gość

Może na początku zacznę od tego jaka atmosfera panuje w tej pseudo firmie.. Wyzysk, krzyki, przezwiska i mobbing są na porządku dziennym. Sam szef jest miły do czasu.. No chyba że popełnisz jakiś błąd, wtedy możesz zapomnieć o wypłacie na czas, nie wspomnę już o premii którą zabiera jak tylko ma okazje. Na zwolnienie nie ma szans, więc do pracy musisz przychodzić chory. Teraz przejdźmy do NAJLEPSZYCH PRACOWNIC TEJ FIRMY. Elita siedzi już na samym wejściu pani Katarzyna K. wraz z panią Magdaleną S. są samozwańczymi kierowniczkami tej firmy. Gdyby mogły utopiły by cię w kropli wody :) Starasz się i jesteś dobrym pracownikiem? Nie martw sie one zadbają o to żebyś nie zagrzał miejsca w tej firmie :) Kolejne siedzą już na wzornikach albo siedziały Madzia, Malwina, Milena i kolejna Kasia :) Ich motto to; Z każdym problem trzeba lecieć do szefa, bo czyn więcej doniosą tym więcej zyskają :) Na magazynie kolejne gwiazdy; Asia i jak dobrze pamiętam "Arielka". Wieczne krzyki, dojrzale kobiety które nie schodziły z tematu męskiego przyrodzenia bo to przecież taki śmieszny temat :) W całej firmie panuje taka atmosfera że powietrze można ciąć nożem, koleżanek tam nie znajdziesz bo każda gdyby mogła sprzedałaby cie za 5 złotych.Nie polecam ! :)

Angela.

Cześć. Osobiście nie mam nic do firmy, aczkolwiek nieodpowiednie zachowanie Szefa, czyli krzyki (przy klientach) nie powinny mieć miejsca. Pracowało mi się fajnie, szczególnie że udalo mi się zaprzyjaźnić z kilkoma dziewczynami. Chciałabym jednak ustosunkować się do wcześniejszych opinii. To, że są tam osoby, które zachowują się w stosunku do innych nieprzyjemnie - to fakt, ale jeśli nie pozwolisz sobie wejść na głowę, to robi się nawet miło. :) Musicie być niestety przygotowani na to, że jednego dnia przychodzicie do pracy i tego samego dnia dowiadujecie sie, że już macie nie przychodzić, bo jesteście zwolnieni lub czekacie do ostatniej godziny pracy na decyzję o przedłużeniu umowy. Oczywiście podają każdemu jeden powód "niewypełnianie obowiązków". Ja tęsknię za tą pracą, ale każdy powinien sam zdecydować czy jest ona dla niego/niej odpowiednia. Pozdrawiam wszystkich, którzy witają mnie ciepło, kiedy przychodzę po odbiór.

Justyna

Chciałabym się dowiedzieć, czy Allepaznokcie zatrudniają specjalistę do obsługi strony internetowej, czy wykonuje to dla nich firma zewnętrzna? Może ktoś z pracowników wie?

kejtm Nowy wpis
@Justyna

mamy swoich specjalistów.

Na jakie benefity można liczyć w Allepaznokcie Michał Szewczyk?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

przede wszystkim premie uznaniowe, dodatki na święta, imprezy integracyjne na święta, karta multisport i być może w najbliższej przyszości opieka medyczna

Maciej Nowy wpis
@pracownik

Wow, to całkiem sporo. A powiesz mi czy Allepaznokcie zatrudnia też osoby bez doświadczenia? Jeśli tak, to czy są tu przygotowane dla takich osób jakieś kursy i szkolenia?

kejtm Nowy wpis
@Maciej

przede wszystkim zależy o jakim stanowisku mówisz. Zatrudnia także bez doświadczenia - liczy się chęć i zapał do pracy. Każdy pracownik jest szkolony przez osoby z danego działu i przygotowywany do swojego stanowiska ;) chyba, że mówimy o dziale IT, Marketingu, Grafików wtedy jak najbardziej są możliwe dodatkowe szkolenia i kursy zewnętrzne realizowane ze środków pracodawcy jednak musisz mieć świadomość, że bez doświadczenia raczej będzie ciężko się dostać na ww stanowisko( chyba, że któreś z tych dziedzin to Twoja pasja i spełnisz minimalne oczekiwania odnośnie stanowiska określone w ogłoszeniu). Szczerze polecam! :)

Marta

Witam wszystkich, chciałabym napisać kilka słów z perspektywy osoby pracującej w Allepzanokcie i zadowolonej z pracy. Czytam dużo zastrzeżeń i na prawdę ciężko się to czyta. Jestem pracownikiem hurtu, przeszłam w zasadzie kilka stanowisk :bylam szykująca, wystawiałam dokumenty w tej chwili zajmuję się obsługą klienta (czyli awans wbrew temu co mówią jest możliwy).Na każdym z tych stanowisk trzeba pracować i osoby które myślą że przyjdą i dostaną pieniądze za sama obecność od razu uprzedzam tak trzeba pracować .Ja odnalazłam się w każdym z tych stanowisk być może to kwestia podejścia do swoich obowiązków. Jeśli chodzi o klimat między pracownikami,słuchajcie pracuje tu dużo ludzi i tak jak wszędzie nie sposób wszystkich lubić taka prawda ale należy się szanować i tu też pojawia się kwestia podejścia, staram się szanować każdego bez względu na sympatię i to samo do mnie wraca (miałam może w sumie ze 3 sytuację konfliktowe z osobą która już nie pracuje) Wypłaty zawsze mam na czas ,czasem ze względu na np święta czy wolne jest obsuwa 1-2 dni ale zawsze taką informację otrzymuje. Nadgodziny są nie obowiązkowe, chyba że nas przywali zamówieniami ale akurat na hurcie zawsze są chetne osoby do zostania dłużej więc nie ma problemu. Atmosfera z dziewczynami z detalu jest spoko.Tu też nie mam problemu żeby się dogadać Poznałam w firmie mnóstwo fajnych ludzi ,przyjaźni A jeszcze jeśli chodzi o Daria która gdzies była wspomniana jako leniwa i psującą atmosferę...to chyba ktoś ma całkiem niezłą wyobraźnię albo skrzywione patrzenie na świat tudzież przez pryzmat swoich zastrzeżeń zrobila uogólnienie.Daria jest spoko. Mam nadzieję że trochę otworzyłam oczy niezdecydowanym.Pozdrawiam

Xxx
@000

Naprawdę przestańcie chrzan,,,,, głupoty że jeśli nie robi się nadgodzin to macie zabierane wypłaty albo jakieś opóźnienia ???? za L4 oczywiście to logiczne na L 4 dostaje się 80% ale chyba i tym nie wiecie i gadacie takie głupoty...

@Xxx

Po odpowiedzi widać, że osoba nie miała chyba możliwości życia w firmie :)

Zzz
@Xxx

To nie jest głupota, jedna dziewczyna była na pakowaniu i nie mogła zostawac na nadgodzinach bo musiala odbierać dziecko z przedszkola i Kierowniczka zabrała jej pieniądze, dlatego przeniosła się na hurt gdzie panuje zupełnie inna atmosfera!!!

Xyz
@Zzz

Grunt to wypowiadać się jak nie ma się zielonego pojęcia o całej sytuacji. Dziewczyna nie mogła zostawać na nadgodzinach a podpisała regulamin pracy w którym jest mowa o nadgodzinach, nie zostawanie jak jest potrzeba skutkuje utrata premii. Szkoda ze nikt nie wspomni ze to właśnie kierowniczka załatwiła jej przeniesienie na hurt zeby tej premii nie traciła :)

@Xyz

Ciekawe czy jak Pani kierownik musiałaby wyjść z nadgodzin to tez miałaby zabrana premie :D

@000

Ok, a czy w takim razie te obowiązkowe nadgodziny są płatne- jeśli tak jakie stawki? Powiedz mi po prostu ile jesteś w stanie zarobić miesięcznie pracując w Allepaznokcie?

@Xxx

Cześć @Xxx, jesteś pracownikiem Allepaznokcie? Z jakim stażem? Powiedz mi, czy firma inwestuje w rozwój- być może będą powiększać zespół pracowników, dlatego pytam.

@Zzz

Hej, czy ktoś z innych pracowników Allepaznokcie może to potwierdzić? Być może takie sytuacje zdarzały się zbyt często, stąd taka reakcja kierowniczki? Jeżeli to prawda, taka informacja jest mocno niepokojąca. Jeżeli coś wiecie, piszcie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Alex
@Administrator

Tam nie ma awansu, gdzie cie rzucą tam idziesz chyba że dobrze się podłożu jesz to możesz więcej zarobić. Wiem pracowałam :)

Vicktorynka
@Alex

A czy możesz napisać coś o pracy w sklepie?czy orientujesz się jak wygląda sprawa nadgodzin czy w ogóle sąi czy przymusowe i ogolnie jaki klimat tam panuje???

bladziuszka
@Administrator

nie ma mowy o awansie

mart
@Vicktorynka

W sklepie są obowiązkowe nadgodziny. Szef często się wydziera na pracownice. W sklepie pracuje taka bardzo opalona typiara z mega szponami. Uważa się za szefową- nie jest miła. Wszystko o co poprosisz- foch. Podnosi głos przy klientkach.

Lala
@mart

Ta typiara już dawno nie pracuje, jakoś ponad rok.

Wiecie może czy w Allepaznokcie Michał Szewczyk szukają chętnych na staż?

KADRY
@Pytanie

Jakim stażem jest Pan/Pani zainteresowany (-y)?

Małgorzata

Czy pracodawca zapewnia początkowe przeszkolenie? Czy osoba całkowicie zielona w tym temacie tzn. dopiero zaczynająca swoją przygodę z pracą ma szanse się odnaleźć? Jak duże obowiązki ma pracownik? Czy jest ciężko?

Xxx
@Małgorzata

Tak masz szkolenie wszystkiego uczą tylko trzeba słuchać co się mówi i osoba ogarnięta to ogarnie ????

Jest OK

Zdecydowałam się podjąć pracę w tej firmie (na detalu )mimo wcześniej przeczytanych opinii na jej temat. Od zawsze podchodzę do każdej sprawy indywidualnie i nie uprzedzam się według czyjejś oceny... Nie pracowałam w firmie długo ale od razu dało się zauważyć że spora grupa osób jest fałszywa, obłudna i nieszczera - wiadomo cechy ludzkie - zawiśc i zazdrość. Z mojego punktu widzenia gdyby ludzie byli bardziej otwarci życzliwi i pomocno więcej by osiągnęli. Za najgorsze zło uważa się kierownika bo taka jego rola ale widziałam ze większość ludzi ocenia kierowniczkę względem siebie a nie całokształtu i wpływu na firmę... ( co widać po zamieszczanych opiniach ) to smutne ale chyba taka metętalnośc ludzka czego nie da się niestety zniwelować. Wiadomo nie że nie da się dogodzić wszytakim - świat byłby za piękny. Jest w tej firmie na prawdę grono ludzi życzliwych, pomocnych i otwartych - proponuje samemu iść i się przekonać niż sugerować się opiniami ludzi zawiedzionych i sfrustrowanych którzy nie potrafią rozwiązywać problemów tylko sa w stanie wylewać gorzkie żale w internecie niż przeanalizować swoje błędy i się do nich przyznać. Według Mnie praca była ok to ludzie sami sobie tworza atmosferę w pracy wiec niech moze co po niektórzy się nad sobą zastanowią ;) taka mała rada. Pozdrowienia dla Ewelinki i Madzi L

Miało być miło

Niestety ale zgadzam się z komentarzami tutaj :( byłam pracownikiem na hurcie i niestety nie wygląda to słodko. Pracownicy powinni być jedną ekipą A niestety są grupki a co za tym idzie...obgadywanie innych. Szczególnie negatywną atmosferę (oczywiście moim zdaniem) wprowadza tam Pani Daria. Jest "największą ściemniarą" z jaką miałam do czynienia tam pracować i w dodatku totalnie nie kompetentna (osoba wystawiająca faktury która notorycznie się myli ). Do tego te nadgodziny... z tego co się orientuję nadgodziny są dla chętnych osób ale nie w tej firmie... Z przyczyn zdrowotnych nie mogłam robić dodatkowych godzin więc dostałam wypowiedzenie. Ale żeby było zabawniej zostało ono umotywowane "słabymi wynikami pracy" i usłyszałam że to ja ściemniam zamiast pracować.... natomiast gdy poprosiłam o odtworzenie nagrań z monitoringu z prośbą by mi pokazano w ktorym momencie -zostałam wyśmiana. Do samego Pana Michała,szefa Allepaznokcie-nic nie mam. Jak osobiście dobrze z nim żyłam i nie miałam problemu by dostać urlop itp. Po prostu trzeba z nim rozmawiać z uśmiechem. Poruszając kwestie wynagrodzenia również nie miałam problemu z jej otrzymaniem. Zawsze była na czas i w pełnej kwocie. Premia-owszem łatwo ją stracić. Wystarczy jeden dzień nieobecności. Kończąc moją wypowiedź- lubiłam tą pracę ale dziewczyny które są tam przyjmowane psują cała atmosferę.

Praca w tej firmie to dramat. Atmosfera jest tragiczna, zaczynając od samej kierowniczki Kasi.W która ma swoje przyjaciółki w firmie i obgaduje z nimi inne osoby które tu pracują (szykowanie, pakowanie, allegro). Ta osoba wgl nie nadaje się na to stanowisko. Patrząc dalej obsługa klienta Kasia. K do każdego uśmiechnięta a najchętniej wbilaby Ci nóż w plecy, paniusia wielka... Kierowniczka na szykowanie zamówień wysyła swoich szpiegów żeby podsłuchiwaly co gadają na jej temat a potem idą do jej biura i wszystko kabluja m.i.n. Monika. K. Jeśli nie jesteś jej pupilem masz słabo w tej firmie, zostajesz zwolniona bez powodu bo tak. A kiedy tylko usłyszy ze ktoś chce iść do Szefa żeby powiedzieć co się dzieje tu na dole to idzie pierwsza żeby już go uprzedzić że dziewczyny się nakręcają wzajemnie i że będą gadać na nią źle. Broni się jak tylko może, współczuję bardzo tym dziewczynom które dalej pracują w tej firmie, jest to męczarnia. Skoro tak zwalniają osoby i mówią że jest tyyyyyyyle osób do pracy to GDZIE SA TE OSOBY?! Przychodzą na szkolenie i po jednym dniu odchodzą... Żenada. Obowiazkowe nadgodziny =jeśli nie zostaniesz masz zabrane pieniądze z pensji. Tak samo jest z l4, jak jesteś chory MUSISZ wyzdrowieć w jeden dzień bo więcej niż jeden dzień l4 pozbawia Cię premii. Do firmy trzeba przychodzić jak się jest chorym, choćbyś tam miała zdechnąć MUSISZ być w pracy, bo wszystkie paczki muszą wyjść i trzeba zapieprzać kiedy w tym czasie Szanowna Pani Kierownik robi sobie paznokcie piętro wyżej, co to wgl ma być. Urlopy tak samo, ciężko dostać... Poniedziałek i wtorek zakaz wyjścia przed 18 jak jest dużo pracy, choć były takie osoby pupilki kierowniczki że wychodziły sobie o 15 a nawet o 13, ale zwykli pracownicy szaraczki zakaz wyjścia, bo przecież było mówione ze poniedziałki i wtorki obowiązkowo 18. Dlaczego każdy jest tu inaczej traktowany? Szef wpada na dół tylko na chwilę i nie wie co się tu naprawdę dzieje a dziewczyny boją się iść do niego bo są nastraszane i jest im mówione ze jak mamy problem to mamy rozmawiać z kierowniczka że ona nam wszystko załatwi. A tak naprawdę nic Wam nie załatwi, załatwi tylko sobie żeby ona miała dobrze. Osoby które się dużo odzywają w firmie są odrazu na czarnej liście u Pani Kierownik Zrobi wszystko żebyś zniknęła z tej firmy ale dla Ciebie będzie miła aż do ostatniego dnia Twojej pracy. To ona decyduje o premiach kto dostanie i ile dostanie a nie kadry jak to jest mówione. W firmie na górze jest o wiele lepsza atmosfera nie ma czegoś takiego jak na dole, od kiedy Kasia jest kierownikiem w firmie jest strasznie, nigdy tak nie było.

Aldona

Praca w strasznej atmosferze. Niesprawiedliwe wynagrodzenia. Brak równości traktowania w śród pracowników. Jedynie tu mają dobrze osoby, które się podlizuj.ą górze i donoszą. A nie widzą własnych błędów. Ciekawe czy właściciel wkoncu dostrzeże kto jest kim, kto na co zasługuje. Proponuję zaczac doceniać pracowników za wykonywaną ich pracę i jej jakość. A nie, że kogoś się lubi bądź nie.

@Aldona

Niestety, trzeba przyznać rację. Dość sporo ludzi się stara i są nie doceniani, a niektórzy nie i wiele mają pobłażane... Faworyzowani są tylko Ci których się lubi... W każdej napisanej tutaj opinii czy pozytywnej, czy negatywnej jest spore ziarno prawdy.

Gość

Obowiązkowe nadgodziny poniedziałek i wtorek (szykowałam zamówienia)do godziny 18 gdy jest dużo pracy gdy jest mało to o 15 koniec. Byłam tam kilka tygodni i zdażyło się raz ze wyszłyśmy o 15 mimo to ze zamówień do wyrobienia nie było jakoś dużo bo następnego dnia o 11 czy 12 nie było co robić wiec sprzatałyśmy magazyn. Co do samego szefa nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie nawiązałam z nim rozmowy tylko Dzien dobry i to wszystko, aczkolwiek dało się zauważyć ze ma swoich pupilków którym wierzy w każde słowo. Pani Kierownik jest chyba jednym z takich pupilków ponieważ gdy tylko szef przyjechał do firmy chodziła za nim jak cień. Wiec gdy jakis pupilek grzecznościowo naklamie do szefa zapomnij ze uda Ci się jakoś z tego wytłumaczyć w żaden sposób. Zauważalne było spięcie między dziewczynami a kierownikiem. Dziewczyny między sobą rozmawiały ze cytuje ;” Kaśka ma czas wyjść w czasie pracy na paznokcie a wszyscy musza siedzieć na nadgodzinach bo się nie wyrobiliśmy” Co do samego kierownika to chamska i arogandzka, przez to ze ma chody u szefa pozwala sobie na wiele więcej. Dlatego tez nie polecam współpracy z ta firma z powodu gdy nie spodobasz się Pani kierownik będziesz wiecznym pośmiewiskiem jej oraz jej loży szyderców ????

Sandrittka

Piszę aby ostrzec wszystkich kandydatów. Warunki pracy- masakra. Ciągłe poganianie, obgadywanie. Z przedłużeniem umowy czekają do ostatniej godziny- nigdy nie wiesz kiedy Cię zwolnią. Powód zawsze się znajdzie. Szefostwo absolutnie nie pomocne. Od właściciele przez panią menager po dyrektora handlowego- masakra. Ultra zakłamani ludzie.

Ada

Jako były pracownik tej firmy jedynie co dobrego mogę powiedzieć to tylko to ze jedyną osoba do której można przyjść w każdej sprawie, nie krytykuje i stara się rozwiązać każdy problem to jest Madzia-kierowniczka na hurcie. A wiec teraz przejdę do rzeczy, nie polecam nikomu bo każdy normalny człowiek nie wytrzyma presji panującej w tej firmie ! Dziewczyny na hurcie tworzą grupki nie ma zgranej ekipy, wręcz przeciwnie na starcie jesteś obgadywany a później tylko słyszysz wyzwiska typu (usunięte przez administratora) brudasy” które najczęściej padają z ust jednej stałej pracownicy Pani M. Było to zgłaszane do osób na wyższych stanowiskach jednak nigdy nie zostało to rozwiązane.. Skład co chwile się zmienia jest nieliczna grupa stałych pracowników na hurcie co powinno dać do myślenia szefostwu dlaczego tak się dzieje, jednak nic sobie z tego nie robi.. Dziewczyny odchodzą bo po prostu maja dość, do pracy powinno się przychodzić z chęcią a nie z przymusu ! O wypłatach nie wspomnę .. przychodząc na rozmowę o prace jesteś zatrudniany na inna stawkę a gdy przychodzi już do dnia wypłaty dostajesz zupełnie inna kwotę.. premie zabierają dosłownie za wszystko !! Jeżeli jesteś normalna osoba i szukasz stałej pracy nie wysilaj się i nie składaj tam cv bo nie wytrzymasz tam nawet tygodnia .. nie polecam nikomu, przykre ale prawdziwe..( szkoła przetrwania)

@Ada

Zdecydowanie potwierdzam! Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

????
@gość

Haha bardzo interesująca opinia. Szkoda ze osoba pisząca opinie nie ma na tyle odwagi by się podpisać. Bardzo lubię pracę w tej firmie. A do pracy się przychodzi się nie dla koleżanek tylko żeby wykonywać polecenia szefa.

Kasia
@gość

Co ta opinia miała wnieść? Chcesz komuś zaszkodzić? Zostałaś/les zwolniony/a i w ten sposób musisz wylac swój żal? Szkoda tylko że nie masz na tyle odwagi aby podpisać się pod tą opinią imieniem :) generalnie tego nie robię ale tym razem bardzo chętnie się odniosę do bredni tutaj napisanych. Osobiście wynagrodzenie dostaje zawsze na czas, premii nie miałam nigdy zabranej i szczerze? Nie słyszałam o przypadkach żeby bezpodstawnie został ktoś jej pozbawiony. Wydaje mi się że do pracy przychodzi się pracować a nie szukać koleżanek, ponadto w firmie w której pracuje tyle osób i przeważają kobiety bywa czasem gęsta atmosfera. Mobbing? Mam wrażenie że nie do końca znasz znaczenie tego słowa. Powodzenia w szukaniu wymarzonej firmy i pracy. Kasia :)

@gość

Podpisuję się zdecydowanie pod tą opinią. Prawda w 100%. Ta firma to tragedia.

@gość

Zdecydowanie potwierdzam wszystko co tutaj jest napisane.

Sylwia

Nie polecam, już nie złożę u nich żadnego zamówienia. Miesiąc czekam na informacje kiedy mogę odebrać swoje zamówienie i cisza. Jak napisałam maila nie odpisuja. Napisałam na fb to odpisali że jest gotowe można przyjechać po odbiór. Przyjechałam A moje zamówienie nie jest gotowe. Na do widzenia Powiedziałam Pani żeby odpisywali na maile to bezczelnie odpowiedziała że nie mają czasu na odpisywanie maili. Pieniądze przyjąć to łatwo ale towar wydać to już problem. Porażka przez duże P

An
@Sylwia

Co to ma wspólnego z opinią pracy w firmie Allepaznokcie? Również składam zamówienia na stronie sklepu I nie mam żadnych zastrzeżeń. W obecnej sytuacji 90% kobiet zamiast zająć się sobą rodziną itd. postanawia robić zakupy na stronach internetowych myśląc, że są jedyne i będą miały zamówienie na 'JUŻ'. Na stronie widniała informacja odnośnie okrojonego składu w czasach wirusa przez co jest ogrom pracy... polecam uzbroić się w cierpliwość i okazać chociaż trochę wyrozumiałości... :) A swoją drogą, zamowienia z odbiorem osobistym od zawsze są szykowane na miejscu po przybyciu klienta :)

alle
@Sylwia

Nie rozumiem co ta opinia ma wspólnego z pracą w allepanokcie? z tego co wiem na tej stronie powinno się umieszczać opinie o pracodawcy a nie sposobie wydawania odbiorów osobistych. Informacja o tym, że zamówienia składane z opcją dostawy "odbiór osobisty" szykowane są na miejscu w momencie przyjścia klienta po odbiór zamówienia podana jest na naszej stronie internetowej, taką informację otrzymuje Pani również w potwierdzeniu mailowym. Niestety to Pani nie pozwoliła nam dojść do słowa, odeszła Pani zanim jeszcze dokończyliśmy zdanie.

Marcin
@An

Nie wiem kim Pani jest ale taki wpis o klientach nie świadczy dobrze o Pani jeżeli jeszcze na dodatek jest Pani pracownicą tej firmy to już należy się poważnie zastanowić na istotą obsługi klienta możne lepiej to rzucić i wychowywać dzieci....

jessi
@Sylwia

Racja. Bardzo często nie są kompletne zamówienia. Sprzedają towar, którego nie mają. Nie polecam.

Jak jest z awansem w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk?

F
@Pytanie

Atmosfera w pracy jest sprzyjająca, natomiast jeśli ktoś liczy na jakikolwiek awans, bądź też rozwój to niestety nie tutaj :))

@Pytanie

O jakiejkolwiek drodze rozwoju możesz zapomnieć.

gość

Praca w firmie o której jest mowa to dramat. Początkowo gdy Cię przyjmują wydają się sympatyczni (mówię o szefie i pani menadżer) Ta sielanka nie trwa jednak długo. Inwigilacja pracownika to chleb powszedni. Szacunek do pracowania? Zapomnij. Na Twoja miejsce jest milion osób. Szef bardzo często przy ludziach podnosi głos na pracownika- absolutne zero kultury. Pani menadżer ma czasem problemy aby powiedzieć coś poprawną polszczyzną- parodia. Szefostwo to klika, która trzyma się razem. Potrafią bardzo podjudzać ludzi przeciwko sobie. Absolutnie nie są pomocni. Jak o coś pytasz- marnujesz im czas i zaczynają Cię zbywać. Nie odbierają telefonów a później dostajesz Ty po (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Poza tym ich produkty nadal kojarzą się z tanimi bublami. Nigdy nie jesteś pewny kiedy Cię zwolnią. Robią to bez uprzedzenia w bardzo prostacki sposób. Przyjdź, rozlicz się i spadaj. Brak elementarnych zasad kultury osobistej. Jeszcze raz napiszę- kategorycznie odradzam pracę w tej firmie. Chyba, że lubicie non stop stres, obgadywanie i totalną inwigilację. DRAMAT!

KADRY
@gość

Bardzo nam przykro, że wyraża Pani tak niepochlebną opinię o naszej Firmie, tym bardziej że opiera ją Pani wyłącznie na subiektywnych odczuciach. Trudno jest nam zgodzić się z Pani zdaniem na temat naszych produktów, zwłaszcza, że w ostatnim czasie grono osób z nami współpracujących znacząco się powiększyło właśnie ze względu na dobrą jakość i otrzymywane przez Firmę liczne nagrody. Pani zarzut odnośnie braku kontaktu telefonicznego i zbywania pracowników wydaje się być mocno chybiony z uwagi na to, że w Firmie funkcjonuje określona struktura organizacyjna i pracownicy we wszystkich sprawach związanych z pracą kontaktują się ze swoimi bezpośrednimi przełożonymi. Tzw. "Szefostwo" skupia się na swoich zadaniach, nie zaś na odbieraniu telefonu od każdego pracownika i rozwiązywaniu ich problemów, bo po to ma kierowników Działów. W Pani opinii zabrakło wskazania z jakiej przyczyny Firma się z Panią rozstała. Pracownika i pracodawcę wiąże umowa, w której zawsze jest określony termin jej obowiązywania, więc żadna ze Stron nie może być zaskoczona jej zakończeniem. Na przyszłość formując zarzuty prosimy o podanie faktów, które poparłyby Pani tezy. Pozdrawiamy Zespół Allepaznokcie

@KADRY

Widzę, że opinia zabolała. Sprawdza się powiedzenie: Prawda w oczy kole.

Czy pracownicy Allepaznokcie Michał Szewczyk chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ja
@Pytanie

absolutnie nie- zapomnij o integracji

Angela.

Małgorzata
@Angela.

Czemu tak często pojawiają się ostatnio na FB ich ogłoszenia o pracę? Tak prężnie się rozwijają? Czy jednak chodzi o te zwolnienia? Bardzo mnie to zastanawia.

Angela
@Małgorzata

Niestety nie mam pojęcia, dlaczego znowu wstawiają ogłoszenia. Może mają teraz braki w kadrze.

Ada
@Małgorzata

Pojawiają się często ogłoszenia bo bardzo dużo osób sami z siebie rezygnują bo nie wytrzymują presji panujacej w tej firmie :) co chwile znajduje się tam nowy skład, stałych pracowników jest bardzo mało. Niestety szef nie widzi tego i nie wyciąga wniosków dlaczego mu się pracownicy nie utrzymują tylko musi co chwile zatrudniać nowych..

Szef
@Ada

Ada, ostatnio zwolniliśmy pracowników, którzy nie wypełniają swoich obowiązków i którzy nie są wydajni. Czas pandemii wszystkim nam dał w kość, a wnika to z ilości osób, które siedzą z dziećmi w domu i natłokiem zamówień, które wpływają do nas codziennie. Z resztą byłaś, widziałaś co się działo. Firmy handlowa jak sama nazwa mówi, ma za zadanie profesjonalnie obsługiwać klientów co za tym idzie: szybko i bezbłędnie wysyłać zamówienia. Dlatego poszukujemy ludzi skupionych na wykonywanej pracy, a nie na tym czy ktoś kogoś lubi czy nie. Nie jesteśmy w przedszkolu! Co do zabierania premii - jest regulamin, który określa w jakich przypadkach to następuje. Polecam założyć samemu firmę, zatrudniać 150 osób i wtedy wszystkim pracującym i tym udający, że pracują- płacić wysokie premie. Pracownicy są rozliczani z zaangażowania i wydajności (czyli są ustalone pewne normy kompletowania, szykowania czy pakowania paczek). Wtedy zrozumiesz co to znaczy motywować pracowników.

AnKa
@Ada

Firma zdobywa coraz więcej klientów hurtowych w Polsce i za granica oraz rozwija sieć sklepów Allepaznokcie i sytuacją naturalną jest większe zatrudnienie - szybsza realizacja zamówień dla klientów. Przy okrojonym składzie ciężko jest zadowolić klientów i szybko wysyłać zamówienia.

Marcin
@Szef

Szanowna Pani profesjonalną obsługę widać we wpisach poniżej, jak można narzekać na duża ilość zamówień, nie zależy Wam na kliencie nie chcecie zarabiać. Do trudnych sytuacji nie jest przygotowany personel a w szczególności kierownictwo, może warto coś zmienić. Pracowałem kilka lat na wysyłce i zawsze najważniejszy był obrót i realizacja zamówień, niestety brak zgranego składu i problemów na działach tego nie zapewni. Najlepiej zacząć od nowa usunąć stare grzyby i przewietrzyć okna. Pozdrawiam

@Małgorzata

Ogłoszenia się pojawiają bo pracownicy odchodzą. Nie da się pracować w tak fatalnej atmosferze. Ciągłe obelgi, zero pomocy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Allepaznokcie Michał Szewczyk - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Allepaznokcie Michał Szewczyk
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Piotrkowska 270 lok. 9