Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

śmieciowa umowa

Pani Gosiu ta sytuacja to chichot historii i dowód na istnienie sprawiedliwości na tym świecie. Nie kto inny jak Pani dawała do podpisu te „śmieciowe” umowy i szereg aneksów szykanujących pracownika nawet po zakończeniu pracy w THT. Pani ciągłe donosy na pracowników i próby kierowania gniewu Kalafiora na inne osoby niż Pani skończyły się! Stała się Pani w obecnej sytuacji źródłem najgorszej prawdy o sobie, a to faktycznie może prowadzić do tak drastycznych sądów. Pozostali pracownicy powinni wyciągnąć z tego głębokie wnioski i zacząć budować mosty od człowieka do człowieka, oczywiście zwodzone!

ktos

Szkoda Pani księgowo, że przekonała się Pani jakich ma szefów dopiero po tym jak Cię wylali,hihi

*****

No cóż pani księgowo, najwidoczniej plan strategiczny prezesa zakłada wymianę wszystkich pracowników na nowych. Z tego, co widzę to już nie wiele zostało starej kadry, tak tu właśnie dziękuję się za prace i poświęcenie. A tak z ciekawości to ciekawi mnie jedno, czy pan /dziadek/ też poleci?

Ciekawy eksperyment szefie. Sam jestem ciekaw jak to będzie działać. Już się bałem, że "dziadek" też zostanie przydzielony do jakiegoś wydziału, ale na szczęście dalej będzie umilał nam czas (:

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
cote

Ja pracuję tu od kilku miesięcy i jedno co na pewno mogę powiedzieć to to, że szefowie to ludzie, którzy szanują innych, są słowni i słuchają ludzi. Nie wszyscy muszą się ze mną zgodzić, ale piszemy tu o swoich subiektywnych odczuciach. Nie muszę ale chcę tu pracować. Pani (usunięte przez administratora), panie(usunięte przez administratora)trzymajcie tak dalej!

Szczęśliwego Nowego roku dla Pana Prezesa (wizjonera) , Jego żony Dyrektorowej ( doskonałego fachowca w dziedzinie zarządzania) oraz dla Pana Roberta (najlepszy HRowiec) Normalnie praca jest super , prezes docenia tych co szybko sztuki robią ,a lenie zawsze będą marudzić że im źle . Nie trzeba za dużo myśleć , sztuki też nie są ciężkie . Robota tu jest dobra i ciężko ją dostać .

Możesz być pewny, że zapłacą i to tak, jak nakazuje Kodeks Pracy, czyli dodatkowe 100%. Akurat z płatnościami tu nigdy nie ma problemu. Komentujecie ten pracujący weekend tak jakby to był sposób prezesa czy kierownika na dokuczanie pracownikom. Była pilna robota i trzeba było zrobić, w interesie nas wszystkich jest, żebyśmy się wyrobili na czas i nie stracili klienta. Ja pamiętam w THT czasy pierwszej fali kryzysu, kiedy nie było roboty i mieliśmy dużo wolnego czasu, za to nikt nie miał spokoju, każdy bał się, że go zwolnią. Już wolę tak jak jest teraz, mamy co robić i nie musimy się obawiać o pracę. A komu za ciężko, może odejść.

Nie dziękuj za weekend poczekaj na święta! Bo z tego co widzę też do domu nie pójdziemy:( mam nadzieję że za to zapłacą.

Dziękujemy szefie za udany weekend :)

...ktos

to sobie pracuj. nie zycze ci zle. jakbys znalazla inna prace to bys inaczej mowila. zle trafilas z ta firma z ktorej tak ucieklas. z jednego(usunięte przez administratora). powodzenia

co...

tak się składa że pracuje na produkcji jako pracownik fizyczny, więc wypowiadaj się za siebie a nie za wszystkich pracowników, cudownie tam nie jest ale pracowałam w gorszych firmach i widziałem co potrafi pracodawca zrobić z pracownikiem i do czego go zmusić,tak że gdybyś musiał tyrać po 12 godzin za normalną stawkę łącznie z sobotami,w o wiele gorszych warunkach to na kolanach byś przyszedł do tht prosić o prace, a ja mimo wielu negatywów pracuje tam nadal i zamierzam tam pracować.

:)*

adresowane do "/anonim/" wiesz co moze i zle ze te opinie sa anonimowe. ciekawi mnie to kim jestes i jakie masz stanowisko teraz. pewnie mistrz albo ktos z biura bo raczej zaden pracownik tam pracujacy nic milego nie powie o tej firmie zwlaszcza jak sie patrzy na to co z ludzmi robia. jednych pochwala drugich zrownaja z blotem choc niczy sobie na to nie zasluzyli. jednych wine sie ukryje a drugim podziekuja za wspolprace itp. jest duzo takich przykladow. i wcale nie musze byc kims kogo wyrzucili. nie znasz tych co sie wypowiadaja. moze nadal pracujemy? nie wiesz tego. wypowiedzi anonimowe kazdy pisze co chce i co sadzi o tej pracy. przestan najezdzac na innych i dalej sie ciesz swoja praca!!!!!!!!!!!!!

Tak czytam to wszystko i dochodzę do wniosku że te wszystkie opinie można między bajki włożyć, te negatywne i te pozytywne. Osoby które tak ostro się wypowiadają zapewne już nie pracują w tej firmie i po ich wypowiedziach wnioskuje że zostali wylani, a zatem kierując się emocjami nasmarowali co im w głowie huczało, może zanim zaczną pisać na temat firmy niech się pochwalą dlaczego już tam nie pracują. Po za tym jak się tam komuś nie podoba to po jaki grzyb tam pracują dalej?? Te wazeliniarskie teksty też można sobie darować, a pan tzw: ortograf jeśli nie ma nic konkretnego do powiedzenia to niech zajmie czymś pożytecznym a nie wcina się między wódkę a zakąskę, próbując błysnąć inteligencją za dychę. Tak czy inaczej firma istnieje zatrudnia ludzi i to już jest pozytywne w dzisiejszych czasach, a czy jest tam dobrze czy źle to już sprawa prezesa i ludzi obecnie tam pracujących. Dla mnie takie wypowiedzi jak „cyrk, bryndza” i tp. Są żenujące i odzwierciedlają nie obraz firmy a inte

Po raz kolejny coś znikło z forum tak więc przywracam z kopi Google Pracuję w tej firmie od pewnego czasu i naprawdę nie wiem dlaczego jest tyle złośliwości i niezadowolenia. (usunięte przez administratora)Uważam,że ktoś komu praca w tej firmie się nie podoba, po prostu może stąd odejść i poszukać czegoś lepszego. Przełożeni są jak najbardziej w porządku i mam nadzieję pracować tutaj jak najdłużej. Jeśli ktoś czuje się obrażony może wytoczyć sprawę z powództwa cywilnego osobie \"obrażającej\" - ale wolność słowa i wypowiedzi jest po to aby nawet takie wypowiedzi miały tu miejsce. Jeśli wynikają z prywatnych animozji są tym bardziej wiarygodne i jako takie warte odnotowania. Dlatego jako prawy obywatel zwracam obywatelom to co im przynależne: \" anonim - 2011-02-04 05:39 Nieprawda, bryndza i jeszcze raz bryndza nie polecam.Jak najdalej od tej firmy anonim - 2011-04-04 22:44 Jak ktoś lubi czuć się w pracy jak małpa w cyrku to po

:-D

Skoro znasz znaczenie tego słowa, to o co Ci chodziło? Mój post nie miał nic wspólnego z wazeliną, był ironiczny, zamieszczony po pierwszej czystce na forum i wbrew pozorom nie miał pozytywnego wydźwięku.

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.