźliwe sformułowanie o którym mówisz powstało wśród osób z umowy zlecenie bardzo dawno temu (w czasach kiedy kierownictwo kas posiadało zupełnie inny skład) i tylko i wyłącznie w celach humorystycznych i nigdy nie było używane żeby kogoś obrazić. Na dziale kas na umowę zlecenie pracuje mnóstwo dziewczyn większość z nich po już dobre pare lat cenią sobie dobre zarobki/sezonowe premie oraz miłą atmosferę oraz to że właściwie nic oprócz obsługi klienta nie spoczywa w ich obowiązkach ponieważ do wszystkich pobocznych spraw typu skargi, rezerwacje problemy i wiele innych nietypowych sutuacji a jest ich bardzo wiele od razu wzywana jest osoba z umowy o prace lub kierownictwo kas. Życzę ci abyś znalazła lepszą pracę i obyś nigdy nie zaznała jak to potrafi być w innych firmach i co to jest prawdziwy mobing wtedy twoja opinia na temat tej pracy drastycznie zmieniła by się na o wiele lepszą. PS proszę nie mieszać w to Pani Dyrektor obiektu ona ma zupełnie inne swoje indywidualne obowiązki za wszelkie zwolnienia zatrudnienia i tym podobne pracowników odpowiada Kierownictwo Kas i na nikogo nie trzeba jak to nazwałaś kablować żeby wypowiedzieć komuś umowę. Pozdrawiam Inny Pracownik Kas

Ktoś
@Drogi Ktosiu

Szanowny pracowniku kas jeśli uważasz że malowanie paznokci w trakcie pracy jest jednym z prac biurowych oraz rozwiązywania problemów może powinien Pan/Pani zmienić zawód na styliste paznokci. ???? Rozumiem że są opowiazki które umowa o pracę musi wykonać ale bywają dni kiedy na zmianie jest kierownik kas oraz 2 jego podwładnych również z umowy. Dwie osoby pracują wykonują tzw pracę biurowe a osoba trzecia jest dla towarzystwa zamiast zająć się czymś konkretnym. Dość istotne jest też to, że kierownik ustawia grafik tak żeby pewne osoby nie musiały stać na kasie ponieważ są nie dokształcone. Więc na jakiej podstawie taka osoba jeszcze pracuje w tej firmie? Ponieważ kierownik świetnie się z nią bawi na zmianach. Pozdrawiam. ????

Cezary

Jeśli komuś brakuje chęci lub nie jest to taka praca o jakiej myślał to może mu nie odpowiadać. Dla mnie to świetna firma i cieszę się z pracy!

Premie

Podczas rządów aktualnego prezesa duże premie Polecam

Regina

Generalnie to dobra firma pod wieloma względami, polecam pracę!

Alicja

@Poldek, na stronie Aquaparku Fala znalazłam informację, że trwa nabór na stanowisko SAUNAMISTRZ / OBSŁUGA SAUNARIUM. Ten link przekieruje Cię na stronę: https://aquapark.lodz.pl/linki-w-stopce/kariera/obsluga-saunarium-saunamistrz/ @Okok, mógłbyś opisać dokładniej system premiowy? Interesuje mnie też czy w Aquaparku Fala jest możliwość rozwoju (na przykład poprzez uczestniczenie w szkoleniach).

@Alicja

Jeżeli chodzi o pracę jako saunamistrz dużo się nie wypowiem aczykolwiek wiem że jeden saunamisttz który nie dawno się tam zatrudnił ceni sobie to że jest czas na odpoczynek między seansami i bardzi przyjazna atmosfera. Nie ma określonego systemu premiowego, Na pewno zawsze bez dwóch zdań przed wielkanocą oraz przed bożym narodzeniem dawane są bony około 500zł na zakupy w wybranym sklepie no auchan itp Jeżeli chodzi o premie pieniężne to napewno po sezonie letnim jedna w granicach 500zł. Po feriach około 300zł i ostatnio jedna dość spora na 10lecie Aquaparku wyliczana była na podstawie tego jak długo pracujesz w firmie wiem że osoby które są tam 9,10lat nie narzekały. Nie ma konkretnego systemu premii wszystko niestety zalezy od prezesa i od tego jak sprawnie dziala się w danych zespolach kasy sauny techniczni itp. Odkąd odszedł były prezes w 2017roku odnosze wrazenie ze pracownika szanuje się badziej. Moge podkreślić że wypłaty są zawsze na czas nie ma tam problemów z przełożonymi z dogadaniem się Pani Dyrektor Pani księgowa bardzo miłe osoby które nie zapominają że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, wszystko jest do dogadania.

@Alicja

Kwoty które podałem oczywiście różnią się wielkością w zależności od działu w jakim pracujemy i na jakim stanowisku.

@Alicja

Jeżeli chodzi o szkolenia i rozwój to tak jest w porządku raz na jakiś czas można uczestniczyc w jakichś szkoleniach szału nie ma ale poznałem tam dużo osób ktore kiedyś zaczynaly od dołu a teraz są na wysokich stanowiskach no sama(usunięte przez administratora) jeszcze pare lat temu sprzedawała bilety na kasie

Anonek
@Alicja

Z tą sprawą z zatrudnieniem saunamistrzowski to śmieszna historia. Pozatrudniali saunamistrzów, którzy oprócz naparzań mają ogarniać także recepcję saun i masaży. Czasu żeby odetchnąć po wykonanym naparzaniu zero - od razu masz się przebrać w fartuszek i zapieprzać w recepcji wydając ręczniki, sprzedając masaże czy solarium i jeszcze dostaniesz (usunięte przez administratora) za brud w szatni, bo załoga sprzątająca do szatni saunowej nie wchodzi. Jeszcze większy "śmiech" ogarnia, kiedy jesienią przyszedł sezon na saunowanie i to że na zmianie były 2-3 osoby w tym jedna do obsługi tylko recepcji a reszta do naparzań to trzeba było dać robić naparzania klientom z certyfikatem saunamistrza. Koniec końców w listopadzie zwolnili jedną dziewczynę od naparzań, bo okazało się, że jest za dużo pracowników na saunie no i co najważniejsze rodzinie i przyjaciołom prezesa nie spodobała się tamta dziewczyna, mimo, że wcześniej nikt się na nią nie skarżył a swoją pracę wykonywała solidnie. Jakby nie mogli jej przenieść na kasy... Chore

will

Jeśli chcesz przeżyć mobbing na własnej skórze to firma idealna dla ciebie. Brak koleżeńskości, nikt nikomu nie pomoże. Wszyscy trzęsą portkami przed prezesem. Jeśli ktoś się postawi wylatuje. Jak jesteś nowy nikt cię nie wdroży tylko od razu wrzucą cie na głęboką wodę w końcu to basen. Ucz się człowieku sam. Zrobisz błąd będzie przynajmniej podstawa do zwolnienia. zatrudniają na krótko i następny do golenia. Na stałe są tylko lizy dupy prezesa. Jak chcesz tam pracować to się zastanów to raczej fabryka amunicji niż park rozrywki. Chyba że twoją rozrywką będzie stress i obcięta za byle co premia. Zwalniają też bez klasy. Jednym słowem chamstwo i drobnomieszczaństwo.

Anonek
@will

Ja się np. w poniedziałek dowiedziałam, że piątek to mój ostatni dzień pracy. Ponoć nie spodobałam się przyjaciołom prezesa...

W imieniu mym.

Obecna Pani Dyrektor (Dział Operacyjny) jest osobą z której powinno brać się przykład. Codziennie spada na nią ogromny ciężar zadań i obowiązków z którymi doskonale sobie radzi już od paru dobrych lat, oprócz tego jest najmilszą i najbardziej człowieczą osobą na takim stanowisku jaką poznałem kiedykolwiem a pracowałem już w paru miejscach.

Fala

Pracuje tam już pare lat i strząsa mnie kiedy czytam takie nieprawdziwe oszczerstwa na temat Pani Dyrektor aquaparku fala.... ewidentnie ktoś nie ma zielonego pojęcia jaka to dobra i życzliwa kobieta, niezwykle pomocna i wrażliwa osoba. Robi się przykro czytając rzeczy wyssane z palca...

Ziom
@Fala

A za grafiki odpowiedzialni są kierownicy danych działów .....

Małgosia

Pracowałam w Aquaparku Fala. Jako były pracownik wiem, że bywało różnie. Nie jest kolorowo. Trzeba ostro pracować. Jak każda duża firma ma plusy i minusy. Są niejasności w pracy to oczywiste. Przecież to duży i złożony obiekt. Zawsze można spróbować. Małgosia

Alicja

Poruszasz poważne kwestie, zatem powiedz nam, jakie jest źródło informacji, które nam przekazujesz? Pamiętaj, że wypowiadamy się na forum publicznym. Każdy może przeczytać nasze komentarze, więc starajmy się, aby opinie, którymi się wymieniamy, były rzetelne i potwierdzone.

Okok

Praca i organizacja na dziale kas uległy poprawie, nowy kierownik daje rade. Stabilne zatrudnienie 2000tysiace zł na ręke na start umowa o pracę, premie, bony, opieka medyczna, karta sportowa które co prawda były zawsze ale teraz dodając lepszą atmosferę pracy to polecam. Polecam.

Alicja

@Stary Dziękuję Ci za Twoją opinię na temat Fala Aquapark Łódź. Pamiętaj jednak, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danym personalnymi konkretnych osób. Jak wygląda aktualna sytuacja w Fala Aquapark Łódź? Czy prowadzą teraz rekrutację? Zachęcam Was gorąco do wyrażania opinii o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. - Łódź

Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Unii Lubelskiej 4
    94-208 Łódź
  • NIP: 7272616658 KRS: 0000196146

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.