Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik w Łódź

counter
3 3 30 5 1
lala

komornik sadowy z lodzi piotr pietrasik sciagnal wieksza polowe mojej renty a oprucz tego mojej córki rodzinne i zasilek pielegnacyjny

Bomba

(usunięte przez administratora) malaria i (usunięte przez administratora) ,zajmuje wszystko po kilka razy ,wymyślone długi klepnięty przez e-sad w Lublinie ,wygram z Tobą w sądzie komorniku ,i pamiętaj karma wraca .

Tak3Nie
Kasia Nowy wpis

Czy ten komornik ma stałe godziny pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Czy firma Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zawiedziony Nowy wpis

Chyba w tym biurze nikt nie pracuje. Nie odbiera korespondencji, ani telefonów. Kasę tylko potrafią ściągać.

Joanna Nowy wpis

Słyszałam, że w Komorniku Sądowym przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew istnieje możliwość nie tylko pracy, ale i odbycia stażu zawodowego. Chyba znajdzie się kilka osób, które byłyby realnie zainteresowane taką właśnie możliwością. Czy ktoś z Was wie, czy po zakończeniu tego stażu istnieje szansa na stałe zatrudnienie w tym miejscu?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bomba

Tak3Nie
luzik
@Bomba

Tylko nie skarż czynności komornika ,a z Art. 841. Powództwo osoby trzeciej o zwolnienia zajętego przedmiotu od egzekucji o ile nie licytuje twojego majątku z komornikiem nie wygrasz jest to funkcjonariusz publiczny i zawsze działa zgodnie z literą prawa nawet jak kradnie pozdrawiam.

Choracy

To jest forum dla pracowników kancelarii a nie dla klientów. Swoja droga szkoda, że tak mało informacji jest na wątku.

lala

Joanna

Takie obrażanie innych jest mocno nie na miejscu. Starajmy się pisać kulturalnie. Wiesz, jak wygląda praca w Piotr Pietrasik?

Wojtek
@lala

witam to powinni się wszyscy ludzie wzejść za nich co im majątki za darmo po sprzedawali i (usunięte przez administratora) ich w zjasc nie ma prawa zająć zasiłku rodzinnego (usunięte przez administratora) i tyle

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Czy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik praktykuje "luźne piątki"?

Bezlebub

Z tego co czytam, to Komornik skuteczny i dopada dłużników. Bardzo dobrze. Brawo! I uwaga do wszystkich tu biadolących dłużników... To nie Komornik jest (usunięte przez administratora) że zajmuje wam konta, tylko wy! To wy jesteście dłużnikami!

TakNie1
gute
@Bezlebub

tylko w tym kraju ktoś musi spłacać za kogoś kredyty

Żyję powietrzem

Witam Ja próbuję się już kilka dni dodzwonić do pana komornika Kamil Pietrasik wysłałem pismo mailem zero odzewu zero jakiejkolwiek reakcji a po zebraniu mojego wynagrodzenia zostało mi 270 zł na życie więc nie wiem jak to jest możliwe mam alimenty mam opłaty typu Media I żywność wytłumaczcie mi tylko jak mam przeżyć za 270 zł A co się Oddzwonię do biura pana Kamila Pietrasik to co chwilę słyszą Nie ma go teraz w biurze nie wiem kiedy będzie od rana go nie było Jaki jest w tym sens skoro po doręczeniu jego pisma do domu Co dręczy osobiście Dzwoniłem do jego firmy uporałem się z jego pracownicą o spłatę ratalna wszystko fajnie miałem płacić 400 zł miesięcznie a co do czego doszło zajął mi wynagrodzenie i konto bankowe pozostawiając te śmieszne 270 zł na życie nic więcej nie wymagam jak tylko uczciwości skoro chcę spać ten dług i deklaruje się to niech da człowiekowi szansa Z góry dziękuję i proszę o wasze opinie

Grzegorz

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że nikt z pracowników nie zagląda na forum żeby napisać kilka wskazówek o pracy.

Tak2Nie
Ania

Witam zajal mi pan konto w banku rate 1 wzial 800 zl zostalo 500 zlotych czy do cholery odblokuje mi je pan jestem po operacji nowotworowej potrzebuje wybrac te reszte pieniedzy zycze panu by z pana bliskich ktos ciezko zachorowal i by pana rodzinie w tym czasie zabraklo pieniedzy jest pan zlodziejem srawe oddaje do sadu w Jaworznie nie poinformowal mnie pan ze jest jakies zajecie skarga z dniem dzisiejszym zozona

Tak4Nie

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Tak8Nie

Bartek

Może ktoś z pracowników podpowiedzieć czy potrzebni są pracownicy?

zły

Ja z strony wierzyciela. No masakra, żadnych rezultatów, dłużnik gra nam na nosie a pan komornik nie wykazuje żadnej inicjatywy żeby cokolwiek z dłużnika ściągnąć. Nie polecam żeby wybierać tego komornika, chyba że sprawa prosta, dłużnik ma umowe o prace jedno pismo do pracodawcy i po kłopocie a swoje złocisze przytuli. Jako wierzyciel stanbowczo odradzam.

POSZKODOWANY

KOMORNIK PIETRASIK KOMPLETNIE LEKCEWAŻY LUDZI LECZ NIECH PAMIĘTA IŻ RÓWNIEŻ ODPOWIE ZA SWOJE CZYNY PRZED SĄDEM itp.NIE POPUSZCZĘ ZABIERANIA DODATKOWYCH PIENIĘDZY Z WYPŁATY GDY EGZEKUCJA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA !!! TO JEST ŚWIADOME OKRADANIE CZŁOWIEKA !!! NAJPIERW BĘDZIE PRASA,TELEWIZJA ORAZ MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚĆI !!!

Tak19Nie1
RITMAN

PO TROPACH DO CELU ,NIE MA SUMIENIA...

Tak6Nie

antykomornik

mnie po prostu okrada i nikt go za to nie zamknie np. do kaminska tam by mu du---ę przeorali

Tak5Nie

Olo

Wszystkie te Pietrasikowi to takie nieudaczniki

marek

zlozej ktury mysli ze ktos bedzie placil za to samo ktury splasil zadluzenie u inego komornika a ten pismo wyszyla ze mam mu zaplacic 400 zl za sprawe bo mu tamten komornik nie oddal kasy

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.