Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Wkurzona.pl

Praca w tej firmie to porażka. Przyjęli ludzi, a teraz ich zwalniają. Tak naprawdę zwalniają dobrych pracowników tylko dlatego, że mistrzyni ich nie lubi i przekazuje kierownictwu złą opinię na ich temat. Mistrzyni Kam ze zmiany A( profesjonalistka w siedzeniu przy biurku i rozmawianiu przez telefon) nie ma tak naprawdę pojęcia o swoich pracownikach, bo zwyczajnie nie interesuje się produkcją. Ucieka przed pojawiającymi się problemami, które są jej zgłaszane przez pracowników lub brygadzistów, a kierownictwu przekazuje, że nic nie wiedziała o zaistniałym problemie. Kierowniku kiedy Pan przejrzy na oczy, które tak skrupulatnie panu mydli? Przydałoby przyjrzeć się bliżej pracy tej osoby. Oczywiście nie na zmianie pierwszej bo wtedy pięknie się pokazuje, ale na zmianie drugiej lub na nocce. Ostatnio słyszymy od mistrzyni, że jeżeli nie podoba się praca na Kamach to, możemy iść pracować na Pury. Mistrz powinien być stanowczy owszem, ale powinien szanować pracowników. Nie polecam pracy w tej firmie nie ze względu na złą czy ciężką pracę( chociaż taka jest), ale ze względu na ciężką atmosferę jaka tu panuje.

Gość

Brygadziści z brygady B zero pojęcia o tym co robią jedyne co im wychodzi to spacery po kawkę i na fajeczkę tragedia tym podejściem zniechęcają ludzi do pracy

Proszę sprowadzić na ziemię brygadzistę Marcina N -brygada A gość nie potrafi współpracować z ludźmi do tego zero pomocy z jego strony stanowisko Brygadzisty chyba nie jest dla niego być brygadzistom do czegoś zobowiązuje

Janko Muzykant Nowy wpis

Magazyn ten detektyw co się przyjął do was i został zastępcą brygadzisty ma pojęcie co robi bo jedynie co mu dobrze wychodzi to siedzenie lizanie ciasta i kablowanie. A co do pracy na magazynie nie polecam tam powinny być codziennie robione testy na narkotyki atmosfera do bani dupcio lizów nie brakuje kadra kierownicza logistyki pomyłka na niczym powtarzam na niczym się nie znają zero wsparcia od nich Artur to był kierownik traktował wszystkich równo gdzieś to mam nie polecam pracy na magazynie.

Kolo44 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

A ten cały,"Koordynator Miszczóf"to właściwie za co mu płacą??? Bo jak można zaobserwować Nic kompletnie nie robi!! W niczym zwykłemu pracownikowi nie pomoże bo zwyczajnie- Na niczym się nie zna to jak go o coś zapytasz to jego odpowiedź " Ja nie wiem " ??? Proszę o odpowiedź ????????????????

Fizolideala3 Nowy wpis

Jak można za tak ciężką pracę -tzn macie jeszcze czelność ucinać ludziom wynagrodzenie wstydu nie macie ideal kur.... M..... Ć ????????????????

Solidarność Dolny Śląsk Nowy wpis
Kandydat

Cześć, działamy w kilku firmach w branży motoryzacyjnej, znacie doskolnale Toyotę, Volvo, Autolive i szukamy kontaktu do ludzi z waszej firmy. Mieliśmy podobne problemy, o których Wy tu piszecie i chętnie pogadamy jak je rozwiązać, co można zrobić. Odezwijcie się do Nas: drz.wroc@solidarnosc.org.pl lub wpadnijcie do naszego oddziału na Łukasińskiego 13 w Świdnicy. Czekamy na kontakt, pogadać zawsze można.

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektryk - montaż urządzeń Świdnica?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uuuups3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

(usunięte przez administratora)Ją wypłaty na każdym kroku, powoli trzeba sobie pomyśleć czy jest sens dalej tu pracować, a to dlaczego? Na tą pracę którą się tu wykonuje to wynagrodzenia bez szału i jeszcze chcą zabierać? Może zacznijcie od biurowca i ich wszystkich,, specjalistów, , a pracowników którzy robią naprawdę ciężką robotę zostawcie e spokoju to tyle nie ma o czym gadać. Brak słów

Prawda

To prawda zero szacunku dla pracowników i przełożonych. Słyszałam jak idąc z kawą na palarnie pani brygadzistka Justyna zm C krzyczała do swoich ludzi a wy zapierdalajcie. Może kierownictwo coś z tym zrobi

Tomtom
@Prawda

Słyszałaś może coś więcej ?

@Prawda

Kierownictwo zamiecie wszystko pod dywan jak zawsze i nie zrobią nic

TaNo
@Prawda

Dobrze by było, bo tak przełożony do pracowników nie powinien się zwracać. Przełożony ma świecić przykładem a nie głupotą, więc dobrze by było sprowadzić pannę na ziemię.

@Tomtom

I tak nic z tym nie zrobią więc po co te pytania, a opinie są usuwane

Xyz
@X.x

Co to znaczy jak zawsze ? Były już takie problemy z brygadzistami ? Lub tą konretną osobą ?

@Xyz

Problemy są zawsze i zawsze będą ,coś komuś nie będzie pasowało wszystkim nie dogodzisz aczkolwiek widać ze problem nie leży tylko ze strony jednej osoby może się ktoś więcej wypowiedzieć na temat tej brygadzistki ?

Czarunia
@Xyz

Byly były, i to nie raz. Jak i z innymi tak i z tą konkretną osobą, jakby się ktoś interesował z kierownictwa co nie raz wyprawiają brygadziści to może by nie dochodziło do takich sytuacji, ale jak widać każdy ma wszystko gdzieś. Trochę zainteresowania polecam.

@Czarunia

Tu akurat sie nie zgodzę nie wszyscy brygadzisci tej zmiany są tacy

Czarunia
@X.x

Nie jest mowa o wszystkich, ale już się zdarzyła taka sytuacja..

Plz
@Czarunia

Taka sytuacja tzn jaka ? Pierwszy komentarz został usunięty i ciężko cokolwiek wywnioskować z tej wypowiedzi

Plz
@TaNo

To czemu nie pójdziesz do tej Brygadzistki Justyny i jej tego nie powiesz ? (usunięte przez administratora) Po za tym można zawsze brygadę zmienić na inna

@X.x

Na vesperach u Justyny panuje dyskryminacja. Pozostali brygadzisci nie wrzeszczą na swoich pracowników.

Gołodupiec 22
@Ktoś

Zjebać x góry na dół to się nauczy szacunku

Nikt
@Plz

Niektórym zależy na pracy i nie są faworyzowani jak Ty Michale. A wiadomo skończy się zwolnieniem

ToJa
@Plz

To może proponuję kadrowym nie usuwać komentarzy, było by wiadomo o co chodzi.

Xxz

Z tym się zgodzę w 100%

Lejdi
@Nikt

Widzę ze ewidentnie macie duży problem polecam wziąć się w garść i zainterweniować w tej sprawie również słyszałam co tam się dzieje i nie jest za ciekawie od bardzo dawna

@ToJa

Usuną żeby nie było wiadomo o co i kogo chodzi a potem jak zawsze zero reakcji nie oszukujcie się i tak nic z tym nie zrobią

@Ktoś

Czy pokusił się ktoś aby bardziej poznać Justynę, fakt czasem jej się zdarza coś takiego powiedzieć, ale jest to forma żartu. Justynka jest bardzo pomocna, często robi coś, co nie należy do jej obowiązków aby pomóc swoim pracownikom. Pewnie tego nikt nie zauważa. Moim zdaniem jest to najlepsza brygadzistka na vesperach.

@Ktoś

Pomaga tylko wybranym, albo udaje że nie widzi. Ty chyba masz średnie pojęcie o najlepszym brygadziscie

Yyyy
@Ktoś

Ja dziękuję za jej formy żartu. Osoba na takim stanowisku nie powinna się wypowiadać w taki sposób jak Justyna nawet w "formie zartu"

...
@Ktoś

Bardziej ją poznać .. nie da się arogancka i chamska

sad
@Yyyy

naj jej stanowisku,japie3455,brygadzista,stanowisko, oj dobrze,e nie robię w tym cyrku już.hhahaha

Zzzz
@Ktoś

Pomaganie pracownikom chyba jest w jej obowiązku nie wiem jak teraz ale niedawno jeszcze miała to gdzieś (pomocna raczej cwana ) Nie wszystkie żarty są na miejscu

Qqqq
@Zzzz

Fajnie się czyta takie brednie jak co niektórzy pisza hahahah. ale szczypie kogoś ostro

Abc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Niestety nie każdy nadaje się na brygadzistę, nie tylko na zmianie C jest taki problem... Tylko nikt się nieodzywa bo komu ma to niby powiedzieć? Czy ktoś coś z tym zrobi?

Gość jegomość 4

Skoro mamy pracować za 80% to przydałoby się obniżyć normy także o 80% nieprawdaż? ????

BruceLee
@Gość jegomość 4

Sprawiedliwość musi być :) Podpinam się

Uuuups3

Proponuję przyjechać na nockę panu kierownikowi ale tak z nienacka bez informowania i wtedy zobaczy jak pracują brygadziści szczególnie na brygadzie A

TaktoJa
@Uuuups3

Oooo to jest myśl!! Popieram :) Raczej nie był by Pan kierownik zadowolony

Ok

Ten zakład jest naprawdę w desperacji dając za mistrza za Majewskiego Mateusza K.. Ten to na brygadziste się nie nadaje, a teraz za mistrza robi. Jedna brygada wywalczyła żeby go (usunięte przez administratora), a teraz my nie mamy jaj żeby to samo zrobić, bo potrzeba więcej osób.

Ytong 66????
@Ok

Jeżeli macie z nim problem wystarczy zgłosić to kierownikowi i do HR ,a oni szybciutko nauczą głąba rozumu albo będzie musiał przypomnieć sobie adres Urzędu Pracy głąb. ...

Young
@Ytong 66????

Niczego nie nauczą, ponieważ tutaj ręką rękę myje ????

Roman
@Young

Hej, widzę że znasz Ideal Automotive chyba dobrze. Powiedz mi w takim razie co sądzisz o pensji w tej firmie? Jesteś zadowolony z wysokości wypłaty? Ile tu można realnie zarobić na początku? Daj znać koniecznie!

Xd
@Roman

Jeśli zadajesz takie pytanie to znasz odpowiedź. Ale nie znasz warunków w tym zakładzie. Na purach jest gorąco, ciężkie ciężary, chemia, wygórowana norma. Zamiast pisać mądre zdania popracuj przy prasach. Pozdrawiam

jsna
@Young

zawsze możesz przejąć jego obowiązki :)

Odrabianie

Dziwnie się dzieje w firmie ponieważ, co chwilę brakuje pracy raz jest raz wysyłają na dni wolne do odrobienia. Słabo z ich strony.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na stanowisko Asystentka?

Mieczysław
Klient

Nie polecam i przestrzegam wszystkich przed wynajęciem tej firmie żadnych kwater ani pokoi, ponieważ firma zawiera umowę, przeciąga termin zapłaty, a gdy otrzyma fakturę i ponaglenie zapłaty, zabiera Ukraińskich pracowników do innych mieszkań, nie regulując wcześniej wynajętych pomieszczeń. Pomimo kilku wezwań zgodnie z prawem do zapłaty, księgowa firmy Ukrainka, ciągle obiecuje zapłatę, a mimo upływu 1,5 miesiąca, nie ma zapłaty za usługę. Jedynym sposobem odzyskania należności będzie skierowanie sprawy do Sądu. Po zawarciu umowy z ww. firmą, dopasowałem mieszkania tak, aby małżeństwa ukraińskie mieszkały razem w godnych warunkach po 2 osoby w mieszkaniu, a gdy przyszedł czas zapłaty faktury, pracownicy Ukraińscy musieli ze łzami w oczach opuścić moje mieszkania.

Toniesuper
@Mieczysław

Powoli wychodzi niedomuzgowie w tej firmie. Opinia idzie w świat, zamiast dotrzymywać umów, widocznie lepiej udawać że nic się nie stało. Dyrektor za głowę się łapie jakich amatorów w kierownictwie i biurze ma.

Jo
@Toniesuper

Ale pracowników z Ukrainy i ich zakwaterowanie to podfimy mają a nie ideal. Pretensje do caro albo innych wyzyskiwaczy ukraińskich.

Karton
@Mieczysław

Proszę sprawdzić z kim pan dokumenty podpisywał. Pewnie z jakąś podfirma, która zapewnia pracowników dla Ideala W ideału w HR nikt z Ukrainy nie pracuje ????

anders
Kandydat

cześć, są jakieś przyjęcia do firmy? najlepiej do kontroli jakości, albo z możliwością dostania się do tego działu.

Pracownica
@anders

Próbuj teraz możesz mieć szansę.

kobal
@Pracownica

a jak wygląda praca w kontroli?

PUR
@anders

Zastanów się 100 razy w co chcesz brnąć. Szanuj siebie i zdrowie.

Gość

J
@Gość

Nie sra się do swojego gniazda, podejdź i im to powiedz a nie oczerniasz ich tutaj

Pogromca Gumisiow
@Gość

To (usunięte przez administratora) .. gummisiu ... jak parobek jeżeli lubisz .. dla obcego kapitału .. (usunięte przez administratora) ... no chyba ze placa 15 kola na miesiac ..to moze sie mozna troche postarac ... A jak inni robią na luzie .. ale system sie spina .. firma nie pada .. to co sie tu sadzic .. a jak masz malo gam-oniu to se do Amazonia.. Idz i tam cie zagonią jak prosiaka .. skoro lubisz ...

PUR2
@Gość

Jak to wszystko czytam i po rozmowach ze znajomymi ludźmi którzy tam pracują i się(usunięte przez administratora), nie zawitam tam nigdy.

@J

Ci co pracują na brygadzie b nie dodali by takich opinii bo doskonale wiedzą że brygadziści skam i vesper nie palą

Quin 4

Praca jest cholernie ciężka jak i atmosfera która tu panuje. Brygadziści jak i zarazem mistrzowie powinni wbić sobie do głowy że to oni są dla nas i odwrotnie jeżeli będzie spieprzona atmosfera na linii mistrz -Brygadzista -pracownik to momentalnie przełoży się to na wyniki tak ciężko to zrozumieć? ????A ludzie powoli zaczynają się ponad prostu zwalniać

Maria
@Quin 4

Na jakiej zasadzie praca w Idealu jest ciężka i na jakim stanowisku? Czy chodzi o sam rodzaj wykonywanej pracy czy może normy, które trzeba wyrabiać? Czy każdy jest w stanie dać sobie radę czy jednak faktycznie trzeba byś wytrzymałym?

Jagodowy
@Maria

Na tak zwanych kanapkach jesteś ganiany bo mormy normy, nic więcej. Nawet w taką pogodę zero wentylatorów. Na odbiorze pracujesz przy narzędziu nagrzanym gora i dół po 130 stopni wzwyż zależnie od modelu. Masz bardo mała ilość czasu na wyjęcie, wycięcie obejrzenie i spakowanie detali, tak naprawdę idzie jeden za drugim więc nie ma czasu wziąć nawet łyka wody. Najgorsza jest w tym wszystkim chemia, strasznie daje po skórze i płucach a w tym zakładazie nie ma żadnych odciągów. Jednym słowem mówiąc wychodzisz stąd po 8h jakbyś tyrał w kopalni.

Ela1234567
@Quin 4

Zanim pujdziecie do pracy ideal to się zastanówcie, dość że ciężka to szkodliwa, w masce trzeba pracować bo duże zapylenie jest, debilni kordynatorzy którzy nic nie robią tylko łażą, i cwaniakuja, brygada a, kordynator i jego lizodup jest nie miły dla ludzi,

Obserwator

, mistrzyni z brygady B na grze w telefonie popija chyba wszystkie rekordy siedząc na palarni z tyłu

Obserwator

Wczytuje się tak wasze opinie komentarze Zastanawia mnie jedna rzecz Jak proponują pomoc chętnych brak więc Przestańcie narzekać na Brygadzistów Mistrzów koordynatorów i całą resztę obecnie sama jestem pracownikiem Ideal Zastanawiam się jeszcze jak długo ale denerwuje mnie wasze narzekanie

S

A dla mnie jest to super zakład już od 2lat i jak będzie tak dalej to i przez kolejne kilka lub kilkanaście lat tam zostanę praca na pur według złych opini moja jest bardzo pozytywna jako zwykły pracownik polecam ten zakład

Solidarność Dolny Śląsk
Kandydat

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność. Tworzymy. Bronimy. Kształcimy. Nasza misja: (Współ)tworząc dziś, zmieniamy jutro. Solidarność. Misja NSZZ „Solidarność” odróżnia nas od innych związków zawodowych. Wyznacza kierunek dążeń naszych liderów i działaczy. Stanowi odzwierciedlenie idei związków zawodowych jako wspólnoty pracowników, którzy organizują się, by zbudować siłę mogącą spowodować poprawę warunków życia. Jest wartością naszej organizacji i motywuje nas do działania. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne. skontaktuj się z Nami : drz.wroc@solidarnosc.org.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rynek 42 lok. 7
    58-100 Świdnica
  • NIP: 8842788323 REGON: 369208720 KRS: 0000712286
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.