Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik w Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik w Łódź

Bomba

(usunięte przez administratora) malaria i (usunięte przez administratora) ,zajmuje wszystko po kilka razy ,wymyślone długi klepnięty przez e-sad w Lublinie ,wygram z Tobą w sądzie komorniku ,i pamiętaj karma wraca .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik?

Damian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Klient

Masakra. Zablokowane na kwotę 2 tys zł. Gdzie niby brałem kredyt a od 6 lat pracuje w Holandii i stać mnie na to co potrzebuje i nie potrzeba mi kredytów. Sprawa bardzo wysokiej wagi. Co mogę w tym celu zrobić? Brak informacji brak odzewu od tygodnia. Gdzie można się do tego odwołać?

jol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Klient

od kiedy komornik moze brac pieniadze z konta nie rozliczac sie z nich to juz takie bezprawie w polsce ? on kradnie pieniadze nie wiadomo na co za co nie wysyla pisma do domu tv sie powinna zinteresowac sprawa pana komornika

jol Nowy wpis

gdzie mozna zlozyc na tego komornika skarge

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik.
logo firmy Technik Obiektu
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Gwe Pol-Bud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Łódź
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
(367 opinii)
logo firmy Kierowca kat C+E transport międzynarodowy
Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.
(32 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
JACK
Klient

Zajęcie komornicze umorzone 5lat temu z powodu możliwości ściągnięcia długu ale sobie przypomniał o swoich kosztach i w tej chwili zlecił bankowi blokadę mojej karty bankomatowej przy najniższej krajowej co nie miał prawa tego zrobić ani Bank nie powinien blokować karty sprawa pójdzie do nadzoru komorniczego na Pietrasika jak również do Krajowego nadzoru bankowego chodzi o 200 zł jego kosztów piepszony biedak

Jak wygląda ścieżka kariery w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik? Czy trudno jest zdobyć awans?

Bomba

luzik
@Bomba

Tylko nie skarż czynności komornika ,a z Art. 841. Powództwo osoby trzeciej o zwolnienia zajętego przedmiotu od egzekucji o ile nie licytuje twojego majątku z komornikiem nie wygrasz jest to funkcjonariusz publiczny i zawsze działa zgodnie z literą prawa nawet jak kradnie pozdrawiam.

Pirania
@Bomba

Mało pracują ale w sobotę rano puka do drzwi, dramat. I jak chciałam się ugadać to stwierdzili przez tel że nieda rady, ściąga z wypłaty jeszcze mu mało.

Czy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zuzka

Jak oceniacie tu pracę jako komornik, ciężko?

Załamana
Klient

Dzień dobry. Mam kilka pytań odnośnie pracy Pana komornika. Dlaczego nikt nie odbiera telefonu ? I dlaczego ściąga Pan dług ponownie gdzie w 2014 ściągnął Pan wszystko z mojego konta ? Składam zażalenie,bo jak można w ten sposób robić ?

Kasia

Czy ten komornik ma stałe godziny pracy?

Zawiedziony

Chyba w tym biurze nikt nie pracuje. Nie odbiera korespondencji, ani telefonów. Kasę tylko potrafią ściągać.

Joanna

Słyszałam, że w Komorniku Sądowym przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew istnieje możliwość nie tylko pracy, ale i odbycia stażu zawodowego. Chyba znajdzie się kilka osób, które byłyby realnie zainteresowane taką właśnie możliwością. Czy ktoś z Was wie, czy po zakończeniu tego stażu istnieje szansa na stałe zatrudnienie w tym miejscu?

Choracy

To jest forum dla pracowników kancelarii a nie dla klientów. Swoja droga szkoda, że tak mało informacji jest na wątku.

lala

komornik sadowy z lodzi piotr pietrasik sciagnal wieksza polowe mojej renty a oprucz tego mojej córki rodzinne i zasilek pielegnacyjny

Joanna

Takie obrażanie innych jest mocno nie na miejscu. Starajmy się pisać kulturalnie. Wiesz, jak wygląda praca w Piotr Pietrasik?

Wojtek
@lala

witam to powinni się wszyscy ludzie wzejść za nich co im majątki za darmo po sprzedawali i (usunięte przez administratora) ich w zjasc nie ma prawa zająć zasiłku rodzinnego (usunięte przez administratora) i tyle

Bezlebub

Z tego co czytam, to Komornik skuteczny i dopada dłużników. Bardzo dobrze. Brawo! I uwaga do wszystkich tu biadolących dłużników... To nie Komornik jest (usunięte przez administratora) że zajmuje wam konta, tylko wy! To wy jesteście dłużnikami!

gute
@Bezlebub

tylko w tym kraju ktoś musi spłacać za kogoś kredyty

Żyję powietrzem

Witam Ja próbuję się już kilka dni dodzwonić do pana komornika Kamil Pietrasik wysłałem pismo mailem zero odzewu zero jakiejkolwiek reakcji a po zebraniu mojego wynagrodzenia zostało mi 270 zł na życie więc nie wiem jak to jest możliwe mam alimenty mam opłaty typu Media I żywność wytłumaczcie mi tylko jak mam przeżyć za 270 zł A co się Oddzwonię do biura pana Kamila Pietrasik to co chwilę słyszą Nie ma go teraz w biurze nie wiem kiedy będzie od rana go nie było Jaki jest w tym sens skoro po doręczeniu jego pisma do domu Co dręczy osobiście Dzwoniłem do jego firmy uporałem się z jego pracownicą o spłatę ratalna wszystko fajnie miałem płacić 400 zł miesięcznie a co do czego doszło zajął mi wynagrodzenie i konto bankowe pozostawiając te śmieszne 270 zł na życie nic więcej nie wymagam jak tylko uczciwości skoro chcę spać ten dług i deklaruje się to niech da człowiekowi szansa Z góry dziękuję i proszę o wasze opinie

Grzegorz

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że nikt z pracowników nie zagląda na forum żeby napisać kilka wskazówek o pracy.

Ania

Witam zajal mi pan konto w banku rate 1 wzial 800 zl zostalo 500 zlotych czy do cholery odblokuje mi je pan jestem po operacji nowotworowej potrzebuje wybrac te reszte pieniedzy zycze panu by z pana bliskich ktos ciezko zachorowal i by pana rodzinie w tym czasie zabraklo pieniedzy jest pan zlodziejem srawe oddaje do sadu w Jaworznie nie poinformowal mnie pan ze jest jakies zajecie skarga z dniem dzisiejszym zozona

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik?

Zobacz opinie na temat firmy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik?

Liczba opinii klientów firmy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Dla Łódź Widzew Piotr Pietrasik