Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Aktualny pracownik

Pracuję tu już ponad 2 lata i z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej, to co się w ostatnim czasie w tej firmie dzieje to totalna żenada, ludzie z Ukrainy robią sobie co chcą, kończą o której chcą, nikt im oczywiście uwagi nie zwraca a Polacy jak skończą chociaż pół godziny szybciej to od razu na dywanik do mistrza, zrobią swoje i jeszcze muszą nadganiać czyjeś minusy na maszynie bo oni oczywiście nic nie poniemaju, pozatrudniali mnóstwo ludzi którzy nawet do wyklejenia layoutu się nie nadają, a dobrych pracowników zwalniają, ci co są ogarnięci i wyrabiają normy to oczywiście są wyganiani na maszyny gdzie normy wyższe i cięższa praca a nieroby bąki zbijają i jeszcze dostają 3 dodatkowych ludzi na linkę bo minus na maszynie i trzeba podgonić, morał taki że lepiej udawać idiotę bo przynajmniej się taka osoba nie narobi, bo oczywiście ci co najbardziej zapieprzaja totalnie nic z tego nie mają, nawet dziękuję nie usłyszą, czas najwyższy poszukać innej pracy bo tu lepiej na pewno nie będzie

Purmen

Jak tam podwyżki zadowoleni jak zwykle nas (usunięte przez administratora) drugi rok obiecują 3% a ile dali porażka niektórzy nie dostali wogole taka sytuacja ekonomiczna dalej wypruwajcie sobie żyły róbcie nadgodziny im to graj zapychajcie dziury za chorych na covid ale wszystko jest ok nie ma zakażeń maseczki dali parę dni temu można ręce odkazić ma wejściu Ja się poddaje już nie moge znieść tej hipokryzji i obłudy już dość zwalniam się a reszcie życzę dużo nadgodzin i zdrówka bo jak widać karetki zabierają ludzi z zakładu ale jest ok nic się nie dzieje powodzenia i gratuluję wytrwałości w robieniu się (usunięte przez administratora)

Jak się dostać na utrzymanie ruchu? I jakie pieniądze :) z góry dzięki na odpowiedź.

Anna

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są aktualne zarobki na produkcji czy jest to system trzy zmianowy i jaki macie okres rozliczeniowy będę wdzięczna za szybką info zwrotną

Magazynier Nowy wpis

Nie polecam na magazynie. W tej firmie ukrainiec może wszystko, Polak może sobie gadać... Po 3 latach nie przedłużyli umowy, a na jedno moje miejsce przyjęli dwóch albo nawet trzech "świeżaków" :) Nie rozumiem polityki tej firmy. Zwalniają doświadczonych ludzi, nawet tych co pracowali od początku tego zakładu, tych, którzy mają wszystko w jednym paluszku, a zatrudniają nowych "obcojęzycznych", którzy niepanimaju... i tak Ty Polak zrypke za niego dostaniesz, albo upomnienie... bo kto inny :) Jednym słowem (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) 3 brygadzistów fotografów, jedna zmiana na drugą donosi uprzejmie :) Rozładunki/załadunki istna porażka :D Brak miejsca na magazynie, wszystko pomieszane, towar jest lokacji, ale fizycznie przypadkiem znajdzie się go gdzieś indziej :D Upomnienia się sypią, że towaru nie ma a ktoś znajdzie gdzieś i afera jest. Dużo papierkowej roboty, sprawdzają wszystko, gdzie jeździłeś, ile załadowałeś, ile rozładowałeś i czas spędzony w wózku (logowanie przez kartę). Lider irokez z magazynu niby miły, ale za plecami wbija nóż w plecy. Boi się o swoje cztery litery. Nie ogarnia chłop tej czaczy :) Nikt nie ogarnia. (usunięte przez administratora) sprzedaje konfidenta :)

Krzysiek Nowy wpis

Tym co chcą przyjść do pracy na magazyn to nie polecam ta stawka co jest podana na olx to kłamstwo nie dostaniecie tyle.Co miesiąc zwalniają kogoś kto dłużej pracuje a jeżeli chcecie to proszę bardzo poznacie wspaniałego lidera magazynu kierownika intralogistyki normalnie cud miód i orzeszki ostrzegam was tylko nie tam .Pozdrowienia dla Polskiej ekipy która tam jeszcze pracuje.

Ilona Nowy wpis
@Krzysiek

To może powiesz jaka stawka jest realna w takim razie? Jak mam Ci wierzyć skoro konkretnie kwoty nie podajesz? Poza tym to na jakieś premie później liczyć nie mozna?

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik Magazynu w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Na portalu GoWork.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Asystent/-ka. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Ziomka
@Administrator

Jezu, kto tam pracuje w tym tym hr? Zmieńcie chociaż nick jak piszecie takie pytanie jako niby zainteresowana pracą, pracowała czy pracuje. Żenujący poziom.

@Ziomka

Czekaj, Ty sądzisz, że to firma sama sobie napisała? Swoją drogą kandydujesz na to stanowisko właśnie? Ciekawa jestem po jakim czasie można z asystentki wskoczyć na coś lepszego. Napisze mi ktoś jaka byłaby ścieżka awansu możliwa i po jakim czasie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektryk - montaż urządzeń Świdnica?

Czy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

IDEAL
@Administrator

Praca jest tylko na pełny etat.

Młody

Piękna recenzja, dawno się tak nie uśmiałem, prawda jest przykra, ten zakład nie powinien istnieć, cieszę się że tam nie pracuje, Wieża Babel, jedzenie na stołówce drogie, firma zmusza ludzi do brania urlopów z powodu postojów, jak się ludzie nie zaczniecie szanować na wzajem to was Ukraina przejmie, pozdrawiam i wesołych świąt.

Robak

Brygadziści to porażka : Łysy ,Brodaty, i Ciapowaty Wazelina cała trójka na niczym się nie zna tylko potrafią donosić na wszystkich. A Ciapowaty Wazelina to tak chodził za Kier. że w końcu za lizanie dostał, stanowisko Brygadzisty Stara Dobra Ukraińska Szkoła Lizania (usunięte przez administratora)

Maria

Obecnie poszukują pracownika na stanowisko key user mes. Ile tak realnie można zarobić na tym stanowisku? W ogłoszeniu brak niestety jakichkolwiek widełek finansowych. Wiadomo, że człowiek aplikując chciałby wiedzieć o co się stara.

OlaBogaOna
Klient

Pani kierowniczce hr zamiast puszenia i mądrzenia się, wywracania oczami i wyrazu twarzy, która wyraża brak poszanowania swoją postawa wobec człowieka ze względu na swoje stanowisko oraz braku umożliwienia wypowiedzi przyszłemu pracownikowi, proponuję raczej merytoryczne sprawdzenie dokumentów przyszłego pracownika ze stanem faktycznym i to wystarczy. Rozmowa od strony hr bardzo słaba. Druga osoba na rozmowie, pełna profeska, humor i normalne podejście.

1234!
@OlaBogaOna

O jaki stanowisko Ci chodzi jestem ciekawa ? też uczestniczyłam w procesie rekrutacyjnym w tej firmie.

OlaBogaOna

Noriss
Kandydat

Panowie jak UR. Czy brygady są spoko.???

UR majster

Bardzo spoko. Najlepsza jest u Grześka i Waldemara :D

@UR majster

a u tych Panów to dlaczego tak fajnie jest? Można swobodnie się przenieść w razie czego?

Anna

Pracuję 33
@Anna

System 3 zmianowy

Ilona
@Pracuję 33

kwestia grafików jest ok? Dobrze są układane? Czy może zdarza się jeden dzień 3-cia zmiana a drugi dzień 1-wsza?

Eneduerikefake

(usunięte przez administratora) piszecie kto chce pracować będzie pracował! A kto w (usunięte przez administratora) Gra to ma takie efekty jakie ma i tyle

Jaś
@Eneduerikefake

Ale pracowników to dalej szukają . Rosja brała już nie bierze ma swoje .

On 30

Mi się podoba nic skomplikowanego tnę nozykiem bajera z różnymi ludźmi, jak dla mnie spoko 3800 na rękę co miesiąc jak na Świdnicę to super zarobki gdzie indziej trzeba myśleć wykazywać się a tutaj nic takiego misze stać tylko . Warunki jak wszędzie w calgate też chemia i to smiertelna

No problemo
@On 30

Poczekaj pol roku albo dluzej i astme zalapiesz albo problemy z kregoslupem. Kwestia czasu.

Kuba
@On 30

Niby tak . Ciekawe czy mistrz wydaje polecenia , czy trzeba samemu wszystko ogarniać , niby potrzebują ludzi bez wykształcenia a oczekują wdrażania ludzi ( znajomosci produkcji wiedza techniczna , menadżerska , bez jaj ) . W colgate rzeczywiście duża odpowiedzialność i . Może i w Ideału. Kiedyś robiłem na kanapkach ale wata inte sprawy ( braki w dostawie )

On 30
@No problemo

W sumie 5 dni na wypowiedzeniu jestem , dostałem fuchę lidera zmiany w LG , dzięki za współpracę.

Kacper
@On 30

A gdzie dostałeś w lg lidera Elektroda , lami folding finishing czy na packegingu czy magazynie ? I od razu ? Bo zwykle chcą wdrożenia trochę typu starszy operator , zresztą i ja bym tak wolał i prosiłem .

On223
Kandydat

Witam, jaka jest aktualna stawka na KAMA?

@On223

3650zl brutto podstawy i 600 zł brutto premi maja w sumie wszyscy co pracują już od jakiegoś czasu, ale ile dokładnie dają teraz jak ktoś się przyjmuje do pracy to nie wiem

Roman
@Aktualny pracownik

Ta premia jest za wyniki czy jak?

@Roman

Jeśli się nie bierze chorobowego to przeważnie zawsze tą premie się dostaje, czasami zabierają z 20-30 zł

@Aktualny pracownik

te 20-30 to zabierają za dzień nieobecności czy jak? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

Pracownik zmiany C

Z tego co czytam o innych zmianach to się cieszę że trafiłam akurat na tą, chociaż dużo rzeczy mi się w tej firmie nie podoba, a przede wszystkim uważam że mistrzem powinna była zostać brygadzistka Justyna z Vesperówa bo bardziej na to zasłużyła a nie Marcin chociaż osobiście nic do niego nie mam

Mag

Witam wszystkich którzy zainteresowani pracą na magazynie, zostałem niedawno zwolniony po trzech latach pracy, pracowałem tam od prawie początku istwnia tego zakładu, jak stał na całej hali tylko jeden PUR, Kam jeszcze wogóle nie było, znałem magazyn jak własną kieszeń i z czasem rozbudowy maszyn stanęło z 16 Purów, z 12 Kam, 4 Vespery, Waterjet, i maszyna do wycinania dekorów, jest tego od cholerny a i jeszcze nowa maszyna na Tesle, mogłem pracować wszędzie, ale Ukraina mnie wygryzła, w dodatku uczyłem Ukraińców, którzy mieli mnie zastąpić na moich stanowiskach... Masakra jakaś, zarobki po trzech latach i umowie na stałe 4100 brutto + 600 zł premii, a Ukrainiec na dzień dobry dostaje więcej, Oprócz tego praca w soboty a piątki wolne, czasami pracowaliśmy w święta gdzie wszystkie zakłady miały wolne, logistyka na magazynie leży, produkcja idzie cały czas a wysyłek nie ma, gotowe produkty, które mieliśmy zwozić spod maszyn, na magazynie nie było gdzie ustawiać, a jak zapytałeś kierownika gdzie to ustawiać to Ci powiedział "Masz głowę i (usunięte przez administratora) to kombinuj" wielcy znawcy... Wogóle nie ogarniają magazynu, chodzą na spacerki i na fajeczkę a ludzi mają w (usunięte przez administratora) a lider logistyki to już wogóle chyba nie pojęcia o prowadzeniu magazynu, bo jakby miał to magazyn byłby tylko w połowie zapełniony i nie byłoby problemu ze zwożeniem materiału ale po co trzeba iść na fajeczkę... Brygadzisci na nockach mogą sobie iść spać na 2-3 godziny a ty musisz zapieprzać, oprócz tego Brygadzisci i kierownicy dopuszczają do pracy ludzi, którzy są na kacu, nawet jak się im tym chwalą, może robić z promilami, ważne że jest, to jakaś masakra, jeden z Polaków notorycznie przychodził i pewnie dalej przychodzi na fazie bo jak pracował po 12 godzin to się chwalił ile wypił i o której zasypiał, spał 4 godziny i do pracy na bańce, a na przerwach spał na TSC 0014 bo prawie spadał z wózka... Ale co to kogo obchodzi... Pozdrawiam

Parówki twist
@Mag

Na własne życzenie zostałeś zwolniony trzeba było więcej l4 ciągnąć teraz czeka cię LG albo praca w kuchni mamy prezent dla ciebie ciasto francuskie i parówki z biedry (usunięte przez administratora)

No problemo
@Parówki twist

Sam zryj te paruwy paruwo. Lepiej najxxxnym być w pracy czy wyleczonym? Widocznie lepsi są pijani i obecni niż trzeźwi i zdrowi. Jexxl cię sabaka.

Będziesz bity
@Mag

Andrzeju za te oszczerstwa które wypisujesz to jak się gdziekolwiek spotkamy to bardzo serdecznie cię przytulę że aż wszystkie zęby ci wypadną ty 60 (usunięte przez administratora).. ch ci w (usunięte przez administratora) ????????????

Podwójny Sznycel
@Mag

Andrzeju akurat na temat fajeczek to nie powinieneś pisać,bo w tym temacie byłeś mistrzem.

GW d
@Będziesz bity

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz

Stek z kalafiora

KL Ideal być dobra firma

Zbychu
@Mag

Podstawa zarządzania wydawanie poleceń ( najlepiej na piśmie ) typu wypowiedzenie . Mogą to zwalniają . Wrocek jest tam doktor zarządzania i 20 dostanie .Albo i administracji , mówiąc w prost . Też robiłem szkoda nerwów , to że się kogoś instruuję nie oznacza że zajmie od razu miejsce . Natłok pracy zwiększa konieczność większego zmotywowania , to kiepski zespół . Wrocław górą .

Beza
@Mag

Nie (usunięte przez administratora)....... dorobisz sobie na tiktoku ????

Noriss

A jak na utrzaniu ruchu. Bo ponoć da się zarobić na zlomie i imprezy są.

@Noriss

A te informacje to od kogo masz?

Fifi
@Noriss

Jaka Medina . ? Brutto Plus premia .

@Fifi

Nie zapomniałeś przypadkiem kwot dopisać? wynagrodzenia i tej premii?

Roman Ig

"Kierownik" AV to zwykła (usunięte przez administratora) Gdyby był Drogoś to by fruwał.

Keit
Kandydat

Witam . Jak u was wygląda praca na magazynie? Na jakich wózkach jeździcie? Pozdrawiam!

Wiktoria
@Keit

Rozglądasz się za nową pracą? Też szukam czegoś nowego. Ciekawa jestem dlaczego zainteresowała Cię ta konkretna firma, słyszałeś coś pozytywnego na jej temat?

Kuba
@Wiktoria

Serio . Zjedzmy kanapki

Bolo 6

(usunięte przez administratora) zakład! Chemia, (usunięte przez administratora) do tego brygadzisci (usunięte przez administratora)! Zero reakcji ze strony mistrzów, kierownika, o "Kordynatorze obszaru produkcyjnego" Nie wspomnę. Gamoń bez kultury kawał(usunięte przez administratora)!, jednym słowem NIERÓB

@Bolo 6

To się zwolnij jak jest tak źle.. prac nie.jest łatwa ale jak wszędzie. Swoje trzeba zrobić

Bohater
@Pracownik

Praca łatwa wsadza się nic więcej .

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 4 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii