Opinie o Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. w Zielona Góra Nowy Kisielin-Naukowa 11

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. w Zielona Góra Nowy Kisielin-Naukowa 11

Bylem na rozmowie i powiem ze pan z HR.Przemyslaw M. To gosciu odstraszajacy przyszłych pracowników, nie posiadajacy żadnej kultury osobistej, kombinujacy z przyszłym wynagrodzeniem. Nie polecam spotkania z tym Panem. A włascicieli @ideal i zwierzchników p. Przemka prosze o wnikliwa kontrole stanowiska jakie zajmuje ww osoba. Bo tracicie przyszłych pracowników i renomę w miescie jako pracodawca.

nie idealny pracownik

Firma gdyby była zarządzana przez kompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych nie licząc p. Dyrektora, który podejrzewam absolutnie nie ma pojęcia co dzieje się w kadrach oraz jak kierowana jest produkcja byłaby świetnie prosperującym miejscem pracy. Niestety tak nie jest. Absurdem już w zasadzie znaczącym jest stanowisko kierownika produkcji a mianowicie pana Przemysła M. który nie dość że kulturę osobistą zostawia w domu przyjeżdżając do pracy, do tego jego podejście jako przełożonego wobec pracowników podlega w stopniu znaczącym pod mobbing oraz bossing. Chamstwo tego człowieka blokuje rozwój firmy i jej opinie w różnych środowiskach od dłuższego czasu. Proszę uważać i dwa razy zastanowić się nad podjęciem pracy pod skrzydłem tego człowieka oraz w tej firmie. Nie jestem jedyną osobą która tak twierdzi. Pozdrawiam serdecznie.

Pracownik.
@nie idealny pracownik

Jesteś w błędzie o tym co piszesz,Pan Przemysław nie jest kierownikiem.produkcji.

Były pracownik Nowy wpis

Trzymajcie się od tej firmy z daleka 5 lat tam pracowałem na magazynie tak fałszywych osób nigdzie nie znajdziecie robią pod górkę szczególnie pni M i pan P jak i pan A były lider K.K chciał zliczyć wszystkie tam jest taki (usunięte przez administratora) że mała głową i wszystko pod dywan zamiatane zgłosisz sprawę o to że masz rację pomogą ale żebyś siedział cicho

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 22 stycznia kilka ogłoszeń.

kandydat Nowy wpis

Aktualnie jest oferta na inżyniera produkcji. Czy ktoś z biura, a najlepiej z działu jest w stanie się wypowiedzieć czy warto się tym zainteresować? Jakie są płace? I czy rzeczywiście jest to związane z rozwojem firmy czy poprzednia osoba uciekła w trosce o swoje zdrowie psychiczne?

Jakie warunki pracy są w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Elektryk?

Odpowiedź Nowy wpis

Szatnia -Tak Stołówka-tak + Dopłaty do obiadów. Dojazd- Nie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
nie idealny pracownik

Alex
@nie idealny pracownik

Zgadzam się, pan przemysław m szykanuje ludzi, (usunięte przez administratora)pełną gębą, nie polecam pracy w idealnym świecie ideala

Ewelina
@Alex

A w innych działach? Można pracować nie będąc z tym panem w żaden sposób związanym? Do jakiego działu polecasz zanieść CV żeby się dobrze pracowało?

Mambo
@Ewelina

Do działu HR

Pracownik.
@nie idealny pracownik

Przez firmę formel d Zatrudnienie jako kontroler jakości na 3 zmiany czy zarobię tam powyżej 4 tys czy nie warto ???

Wiecie może, czy w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jelon

Jakiego mniej więcej wynagrodzenia może sie spodziewac kontroler jakosci w tej firmie? Zastanawiam sie czy wgl warto aplikowac

Wikwinn

Super firma. Spoko atmosfera i ludzie. A jednak zafascynowana byłam robotami i do wycinania i generalnie roboty i maszyny w tym zakładzie mm miód na moje oczy. ????‍♀️

@Wikwinn

a zaciekawiła mnie ta opina... :) co w nich takiego fascynującego, jeśli można o to podpytać? miód na oczy, ponieważ? mocno zainwestowali w te maszyny? a sama organizacja pracy jak się prezentowała?

Agnieszka

Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Kontroler jakości. W ogłoszeniu podali że to praca na 3 zmiany. A wiecie jakie ramy godzinowe mają te zmiany? One są jakieś rotacyjne? Można sobie wybierać na jakiej zmianie się chce pracować?

@Agnieszka

System 3-2-1 czyli najpierw nocki 22-6, kolejny tydzień 14-22, kolejny tydzień 6-14, później znów nocki i tak w kółko :) raczej nie można wybierać zmian idzie się rotacyjnie

Nie Ideal

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Byłem na rozmowie o pracę i okazało się to całkowitym nieporozumieniem. Obie strony spodziewały się zupełnie czegoś innego. Nie mam o to pretensji. Jedyna rada do działu HR. Jeśli chcecie zatrudnić konkretnego fachowca to to będzie dla was spore wyzwanie bo dopuszczanie na rozmowie o prace do głosu człowieka który nie ma zielonego pojęcia o rekrutacji, w dodatku zachowuje się jak buc ( szpakowany, niewysoki, w okularach, na literkę M) sprawi, że zniechęcicie każdego kandydata. No chyba że oszukacie kandydata zamykając Pana M w szafie na czas rozmowy. Może jest fachurą w swoim małym świecie ale jeśli zarządza ludźmi to współczuje tym ludziom.

Tru
@Nie Ideal

Poznałem tego Pana w innej firmie (PM). Potwierdzam, mogę powiedzieć o nim same negatywy. Wyjatkowo zła osoba.

P5d1j8i912 Code
@Tru

Gadasz bzdury chyba jesteś zmęczony.

Potwierdzam kłamca jakich mało ...PM

Kamila
@Adam

Ale ten pan tylko siedzi na rozmowie czy potem w pracy ma się z nim też styczność? Bo jak na rozmowie, to można chyba zacisnąć zęby i jakos przejść to?

@Nie Ideal

W stu procentach potwierdzam. Dodam, że osobnik ów odpycha od pomysłu podjęcia pracy. Kulturę osobistą zostawił chyba w domu.

Nic się nie zmieniło

Anioł

Sama firma i ludzie w niej pracujący nie wiem. Skutecznie odechciało mi się podejmować starań o pracę w trakcie rozmowy z panem ( celowo z małej litery) P. Człowiek odnosi wrażenie, że osoba prowadząca rozmowę zostawiła kulturę osobistą w domu. Ktoś już wspominał w swojej opinii o nim. Nie będę się rozpisywać. Szkoda czasu.

Jopek

Świetna firma. Profesjonalna i prąca do przodu jak taran, rozbijając wszelkie przeszkody na drodze - pandemie, reklamacje, audyty. Przemiła atmosfera. Dynamiczny młody zespół. Lody w środę! Jabłka w czwartki! Kadra kierownicza - full profeska. Wszyscy się ze sobą dogadują, współpracują i szanują nawzajem. Dzwonisz o 2:00 w nocy, że masz problem i 20 osób wyskakuje spod ziemi jak żółwie ninja żeby cię wesprzeć. Czujesz, że firma jest dla ciebie, a nie ty dla firmy. Na hali produkcyjnej non stop gra muzyka relaksacyjna - dźwięki lasu lub szum morza. Na każdej zmianie koordynator linii prowadzi 20 minutowe zajęcia z yogi lub tai-chi. Yoga - w dni parzyste. Tai-chi - w nieparzyste. Dzięki temu zrobione jest 600% normy co daje sporo czasu, który można spożytkować na m.in. szkolenia, ale o tym za chwilę. Rodzinny klimat. Koniec zmiany a ty zapominasz, że masz iść do domu - tak jest świetnie. Czasem ktoś wyciąga akordeon lub tamburyn i jest wspólne śpiewanie "Kolorowych jarmarków" Pani Rodowicz. Ma to na celu jeszcze większe skonsolidowanie zespołu. Przychodzi piątek i czuć przygnębienie, że zaczyna się weekend. Szkoleń jest tyle, że praktycznie pracujesz zdalnie z hotelu 4-5 dni w tygodniu. Zdobyte certyfikaty nie mieszczą się w szafach. Gdyby zabrakło dyrektora/kierownika/specjalisty - na spokojnie masz ze 20 osób z linii, które mogą go zastąpić. Gdyby trzeba było kiedyś kolonizować inne planety, to tutaj jest gotowa ekipa. O podwyżkach nie ma mowy. Stawka wyjściowa jest tak wysoka, że pracownik nawet nie myśli o jej podnoszeniu. Kadra kierownicza ma auta służbowe, ale zarząd zastanawia się nad służbowymi śmigłowcami. Firma zapewnia wyżywienie. Myślę, że nikt tego głośno nie powie, ale wydaje mi się, że ktoś kto to gotuje ma gwiazdkę Michelin. Do wyboru jest zawsze 16 zup, 32 drugie dania i 53 desery. Co drugi tydzień w kantynie wieszana jest piniata, w którą każdy może tłuc kijaszkiem ile wlezie. Przeważnie piniata wypełniona jest telefonami komórkowymi, voucherami do perfumerii na kwotę 800 PLN i biżuterią. Raz chyba tylko trafiły się cukierki, ale okazało się, że dostawca pomylił piniaty. Jest dobrze! Nazwa firmy mówi wszystko! IDEOLO!

Jebacpis
@Jopek

Prawdę gada, polać mu

@Jopek

Chce pracować tam nawet za darmo.Gdzie mam się zgłosić??rizumiem ze firma wyślę po mnie auto tak??

@Kandydat

Nawet za darmo? Nie wiem czy teraz celowo jakoś żartobliwie nie ujmujesz czy serio aż tak coś Cię o nich przyciąga. Co takiego? Ten opis to na 100% sprawdzony jest?

@Olga

Olga praca marzenie,nawet Ukraińcom się pomaga,oni w c(usunięte przez administratora) a my za nich robimy.a ja chce pomoc takze

@Kandydat

wolontariusz widzę na 100%. ;p Ale generalnie w razie czego masz konkretne dowody na to o czym piszesz czy to tylko wiosek z przeczytanej opinii? Bo co jak co ale pomagać sobie powinno wszyscy wzajemnie niezależnie od czegokolwiek

Pan anonimowy

Mam możliwość tam pojscia do pracy na widlaki . 3 zmiany , gdzie nigdy nie robilem na 3 zmiany i nie jestem przekonany . Duzego doswiadczenia nie posiadam . Ale moze ktos powie jak wyglada tam ogolnie robota na widlaku , zarobki , ak atmosfera , jak z przerwami , kiero wymagajacy ? Jestescie zadowoleni z tej roboty czy nie ?

P11
@Pan anonimowy

Sprzęt rozwalony, ledwo trzyma się kupy, zarobisz 3k to dziękuj bogom bo resztę i tak ci zabiorą, wiecznie pod kreską, oszczędzają na pracownikach. Lider (usunięte przez administratora). W każdym kącie kamery i konfidenci

ALexa
@P11

Święta prawda. Jak zarobisz 3.000 na rękę to cud i w rączkę pocałować.

Mxx

Pracowałem na magazynie jako operator wózka 2 lata, w tym czasie łysy (usunięte przez administratora)przejął magazyn. Łazi (usunięte przez administratora) wszystkich jak może by chronić własna (usunięte przez administratora) nawet własnego pracownika (usunięte przez administratora) byle on był wybielany. Człowiek nie ma pojęcia o magazynie i funkcjonowaniu podstaw jeśli chodzi o obsługę produkcji czy transporty wyrobów gotowych, praca nie należy do ciężkich aczkolwiek w mojej opinii zle zorganizowana. Trzeba uważać co się mówi i gdzie się mówi. Człowiek, który zajmował się w tamtym momencie HR tez kawał (usunięte przez administratora) w zakładzie obowiązuje mobing, który jest przykrywany różnymi różnymi wymówkami. Jest człowiekiem któremu nie można ufać, mówi jedno a zaraz dzieje się drugie. Szkoda zdrowia na te wózki. NIE POLECAM!

Koza

Nie polecam pracy w tej firmie na dziale utrzymania ruchu . Pan kierownik wykończy cię psychicznie w pracy oraz poza nią

Kierownik
@Koza

Kaśka kiedy wracasz?

Rudy
@Koza

Kaśka nie zamulaj. Mów jak dałaś na imię...

dada
@Rudy

fojciech ma na imie

@dada

Czy to jeszcze dotyczy pracy tutaj czy o co chodzi?

A wyjaśnisz? Bo w sumie to ciekawa jestem. ;p

Sasza

Nie polecam pracy w tej firmie , bałagan w planowaniu , dzisiaj pracujesz na swojej linii produkcyjnej a jutro na drugim końcu hali np przy rozkładaniu opakowań na produkcję , opakowania rozkładane na zewnątrz gdzie przez 6 godzin trzeba się schylać więc nie trudno o ból pleców czy przeziębienie. zero współpracy między działami a bardziej przepychanie winy między sobą bo ktoś źle karton postawił, bo klejarka jest za mało czysta , oczywiście najpierw 10 zdjęć żeby udokumentować co jest nie tak. Poza tym dzisiaj przychodzisz do pracy a jutro może być darmowe wolne bo nie ma zamówień , przy zatrudnieniu wszystko fajnie kolorowo jest opowiadane niestety praktyka to szybko weryfikuje. Za takie pieniądze lepiej poszukać pewniejszej pracy gdzieś indziej

Krzysztof
@Sasza

W obowiązkach na umowie masz, że będziesz zmieniał stanowisko pracy i robił różne rzeczy? Jak tak to nie powinieneś się dziwić, że cię przenoszą. Widzę, że nie jesteś zadowolony z wypłaty. Napisałbyś ile dają kasy?

Sasza
@Krzysztof

Skoro wiesz co mam w umowie to powinieneś wiedzieć ile dają kasy

P11
@Sasza

W 100% zgadzam się z tą opinią. Ukraińcy coś schrzanią to premię zabierają Polakom

@P11

Poważnie? :/ Kurcze bez sensu, bo tak to ludzi na tle narodowościowym skłócają. A właściwie to domyślasz się czemu tak robią?

Czy pracodawca Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kacper

Ucinają premie haha

Hehe

Uwalaja premie, nieudolnie zatrudniają pracowników logistyki. Wiecznie brak, a ludzie albo sami uciekają albo dostają wypowiedzenie na ryj bez powodu. Nowi przychodzą na rozmowę, ale niestety na koniec dopiero dowiadują się o stawce i dziękują. Tyle to w biedronce na kasie zarobią

Irena
@Hehe

Za co w Ideal Automotive może zostać ucięta premia i o ile? Czy często się to zdarza? Chciałabym też się dowiedzieć za co w ogóle jest ta premia... Czy jest ona miesięczna? Od czego jest liczona i ile wynosi?

Ktoś
@Irena

Ta firma to porażka.. człowieka eksploatują do cna. Premie ucinają za wszystko. Normy podnoszą tak że nie są do wyrobienia, a człowiek wraca do domu wykończony bez sił na życie prywatne. Stawka jak za ten zapierdziel stanowczo za mała. Szczerze odradzam prace w tej firmie

Grzegorz
@Ktoś

A możesz podać konkrety jeśli chodzi o stawkę? Mam nadzieję że podasz jakieś widełki płacowe w Ideal Automotive, taka informacja na pewno przyda się też innym ludziom odwiedzającym to forum... ;)

Ktoś
@Grzegorz

Widełki ? 3100-3500 i tyle ;) premia zależna od produkcji, frekwencji i humoru przełożonych. Nie polecam, normy jak dla robotów a nie ludzi, nikt ci tyle nie da co ci naobiecuja w kadrach.... Ten zakład spada na psy, totalnie.

Krzysztof
@Ktoś

Kwoty które podajesz to brutto? Bo jak tak to kasa na rękę mała szczególnie przy tak ciężkiej pracy. Jest też premia frekwencyjna? Ile ona wynosi?

Noname

Cześć. Zastanawiam się nad atmosferą wśród pracowników w firmie. Proszę o opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.