Opinie o DORPLAST - Dorota Wensker w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DORPLAST - Dorota Wensker. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DORPLAST - Dorota Wensker o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DORPLAST - Dorota Wensker w Świdnica

były

Szanowny Marcinie. W dupoplascie nie chodzi o to czy praca jest ciężka czy lekka ale o to jakie jest podejscie właścicieli firmy do pracowników. Jak szanuja ludzi. Nie prawdą jest to że są tu opinie osób ktorezostały zwolnione. Ja sam się zwolnilem po kilku latach. W nowej pracy mam więcej obowiązków więcej pracy, i więcej szacunku ze strony Szefostwa. A jak chcesz dawac dobre rady ludziom to niepisz żeby sie sami wypytali o warunki pracy. Bo szeryf powie jedno a pozniej zrobi co innego. Piszesz żeby wypytac pracownikow o prace, wg. mnie jest to bardzo zły pomysł bo 95% załogi ma bardzo złe zdanie o firmie, warunkach pracy i o wynagrodzeniu. Jest pare osób ktore pracuje od dłuższego czasu, jedni nie maja wyjscia i pracują inni zapuscili korzenie zaciskaja zęby i brna w (usunięte przez administratora) wyzysku i braku poszanowania. Ja ich oceniać nie chce. Wiem jedno odradzam każdemu dupoplast.

Szanowni przyszli pracownicy firm. Zrozumcie , że opinie o pracodawcach na takich portalach są przeważnie niewiele warte i piszą je zazwyczaj osoby , którym nie chce się po prostu pracować albo zostali wywaleni przez pracodawcę właśnie za złą pracę i teraz wylewają tu swoje żale. Chcesz wiedzieć jak jest to przyjdź do tej firmy, porozmawiaj z właścicielami , a jak się da to dyskretnie z pracownikami. Przecież kilka osób pracuje tam już wiele lat i jakby było aż tak źle to by tam nie siedzieli. Praca na magazynie jest ciężka, to nie jest sklepik z ciuchami w galerii handlowej , gdzie znudzone nastolatki lub starsze tipsiary przychodzą z nudów poprzymierzać ciuchy i wydać trochę kasy ciężko zarobionej przez rodziców czy męża. Ogarnijcie się . Nikt tu nie będzie pisał prawdy i tylko prawdy ( zwłaszcza anaonimowo )

kiska

będąca na wylocie- rozumiem, że już tam nie pracujesz, tak? A możesz mi napisać ile zarabialiście tam na pół etatu i czy jest możliwość pracować na pełny?Napisz wogle jakie mialaś doświadczenia w tej pracy i czy możesz polecić komuś kto pilnie szuka jakiejś roboty?!Jak moge tam się zgłosić i jak tam wyglądają rekrutacje nowych pracowników?

stały klient

Ostatnio coraz więcej złych opinii na temat tej firmy. Obok stałych pracowników ciągła rotacja, których widuję raz, a potem nie ma. A jedna z pracownic żaliła się ostatnio, że dachy w niektórych magazynach mają popodpierane jakimiś żerdziami, ogólnie katastrofa budowlana na włosku. Cytuję: "trzeba się przeżegnać, zanim się wejdzie". Biorąc pod uwagę dość wiarygodne wypowiedzi przedmówców na tym forum, zastanawiam się, dlaczego pracodawca nie robi nic, by poprawić swój wizerunek.

Aplikowałeś do firmy DORPLAST - Dorota Wensker? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
jeden z wielu

To fajnie ze juz poinformował ze bedzie inwentaryzacja kiedys mówił trzy dni wczesniej i trzeba było prywatne plany zmieniać na weekend. A swoją drogą mogliby się mu do tyłka dobrać sprawdzić urlopy, czas pracy.

będąca na wylocie
@jeden z wielu

dobrze wiesz że mamy umowy w większości na pół etatu i robimy 52 godziny na tydzień ale już niedługo odbierzemy co nam zabrane

będąca na wylocie

znowuż szykuje sie darmowa inwentaryzacja ale podobno ma wpaść na to pip ale już nie z wałbrzycha tylko nieprzekupiony z góry

jeden z wielu

Daruj sobie prace w tej "firmie"

Halabala

Powoli ta firma umiera smiercia samobujcy.... wszyscy ktorzy starali sie dla tej firmy powoli Sobie uswiadamiaja ze nie ma co sie tak meczyc i uciekaja. W takim tempie przestanie istniec....

Bialy_ninja

xyzzz pracowales/las w tym miejscu...? Zapraszam tam do pracy zima gdzie na magazynie w srodku jest mala buda i w niej jeden grzejnik. Na magazynie potrafi nawet zamarzac chemia wiec prosze w takich warunkach szykowac F-V na wyjazd... jesli bylby taki super dobry pobozny to by zagwarantowal cieple napoje zima a jak czlowiek sie buntuje to odrazu jak sie nie podoba to spier... na twoje miejsce jest wielu chetnych .... a szwagier Szefa to totalny baran bez kalkulatora ani rusz nawet przy bardzo prostym liczeniu nie umie sie obejsc. Latem tam tez sie nie da wytrzymac brak wody na magzynie a jak sie zapytalem o wode (przy upalach +30) to uslyszalem zebym sobie kupil bo on nie bedzie fundowal ludzia wody. A tak na koniec ludzie maja tam gorsze warunki jak nie jedno zwierze.

xyzzz

Po tym co widze, zarowno pan (usunięte przez administratora)jak i p (usunięte przez administratora)to dobrzy i boży ludzie, i naprawde nie chca i pewnie nawet nie potrafiliby nikogo skrzywdzic. Pamietajmy jednak, ze prowadza duza firme w ktorej trzeba przestrzegac pewnych zasad. Jesli chodzi o szwagra, kierownika to trudno by bylo znalezc bardziej odpowiedzialnego i kompetentnego pracownika na to stanowisko. ludzie ktorzy twierdza inaczej sa niedoinformowanymi ignorantami i oczywiscie zgadzam sie, ze jak w kazdej firmie i w tej potrzebne sa pewne zmiany. natomiast apeluje, aby nie oceniac ksiazki po okladce. Łatwo i fajnie jest oceniac innych, ale prosciej by bylo zaczac od siebie. (usunięte przez administratora)

jeden-z-wielu
@xyzzz

Czyli według Ciebie dobrym człowiekiem można być tylko w kościele? W pracy to można być chamem? Drugie przykazanie miłości już nic nie znaczy? Ktoś kto nie jest dobrym człowiekiem nie może być dobrym szefem. Nawet jak dasz 100℅ z siebie to i tak będziesz słyszał że jest źle. Pracowałem tam pare lat i wiem co mówię. Pewnie Stokrotka albo Szeryf napiszą że to ludzie ich oszukują. Coś trzeba napisac.

xyzzz

Po tym co widze, zarowno pan Krzysztof jak i p Dorota to dobrzy i boży ludzie, i naprawde nie chca i pewnie nawet nie potrafiliby nikogo skrzywdzic. Pamietajmy jednak, ze prowadza duza firme w ktorej trzeba przestrzegac pewnych zasad. Jesli chodzi o szwagra, kierownika to trudno by bylo znalezc bardziej odpowiedzialnego i kompetentnego pracownika na to stanowisko. ludzie ktorzy twierdza inaczej sa niedoinformowanymi ignorantami i oczywiscie zgadzam sie, ze jak w kazdej firmie i w tej potrzebne sa pewne zmiany. natomiast apeluje, aby nie oceniac ksiazki po okladce. Łatwo i fajnie jest oceniac innych, ale prosciej by bylo zaczac od siebie. Krzysztof Wysocki

SPEED

W tej firmie o normalnosci mozna zapomniec ci ludzie pakuja [usunięte przez moderatora] kasy w kosciol aby uspokoic swoje sumienie... ludzi pracujacych (charujacych na nich) maja za nic. Nie pracujesz 12-scie godz to spadaj, a o wolnych sobotach mozna zapomniec .... Ludzie [usunięte przez moderatora]niech sam zasmakuje tego co stworzyl.......

Wyzwolony

Lepiej zamiatac ulice niz pracowac w tej firmie.... ludzie totalny [usunięte przez moderatora] dwanascie godzin to standart. Wolna sobota jedna na 2 miesiace. Kierownicy to smiech na sali do lopaty bym ich nie zatrudnil. Wlasciciel to tyran zajechal by pracownika bez mrugniecia okiem. Brak jakich kolwiek swiadczen socjalnych. [usunięte przez moderatora](nikomu nie wolno ufac bo kazdy donosi).

cvasula

wykolejeniec - 2010-04-22 18:58:24 Firma prywatna. Właściciele próbują zachować ludzką twarz udzielając się we wszystkich kościołach w mieście. A tak naprawdę to potrafią wycisnąć z człowieka wszystko, dosłownie wszystko. Spróbujesz się upomnieć o prawa pracownicze - wylatujesz. PIP i Sanepid mają w kieszeni, wię nie ma sensu się z nimi spierać. Odradzam zatrudniać się [usunięte przez moderatora]. Firma stoi na żonę, ale tak naprawdę pierwsze skrzypce wiedzie Pan K[usunięte przez moderatora]! A o ironio kierownikiem magazynu jest jego szwagier.[usunięte przez moderatora] któremu rodzina uratowała [usunięte przez moderatora] bo niczego nie potrafi, a do najprostszych rachunków potrzebuje kalkulatora. Żenada!!!! Szczera prawda! Pracowałam tam i szczerze popieram to co napisano o tej firmie. Brak socjalu i wogóle warunki takie że pożal się Boże. Zimą brak ogrzewania na hali, charówa po 12 godzin dziennie. Kierownik - szwagierek - [usunięte przez moderatora]pierwszej wody. Jak nie macie pracy to się tutaj nie zatrudniajcie! Szczerze odradzam!

wykolejeniec

Firma prywatna. Właściciele próbują zachować ludzką twarz udzielając się we wszystkich kościołach w mieście. A tak naprawdę to potrafią wycisnąć z człowieka wszystko, dosłownie wszystko. Spróbujesz się upomnieć o prawa pracownicze - wylatujesz. PIP i Sanepid mają w kieszeni, wię nie ma sensu się z nimi spierać. Odradzam zatrudniać się [usunięte przez moderatora]. Firma stoi na żonę, ale tak naprawdę pierwsze skrzypce wiedzie Pan K[usunięte przez moderatora]! A o ironio kierownikiem magazynu jest jego szwagier.[usunięte przez moderatora], któremu rodzina uratowała [usunięte przez moderatora] bo niczego nie potrafi, a do najprostszych rachunków potrzebuje kalkulatora. Żenada!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DORPLAST - Dorota Wensker - Świdnica

• Jak się pracuje w DORPLAST - Dorota Wensker?

Zobacz opinie na temat firmy DORPLAST - Dorota Wensker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DORPLAST - Dorota Wensker
1.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wałbrzyska 29
    58-100 Świdnica