Opinie o Ocmer Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ocmer Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ocmer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocmer Sp. z o.o. w Łódź

Elka Nowy wpis

Dzień dobry, szukam zatrudnienia jako kosztorysant. Mam już doświadczenie w branży konstrukcyjno-budowlanej. na stronie firmowej widnieje formularz zgłoszeniowy, nie ma jednak szerszego opisu stanowiska. czy zatrudnienie od samego początku jest możliwe na umowie o pracę? jakie są średnie zarobki?

Kamil Nowy wpis

Jako były pracownik firmy na stanowisku kierownika budowy przepracowałem w firmie 7 miesięcy. Niestety pomimo zapewnień że firma szuka pracowników na dłuższy okres okazało się to nieprawda. Pomimo to była to najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem, a to zapewne dlatego, że firma zarządza holender i nie jest to typowe zagraniczne korpo zarządzane przez polskich managerów chcących przypodobać się swoim zagranicznym szefom kosztem swoich pracowników. Warunki pracy są bardzo dobre. Zdziwil mnie fakt że nawet inżynierowie dostają samochody służbowe tej samej klasy co kierownicy, więc odrazu widać że nie ma tu podziałów na lepszych i gorszych. Wypłata jest bardzo dobra, do tego dochodzą diety, noclegi, PPK, oraz inne dodatki. Co do premii... to niestety jest ona uznaniowa i nie ma co na nią liczyć. W moim przypadku pomimo zakończenia budowy z zyskiem większym niż był przewidywany w ofercie dla inwestora, firma uznała że musi mnie zwolnic ponieważ pracowałem tam najkrócej. Zrozumiałym było że skoro firma nie ma zleceń to ktoś musi poleciec. Jednak nie jest dla mnie ekonomicznie uzasadnionym to, że zwalnia się pracownika robiącego większy zysk niż zakładany, a pozostawia się innego który wygenerował straty tylko ze względu na staż. Jest to przestroga dla innych, że choćbyście nie wiem jak się starali to i tak możecie zostać zwolnieni że względu na staż. Podsumowując firma daje bardzo dobre warunki, jednak brak logiki w podejmowanych decyzjach powoduje że nie można być pewnym swojej przyszłości niezależnie od wyników pracy.

Pracownik Nowy wpis
@Kamil

Widzę że postępują tak z nowymi pracownikami. Zgadzam się z Panem który napisał komentarz, pracując w firmie zostałem potraktowany w podobny sposób. Także jeśli ktoś szuka pracy na jeden Kontrakt polecam ale jeśli na stałe to niestety ale odradzam. Firma mimo zapewnień iż szuka na dłuższą współpracę podziękowała po zakończonej budowie.

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Ocmer Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Jolanta

Firma z tego co wyczytałam w dawniejszym ogłoszeniu zajmuje się projektowaniem oraz budową hal stalowych lub stalowo-żelbetowych? Znalazłam przy tym ogłoszenie dla Specjalista ds. ofertowania. Po pierwsze czy są jeszcze przyjęcia na to stanowisko? I po drugie jeśli tak to jakie są tegoroczne warunki odnośnie przyjęć i wynagradzania za pracę? Mam doświadczenie może mogłabym się sprawdzić

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Ocmer Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Ocmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ocmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ocmer Sp. z o.o.
  • Al. Kościuszki 80/82