NIFCO POLAND SP ZO.O
2 356 551 5 1
Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Montaż

Totalna porażka co się dzieje w tym zakładzie. A teraz po zmianie liderów to już wgl. Liderki które przeszły z Volkswagena na Skode zerowe pojęcie o czymkolwiek o pracy o ludziach ze Skody i nagle zostają ich głównymi liderami. Te zmiany liderów nikomu na dobre nie wychodzą na pewno nie ludziom z produkcji jak przyjdzie ta co się nie zna na niczym i najwięcej ma do powiedzenia. Pierwsze 2 tygodnie pokazała jaka milusia a później legendy o słynnej M. Z. okazały się prawdą jaki to jest człowiek Nie wlem tylko dlaczego w kadrach nic z nią nie zrobią skoro tyle skarg na nią wpływa wszystko jak zwykle zamiecione pod dywan. Nie daj boże pracownik coś zrobi zaraz poniesie tego konsekwencje a ona może wszystko i tak z tym nic nie zrobią.

Ja Nowy wpis
@Pracownik

Nie wypowiem się na temat tych Liderek bo nie pracuję na montażu ale te zamiany Liderow to faktycznie slaby pomysl..

Josiek

Czyli nic się nie zmieniło w tej firmie ,jak było tak jest ,ludzie opamiętajcie są firmy gdzie stawki są o wiele lepsze i warunki pracy ,i możliwość rozwijania się .

Ja Nowy wpis
@Josiek

A mozesz podac konkrety?

Kleo Nowy wpis
@Josiek

W firmie jest super co 2 godziny wyjście na papieroska super.A nowy dyro porażka

Etranżer
Nazwa działu: Produkcja

Wolałbym zostać koneserem tanich napojów alkoholowych niż pracownikiem tej jakże wspaniałej firmy.

Troskliwy
@Etranżer

Kto Ci broni? Smacznego.

Etranżer
@Troskliwy

to i tak chyba lepsze zajęcie niż praca w tej firmie dziękuje bardzo ;)

TakNie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w NIFCO POLAND SP ZO.O? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dominik
@Pytanie

Na decyzję chwilę,A potem mecz się w tym piekle następne lata

Tak3Nie5
Ziggy
@Dominik

Zawsze można zmienić pracę, przecież nikt Cię siłą nie trzyma. Nie bardzo rozumiem co Twoja wypowiedź ma wnieść...??

Tak12Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe dla czego nie oglosili konkursu na Kierownika zmiany na wtrysku tylko wybrali Sobie od tak osobę . Jak zwykle kolesiostwo, pozory i kłamstwa.

Zdziwiona
@123

To mamy nowego Kierownika??? A na ktorej zmianie????

@Zdziwiona

To nawet nie powiadomił was o tym ? Że jest nowy Po kierownik?

Zdziwiona
@321

No jak widać.. Nie wszyscy wiedzą.

@Zdziwiona

Bo wszystko robione jest tak aby czasem ktoś Nie mógł.sie sprzeciwić. Powinni ogłosić konkurs . Chociaż i tak pewnie byłoby na zasadzie ogłosimy konkurs A i tak weźma tą osobę która już wcześniej sobie wybrali.

Elwira

Potwierdzam

Były Pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Słyszałem o tej Pani dużo jak byłem pracownikiem. Bardzo się ciesze, że nie miałem przyjemności współpracy. Sam fakt, że wiele skarg wpływało do działu HR dużo mówi, ale nic z tym nie robiono.

Nazwa działu: Montaż

To jak już tak wszystkich ostrzegasz, to napisz coś więcej bo to, że Twoim zdaniem Monika jest slużbistką, nic nie mówi. Dlaczego Ją tak okresliłaś? Konkret a nie pisanie głupot dla samego pisania.

Agnieszka
@Ciekawa

Masz rację, obrażanie innych jest mało pomocne. Szkoda tylko, że sama nic nie powiedziałaś o pracy w NIFCO. Jak oceniasz styl zarządzania w firmie?

@Agnieszka

Ja tę pracę lubię i uważam, że wcale nie jest ciężko ani zle. Idę, robię swoje i wracam do domu. Jak sie człowiek naslucha co sie dzieje w innych firmach, to tutaj naprawdę nie jest zle. Ludzie naprawde nie doceniaja tego, ze wyplata jest na czas, jest ubezpieczenie, co roku jest premia swiateczna i kolacja dla pracowników z nagrodami. Uwazam, ze kazdy, kto ma rozum nie powinien sugerowac sie takimi opiniami tylko przyjsc, zobaczyc, ocenic samemu. A jak sie nie spodoba, zawsze mozna zmienic prace i poszukac takiej gdzie będzie nam dobrze.Ja póki co zmiany nie planuje a z Liderka pracuje mi sie dobrze.

Natalka
@Ciekawa

Zapewne jesteś jej koleżanką lub propagujesz podobne zachowania,twoja pozytywna opinia jest jedną z niewielu,A zgłoszenia nie biorą się znikąd.bardzo cieszę się,że nie pracuje tam już i raczej nikomu nie polecam,praca w totalnym (usunięte przez administratora) I brak organizacji, stres i nic więcej nie warto

@Natalka

Nie, nie jestem koleżanką. Jestem pracownikiem. Idę do pracy, robię swoje, staram się dbać o porządek bo uważam, że jak sama się zorganizuję to będzie mi silepiej pracowało. Wszyscy ciągle narzekacie, że to praca w stresie. Sami go sobie fundujecie bo wystarczy odrobina chęci do pracy, skupienie się nad tym co trzeba zrobic i jest ok. Ale po co skoro lepiej latac do toalety zeby gadać przez tekefon albo skupiac sie na tym co sie dzieje dookola i obgadywac kazdego jak leci.

Tak19Nie
Lokkkk
@Ciekawa

Może sama ona to pisze,bo zupełnie w jej stylu. Sama się organizujesz,bo przez brak organizacji w tej pracy nikt za ciebie tego nie zrobi,każdy pracuje tam według swojego widzimisie,traktują człowieka już jak maszynę I z góry zakładają,że jest nieomylny,nie ma prawa popełnić błędu,zastanów się co piszesz,dalej twoja opinia to igła w stogu siana.prawdopodobnie codziennie pracujesz na jednym stanowisku, idź do pracy już;)

TakNie8
MW

jeju, czytam i rece opaduja. zatem zapraszam do pracy w Skoda Auto Kvasiny - Czechy. zarobki juz od 4500 netto w okresie probnym.

Hehe
@MW

To jak Ci opadują to już więcej nie czytaj. Szkoda żeby opadli.

MW
@Hehe

Rece juz opadly. niestety. Po tym jak fabryke opuscilo kilka dobrych kierownikow, ktorzy niestety nie mogli nic zdzialac, bo zarzad mial gdzies co sie dzieje w firmie to niestety rece opadly. i jak pracowalem w dwoch innych japonskich fabrykach, tak w tej bylo wyjatkowo, a to temu, ze Japonczycy slyna na swiecie z tego, ze w ich fabrykach wszystko dziala tak jak dzialac ma. w nifco niestety... zarzadzanie tej fiormy bardziej przypomina jakas firme w RPA. bez obrazy, to jak zachowuje sie kadra kierownicza... wstyd. szkoda pracownikow. ale byc moze na warunki polskie, to takie standardy.. nie wiem.

Były Pracownik
 Rekomendacja

Ogólnie pracę wspominam pozytywnie, nie było zle. W porównaniu z innymi firmami produkcyjnymi to NIFCO to raj na ziemi. Gdyby nie fakt że trafiła mi się praca za granicą to pracował bym nadal.

biznemsman

nie oceniając ludzi którzy tam pracują bo nie lubie tego robić można śmiało to nazwać Świdnickim (usunięte przez administratora)

Tak3Nie3
mark
@biznemsman

Ludzie którzy tam pracują nie mają wyboru jak niewolnicy

Te
@mark

A ktos KAZE ludziom tu pracowac?? Co Ty piszesz? Jak sie komus nie podoba to droga wolna.

Były, zmieszany

Witam, japońskie firmy znane są z tego, że jeśli pracownik znajdzie błąd lub problem to kierownictwo dziękuje mu za to i stara się rozwiązać problem. Tutaj zastosowano metodę "nie wpuszczam pracownika do biura to nie wpuszczam problemu". Do kierownictwa trzeba się wcześniej umówić bo drzwi są zamknięte.

TakNie

NIFCO RÓWNE (usunięte przez administratora) Z 1 NA 2 CZERWCA JEDEN Z PRACOWNIKÓW MIAŁ W PRACY UDAR MÓZGU LIDERKI TYKO NATO PATRZYŁY RAZEM Z KIEROWNICZKA OD 21 DOPIERIO O GODZ 5.30 POZWOLONO PRACOWNIKOWI ZEJŚĆ Z MASZYN A ON JUŻ NIEBARDZO WIEDZIAŁ CO ROBI I KTO JAK MA NA IMIE

Tak9Nie1
lelek
@pracownik

Mam nadzieję ,że to nie jest prawda.

Tak2Nie1
@lelek

Niestety prawda ZDROWIA PANIE ANDRZEJU OD CAŁEJ BRYGADY C

Xz
@pracownik

Dlaczego nie została wezwana karetka?

@Xz

Bo to Nifco

Ciekawy
@Pracownik

A ktoś poniesie konsekwencje za nieudzielenie pomocy?

C
@Ciekawy

Miejmy nadzieję że kierowniczka zmiany, ponieważ zgłaszało to kilka osób.

@C

Liderki też powinny stracić stanowisko to jest narażenie człowieka na śmierć czy kalectwo w dodatku do jednej z nich mówiono że to może być wylew . Po drugie dziwi mnie to że jeszcze one sprawują władzę nad innymi pracownikami gdzie PIP i prokurator. Zdrowia panie Andrzeju i szybkiego załatwienia sobie rehabilitacji oraz dużo siły dla rodziny

Q
@Pracownik

Pewnie wszystko zamiota pod dywan . I będą udawać że nic się nie stalo. A Pan mogl stracic życie .

Zdraajca
@Q

DLACZEGO HR NIFCO SIĘ NIE WYPOWIE TU NA TEN TEMAT. TO PO PIERWSZE. A PO DRUGIE JAK MOŻNA MIEĆ SZACUNEK DO TAKICH PRZEŁOŻONYCH

Pomocny
@pracownik

Od września ma przyjść do nas nowy lider z Wałbrzycha z faureci

Xyz
@Pomocny

Serio ? A na jaki dział?

Bnmp
@Zdraajca

Ponieważ HR u nas w firmie się do niczego nie nadaje :)

Agnieszka
@Bnmp

Jestem na tym wątku, ponieważ chcę się dowiedzieć czegoś więcej o warunkach zatrudnienia w Nifco. Dlatego pozwolę się wtrącić w tę dyskusję. Jakieś korzyści pozapłacowe Wam oferują, beneifty/świadczenia?

D
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jak wyglada praca na wtryskarkach? Jakie zarobki i atmosfera?

Operatorka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Witam czy pracujecie 1 i 11 listopada?

Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Jak zarobki na działach technicznych chodzi o ur, utrzymanie form, ustawiaczy form. Tylko proszę o konkrety w netto.

Janek

Na jakie stanowiska są wakaty i jakie są płace?

???

Czy prowadzona jest rekrutacja na stanowiska biurowe? Jak wygląda praca administracyjna w firmie? Może ktoś wie i coś podpowie... :)

lol

Ludzie w firmie nie wiedzą jak obchodzić się pracownikiem , magazyn leży i kwiczy :D

Tak5Nie13
Magazynier

Staż między 6-12 miesięcy ale doświadczenie które zdobyłem oceniam na bardzo dobre. Polecam dla osób które przychodzą do pracy pracować a nie jak reszta udawać że to robią...( płaczki..) Praca nie jest ciężka, wymaga zaangażowania i chęci do pracy. Docenią Ci którzy dostali po dupie na innych magazynach...

Tak11Nie
Witkowskidamian1992onet.pl
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry serdecznie ja jestem osoby niesłyszących chciałem chodzi do pracy nieslyszacych przyjmuje się do pracy pozdrowiam proszę o napiszę na SMS odpowiedź :-)

KK
@Witkowskidamian1992onet.pl

Raczej nie bo nie wolno muzyki słuchac przez słuchawki żeby słyszeć zagrożenia

KK

Witam. Jestem pracownikiem Nifko. Została przeze mnie dodana niepochlebna opinia o tym zakładzie . Była trzy dni i została usunięta przez moderatora. Nie warto się sugerować opiniami na tej stronie bo szkodzące zakładowi opinie są usuwane.

Tak3Nie3
betka
Nazwa działu: Produkcja

napiszcie coś o zarobkach i benefitach,bo dla ewentualnych nowych to jest bardzo ważne.jak wyglada praca na wtryskarkach

Jeremi

NIFCO ma opinię dobrego pracodawcy. Ta magazynie?Trudno dostać się do pracy, jakie zarobki krążą?

Maxi zajob
@Jeremi

Krążą duże zarobki

Hyhyhyh
@Maxi zajob

Bardzo duże hyhyhyh

Nick
@Hyhyhyh

To idz tam gdzie beda bardzo duze. Napisz tylko gdzie takie znajdziesz.

HR
@Nick

Nie naginajmy rzeczywistości i tego że zarobki są jakieś szczególnie wysokie . Dużo się zmieniło w ostatnim czasie i większość firm w okolicy proponuje dużo większe zarobki NA START i lepszy pakiet benefitów .

Pozdrawiam.
@HR

Po co pisac na forum takie rzeczy i szukac taniej sensacji. Jesli wiem, ze moge zarabiac lepiej w innej firmie to po prostu ja zmieniam. Nie wiem co ludzie chca osiagnac takimi wpisami. Zarobki moze nie sa jakies super wysokie ale znowu nie jest az tak zle. Wszystko zalezy od podejscia do pracy.

Tak9Nie
Najlepszy magazynier

Baron przestań jezdzic tym wuzkiem jak (usunięte przez administratora) i patrz co robisz masakra kogo przyjmują na ten magazyn

Tak9Nie

Wariacik
@Najlepszy magazynier

Ty lepiej nie rzucaj nazwiskami pajacu, i patrz się na siebie, uważasz się za najlepszego magazyniera? A nawet pisać nie potrafisz analfabeto... pozdrawiam środkowym palcem

Baron
@Najlepszy magazynier

Podejrzewam kolego że nie jesteś żadnym 'magazynierem' za którego się podajesz. Podejrzewam też że to ty jesteś (usunięte przez administratora) skoro potrafisz pisać takie bzdury na tym śmiesznym forum a nie porozmawiać na osobnosci (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Magazynier.
@Baron

Przecież to Twój kolega ze zmiany.

Tak5Nie

Lider
@Najlepszy magazynier

Nie wiem o co poszło , ale słownik w dłoń .

Huawei

Ja mam najbardziej polewe z liderek, ktore narzekaja na przerwach ile to nie maja roboty, ze co chwile cos dokladaja im dodatkowego do pracy itp zwlaszcza te na nowej hali... 7 h na 12 przesiedziane na krzeslach, muszą miec mocne baterie w telefonach, albo codziennie ze soba ladowarki :) pozdro

Tak10Nie

Lider
@Huawei

Jak chcesz na jedną dniówkę się zamienić ? Zapraszamy .

madman.

Polecam Pracę w nifco ! Szczególnie pracę na magazynie ! Najlepsza praca w okolicy !

Tak5Nie1
Wiesław

Witam Jak wyglada praca na magazynie ?! Są przyjęcia ? Słyszałem od kilku osób że jest nie zaciekawie natomiast chce sprawdzić na własnej skórze Pozdrawiam

Odpowiedz.
@Wiesław

To po co pytasz skoro slyszales? Praca, jak praca a jak chcesz sie przekonac to przyjdz. Proste.

Tak2Nie2

Łukasz

Moim zdaniem w Nifco jest normalna praca. Ilość stresu typowa jak to w pracy. Niektórzy są po prostu nadwrażliwi na stres i emocje, lekka presja i już wybuchają. Pensja na rękę wychodzi też nie najgorsza. Wszędzie trzeba pracować i jakaś presja jest. Są o wiele cięższe firmy od Nifco zarówno dla pracowników fizycznych jak i biurowych.

Tak17Nie

Żółta koszulka.

Moim skromnym zdaniem, do pracy powinni być rekrutowani (PORZĄDNIE A NIE BRAĆ KOGO POPADNIE) ludzie, którzy maja jakiekolwiek doświadczenie w pracy, w której pojawiające się się sytuacje stresowe lub praca pod presją czasu nie są czymś co powoduje anonimowe wylewane żółci na forum na swoich przełożonych. A wielu naszych pracowników ma niestety czas na wszystko, robi łaskę, że w ogóle pracuje (trzeba będzie chyba ich przepraszać, że musieli przyjść do pracy) i ogólnie ma wszystko gdzieś...

Tak9Nie2
Obserwator

Po przeczytaniu opini cały czas jest mowa o operatorkach/operatorach, magazynierach i o liderach/liderkach. Moim zdaniem całe zło polega na nieodpowiednim doborze kadry menedżerów. Może i mają wiedzę(szkołę??) co do specjalizacji (kierunek produkcja/logistyka) ale to nie pomoże we współżyciu międzyludzkim a to jest bardzo ważny czynnik jeżeli chodzi o współpracę na Lini przełożony a podwładny na niższym szczeblu . Aroganckie odnoszenie się do podwładnych (liderów) , wymuszanie zadań od liderów które z góry są nierealne do wykonania jeżeli chodzi o terminy a termin w automotivie to rzecz święta. I tak by można było mnożyć przykłady pracy panów menedżerów. Ich interesują słupki slupeczki, krzywe łamane, diagramy aby móc przedstawić je panom z Japonii - oczywiście dane w excelu bo rzeczywistość w większości przypadkach jest inna a excel jak to excel przyjmie wszystkie dane. W następstwie takich złych działań (menedżer) rodzi się niesmak pracy między operatorami a liderami. I jeszcze jedno - Wojtek Jeżeli nie ma zakładu to pracownicy są niepotrzebnie - zastanów się.

Chodzący po zakładzie.
@Obserwator

Nie rozumiem Waszego czepialstwa w stronę Wojtka. Jak się dobrze wykonuje swoją pracę to złego słowa nie powie a nawet za nią pochwali (tak, tak, niedowiarki, wieczne obgadywacze!). Czy tak ciężko zrozumieć, że każdy Lider ma nad sobą przełożonego, który też od Niego wymaga. Taka hierarchia. W każdym zakładzie, nie tylko tutaj. Polecam wszystkim czepialskim zmianę pracy, najlepiej załóżcie własne firmy gdzie sami sobie będziecie szefem. Bo dopoki Wojtek czy to Krzysiek czy jakiś inny Stefan będzie rozliczal Was z Waszej pracy, Zawsze będziecie mieli z tym problem.. Sądząc po Waszym ciągłym obgadywaniu w pracy najlepiej by było gdyby nikt Was nie rozliczal, nie patrzył na ręce, pozwalał na fajkę kilka razy w ciągu godziny (wszyscy wiemy o co chodzi...) i żebyście sami o sobie decydowali. No sorry, jeśli się zdecydowaliscie na pracę w zakładzie, w którym jest tak a nie inaczej to albo to w końcu zaakceptuje i weźcie się za siebie albo ja po prostu zmienię i przestańcie oczerniac innych. Nikt za Wami nie zateskni. Bo ile można słuchać ciągłych żali. To już jest nudne!!. Czasem to się zastanawiam czy pracuje z facetami czy z........ Serio. Zresztą, Liderki też są złe, Mistrzowie też. Ch....... Wej baletnicy.....

Hyhyhy

Jak się czyta te wpisy, to do człowieka dociera, że dzisiaj to chyba żaden zakład nie robi już porządnej rekrutacji. A powinien. Ludzie, przecież to jest istny rynsztok. Macie problem ze zrozumieniem regulaminu forum to jednocześnie tłumaczyłoby dlaczego chodzicie do pracy za karę i wylewacie tutaj żale, że czegoś się od Was wymaga. Bo nie rozumiecie, że do pracy idzie się pracować a na forum nie pisze się o konkretnych osobach. Współczuję przełożonym takich pracowników. Podejrzewam, że gdyby zrobić porządna rekrutację, większość tych wszystkich forumowiczow nie zagrała by tam dłużej miejsca. Nieszczęsnicy niespelnieni, zapewne w większości mieszkający z rodzicami a zgrywajacy bohaterów tu, pod pseudonimem no i oczywiście między sobą w zakładzie. Przykre i straszne zarazem jak nisko człowiek moze upaść,czego dowodem są te właśnie wpisy.

Tak14Nie

Pracownik.
@Hyhyhy

100% prawdy. Dokładnie, tak właśnie jest. Pozdrawiam.

Tak8Nie

Monia
@Hyhyhy

To czy ktoś mieszka z rodzicami czy nie nie ma tu nic wspólnego z tymi wpisami. Po pierwsze brak własnego zdania na swój temat i interesowanie się życiem innych tu jest na pierwszym miejscu. Życie innych jest bardziej interesujące dlatego też nie ma tu zbyt wiele pozytywnych opinii o pracodawcy. Wylewanie żali na forum prowadzi tylko do obrażania swoich znajomych z pracy. Jeżeli się nie podoba środowisko i pracodawca to dlaczego nie potraficie zmienić pracy? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Jeżeli się nie podoba kolega koleżanka nie potraficie współpracować to się do jasnej holery odwrócić i robić swoje. Nikt wam nie karze słuchać głupich tekstów i plotek. Obrazić jest łatwo i upokorzyć ale zakasać rękawy i pracować jest gorzej. Bo zmiany zmiany.. Znowu coś wymyśli liderka i będzie więcej do pracy. A zastanów się ile ona ma na głowie? Nikt na jej miejsce nie pójdzie.. A dlaczego? Bo tak samo jak wy dostaje odgórnie zjeby. Wszystko idzie od góry a kończy na was. Wystarczy współpracować. Tak łatwo się mówi ale znam zakład i na pierwszym miejscu jest obgadywanie innych ludzi potem praca...i to tak naprawdę sami stwarzacie taką atmosferę. Plotki ploteczki plotunie.. Idziecie do pracy aby pracować zrobić swoje i wrócić do domu. Nie pomagacie osobom, które chcą się czegoś dowiedzieć o firmie. Bo jak tylko wejdą na forum to widzą, że na pierwszym miejscu jest obrabianie (usunięte przez administratora) innym..Jest pytanie o pracodawcę czy dobra firma czy nie czy polecacie? Wystarczy odpisać polecam albo nie. Tak trudno? Więcej szacunku do samych siebie Pozdrawiam

Tak8Nie

Pracownik.
@Monia

Po części ma.. A wiesz dlaczego? Bo taki ktoś wraca do domu gdzie wszystko ma zrobione, podane pod nos i właśnie przez to nie ma swojego życia tylko zajmuje się innymi. Bo nie ma swoich problemów związanych z codziennością. Mam tu na myśli tych, co są sami a nie mają założonych rodzin.. Lepiej nie mogłaś tego podsumować. Obawiam się tylko, że musiałabyś wyjaśnić co to znaczy szacunek bo dla większości pracowników w naszym zakładzie jest to pojęcie bardzo ale to bardzo obce. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie