Opinie o DORPLAST - Dorota Wensker w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DORPLAST - Dorota Wensker. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DORPLAST - Dorota Wensker o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DORPLAST - Dorota Wensker w Świdnica

Dagmara Nowy wpis

Byłam na rozmowie w tej firmie. Sama rozmowa z szefem w sumie okej, pani Aleksandra nic się nie odzywała. Właściwie po ustaleniu wszystkiego z szefem zasugerowała że jeszcze w tym samym dniu się skontaktuje. Po dwóch dniach sama zadzwoniłam dopytac o co chodzi po czym pani mówi "proszę nie traktować tego poważnie i poszukać czegoś innego" Nie wiem czy szef ma świadomość jaki PR robi ta pani. Strata czasu

Klemens Nowy wpis

Jak się pracowało w tej firmie? Ciężko, ale takie stanowisko było. Czy opłaca się pracować w dorplast? Nie. Dlaczego? Warunki pracy są tragiczne, wszędzie brudno, w zimie pracownicy chodzą tak grubo ubrani, że ledwo się ruszają, brak ogrzewania w największe mrozy. Szef tragiczny. Czy dba o firmę? Tak, oto aby miał dużo i najmniejszym kosztem? Czy to dobrze? Teoretycznie tak, ale pracownicy to też ludzie, a nie rzeczy, też trzeba o nich zadbać. Jesteś ładną kobietą? Szefuńcio dostrzeże, ale jak odrzuci się amorki to już nie będzie miło w pracy. Podsumowując, Praca w tej firmie wiąże się z ciągłymi nerwami, złymi warunkami pracy i najmniejszym możliwym wynagrodzeniem.

JOKER

W tej firmie jest katastrofa. Zero poszanowania dla pracowników . Jedyną kompetentną osobą jest syn właścicieli student UE Wrocław. Córka którą ukończyła na siłę Uniwersytet w Opolu 00000 pojęcia o zarządzaniu. (usunięte przez administratora) Brak organizacji pracy. Nie rozumiem jak katolicyzm właścicieli ma się do prowadzenia firmy. (usunięte przez administratora) Szef nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, szefowa owszem ale nie przyjmują dobrych rad.

Weronika
@JOKER

Tego typu posty zawsze sprawiają, że zaczynam się niepokoić. Skupiłeś się jedynie na negatywnych aspektach pracy w DORPLAST, a na pewno da się dostrzec i te bardziej pozytywne strony. A jaki rodzaj współpracy tam oferują? Jest to od razu umowa na czas określony?

Pracuś Nowy wpis
@Weronika

Typ umowy jest bardzo prosty, Ty dostajesz minimum zysku, dużo pracy i niewdzięczność zarządu

Małgorzata

Dzień dobry, chciałabym zaaplikować do tej firmy. Czy ktoś wie jakie są wymogi, jak wygląda proce rekrutacji? Czy jest podzielona na etapy, jeśli tak to na czym one polegają, będę wdzięczna za informację.

Pracuś Nowy wpis
@Małgorzata

Ja bym na Pani miejscu szukał pracy w innej firmie. Tutaj czeka wyzysk, brak perspektyw, (usunięte przez administratora) i zboczony szef

Aplikowałeś do firmy DORPLAST - Dorota Wensker? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w DORPLAST - Dorota Wensker?

Klient

(usunięte przez administratora) hejterow sami byście nie utrzymali takiej firmy żyjecie na socjalu i coś się wychylacie.

JOKER

Wracając do tematu.Właściciel woli od jakiegoś czasu płacić jakiemuś dziwnemu uzdrowiecilowi kasę ( grubą) zamiast rozmawiać z pracownikami jak usprawnić pracę,zmniejszyć straty.. Wniosek jest sam zbyt głupi, nie ma pojęcia o funkcjonowaniu własnej firmy, nie umie rozmawiać z pracownikami. Wracając do tematu córki jak pisałem w zarządzaniu bo ukończyła wychowanie przedszkolne.Ale co tam jak rodziców zabraknie sprzedadzą nieruchomości i Luzik. Syn 10 córka 00000

Nawet w najlepszej firmie można spotkać ludzi nieodpowiedzialnych i to nie znaczy, że firma jest kiepska o tak nie jest.

mirek

No bo to duza przesada i raczej to nie dopuszczlne by pracownicy jezdzili po alkoholu, co za paranoja ludzi, tu chodzi o wasze bezpieczenstwo a wy sobie jaja robicie.

brat mirka
@mirek

To po co wysyłasz tam zgłoszenia ?

Karol

Czy firma normalnie funkcjonuje? Nie mogę znaleźć nowych ofert pracy a chciałbym aplikować

Weronika

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w DORPLAST - Dorota Wensker? Jak oceniasz jej przebieg? Jakie pytania usłyszałeś? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Śmiało, podzielcie się sowimi radami z przyszłymi kandydatami.

Emeryt

Potem sie wszystko zmienilo jak zaczal jezdzic ktos inny pewnie sie polapali. Od tego czasu nawet chwala sobie niektorzy wspolprace i nie ma pijanstwa za kierownica

Emeryt

Dawniej przywozili mi chlopaki towar od nich i zawsze mieli papieroski gumy do zucia spozywke drobna i co tylko chcial i byli zadowoleni bo woreczkow i reklamowek bralo sie za 70 a reszty z innych firm za 1000 a za transport wiadomo kto placil pytalem co to za ludzie ze nie pilnuja interesu? Mowili ze tacy to wlasnie ludzie ja od rana do wieczora mialem na firme baczenie

klient

To nagminne że handlowcy sprzedają dane dostawców i odbiorców.Ta firma do wyjątków nie należy i Świdnica o tym wie. Pewnie chodzi o skarżypytę...

Stary Wajdelota

Moj znajomy mowil ze przejal od nich jakies sanatoria bo dal kurczaka z rozna i zgrzewke piwa jakiemus zarlokowi i dostal adresy i ceny na wszystko ale czy to mozliwe? Moze sie tylko chwalil

Obiektywny biegly obserwator

Nieprawda z tymi zwolnieniami firma preznie sie rozwija i podbija nowe rynki w skali makro. Kierownicy po studiach menagerskich lub po handlu zagranicznym i kazdy wlada 4 lub 5 jezykami a niedawny kirownik nawet 7. I nieprawda ze jeden kierownik ciagle pije i nie ma umowy

Beda

Zwlaszcza ze sa redukcje i zwolnienia

była pracownica

Kiedyś pracowałam w tej firmie i fakt nie jest to lekka praca ale też nie tragiczna jak to niektórzy opisują. Wypłata zawsze wyliczona - w zależności ile godzin przepracowanych, dodatki na święta i jak był remanent to zawsze płatny i zapowiedziany.Ja pracowałam 8,5 godz(pełen etat), a jeśli chciałam więcej to brałam nadgodziny. A te przepełnione jadem opinie to od tych chyba co np. zostali zwolnieni za kradzież, przyjście do pracy pod wpływem alkoholu lub rozbicie samochodu pod jego wpływem. Najbardziej rozśmieszali mnie ludzie co udawali, że pracują chowając się między regałami gdzie kamera nie dosięga(jak małe dzieci). Dodam, że pracują tam ludzie, którzy przepracowali w tej firmie ponad 10 lat jak nic więc chyba tak źle nie jest.Zresztą zwolnić się można w każdej chwili - nie problem a jakoś niektórzy się do tego nie śpieszą i chodzą i biadolą jak to jest im źle i jak ich życie skrzywdziło - miałam raz ochotę taką panią kopnąć w jej wielk (usunięte przez administratora) i powiedzieć aby poszła komu innemu stękać nad uchem, a nie we mnie szukać powiernika spowiedzi. Niektórzy chyba myślą, że praca polega na nic nie robieniu i gotowej wypłacie a życie to nie bajka. Pracowałam już w paru miejscach i się o tym dobrze już przekonałam. I żeby nie obrażać niektórych dodam, że pracują tam również pracowici i uczciwi ludzie z którymi miło mi się współpracowało i za to im dziękuje.

Julia

Słyszałam, że szukają ludzi do pracy. Z mojej strony niech się zgłoszą ci co chcą, Bo niektóre panie, które można tam spotkać pracują jakby za karę.

Klient

No nie.Powiem bardzo ostro : na miejscu "Szeryfa" to bym Was wszystkich tam wystrzelał. Nie wiem jakim cudem "Szeryf" toleruje ten bajzel,nic nie potrficie znaleźć,faktura wypisana a towaru brak,dlaczego pewnie dajecie co popadnie ,albo zwykłe złodziejstwo.Towar wszędzie się poniewiera, zdeptane rzeczy to standard. Kupuje tam od wielu lat i dziwię się do kiedy to "SZERYF" BĘDZIE TOLEROWAŁ. Co do ich "kościelności" to widać że mają wielkie miłosierdzie na leniami. Mało samochody masakra odrapane ,obite z każdej strony.Może "Szeryf" w nocy to rbi Wam na złość. Jednym słowem JAKA PRACA TAKA PŁACA. I napewno nigdy nie będzie na "social" Nie piszcie głupot, ja do swojej firmy nigdy nie zatrudnię byłego pracownika Dorplastu... powód powyżej, jak nie rozumiesz przeczytaj jeszcze raz i razy kilka.

Zostaw merytoryczną opinię o DORPLAST - Dorota Wensker - Świdnica

• Jak się pracuje w DORPLAST - Dorota Wensker?

Zobacz opinie na temat firmy DORPLAST - Dorota Wensker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DORPLAST - Dorota Wensker
1.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wałbrzyska 29
    58-100 Świdnica