4metal

Łódź

Opinie o 4metal

Stan

Bardzo fajny skup, naprawdę dobre pieniądze mają..

Michał S.

Pracowałem w 4 Metal i miło wspominam ten okres współpracy. Dobry wortal, kreatywny zespół i luźna atmosfera współpracy.

gucio

a ty userku coś taki mądry, komu tam tacę z kawką podajesz...

dlaczego nie pokazujecie wcześniejszych wpisów - a szkoda... ludzie mogliby poczytać nie tylko same pozytywy.

czooway

witam ide na rozmowe kwalifikacyjna do tej firmy napiszcie jakie zarobki tylko tak realnie

byly

Jakos we wczesniejszych firmach realizowalam swoje plany ktore byly bardziej niz hardkorowe, a tutaj lipa. wszystko zalezy od klienta z jakim mamy do czynienia. akurat branza trudna. I szef mnie rozwalał. Na poczatku jak mnie przyjeto sprawial wrazenie jak by nie obchodzilo go tak bardzo ze cele sa realizowane prawie na granicy minimum. A pozniej pokazal pazurki( usunięte przez administratora )

Mir

tak to prawda, wypowiedzenia dostaj Ci co zglaszja sie jako handlowcy a nimi nie sa. ja zostalem zatrudniony i pracuje juz od jakiegos czasu i niedostalem wypowiedzenia, bo realizuje swoje obowiazki. osobiscie polecem ;-) P.S Stabilan praca to nieznaczy bezwarunkowa praca.

zadowolony

a ja polecam - jesli ktos wywiazuje sie ze swoich obowiązków, to wszystko jest na plus, jak ktos jest do kitu to szuka dziury w całym byle tylko nie przyznac się do swojej nieudolności..

Zostaw opinię o 4metal - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4metal