ATT Interwers

Łódź

Opinie o ATT Interwers

Zenek

Może ktoś napisać kilka informacji o aktualnej sytuacji w firmie? Chciałbym aplikować ale muszę sprawdzić firme bezpośrednio u pracowników!!

Weronika

@tłumacz, dlaczego odradzasz ATT Interwers? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemność? Podziel się swoimi wrażeniami.

vb

@tłumacz a czy moglbys mi napisac cos konkretnego czemu?

tłumacz

Mogę wyrazić o nich tylko najgorszą opinię! ODRADZAM.

Trebor

Kiedyś dla nich pracowałem. Ale gdy zaległości w płatnościach dochodziły do ROKU - zrezygnowałem. Wygląda na to, że działalność biura jest finansowana z zaległych płatności, czyli prowadzona jest na kredyt... zapewniany przez tłumaczy.

marcin

Niestety ale potwierdzam to, co zostalo napisane i jesli jest alternatywa to ODRADZAM. Zlecen od ATT mialem w ciagu kilku miesiecy calkiem duzo, w tym tlumaczenia ustne, biuro obsluguje waznych klientow korporacyjnych. Platnosci nawet na spore kwoty sa wykonywane, ale ZAWSZE z opoznieniem, Panie klamia przez telefon mowiac, ze przelew juz CHYBA wyszedl, albo ze maja akurat DUZO PRACY i dlatego nie mialy czasu na wykonywanie przelewow (sic!). Zaplata prawie zawsze przychodzila dopiero po moich wyraznych i ostrych prosbach telefonicznych albo trzeba bylo ich jakos zaszantażować, ale jesli nie ma czym to sprawa jest raczej beznadziejna. Blaganie BT o przelew z pewnoscia do przyjemnosci nie nalezy :(

zwnY

Odradzam wszystkim. Dla tej firmy istnieje tylko pojęcie terminu wykonania tłumaczenia, terminy płatności za wykonaną pracę są ignorowane nawet po wielokrotnych przypomnieniach. Stawki niskie.

Toomuch

Wielomiesięczne opóźnienia w płatnościach dla tłumaczy. Omijać szerokim łukiem!

Tłumacz

Nie płacą tłumaczom.

deutschmobil

Stanowczo odradzam współpracę z biurem ATT INTERWERS. Wiecznie dopatrują się błędów w tłumaczeniach. Zamiast dać takie tłumaczenie do poprawy tłumaczowi, który je wykonywał rzekomo dają innym tłumaczom do poprawy i oczywiscie rzekomo muszą zapłacić za poprawę więc w rezultacie tłumaczowi, który wykonywał tłumaczenie nic nie płacą. W ogóle nie informują o poprawkach, można dowiedzieć się o tym fakcie dopiero kiedy wykona się telefon w sprawie płatnosci. Biuro obsługują dwie bardzo aroganckie Panie. Jesli ktos jest hobbystą i nie potrzebuje pieniędzy może współpracować z tym biurem ale dla osób traktujących poważnie profesję tłumacza i chcących zarabiać pieniądze stanowczo odradzam.

geo

Biuro traktuje tłumaczy w sposób wysoce niepoważny. Płacą z OGROMNYMI opóźnieniami po licznych monitach, na które nikt nie odpowiada. W dodatku oczekują, że tłumacze będą specjalistami z dużym doświadczeniem, a oferują bardzo niskie stawki jak dla studentów, którzy chcą jedynie dorobić. Zdecydowanie odradzam!

katkat

Nie polecam współpracy. Płacą z ogromnymi opóźnieniami.

ula

Najgorsze biuro względem płatności! Właściciel ustnie obiecuje "zaraz zapłacić", a przelewu nie ma już 8 miesiąc. Hańba!

hmmm

Tragedia. Kompletny brak szacunku do tłumacza. Odradzam.

strass

Ostrzegam, nie płacą! jedna z najbezczelniejszych firm, z jakimi miałem do czynienia

beton

Nie płacą i tyle. Po interwencjach obiecują wykonać przelew ale na obietnicach się kończy. Pół roku mija i nic.

Mariusz Kalata

Biuro nierzetelne. Trudno wyegzekwować płatność za wykonane dla nich tłumaczenia. Zaległości sięgają prawie pół roku. Zdecydowanie odradzam współpracę tłumaczom i klientom B2B.

azja

Tłumaczom płacą, kiedy im się podoba, a nie kiedy jest termin płatności.

Zostaw opinię o ATT Interwers - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATT Interwers