Unikat Dystrybucja Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Jasiński

Łódź

Opinie o Unikat Dystrybucja Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Jasiński

Piotr

Nie mamy problemów z obsługą ze strony Unikat - woda jest na czas i bez problemu (okolice Konina) Uwaga do butelek zwrotnych - często są mocno zużyte i powyszczerbiane mają krawędzie dziubka przez co zdarza się że woda nie ma na starcie gazu co już zdarzyło nam się kilka razy. Ktoś mógłby to lepiej sprawdzać przed nalaniem.

Adi66

Witam. Dołączam się do tych wpisów, ja również mam dobre doświadczenia z firmą Unikat! Polecam.

Spragniony

Cześć, Dobra woda, duży asortyment, dobre ceny,

Artur

Dzień dobry. Z firmą UNIKAT współpracuje już dłuższy czas i jestem zadowolony z naszej współpracy.Dobre ceny wody. Polecam każdemu. Pozdrawiam

Krzysztof

Witam serdecznie! Firma UNIKAT jest rzetelna, każdemu przedsiębiorcy lub firmie czy zakładowi mogę ją polecić. Woda jest dostarczona zawsze na czas i w dobrych cenach. Z tego co się dowiedziałam to ma również ma w swoim asortymencie filtry do wody bieżącej. Pozdrawiam i poleca!!!

Zostaw opinię o Unikat Dystrybucja Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Jasiński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unikat Dystrybucja Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Jasiński