Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Na portalu GoWork.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Asystent/-ka. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Ziomka

Jezu, kto tam pracuje w tym tym hr? Zmieńcie chociaż nick jak piszecie takie pytanie jako niby zainteresowana pracą, pracowała czy pracuje. Żenujący poziom.

@Ziomka

Czekaj, Ty sądzisz, że to firma sama sobie napisała? Swoją drogą kandydujesz na to stanowisko właśnie? Ciekawa jestem po jakim czasie można z asystentki wskoczyć na coś lepszego. Napisze mi ktoś jaka byłaby ścieżka awansu możliwa i po jakim czasie?

Czy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

IDEAL

Praca jest tylko na pełny etat.

Młody

Piękna recenzja, dawno się tak nie uśmiałem, prawda jest przykra, ten zakład nie powinien istnieć, cieszę się że tam nie pracuje, Wieża Babel, jedzenie na stołówce drogie, firma zmusza ludzi do brania urlopów z powodu postojów, jak się ludzie nie zaczniecie szanować na wzajem to was Ukraina przejmie, pozdrawiam i wesołych świąt.

Robak

Brygadziści to porażka : Łysy ,Brodaty, i Ciapowaty Wazelina cała trójka na niczym się nie zna tylko potrafią donosić na wszystkich. A Ciapowaty Wazelina to tak chodził za Kier. że w końcu za lizanie dostał, stanowisko Brygadzisty Stara Dobra Ukraińska Szkoła Lizania (usunięte przez administratora)

Maria

Obecnie poszukują pracownika na stanowisko key user mes. Ile tak realnie można zarobić na tym stanowisku? W ogłoszeniu brak niestety jakichkolwiek widełek finansowych. Wiadomo, że człowiek aplikując chciałby wiedzieć o co się stara.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?
OlaBogaOna

Pani kierowniczce hr zamiast puszenia i mądrzenia się, wywracania oczami i wyrazu twarzy, która wyraża brak poszanowania swoją postawa wobec człowieka ze względu na swoje stanowisko oraz braku umożliwienia wypowiedzi przyszłemu pracownikowi, proponuję raczej merytoryczne sprawdzenie dokumentów przyszłego pracownika ze stanem faktycznym i to wystarczy. Rozmowa od strony hr bardzo słaba. Druga osoba na rozmowie, pełna profeska, humor i normalne podejście.

Noriss

Panowie jak UR. Czy brygady są spoko.???

UR majster

Bardzo spoko. Najlepsza jest u Grześka i Waldemara :D

@UR majster

a u tych Panów to dlaczego tak fajnie jest? Można swobodnie się przenieść w razie czego?

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są aktualne zarobki na produkcji czy jest to system trzy zmianowy i jaki macie okres rozliczeniowy będę wdzięczna za szybką info zwrotną

Pracuję 33
@Anna

System 3 zmianowy

Ilona
@Pracuję 33

kwestia grafików jest ok? Dobrze są układane? Czy może zdarza się jeden dzień 3-cia zmiana a drugi dzień 1-wsza?

Eneduerikefake

(usunięte przez administratora) piszecie kto chce pracować będzie pracował! A kto w (usunięte przez administratora) Gra to ma takie efekty jakie ma i tyle

Jaś
@Eneduerikefake

Ale pracowników to dalej szukają . Rosja brała już nie bierze ma swoje .

On 30

Mi się podoba nic skomplikowanego tnę nozykiem bajera z różnymi ludźmi, jak dla mnie spoko 3800 na rękę co miesiąc jak na Świdnicę to super zarobki gdzie indziej trzeba myśleć wykazywać się a tutaj nic takiego misze stać tylko . Warunki jak wszędzie w calgate też chemia i to smiertelna

No problemo
@On 30

Poczekaj pol roku albo dluzej i astme zalapiesz albo problemy z kregoslupem. Kwestia czasu.

Kuba
@On 30

Niby tak . Ciekawe czy mistrz wydaje polecenia , czy trzeba samemu wszystko ogarniać , niby potrzebują ludzi bez wykształcenia a oczekują wdrażania ludzi ( znajomosci produkcji wiedza techniczna , menadżerska , bez jaj ) . W colgate rzeczywiście duża odpowiedzialność i . Może i w Ideału. Kiedyś robiłem na kanapkach ale wata inte sprawy ( braki w dostawie )

On 30
@No problemo

W sumie 5 dni na wypowiedzeniu jestem , dostałem fuchę lidera zmiany w LG , dzięki za współpracę.

Kacper
@On 30

A gdzie dostałeś w lg lidera Elektroda , lami folding finishing czy na packegingu czy magazynie ? I od razu ? Bo zwykle chcą wdrożenia trochę typu starszy operator , zresztą i ja bym tak wolał i prosiłem .

On223

Witam, jaka jest aktualna stawka na KAMA?

Aktualny pracownik
@On223

3650zl brutto podstawy i 600 zł brutto premi maja w sumie wszyscy co pracują już od jakiegoś czasu, ale ile dokładnie dają teraz jak ktoś się przyjmuje do pracy to nie wiem

Roman
@Aktualny pracownik

Ta premia jest za wyniki czy jak?

Aktualny pracownik
@Roman

Jeśli się nie bierze chorobowego to przeważnie zawsze tą premie się dostaje, czasami zabierają z 20-30 zł

@Aktualny pracownik

te 20-30 to zabierają za dzień nieobecności czy jak? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

Pracownik zmiany C

Z tego co czytam o innych zmianach to się cieszę że trafiłam akurat na tą, chociaż dużo rzeczy mi się w tej firmie nie podoba, a przede wszystkim uważam że mistrzem powinna była zostać brygadzistka Justyna z Vesperówa bo bardziej na to zasłużyła a nie Marcin chociaż osobiście nic do niego nie mam

Noriss

A jak na utrzaniu ruchu. Bo ponoć da się zarobić na zlomie i imprezy są.

@Noriss

A te informacje to od kogo masz?

Fifi
@Noriss

Jaka Medina . ? Brutto Plus premia .

@Fifi

Nie zapomniałeś przypadkiem kwot dopisać? wynagrodzenia i tej premii?

Roman Ig

"Kierownik" AV to zwykła (usunięte przez administratora) Gdyby był Drogoś to by fruwał.

Keit

Witam . Jak u was wygląda praca na magazynie? Na jakich wózkach jeździcie? Pozdrawiam!

Wiktoria
@Keit

Rozglądasz się za nową pracą? Też szukam czegoś nowego. Ciekawa jestem dlaczego zainteresowała Cię ta konkretna firma, słyszałeś coś pozytywnego na jej temat?

Kuba
@Wiktoria

Serio . Zjedzmy kanapki

Bolo 6

(usunięte przez administratora) zakład! Chemia, (usunięte przez administratora) do tego brygadzisci (usunięte przez administratora)! Zero reakcji ze strony mistrzów, kierownika, o "Kordynatorze obszaru produkcyjnego" Nie wspomnę. Gamoń bez kultury kawał(usunięte przez administratora)!, jednym słowem NIERÓB

@Bolo 6

To się zwolnij jak jest tak źle.. prac nie.jest łatwa ale jak wszędzie. Swoje trzeba zrobić

Bohater

Praca łatwa wsadza się nic więcej .

Misio

A co to za Halina tam u Was co facetów uwodzi? Ponoć dwóch straciło głowę? Fajna jakaś. Bo jak tak, to przyjdę ????

@Misio

Znam ją.pracuje w zmianie A.jest nie zła laska.chyba normalne że każdemu się podoba.!

Moczymorda
@Misio

Fajna fajna, tylko ciężko dostępna. Ze słabym ryjem nawet nie podchodzić

My

Może przy niej paszczury, ale w głowie lepiej mają poukładane. Bo ona raczej nie za mądra jest. I ten jej chłoptaś (usunięte przez administratora) Zachowanie jego ostatnio widziałam to nie grzeszy rozumem też. I ten drugi co koło niej też skacze to w ogóle jakiś (usunięte przez administratora). Imponują jej chyba bezjajeczne chłopaki, bo na pewno nie są to mężczyźni.

Kama
@My

A guzik was to interesuje kto do niej podchodzi. Przychodzicie do pracy żebyś pracować a nie obrabiać (usunięte przez administratora).ale widzę nie możecie przeżyć tego, że ktoś jest lepszy. Żałosne

Asf09644
@Kama

Zazdrosne baby i co tam więcej mówić

ewewew

patrząc po godzinach wpisów, bardzo Wam się w pracy nudzi

Jacek
@Misio

Się chłopak zakochał i płaczą, trzeba było deski dociskać. Teraz jestem liderem … mam komputer i maszynę , wszystko działa . Masakra Ania .

Z jakimi substancjami szkodliwymi można sie spotkać w zakładzie ? Czy są pod to robione jakieś dodatkowe badania medycyny pracy przed przyjęciem sie do pracy ?

Chicco
@Nowy

W pierwszej kolejności substancje rakotwórcze różnej maści pochodzenia.

@Chicco

No i jaka prewencja przed tym?

Dzyń dzyń

Ciężkie warunki pracy , szkodliwe materiały w produkcji ( kleje ,tworzywa sztuczne , tłuszcze ) zerowa możliwość porozumienia z przełożonymi , nie interesują się tempem pracy ( duża ilość zamówień ) ( poprawianie produktów wadliwych )

Purmen

Czy to prawda że kadra zrobiła sobie imprezę za pieniądze które miały być na dzień dziecka?

@Purmen

A skąd taka plota? Nie no to by chyba było lekkie przegięcie jakby tak zrobili. ;p A ile funduszy na ten dzień dziecka było?

pur
@Purmen

prawda. i co im zrobisz?

pur
@pur

żartowałem :)

@pur

Aha? No zabawne.xd Firma Cię takim poczuciem humoru zaraziła? ;p

Pozdrawiam

nie polecam wszystko co tu piszą jest najszczerszą prawdą. Najgorsza brygadzista Katarzyna siedzi na (usunięte przez administratora) przed komputerem a kiedy pracownik przychodzi z problem wymiguje się i mówi że ona od tego nie jest. precz z takimi nierobami. pracownicy w firmie bardzo fajni ale kierownictwo i brygadziści to dno albo i nawet gorzej. nie polecam

Ajajaj
@Pozdrawiam

Katarzyna ładna Panna

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 4 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.