Allepaznokcie Magdalena Szewczyk

Łódź

Allepaznokcie Magdalena Szewczyk

Opinie o Allepaznokcie Magdalena Szewczyk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Nina, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz lub pracowałaś w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk. Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca. Czy macie jeszcze coś do dodania na temat pracy w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk?

Alicja

@Vicktorynka, czy zdecydowałaś się aplikować do firmy? Może masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną? Jak oceniasz kompetencje osoby, która z Tobą rozmawiała? Daj znać, jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie pracy w firmie. Twoja opinia może przydać się innym osobom poszukującym zatrudnienia.

M.

Przyszła kolej na mnie, pracowałam tam prawie 4 lata wiec mogę trochę powiedzieć o pracy. Ogólnie praca jako praca nie jest zła, ale to tez zależy na jakim dziale jesteśmy. Pensja na umówie najniższa krajowa. Do ręki więcej w zależności. Jak ja odchodziłam było 1850. Nadgodziny są faktycznie przymusowe, sa wypłacane czasem po tygodniu a czasem po miesiącu, zdarzało się i dłużej, ale zawsze wypłacone. Listę robi zawsze pani kierownik M. Plus był taki ze można było kupić sobie produkty w niższych cenach, ale pracownicy byli traktowani jak złodzieje. Często słyszeliśmy ze jesteśmy złodziejami, okradamy firmę, ze szef taki dobry a my tak postępujemy. Przez 4 lata pracy zdarzyło się raz ze kogoś zwolniono za kradzież. Tyle. Ale wiadomo, na pracujących tam z 80 osób to zawsze ktoś taki się trafi co może coś wynosić co nie oznacza ze każdy jest złodziejem. Problem z urlopami notoryczny dostawali je często ulubieńcy szefa czyli jego koledzy i koleżanki, osoby które trzymały się z daleka od niego miały pod górkę. Ogólnie tam wyznaje się zasadę ze po co zatrudniać więcej ludzi jak jest dużo pracy skoro inni mogą zostawać na nadgodzinach. I to nie było czasem tylko Np w wakacje i w okresie świątecznym w tygodniu wyrabiało się średnio około 60 godzin pracujących wiec sporo, zwłaszcza jak ktoś ma dzieci. Luzy w pracy maja koledzy szefa, tylko oni sa chwaleni za wszystko. Panuje tam mobbing i nie da się ukryć a co do łamania praw pracownika to nie da się zaprzeczyć. Wyżej ktoś napisał ze nic nie jest łamane i ze tam praca jest cudowna. Proszę soboe przypomnieć ile razy dziewczyny w pracy płakały za poniżanie i wyzwiska ze strony szefa, bo to było ciagle i dziewczyny potrafiły dostać ochrzan bo szef się pomylił a później wyparł tego. Tam nikt nie ma wyznaczonych zadań, wszyscy robią wszystko i każdy patrzy na siebie. Ogólnie nie wiem czy bym poleciła ta prace teraz pracuje w salonie kosmetycznym i widzę różnice kolosalna jak można traktować pracownika i ze chce się wstawać i iść d

Vicktorynka
@M. 25.06.2017 20:14

A jak wygląda praca w sklepie??czy mozesz coś napisać?czy nadgodziny są jaki klimat tam ogólnie panuje??

Czy w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Vicktorynka
@Alex 11.04.2018 12:06

A czy możesz napisać coś o pracy w sklepie?czy orientujesz się jak wygląda sprawa nadgodzin czy w ogóle sąi czy przymusowe i ogolnie jaki klimat tam panuje???

Alicja

Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło w firmie? Jak postrzegacie warunki oraz atmosferę? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę, daje możliwość skorzystania ze zniżek pracowniczych na usługi oferowane w Allepaznokcie? Można liczyć na elastyczny grafik?

Neutral

Tez napisze coś od siebie.. Czytając te opinie (pomówienia) zastanawiam się co ludzie chcą osiągnąć pisząc te brednie.. Pracuje w firmie 2 lata i jestem zadowolony z warunków oraz atmosfery która tam panuje.. Co do szefa.. Naprawdę przyjemny człowiek z poczuciem humoru. Można się o tym przekonać kiedy np przyjeżdża transport który trzeba rozładować gdzie mało który szef by się tak zachował, ze sam wskakuje na auto i nam pomaga za każdym razem. Przy czym uśmiech z twarzy nikomu nie znika, bo wszystko jest robione w miłej i śmiesznej atmosferze. Pani Kierownik? Napisze krótko.. Naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.. Wszystkich traktuje równo bez żadnych wyjątków. Na koniec mogę napisać ze w żaden sposób nie jestem bliżej związany z kimkolwiek jak to było pisane we wcześniejszych opiniach(pomówieniach). Ja ze swojej strony polecam prace w tej firmie. A poza tym jak dla mnie nie ma co się sugerować opiniami tylko najlepiej jest przekonać się samemu jak jest w danym zakładzie, bo wiadomo jacy są ludzie i jak potrafią opisać dana firmę. Ja mam tego przykład.. Pozdrawiam..

Alex
@Neutral 08.07.2017 16:11

Hahaha bardziej to się w życiu nie uśmiałam... To chyba pisał sam Pan Michał bo nikt kto jest normalny i tam pracuje by tego nie napisał... Powiem tak pracowałam tam ponad rok i co nie co wiem... Wyzwiska że strony samego szefa no norma wszystko pod presją każdy na każdego donosi żeby choć troche przypodobać się szefowi... Sam wskakuje na auto żeby pomóc.... Za moich czasów to on tylko na swój fotel potrafił wskoczyć i drzec się tak że go cała Piotrkowska słyszała. Chyba że poszedł się leczyć...

trolololo

jak dobrze, że weszłam tutaj przed wysłaniem CV do tej firmy. dzięki ludzie :)

trolololo

jak dobrze, że weszłam tutaj przed wysłaniem CV do tej firmy. dzięki ludzie :)

Bartosz

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisał na forum?

Pato

Widziałam wasze ogłoszenie o prace na grupie na Facebooku. Komentarz waszej pracownicy na napisanie przez chętne dziewczyny, ze są zainteresowane oferta jest... tragedia. Przytoczę:' wyraźnie jest napisane cv na maila... czy sądzicie, ze jeśli nie umiecie czytać ze zrozumieniem ktoś was zatrudni....?' Skoro Pani Kasia tak wytrwale i miło będzie szukać pracowników to nie dziwi mnie już stos ogłoszeń o prace, których nikt nie chce. Każdy szanujący się pracodawca skarciłby podwładnego za takie reprezentowanie jego firmy. Ale podkreślam, szanujący się.

xde

Jeszcze raz potwierdzam i zgadzam sie z Nowa ,w firmie panuje totalny balagan w kazdym tego slowa znaczeniu jesli ktos chce tam pracowac niech sie zastanowi,oceniam negatywnie

Nowa

Dodam ze dzień próbny oczywiście bezpłatny i bez żadnej umowy.

Nowa

Ja nie polecam. Sama rozmowa o prace daje wiele do życzenia, zdawkowe informacje i zbywanie przy pytaniach. Więcej wiem od dziewczyny która mnie uczyła niż z rozmowy z osoba prowadząca rozmiwe. Fajnie ze dają umowę o prace ale co z tego jak jest na umówie najniższa i nadgodziny Do reki zamiast na papier. Na dniu próbnym dziewczyna która miała mnie uczyc nie miała czasu bo ciagle coś od niej potrzebowano wiec zero planowania ze strony kierowników. Sam towar porozrzucany paczki do sprawdzenia porozstawiane tak ze ciężko przejść wiec generalnie za te pieniądze to warunki ciężkie i widać ze każdy dział ma do siebie pretensje i zrzuca robote na innych. Ogólnie dzień próbny wypadł kiepsko

xde

tak to prawda ze zyjemy w takim kraju jakim jest Polska z czego jestem dumna dlatego wlasnie kazdy pracodawca powinien szanowac kazdego pracownika a pracownik pracodawce ale w przypadku tej firmy tak nie jest zwlaszcza dzisiaj kiedy na rynku pracy brakuje pracownikow pracodawca powinien ich szanowac a w alle tak niestety nie jest panuje mobbing nie przestrzegane sa przepisy pip i bhp czy to jest w porzadku?jesli komus to odpowiada to jest zadowolony pod kazdym katem

jestem za

Niestety żyjemy w takim kraju że ludziom łatwiej przychodzi krytyka niż pozytywna ocena nawet jak są zadowoleni to nic nie napiszą . Ja jestem zadowolona z firmy pod każdym katem.

Szukajaca

Na olx ciagle wisza ogłoszenia od was, chciałam wysłać cv. Weszłam i poczytałam opinie i szczerze mówiąc mało zachecajaco wyglada to wszystko pomijajac już profesjonalnie pisane odpowiedzi z waszej strony... patrząc na fb i opinie pisane przez klijentki o traktowaniu ich jak zgłaszają ze cos się niezgadza to tez niewyglada zaciekawie... ocena na fb tez nie zawysoka. Wiec mimo wszystko chyba niekażdy pracuje tam z taka pasja i przychodzi z chęcią do niej. Jak to wkońcu jest? Może się obronicie?

be

tak zgadzam sie z opinia M . w allepaznokcie Lodz panuje mobbing terror i straszne warunki pracy nie polecam pracy a alle.

Zawiedziona

Pracowałam tam kilka miesięcy i nie potwierdzę ze szef ma poczucie humoru No chyba ze wydzieranie się i wyzywanie od debili to dla was coś zabawnego i śmiesznego ale w sumie prawie cała firma to znajomi szefa albo dziewczyny z imprez lub dziewczyny jego kolegów. Nic dziwnego ze nagle takie pozytywne komentarze na temat firmy się pojawiają. Te wszystkie pozytywy widać zwłaszcza na olx gdzie od kilku miesięcy są wystawiane ciagle ogłoszenia o naborze na prawie każde stanowisko szkoda tylko ze nie piszecie tam o umowie innej niż pensja czy wymiarze czasu pracy i o nie prowadzeniu ewidencji nadgodzin które są przymusowe i nie piszcie ze nie bo to śmieszne każdy kto tam pracował i pracuje może potwierdzić. Te kilka miesięcy dało mi tak w kość ze każdy ze znajomych aż się śmiał ze mnie ze tam pracuje i daje tak sobą pomiatać bo większa połowa Łodzi śmieje się z tej firmy tam jest taki przemiał i taka rotacja ludzi ze to paranoja. Jakby każdy miał dostać umowę i zaraz wypowiedzenie to by papieru brakło chyba nie polecam tej firmy chyba ze ktoś nie ma życia i chce pracować po kilkanaście godzin plus soboty bo musi a szkoda ze wybiórcze osoby są zwalniane z nakazów szefa

xde

nie polecam nikomu pracy w allepaznokcie lodz warunki pracy beznadziejne to prawda ze na stolowce za krzesla sluza wiadra wszedzie panuje balagan asortyment lezy wszedzie gdzie sie da az trudno przejsc przepisy bhp lamane az sie prosi o kontrole brud i balagan panuje wszedzie ,terror i strach widac po poprzednich wpisach ze to ktos z elity pisze a moze nawet sama pani manager zenada!!!

A nie zapomniałaś wspomnieć o przejsciach na magazynie, o przeciskaniu się między towarem na magazynie? O tym jak wyglada przechodzenie przez hurt? Wszystko leży wszędzie, przejść się nie da. Pewnie wypłaty są tak cudowne, ze dlatego spora cześć firmy siedzi na zwolnieniach lekarskich i pracuje za przyzwoleniem kierownictwa. No ale przecież kontrole z ZUSu tez da się załatwić, znajdziemy papiery, podrobimy podpis pracownikawy i miodzio. Daty na produktach zetrzemy, bo to straty dla firmy. Te grubo po terminie wystawimy na promocje, a co tam szkodzi. Wy już dobrze wiecie, ze mam racje. Przypominam 'rusz gowno a zacznie smierdziec'. Pozdrawiam panią manager i kierowników.

żenada

I już wiadomo kto odpowiada na te komentarze. Pracownicy z elity, czyt. Ci co z nim imprezują. 5 tys na rękę owszem. Jak ktoś siedzi po 13h w pracy to by się przydało. A skoro piszecie takie same superlatywy to powiedzmy sobie szczerze. Jak wyglada umowa? Najniższa krajowa ???? A ile kto zarabia? Wiecej. Niektórzy nawet sporo więcej. A szefostwo wszystko puszcza przelewem jednorazowym na konta pracowników. Może ktoś by się tym zainteresował? Np PiP? Co do wiader do siedzenia to są tam od zawsze. Mało tego. Wiadra zastępują na magazynie drabinki. Wystarczy ze ktoś pracuje miesiąc w tej firmie i wie wszystko. Zero prywatności. Jak się nie chcesz kumplować z 'elita' to jestes wyrzutkiem który musi za nich pracować, bo maja przyzwolenie od Pani kierownik na stanie między Polkami i rozmawianie o wszystkim. Aha, jestem byłym pracownikiem.

kw

dajcie spokój - przecież to są jakieś żarty - sami przekonajcie się na własnej skórze jak tu jest

zadowolonapracownica

Nigdy nie miałam problemu z pensją, przelew jest zawsze na czas a nawet dzień wcześniej jak wypada weekend. Atmosfera? Uwielbiam atmosferę w tej firmie! Szef z dużym poczuciem humoru, co również udziela się pracownikom, aż miło przychodzić do pracy!:) nie czytajcie tych zmyślonych opinii! większość pracowników jest z długoletnim stażem, pracują tutaj od początku powstania firmy, co świadczy tylko o tym, że pracuje się tutaj baardzo przyjemnie:) jak najbardziej polecam, sprawdźcie sami, od razu widać, że te bzdurne opinie pisze jedna i ta sama osoba!

kaaa2ssss

w jaki sposob lamany jest regulamin? z tego co wiem mają silny zespół i sztab ludzi ktorzy pracują tam z pasją i zaangażowaniem - a leserów nie potrzebujemy :) najlepiej za darmo żeby płacili najlepiej z 5tys na rękę prawda ?:D hahaha każdy ma to na co zasługuje!!!!

allepracownicy

ah jak to pięknie że wszyscy pracownicy ktorzy byli na dniu probnym widzą takie roznice jak chocby rozroznienie firm Pani Szewczyk i Pan Szewczyk ;d to przecież kino jakies.... od razu wiadomo że to piszecie WY!. żaden pracownik tak na dobrą sprawę nie ma pojęcia o korelacjach i powiązaniach i spółkach a już na pewno nie po 1 dniu próbnym .szkoda że nie napiszecie rozprawki o Państwu I i A . P. którzy grają tu pierwsze skrzypce w tych wszystkich opiniach ;) nie umiecie grac fair ? pamietajcie :) czarny PR również daje radę :) Pani Manager również radzi sobie świetnie ;) widzę, że nie możecie tego znieść. pozdrawiamy , pracownicy alle

pazurek

oczywiście, pani szewczyk to nie wie jak wyglada ta firma nawet wiec dziekujemy za ukazanie róznicy - tutaj zarządza TYLKO Pan szewczyk i wszystko jest na jego glowie ;)

W firmie cały czas przeprowadzane są remonty więc owszem, na stołówce na parterze w chwili obecnej są wiadra ale do dyspozycji mamy jeszcze dwie inne stołówki z pełnym wyposażeniem więc każdy może sobie wybrać gdzie chce zjeść:) co do wykształcenia to bardzo jestem ciekawa na jakiej podstawie ktoś wysunął takie wnioski, firma zatrudnia około 80 osób i wszyscy mają wykształcenie przynajmniej średnie, nie mówiąc już o połowie osób które mogą się pochwalić wyższym. Faktycznie atmosfera w firmie jest dość "luźna" biorąc pod uwagę inne firmy w których pracowałam ale to dzięki temu codziennie chce się wstać do pracy! nie wiem kto pisze takie opinie wyssane z palca, może ktoś kto nie przeszedł pomyślnie rekrutacji? a może zawistna konkurencja?!

Zaintrygowana allepazurzyca

chyba ? chyba to ty nie masz nic więcej do powiedzenia ;) idz pracować do zakładu pogrzebowego albo do kancelarii parafialnej tam pewnie nie będzie wytatuowanych. Drogi Konrado -sam prezentujesz podstawowe wykształcenie na to wychodzi:) praca jest łatwa i przyjemna - jedni odpowiedzialni są za sprzątanie inni za prace fizyczne a jeszcze inni za wybór asortymentu i zarządzanie personelem - PRZYCHODZIMY DO PRACY Z PRZYJEMNOŚCIĄ! A NIE DLATEGO, ŻE TO NASZ OBOWIĄZEK! zachęcamy wszystkich do sprawdzenia na własnej skórze jak się u nas pracuje i jaka panuje atmosfera bo te brednie to po prostu zazdrość naszej konkurencji a właściwie tylko jednej osoby - Pani M., nigdy nas Pani nie zniszczy i nie dorówna nam wraz ze swoim nic nie znaczącym sklepikiem . Takie kłody pod nogi przerzucamy z uśmiechem na twarzy i kolejne Pani gierki są przez nas rozwiązywane bezproblemowo! co więcej - radzę zająć się promocją a nie oczernianiem innych oraz prosimy o ocenę własnej osoby zanim zaczniecie oceniać NAS! jesteśmy niezniszczalni :) tworzymy zgrany zespół i nic tego nie zmieni :) możemy liczyć na siebie wzajemnie i każde wzloty i upadki przetrwamy dzięki właśnie ludziom którzy tworzą tu atmosferę - czy to się komuś podoba czy nie ;) o naszym sukcesie świadczy tylko i wyłącznie nasz ciągły prężny rozwój, nasze produkty, zaangażowanie i ekspansja na cały kraj i świat oraz miliony zadowolonych klientów;)

Allepazurek

haha konkurencja widzę już nie może znieść ciągłego rozwoju, rozbudowy i sukcesu firmy? gdyby to była prawda dawno nie było by firmy bo szef ciągle dąży do wprowadzania nowości a pracowników z roku na rok wszystko się rozwija i firma rozrasta sie w zastraszającym tempie. ludzie sami sprawdzcie co tu sie dzieje a nie wierzcie w te brednie co wypisuje jedna i ta sama osoba :) buziaczki

Anna

Bzdury wyssane prosto z palca.. Prscuje w tej firmie już ponad dwa lata i nigdy nie słyszałam o wymuszaniu nadgodzin.. ludzie zostają ponad normę, ale tylko wtedy kiedy chcą.. bądź tez osoby, które maja dyżur.. na danym stanowisku musi zostać jedna osoba chociażby dlatego, ze ktoś musi wydać na przykład zamówienie.. szef jest przedstawiony w strasznym świetle czytając te komentarze, które są nieprawdą.. wypłaca pieniądze na czas.. nigdy nie miałam z tym problemu.. ludzie zastanówcie sie!! Mówię ty oczywiście o AllePaznokcie Michał Szewczyk.. to on jest właścicielem i osoba, która zarządza cała firmą!!

Zostaw opinię o Allepaznokcie Magdalena Szewczyk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allepaznokcie Magdalena Szewczyk