NIFCO POLAND SP ZO.O

Świdnica

Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O

Agnieszka

@erw, przekazałeś ważną informację, ale nie wyjaśniłeś jej dokładnie. Rozumiem, że w NIFCO POLAND SP ZO.O rekrutacje często występują. Co, Twoim zdaniem, wpływa na rotowanie pracowników w tej firmie? Czy ma to może związek z sytuacją jaka aktualnie panuje w tej firmie? Twoja wypowiedź będzie cenna z perspektywy osób interesujących się NIFCO POLAND SP ZO.O jako pracodawcą.

Anonim
@Agnieszka 17.12.2017 00:01

Droga @Agnieszka, Obawiam sie ze rotacja pracowników spowodowana jest tym ze panuje tam wieczny (usunięte przez administratora) Wszystko co masz do zrobienia jest "na wczoraj". Brak kompetencji ludzi zarzadzajacych, do tego awanse po znajomosci. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!

Ja

Czy firma obecnie rekrutuje nowych pracowników?. Chciałabym się zatrudnić , lecz nie moge znaleźć żadnej inf.dotyczącej ofert pracy.

erw

@A..a 20.11.2017 01:05
Mariusz tęsknię

Pasta do butów

R-R

Ja pracowałam 2 lata na montażu i wg mnie praca fajna. Wiadomo ciężka bo stać 8h albo chodzić w kółko 8h człowiek czasem nie daje rady. Ja na rękę zarabiałam 2200zł i mi wystarczyło. Praca sama w sobie jest fajna ale ludzie mogą ją Tobie obrzydzić. Warto się samemu przekonać bo tak to prawda każda fabryka ma swoje plusy i minusy i nie ma idealnej. Ale nawet na początek warto tu iść i samemu się przekonać gdyby nie rodzinna sytuacja nie zwolniłabym się.

Zmiana A

Nifco co wy wyrabiacie? bardzo dobrych pracowników puszczacie od tak, mówi się że ludzie są niezastąpieni ale takie osoby jak dziewczyna.,która nas opuszcza co prawie wszystko potrafiła zrobić, załatwić i pomóc ale to dopiero zobaczycie jak jej nie będzie szkoda bo była bardzo miłą i wesołą dziewczyną w naszej firmie tylko zostają osoby co pięknie mówią i przytakują przełożonym aby tylko się utrzymać. Trzymamy kciuki za CIEBIE kochana

rk
@Zmiana A 25.08.2017 21:14

ja lubiłam tam pracować akurat byłam na zmianie A:)

Ja

Pracuję na wtrysku. Nie jest źle. Zarobki tylko takie sobie. Mi bez nadgodzin (są dla chętnych) 2000-2100 zazwyczaj wychodzi na rękę. Nadgodziny raz na kwartał rozliczane jak ktoś przyjdzie parę razy w miesiącu to 4000-5100 wg opinii ludzi raz na kwartał zgarnie (wypłatę plus nadgodziny), raz jak się uparłem faktycznie 4000 przekroczyłem. Atmosfera ok, nigdy większych problemów nie było, można normalnie pogadać. Za byle pierdołę nie zwalniają (jak na razie przynajmniej).

Tom Novy
@Ja 23.08.2017 16:50

Czyli zarobki slabiutkie dla ustawiaczy. Byłem tam kiedyś na rozmowie to mi zaproponowali 1800 !!!! Mam kilkanaście lat doświadczenia w Automotive. Także Widzę że nic się nie zmieniło

Ja2
@Tom Novy 28.09.2017 18:00

Proponuję ponowny kontakt. Akurat szukamy ustawiaczy, chcemy powiększyć zespół o kolejne 3 osoby. Co do wynagrodzenia to nie mogę zdradzić szczegółów ale dla osób z doświadczeniem na pewno konkurencyjne (choć na rynku są wyższe stawki). Na pewno warto spróbować.

Wally

Ile zarabia u was operator wuzka widlowego? Chcialbym przeniesc sie z innej firmy ale nwm czy mi sie oplaca

Ktoś

Zatrwazajaca rotacja w zakladzie swiadczy o tym, ze mamy doczynienia z zakladem ktory poprzez tak niskie place postawil ewidentnie na tania sile robocza ze wschodu. Rozmawiasz z jedna osoba a po paru tygodniach juz jej nie ma to jest przerazajace !!!!! osobiscie uwazam ze atmosfera na montazu byla KAPITALNA pracowalem ze wspanialymi kobietami z mega poczuciem humoru !!! Na liderki ze zmiany B nie moge powiedziec zlego slowa........szkoda ze musialem zrezygnowac przez te smiesznie niskie pieniadze (nawet za dojazdy nie zwracali), bo jeszcze raz podkresle atmosfera byla WYBORNA ;) pozdrowienia dla dziewczyn ze zmiany B ....trzymajcie sie ;)

Byłem_ tu

Omijajcie szerokim łukiem, chciałem sie przekonać sam, ale nie warto marnować czasu.

yogi

– u nas pracują najlepsi !! - tu liczy się człowiek. Tak się Nifco teraz reklamuje .Kłamstwo goni kłamstwo

Waldi

Najgorszy zakład w jakim byłem. Liderki się wyżywają na pracownikach. Pani od mobingu to fikcja. Bo mobing kwitnie i zapuszcza korzenie. Nieliczni uczciwi szybko zmieniają prace. Ludzie którzy mają pojęcie o czym kolwiek też miejsca nie zajmują długo, bo psychicznie nie da się wyrobić. Ale zapraszamy świeży nabytek. Przekonacie się na własnej skórze jak miło.

poszukująca

Ananas
@poszukująca 29.06.2017 11:11
Witam z Nifco... mam pytanie czy gdzieś w pobliżu w innych zakładach szukają pracowników? Czas zmienić tą nędzną robotę......

We Franc gardiner. Robią rolety do Ikea. Dwie zmiany od pn do pt bardzo polecam :)

zainteresowana
@poszukująca 29.06.2017 11:11

Co masz na myśli? Podaj jakieś argumenty.

Szukający pracy

Jak wyglada praca na stanowisku pomocnik magazyniera?

Ja

No i wycioł HR men... a jak skończył każdy wie z bibli

Work

Witam. Czy ma ktoś może z Was kontakt do działu technicznego lub działu zakupów Nifco? Pozdrawiam

Agnieszka

@N.m. zamierzasz aplikować? Na jakie stanowisko dokładnie?

N.m.

Czy ktoś może napisać coś o pracy biurowej, jak atmosfera, zarobki?

M.W.

halo Nifco.. jak sie macie? pozdrowienia z Czech. wiecie od kogo :)

ktos

Czy ktoś wie ile zarabiają ukraincy?

Henio
@ktos 15.03.2017 18:22
Czy ktoś wie ile zarabiają ukraincy?

A po co ci to, zarabiaj tyle- na ile się sam wyceniles a nie zazdroś innym

Reptyl Naczelny

W ogólnym rozrachunku praca nie jest zbytnio wymagająca jeśli mówimy o dziale wtryskarek. Trzeba być w większości przypadków spostrzegawczym. Gorzej jak dostaniesz kilka maszyn z nieciekawymi detalami. Wtedy trzeba się sprężać. Ale jest znośnie. Niektóre osoby na stanowisku liderek to jakieś nieporozumienie. Za bardzo się szarogęszą. Między innymi przez ich żałosne zachowanie jak one same jest duża rotacja w zakładzie. Czy polecam pracę w tym zakładzie? Niekoniecznie ;)

Sprawiedliwość

juaszu i ,mendo, idziemy po was Sprawiedliwość zpomscimy Wszystkich

mirek

zaklad jest ok

najlepszy

Nie polecam nikomu tego zakładu, ludzi traktują jak śmieci 0 szacunku cała śmietanka siedzi sobie w biurze i gówno się zna na robocie a ludzi którzy mają coś do powiedzenia i znają się na pracy szybko ich usuwają i zwalniają żeby im nie zabrać stołka. Nie polecam nikomu !!!!!!!

Bula
@najlepszy 27.01.2017 12:23

O to całkiem jak w Nifco w Żorach...na czterech managerów jeden ma pojęcie o pracy reszta specjalizuje się w intryhach knuciach zastraszaniach ludzi i siedzeniu w pokoju pod zamknięciem i piciu kawy tak aby nikt nie wiedział że tam są przez 7h bo godzinę mają na pokazanie się na hali żeby nie bylo tak zapracowani.

spawiedliwosc

Pozdrowienie DLA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I judasza byl juz u was pop za nadgodziny go niechce m side pisac o wyjasnienia do pipu

Patolog

Najgorsze miejsce w jakim byłam... praca nawet spoko, ale ta atmosfera... te gapienie się i podpier... ludzi. Szok. Nigdy więcej takiej (usunięte przez administratora)

liderka
@Patolog 15.12.2016 17:56

To cała prawda i dlatego ludzie uciekają a atmosfera jest nie miła haha dobre.

ZV
@Patolog 15.12.2016 17:56

Dokładnie. Podpier...anie na każdym kroku, stado hien. Każdy odradzał tę firmę jednak chciałam przekonać się sama jak jest i przekonałam. Mieli rację. :) Jest wiele lepszych zakładów w pobliżu

jupi

ile zarabia magazynier

Witam. Czy moglibyście podać jakieś informacje na temat Związków Zawodowych w waszej Firmie? Czy takie związki są u was założone?

Adi

Jak wygląda praca na wtryskarkach

Mirek

No cóż, nie zmienisz ludzi. Wszędzie lepiej niż u siebie.

M.

Halo halo nifco. Po ponad pół roku po moim wyjeździe do Czech wchodzę na to forum i nadal widzę jak się nawzajem obrzucacie błotem. No nic Wasza sprawa. Ale szczerze mówiąc to znowu z chęcią bym odwiedził Waszą firmę. Tak na 1 dzień. Co jak co, ale fajnie u Was było. Pozdrowienia z Czech. M.

banan

Ile zarobi młodszy ustawiacz ? bo ponoć fajne zarobki.

ŻukGnojownik

Jakie zarobki oferuje nifco dla nowych na produkcję?Proszę podać jeśli to nie tajemnica na rękę.?

nick
@ŻukGnojownik 21.10.2016 09:27

+/- 1900

pifco

Pójdziesz na elektryka, a będziesz musiał wtryskarki ustawiać.

Rencia

Wyplata terminowa, andrzejek czeka bo juz go rece bola : pieniazek jest ok, cala reszta tez spoko

Kasia

Zastraszanie , zero rozwoju, wpadasz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez przyszłości.

Rok
@Kasia 29.09.2016 19:42

Co prawda to prawda

Notornot

Dlaczego cała filozofia firmy to zwalanie winy na pracowników? Dlaczego wszyscy mądrzy nie dadzą dobrych części? Wolą za to rozdawać nagany. Ludzie wam uciekają. Liderki wrzeszczą. Nic ich nie obchodzi norma ma być. Dlaczego ktoś w dzisiejszych czasach pozwala na upokorzenia i zastraszanie? Gdzie inspekcja pracy?

nieznany
@Notornot 27.09.2016 23:27

Na produkcji Szerzy się złodziejstwo miedzy pracownikami idzie o chora rywalizacje oraz mobing.

Nifculec-bolec

Kiedy najbliższa zakładowa impra integracyjna? Zacieśniłbym znajomość z jakąś koleżanką.

Pestka

Mógłby ktoś napisać, ile mniej więcej dostaje się na rękę na wypłatę na lince? Zastanawiam się nad przeniesieniem się z innej firmy tylko nie mam pewności, czy się opłaca to.

Niety

@dvf 03.09.2016 23:15
O ktorej brygadzie piszesz, czy to wtrysk czy montaz

Montaz

Trelemorele

Tu można pić, robić co się chce i praca mknie

Mitte

Ludzie bardzo pomocni, zrzucą na Ciebie swoje obowiązki, a potem podkablują, że nie zrobiłeś i już masz motywację do pracy. Najlepsza praca jest w jakości u "Ojca", profesjonalista w każdym calu.

dadi

Miła przyjemna praca fajni ludzie jest super.

Rozbawiona

Żal mi ciebie a tym bardziej twojej opini. Przypier ..sz się do czyjejś tuszy tu na forum. Dlaczego nie podejdziesz do niej osobiście i nie pokażesz swojego nedznego ryja, kim jesteś i komu tak bardzo przeszkadza jej wygląd. Co do jej paznokci wyczuwam tu jakiś żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeśli masz ogryzki polecę ci dobrą kosmetyczkę na uzupełnienie braków. Lubisz widac nosem węszyc na czyimś podwórku a swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamiatasz w kąt. Wariata STRUGASZ, że nie wiesz jak nazywa się dział. Tylko ktoś kto z nami pracuje może wiedzieć o kim ty tu piszesz wiec jesteś z naszej zmiany. Proponuje Ci spojrzeć w lustro i mocno się przyjrzeć i jeszcze raz i jeszcze raz az się pozygasz ze wstrętu, to może wtedy odpiero...sz się od innych. Po za tym weź się za robot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczna, bo nie wiem za co ci płacą. PS wiem kim jesteś fujaro.

nifkoludek

Panie Pieniążek a od kiedy me*n*da to niecenzuralne słowo i skąd wiadomo że chodzi o Ciebie?

nifkowyludek

a jak tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moneta z zakościelnym nadal ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

człowiek

Dla czego jedna , z pracownic na zmianie c Skoda - Montaż. Czy jak ten dział się zwie . Puszyszta XXl Ko....a coś tam. Nie posiada ubrania firmowego. I zero konsekwencji. Przecież dla Nifco szyjemy na miarę . I to u Nas w Świdnicy na ul. Witosa.... a Pańcia co ??? Odpiernicza rewię mody. ( Pani Pazur ) hehhe. Tu nikt nie zadrości Ci Twej roboty nędznej z pazurami. Tylko Wkórwiasz wszystkich..... Brakiem standardów w fabryce (ubiór ) spacerki , i opierdalanie się . Powini Ci zabrać telefon w pracy. A Słwawek to dziwimy się , że Ci jeszczenie zagnoił na śmieć!!!!!!

kita

Jak to jest zawsze te osoby szczere mają prze.... ne to chyba lepiej być szczerym uczciwym niż zaklamanym Ale dobro zawsze wraca a te osoby co tak robią to też będą miały za swoje

F6F6F6

Może nie mendy,tylko osoby nie szczere.Po prostu na układy nie ma rady.Pracują tam też ludzie naprawdę w porządku.No ,ale stare przysłowie się sprawdziło ,, jeśli wejdziesz między wrony ,musisz krakać jak i one''.

F6F6F6

Nie, nie jeszcze raz nie. Gdyby nie klika jaka się zawiązała w magazynie , to robota by była całkiem fajna. Przepracowałem trzy miesiące w Nifco. Niestety w ostatni dzień pracy po fajrancie dowiedziałem się ,że już nie pracuję. Nie przypasowałem towarzystwu z magazynu. Dość dobra ocena kwartalna ,ale niestety umowa nie została przedłużona . Chociaż nowo przyjęty pracownik będzie się starał , flaki sobie wypruwał a jak nie przypasuje pewnej pani z magazynu i jej bliskiemu koledze to dostaje kopa pod jajo.

pilot

I znow następna miłosna historia tym razem mężatka-liderka z montazu , przedtem żonaty z mms z C z operatorka-koleżanka.Robia z siebie pośmiewisko. Sa osobami ktore raczej w żaden sposob nie zasługuja na szacunek.

łysy2
@pilot 09.04.2016 10:37

Jaki szacunek?????????? Najpierw trzeba miec szacunek do siebie ,do swojej osoby a nastepnie zasłużyc na niego u innych osob.Niestety im jest go brak.

Chochlik
@pilot 09.04.2016 10:37

A co to mms głupku

;-);-)

Spróbujcie się przyjrzeć żonatej liderce z montażu która się z kierownikiem zabawia.;-)

Zostaw opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O