Opinie o allepaznokcie.pl - Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk s.c. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C. w Łódź

Jak jest z awansem w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk?

F

Atmosfera w pracy jest sprzyjająca, natomiast jeśli ktoś liczy na jakikolwiek awans, bądź też rozwój to niestety nie tutaj :))

gość

O jakiejkolwiek drodze rozwoju możesz zapomnieć.

gość

Praca w firmie o której jest mowa to dramat. Początkowo gdy Cię przyjmują wydają się sympatyczni (mówię o szefie i pani menadżer) Ta sielanka nie trwa jednak długo. Inwigilacja pracownika to chleb powszedni. Szacunek do pracowania? Zapomnij. Na Twoja miejsce jest milion osób. Szef bardzo często przy ludziach podnosi głos na pracownika- absolutne zero kultury. Pani menadżer ma czasem problemy aby powiedzieć coś poprawną polszczyzną- parodia. Szefostwo to klika, która trzyma się razem. Potrafią bardzo podjudzać ludzi przeciwko sobie. Absolutnie nie są pomocni. Jak o coś pytasz- marnujesz im czas i zaczynają Cię zbywać. Nie odbierają telefonów a później dostajesz Ty po (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Poza tym ich produkty nadal kojarzą się z tanimi bublami. Nigdy nie jesteś pewny kiedy Cię zwolnią. Robią to bez uprzedzenia w bardzo prostacki sposób. Przyjdź, rozlicz się i spadaj. Brak elementarnych zasad kultury osobistej. Jeszcze raz napiszę- kategorycznie odradzam pracę w tej firmie. Chyba, że lubicie non stop stres, obgadywanie i totalną inwigilację. DRAMAT!

KADRY
@gość

Bardzo nam przykro, że wyraża Pani tak niepochlebną opinię o naszej Firmie, tym bardziej że opiera ją Pani wyłącznie na subiektywnych odczuciach. Trudno jest nam zgodzić się z Pani zdaniem na temat naszych produktów, zwłaszcza, że w ostatnim czasie grono osób z nami współpracujących znacząco się powiększyło właśnie ze względu na dobrą jakość i otrzymywane przez Firmę liczne nagrody. Pani zarzut odnośnie braku kontaktu telefonicznego i zbywania pracowników wydaje się być mocno chybiony z uwagi na to, że w Firmie funkcjonuje określona struktura organizacyjna i pracownicy we wszystkich sprawach związanych z pracą kontaktują się ze swoimi bezpośrednimi przełożonymi. Tzw. "Szefostwo" skupia się na swoich zadaniach, nie zaś na odbieraniu telefonu od każdego pracownika i rozwiązywaniu ich problemów, bo po to ma kierowników Działów. W Pani opinii zabrakło wskazania z jakiej przyczyny Firma się z Panią rozstała. Pracownika i pracodawcę wiąże umowa, w której zawsze jest określony termin jej obowiązywania, więc żadna ze Stron nie może być zaskoczona jej zakończeniem. Na przyszłość formując zarzuty prosimy o podanie faktów, które poparłyby Pani tezy. Pozdrawiamy Zespół Allepaznokcie

@KADRY

Widzę, że opinia zabolała. Sprawdza się powiedzenie: Prawda w oczy kole.

Czy pracownicy Allepaznokcie Michał Szewczyk chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

absolutnie nie- zapomnij o integracji

Angela.

Cześć. Osobiście nie mam nic do firmy, aczkolwiek nieodpowiednie zachowanie Szefa, czyli krzyki (przy klientach) nie powinny mieć miejsca. Pracowało mi się fajnie, szczególnie że udalo mi się zaprzyjaźnić z kilkoma dziewczynami. Chciałabym jednak ustosunkować się do wcześniejszych opinii. To, że są tam osoby, które zachowują się w stosunku do innych nieprzyjemnie - to fakt, ale jeśli nie pozwolisz sobie wejść na głowę, to robi się nawet miło. :) Musicie być niestety przygotowani na to, że jednego dnia przychodzicie do pracy i tego samego dnia dowiadujecie sie, że już macie nie przychodzić, bo jesteście zwolnieni lub czekacie do ostatniej godziny pracy na decyzję o przedłużeniu umowy. Oczywiście podają każdemu jeden powód "niewypełnianie obowiązków". Ja tęsknię za tą pracą, ale każdy powinien sam zdecydować czy jest ona dla niego/niej odpowiednia. Pozdrawiam wszystkich, którzy witają mnie ciepło, kiedy przychodzę po odbiór.

Małgorzata
@Angela.

Czemu tak często pojawiają się ostatnio na FB ich ogłoszenia o pracę? Tak prężnie się rozwijają? Czy jednak chodzi o te zwolnienia? Bardzo mnie to zastanawia.

Angela
@Małgorzata

Niestety nie mam pojęcia, dlaczego znowu wstawiają ogłoszenia. Może mają teraz braki w kadrze.

Ada
@Małgorzata

Pojawiają się często ogłoszenia bo bardzo dużo osób sami z siebie rezygnują bo nie wytrzymują presji panujacej w tej firmie :) co chwile znajduje się tam nowy skład, stałych pracowników jest bardzo mało. Niestety szef nie widzi tego i nie wyciąga wniosków dlaczego mu się pracownicy nie utrzymują tylko musi co chwile zatrudniać nowych..

Szef
@Ada

Ada, ostatnio zwolniliśmy pracowników, którzy nie wypełniają swoich obowiązków i którzy nie są wydajni. Czas pandemii wszystkim nam dał w kość, a wnika to z ilości osób, które siedzą z dziećmi w domu i natłokiem zamówień, które wpływają do nas codziennie. Z resztą byłaś, widziałaś co się działo. Firmy handlowa jak sama nazwa mówi, ma za zadanie profesjonalnie obsługiwać klientów co za tym idzie: szybko i bezbłędnie wysyłać zamówienia. Dlatego poszukujemy ludzi skupionych na wykonywanej pracy, a nie na tym czy ktoś kogoś lubi czy nie. Nie jesteśmy w przedszkolu! Co do zabierania premii - jest regulamin, który określa w jakich przypadkach to następuje. Polecam założyć samemu firmę, zatrudniać 150 osób i wtedy wszystkim pracującym i tym udający, że pracują- płacić wysokie premie. Pracownicy są rozliczani z zaangażowania i wydajności (czyli są ustalone pewne normy kompletowania, szykowania czy pakowania paczek). Wtedy zrozumiesz co to znaczy motywować pracowników.

AnKa
@Ada

Firma zdobywa coraz więcej klientów hurtowych w Polsce i za granica oraz rozwija sieć sklepów Allepaznokcie i sytuacją naturalną jest większe zatrudnienie - szybsza realizacja zamówień dla klientów. Przy okrojonym składzie ciężko jest zadowolić klientów i szybko wysyłać zamówienia.

@Szef

Szanowna Pani profesjonalną obsługę widać we wpisach poniżej, jak można narzekać na duża ilość zamówień, nie zależy Wam na kliencie nie chcecie zarabiać. Do trudnych sytuacji nie jest przygotowany personel a w szczególności kierownictwo, może warto coś zmienić. Pracowałem kilka lat na wysyłce i zawsze najważniejszy był obrót i realizacja zamówień, niestety brak zgranego składu i problemów na działach tego nie zapewni. Najlepiej zacząć od nowa usunąć stare grzyby i przewietrzyć okna. Pozdrawiam

@Małgorzata

Ogłoszenia się pojawiają bo pracownicy odchodzą. Nie da się pracować w tak fatalnej atmosferze. Ciągłe obelgi, zero pomocy. Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik do remontów w firmie Allepaznokcie Michał Szewczyk? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Brela

Wszyscy piszą o premiach. A w jakiej one są wysokości? 100 zł brutto ?????

KADRY
@Brela

W firmie obowiązuje Regulamin premiowania. Wysokość premii jest uzależniona od wyników pracy i zaangażowania.

Aska

Dziewczyny a jakie sa godziny pracy i stawki

@Aska

Zazwyczaj 8-15 lub 10-18 plus nadgodziny w soboty niby dla chętnych ale wszyscy muszą przyjść. Stawka najniższa krajowa plus premia ale nie możesz opuścić żadnego dnia ????

Ancymon

A jak wyglada sprawa z umową i czy pieniądze ida na konto czy do ręki?

Edytka
@Ancymon

Ja wogole nie dostałam także chyba bez znaczenia czy na konto czy do ręki

Maxi

Totalna porażka , zele się nie utwardzają w lampie 48 watt, pseudo hybrydy tez się marszczą . Nie polecam !! O niebiosa lepsze są lakiery hybrydowe ze znanej żółtej sieciówki ????

Czy w Allepaznokcie Magdalena Szewczyk panuje luźna atmosfera?

????

Nie powiedziała bym że luźna chyba że przez chwilę a ogólnie jesteś pospieszana ciągle szybciej szybciej i z uśmiechem na twarzy...

Gość tymczas

A więc opowiem coś o mojej pracy która trwała kilka miesięcy ???? sama praca nie była by zła w sobie bo chodzi o kompletacje zamówień i to jest ok, praca jak każda inna ???? i gdyby na tym się skończyło by było całkiem przyjemnie niestety w firmie panuje straszna atmosfera ???? dziewczyny tworzą grupki jest obgadywanie każdej nawzajem prócz tego osoby zarządzające (albo tak im się zdaje) nie potrafią motywować pracownikowi a jedynie wieczne krzyki wyzwiska od patologi (usunięte przez administratora) Wieczne (usunięte przez administratora) które lecą z ust osób zarządzających pomiatanie pracownikami prowadzi do tego że dziewczyny najzwyczajniej w świecie boją się tam pracować. Jeżeli masz zamiar zacząć tam pracę licz się że możesz stracić ją z dnia na dzień i nie poinformują cię o tym wcześniej tylko poczekają jak przyjedziesz i wtedy zaproszą do siebie i powiedzą że dziękują za współpracę ale nie spełniasz ich wymagań albo słyszeli skargi od innych pracowników co zazwyczaj jest kłamstwem i szczuciem. Dodam jeszcze tylko że co do wypłaty też jeżeli zmniejszają ja to nawet nie informują dowiadujesz się po tym jak dostajesz przelew. Jednym słowem nie polecam jako były pracownik jest to (usunięte przez administratora).

@Gość tymczas

Aaa co do częstych ogłoszeń to znaczy tylko że mają zamiar zwolnić kogoś albo właśnie to zrobili. Sami wiecie jak często ogłoszenia są wystawiane

Sklep beznadziejny. Raz zrobilam zakupy, pedzle z przecena 90% a za dwa dni wchodze pedzle bez przeceny tez ta sama cena, to chyba troche (usunięte przez administratora) co? W każdym badz razie ja sie czuje oszukana, myslalam, ze kupuje dobre pedzle z 53,90 na 5,39 a tu wchodząc na allegro wszedzie sa po 5zl a ja (usunięte przez administratora) myslalam, ze to drozsze pedzle z wielką przecena. No nic czlowiek uczy sie na błędach. Sklep omijam z daleka

Marcelina

Niestety nawet dobre firmy trafią na swojego marudera i stąd narzekanie na forum. Dobry pracodawca, ale równocześnie wymagający, polecam.

Absen

Byłam tam krótko i mogę tylko udzielić opinii na podstawie pierwszego wrażenia. Zatem... Od początku. Przyszłam z inną dziewczyną i słyszę, że ona ma 5 dni próbnych, a ja mam 2 dni próbne. Już mi tu coś nie pasowało. Żadnej umowy, żadnego szkolenia bhp, tylko od razu na magazyn, Każda z nas dostała osobę, która pokazuje co i jak robić. Na kompletowaniu zamówień jest straszny sajgon, bo nie dość, że trzeba ręcznie zbierać to jeszcze każda na siebie wpada. Po 2h zostałam wezwana do kierownika, bo faktycznie nie szło mi na kompletowaniu, bo skąd miałam wiedzieć, że lakiery z tej firmy są na jednym końcu, a z drugiej firmy na drugim końcu. Zostałam wysłana do innego działu. Licząc płytki na paznokcie trzeba było uważać na to, żeby się nie pociąć (dzięki dla dziewczyny, która pożyczyła mi swoją rękawiczkę). Atmosfera w firmie jest luźna, każdy każdego zna. Kierownictwo również jest w porządku, można normalnie podejść do nich i zadać im pytanie albo zapytać się co mogę jeszcze zrobić, więc... To nie jest do końca korpo. W firmach typu Amazon dawno bym już dostała negatywny feedback za niski target, a tutaj to nic takiego nie mówili, ale to może przez to, że to były tylko dni próbne

detal

Ludzie, proszę nie czytajcie tych bzdur tylko sami przyjdźcie i przekonajcie się o panującej tu atmosferze. Moim zdaniem te opinie piszą tylko rozżaleni byli pracownicy, którzy nic sobą nie reprezentowali. każda cięższa paczka do spakowania czy większe zamówienie to już wielki problem i robili aferę - starsi pracownicy nie wybrzydzają i nie mają przede wszystkim samych roszczeń tylko pracują najlepiej jak umieją za co są nagradzani. Jasne jest, że jednemu spodoba się atmosfera innemu nie! Atmosfera jest tu dość luźna co moim zdaniem jest absolutnym atutem. Chce się tu przychodzić - zaręczam. Wykonuj swoją pracę a przy okazji porozmawiaj z koleżankami. Nie ma tu ' sztywnych ' zasad savoir vivre. Przyzwoita pensja , co roczna podwyżka , dodatkowe 'motywatory' w postaci premii, imprez świątecznych, socjal itd. Tak jak mówiłam - Jeśli nie masz wymagań ponad swoje kwalifikacje przyjdź i sam się przekonaj o atmosferze bo moim zdaniem warto;) Pracuje tu już 6 lat i nie zamierzam zmienić pracy na inną. pzdr

Małgorzata
@detal

Dziękuję za Twoją opinię, sporo z niej można wynieść. Czy mogłabyś dodać jeszcze, jak wygląda kwestia premii?Z góry Ci dziękuję.

CozWami

Pracuje w tej firmie ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolona.Umowa o prace od samego poczatku. Pensja na czas i to nie najniższa krajowa. , każda nadgodzina jest dodatkowo extra wynagradzana ,multisport, szef dofinansowuje ubezpieczenie dodatkowe oraz pakiet medyczny. Nie rozumiem po co tyle jadu i krytyki .W każdej firmie się znajdą osoby które zajda komuś za skórę ale czy to jest powód aby oczerniać całą firmę i pracodawcę.Tam pracuje ponad 100 osób. Nowi pracownicy często od progu wymagają nie dając jeszcze nic od siebie.Nie wolno im zwrócić uwagi ze coś źle robią lub dać im zadanie nowe bo od razu za ciężko a przecież starzy pracownicy robią wszystko to samo i nie narzekają.A naprawdę w tej firmie nie ma bardzo ciężkich zajęć.Najgorzej jak ktoś chce zarobić a się nie narobić. GORĄCO POLECAM FIRMĘ ALLEPAZNOKCIE!!

Xyz
@CozWami

Super ale w większości tych opini są opisywani ludzie . Zwróćcie uwage ze praktycznie nikt nie pisze ze jest tam ciezko czy zle platnie. Problem jest z ludzmi. Za duzo osob chce byc tam kierownikami . Kazda madrzejsza od drugiej. Nowi pracownicy moze sa przypadki ktorym sie nie chce ale wiele bylo pracownikow ktorym sie chcialo ale byly traktowane bardzo zle przez osoby wyższe stażem. Kazdy powinien zajac sie swoją praca swoimi obowiazkami i byloby na prawde fajnie. A rozmowy typu ze sie cos rozwalilo w paczce czy czegos nie bylo powinna odbywac osoba typu Kieronik a nie wyzwiska i krzyki od malo znaczących osob .

dzejdzej

pracowałam tam jakis czas na detalu, to jaki tam jest sajgon przechodzi ludzkie pojecie, ponadto dziewczyny "starsze" stazem - mimo ze gowniary to zachowuja sie jak jakies samozwancze panie kierowniczki, jedna Aska drze sie na pol firmy zawsze wyzywa wszystkich od (usunięte przez administratora) i po**ów, nastepna Karina czy karolina kazdemu dogryza bo mysli ze jest zabawna, jesli dochodzi nowa osoba i nie spododa sie elicie to zaraz jest zwyczajnie tępiona przez te pare dziewczyn. Część dziewczyn jest naprawde wporządku ale czesc to zwyczajnie zwykle zawistne wredne zołzy. Jest tez czesc hurtowa na ktorej o dziwio - podobno wszystko sie uklada miedzy pracownikami. Szef, troche nerwus ale nie ma sie co dziwic jak wrazen dostarczaja mu takie dziewuchy ktorym psa bym nie dała wyprowadzic.

@dzejdzej

Skoro pracowałaś w tej firmie, to może mogłabyś napisać coś o poziomie wynagrodzeń? Ciekawi mnie, czy jest to miejsce pracy, gdzie można dobrze zarobić. Jak ocenisz pracodawcę pod tym kątem?

pracownik działu detalicznego
@Adam

zależy co masz na myśli mówiąc 'dobrze zarobić'. płaca nie jest na pewno na poziomie najniższej krajowej. 2100 z tego co wiem na początek. co roku podwyżki, dodatki i imprezy typu'wigilia' , multisport, opieka medyczna myślę,że jest dużo dodatkowych atutów dla których warto tu pracować

Czas zabrać głos
@dzejdzej

Na hurcie jest o wiele gorsza osoba.... Sylwia... - Która uprzykrza życie całej firmie a nie tylko na jednym dziale. Chodzi i się strasznie panoszy, wszystkim wydaje polecenia, rozkazuje a jest zwykłym szarym pracownikiem który ma jakieś niespełnione ambicje. Jest zakłamana, ciągle chodzi i szuka sensacji. Wyczekuje tylko okazji żeby iść i na kogoś donieść, nie mając przy tym racji. Dziewczyny są przez nią zastraszone i te które nie wchodzą jej przysłowiowo w tyłek muszą liczyć się z tym, że jej chłopak który pracuje na magazynie będzie z wielkim fochem i po długim oczekiwaniu wydawał towar, a te które są dla niej miłe dostają go od ręki... Wielka intrygantka dzięki której już nie jedna osoba bezpodstawnie straciła pracę lub sama się zwolniła bo ciężko jest z nią przebywać w jednym pomieszczeniu. Dodatkowo jeśli przyjdzie jakas ładna dziewczyna to zaraz ona robi wszystko żeby pokazać że się nie nadaje bo jest strasznie zazdrosna o swojego faceta który pracuje razem z nią w tej firmie.

Miałam "zaszczyt" pracować w tej firmie . No cóż praca nie należała do najtrudniejszych . Lecz atmosfera.... no ludzie szanujmy się a w tej firmie tego brakuje . Może zacznijmy od tego że na początku zdziwiłam sie że jest tyle nowych pracowników a pracowników co pracują powyżej roku można policzyć na palcach . No ale nie oceniajmy bo rózne przypadki chodzą po ludziach szczególnie w większej firmie . Lecz po czasie dało się zauważyć że jednak coś jest nie tak . Krzyki , wrzaski , wyzwiska . Awantury bez większej przyczyny . No traktowanie nowego pracownika z gory jak debila . no i obgadywanie nowych . starsi pracownicy hmmmmm najbardziej irytująca i rozdarta miała jak dobrze pamiętam Karolina . Gdy nie miala humoru to musiała zepsuć każdemu i robiła problemy tak na prawdę z niczego . Nie wiem kim ona tam była i jaką funkcję pełniła ale co sie weszło na sale to siedziała albo na fb albo telefonie a każdy inny musiał robić za 5 osób . Zadziwiające bylo to że nikt nie zawracał uwagi bo nie raz chodziły ploty że wzywano na rozmowy jak ktoś korzystał z telefonu albo urządzał ploteczki w czasie pracy . Odeszłam szybko z tej firmy i sądzę że każdy kumaty szybko to zrobi . Chyba że się coś zmieni a sądzę że szef powinien posłuchać czasem pracowników i poczytac te opinie i wyciągnac wnioski że jest pare osób w tej firmie przez które własnie są takie częste rekrutacje .

Krysia

Jestem pracownikiem firmy Allepaznokcie od kilku lat i nie rozumiem skąd te złośliwości ,jak można pisać takie bzdury . Powiem krótko, jestem zadowolona z pracy i nie jestem jedyną osobą zadowolona w tej firmie. Nigdy nie słyszałam żeby szef odezwał się do pracownicy, że jej(usunięte przez administratora)przerwa śniadaniowa przysługuje każdemu po 20 min na 8 godzin, osoby palące mają dodatkowe przerwy na papierosa , nikt nikogo nie rozlicza z czasu wyjścia do toalety. Jeśli ktoś chce pracować nadgodzin szef również nie zabrania , pracy w firmie nie brakuje. Wynagrodzenie nie jest na poziomie najniższej krajowej, jest wyższe i otrzymujemy je na czas . Jeśli ktoś nie chce plotkować to po prostu nie bedzie, co do samochodu szefa ..co to kogo obchodzi, życie prywatne ...niech każdy pilnuje własnego . Wykształcenie ludzi to, juz policzek dla wszystkich pracownikow, wiekszosc dxiewczyn to studentki zaoczne, nie ma w firmie osób z podstawówką. Dziwi mnie również fakt, że taka zła firma, a ludzie którzy odeszli wracają jak bumerangi. Zdenerwowałam się tym kłamliwym i szkalującym wpisem i musiałam napisać własny. Pozdrawiam tych niezadowolonych niech sobie robią kariery gdzieś indziej a od naszej firmy trzymają się z daleka.

Adelajda

Wszystkim młodym dziewczynom które chcą przyjść tutaj do pracy szczerze radzę - uciekajcie! Na umowie najniższa krajowa, niby więcej do ręki ale sprobuj podpaść szefowi to zobaczysz gole 1600 zł. Kuszenie dobrze płatnymi nadgodzinami, po 20 zł na rękę - szkoda ze tych nadgodzin nie można brać bo nie ma aż tyle pracy i szef nie pozwala.(usunięte przez administratora) zapomniałam wspomnieć o przerwach. Nawet jak jestes 11h w pracy to należy ci się tylko 20 minutowa przerwa. I jak w trakcie pracy chcesz wyjść po kawę czy siku to zaraz masz telefon z góry i idziesz na dywanik (usunięte przez administratora)za zbyt częste przerwy pd pracy. Sama odeszłam niedawno i to była najlepsza decyzja w moim życiu

Emka
@Adelajda

Nie rozumiem co ma wykształcenie pracujących dziewczyn do opinii o pracy. Jeśli jesteś tak dobrze wykształcona to idź na dyrektora albo rozwijaj się w korpo. Napewno Twoja opinia i poniżanie koleżanek z byłej pracy nie świadczy o Twoim poziomie i klasie. W pracy czegoś wymagali od Ciebie i stad ta zła opinia, bo nie widzę innego motywu. Ludzie tu pracują po wiele lat i są zadowoleni, wiec to o czymś świadczy. Przemawia przez Ciebie zawiść, zazdrość i poczucie ze jesteś lepsza od innych... A ocena dziewczyn szefa po aucie jakim jeździ... gratuluje podjęcia najlepszej decyzji w życiu i powodzenia w nowej pracy. Tam napewno odniesiesz sukces :)

@Adelajda

Ktoś tu ma kompleksy?! Nie mierz ludzi swoją miarą.. Nie zachowuj się jak politycy, którzy "klasyfikują" ludzi w zależności od wykształcenia. Nie uczyli Cię w szkolę, że wykształcenie nie jest miarą inteligencji i wartości człowieka? Jak założysz swoją firmę i będziesz zatrudniać ponad 100 osób może zrozumiesz Pracodawcę. Pan (usunięte przez administratora)wraz ze zgranym teamem budowali firmę od podstaw i dzięki jego ciężkiej pracy i determinacji jest w tym miejscu, w którym jest! Wspominasz o braku nadgodzin, a za chwile odwołujesz się do pracy po 11 godzin? Brak spójności w Twojej wypowiedzi. Następnym razem za nim napiszesz opinie na GoWork - zerknij jaką firmę krytykujesz, bo chyba nie w tej firmie pracowałaś. Jak widać, Twoje "lepsze" wykształcenie nie świadczy o tym, że umiesz czytać ze zrozumieniem.

@Adelajda

Jestem zszokowana tym wpisem . Od wielu lat pracuję w firmie Allepaznokcie i jestem zadowolona. Nigdy nie usłyszałam od szefa słów typu że mi (usunięte przez administratora) Moje wykształcenie nie jest wykształceniem podstawowym. Zresztą jak każdej z dziewczyn. Tylko co to ma do rzeczy ? Obrażasz swoje byłe kolezanki z pracy. A to że rozmawiają ze sobą na temat paznokci ? To przecież normalne. Pracujemy w firmie która zajmuje się dystrybucją produktów do ich stylizacji. Żadna z nas nie jest zakochana w szefie. Mamy mężów, narzeczonych albo partnerów. (usunięte przez administratora)Przerwa śniadaniowa jest 20 minutowa (na 8 godzin pracy ). Dla palących są dodatkowe przerwy. A w międzyczasie możemy iść zrobić sobie kawę. Nikt nie wylicza nas z wizyt w ubikacji. Jeśli chodzi o Twoją opinię typu.....szef podjeżdża swoim wieśniackim samochodem i do tego obwieszony złotem to chyba się zagalopowałaś. Nie powinno to nas zupełnie interesować czym jeździ nasz szef i jak się ubiera. Zarządza firmą . Ciężko pracuje . Firma generuje zyski więc stać go na to . Po co wypisujesz opinie wyssane z palca ? Nie byłaś zadowolona z pracy ? Trudno . Może znajdziesz pracę w której pracodawca nie jest wymagający i pozwoli Ci na nic nie robienie. Powodzenia.

Zołza
@Adelajda

Twoj wpis nie wnosi zbyt wiele do oceny miejsca pracy, a sugeruje jedynie ze Ty masz problem ze sobą. Czy kulturalnym jest oceniać człowieka po jego wykształceniu? Jest to dla Ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem? Sama zrobiłaś profesurę i trafiłaś na magazyn? Zastanawiające... kole Cie w oczy ze komuś się bardziej powodzi bo ciężko na to pracuje? Chciałabyś przychodzić do pracy i zarabiać miliony za nic? Dno.

@Adelajda

co za brednia totalna :D widać, że zostałaś zwolniona i teraz plujesz jadem :) bardzo mi przykro, że widocznie nic sobą nie reprezentowałaś skoro nie zagrzałaś miejsca w tej firmie:)

Stella

Początki są słabe od strony finansowej ale wystarczy pokazać co potrafimy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C. - Łódź

• Jak się pracuje w Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C.?

Zobacz opinie na temat firmy Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź
  • NIP: 7252070334 REGON: 472875030

Allepaznokcie Michał Szewczyk Alicja Szewczyk S. C.