Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica Przemysłowa 41-43

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica Przemysłowa 41-43

anon

W Nifco można się poczuć jak na początku lat 2000. Brak szacunku do pracownika, czy jakichkolwiek możliwości rozwoju, wszechobecny mobbing oraz seksizm, chaos, plotkarstwo, brak profesjonalizmu, rasizm. Nie polecę nikomu.

Jak szefostwo w NIFCO POLAND SP ZO.O? Spoko traktują ludzi?

Były

Hej nifco !!! trzymacie się jeszcze ? jak aktualnie wygląda produkcja ? czy dalej nie ma zamówień, czy coś się ruszyło ? czy dalej są zwolnienia ? dajcie znać, jak aktualnie wygląda sytuacja

Szukam pracy

Czy opłaca się przyjmować do pracy i jaka stawka jest ? Proszę o odpowiedź

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Hej, jak sie trzymacie w dobie kryzysu ? czy jest praca, czy produkcja stoi ? jak z załogą ? są zwolnienia, czy póki co trzymają pracowników ? pozdrawiam serdecznie i proszę o merytoryczną odpowiedź

Ano Nowy wpis

Czy będą płacić premie w piątek

Ano

Czy będą płacić jakoś premie 30wrzesnia

ciekawy Nowy wpis
@Ano

o jaka premie pytasz??

Czy rozmowa rekrutacyjna w NIFCO POLAND SP ZO.O odbywa się również w języku angielskim?

xxx Nowy wpis
@Pytanie

Zależy jakie stanowisko, ale jeśli biuro to tak, możesz mieć jakieś pytanie po angielsku, w końcu często trzeba się komunikować w tym języku na zewnątrz firmy.

Operator
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Generalnie w porządku. Rozmowa trwała z 15 minut, można było spokojnie porozmawiać. Pani z rekrutacji bardzo miła, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wątpliwości. Zostałam przyjęta z marszu, od razu.

Pytania

O dyspozycyjność, czy pracowałam już na podobnej produkcji, czy daleko mieszkam etc. Ogólnie pytania dotyczące organizacji pracy.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MW

jeju, czytam i rece opaduja. zatem zapraszam do pracy w Skoda Auto Kvasiny - Czechy. zarobki juz od 4500 netto w okresie probnym.

Hehe
@MW

To jak Ci opadują to już więcej nie czytaj. Szkoda żeby opadli.

MW
@Hehe

Rece juz opadly. niestety. Po tym jak fabryke opuscilo kilka dobrych kierownikow, ktorzy niestety nie mogli nic zdzialac, bo zarzad mial gdzies co sie dzieje w firmie to niestety rece opadly. i jak pracowalem w dwoch innych japonskich fabrykach, tak w tej bylo wyjatkowo, a to temu, ze Japonczycy slyna na swiecie z tego, ze w ich fabrykach wszystko dziala tak jak dzialac ma. w nifco niestety... zarzadzanie tej fiormy bardziej przypomina jakas firme w RPA. bez obrazy, to jak zachowuje sie kadra kierownicza... wstyd. szkoda pracownikow. ale byc moze na warunki polskie, to takie standardy.. nie wiem.

Jak
@MW

No to nie jest Toyota

Krol Macius pierwszy
@Jak

Czy Nifco tak jak Toyota sie zawija do 2025? (usunięte przez administratora)Czy warto aplikowac na produkcje? Macie nowe projekty i szanse na rozwoj czy taz brak zyskow? Czy firma inwestuje w ludzi? Czy atmosfera pracy jest europejska czy koreanska?

mario
@Krol Macius pierwszy

Nowe projekty nie wypowiadam się,mobing kolesiarstwo. Nic ciekawego.

rafal
Kandydat

czy w ukropy w calym zakladzie jest klima albo chociaz wentylatory zeby mozna normalnie pracowac?

@rafal

Nie ten zakład, jak są upały to lata się mokrym????

Mike
Kandydat

Jakie zarobki i jak praca na techniku utrzymania ruchu ? Jaki tryb pracy tam maja od pon do piątku

Czy NIFCO POLAND SP ZO.O zapewnia kartę multisportu?

Obserwator

Nie pozdrawiam ludzi, którzy awansowali nie wiadomo dlaczego i jedyne co potrafia to pisanie e-maili majace na celu pogrążenie prscoenika, bydło nie ludzie.. Zero zasad i honoru. Polecam ściągnąć kamizelke i nie powyzywać swojej wyższości rozmawiając z pracownikiem

@Obserwator

Dokładnie My tylko zapieprzac i zadnego szacuku bo dla nich jestesmy zwykłymi robolami. Awansowali sie z pracowników na liderów co niektórzy wielce kierownicy i załorzą tą kamizelke i wielkie państwo. To my na nich robilismy bo kasa jest z produkcji a nie od łazenia. By ten zakład padł

Obecna
@Kalz

Jak pohdzies raczej do HR to luz kawka i ploteczki a jak poprosisz o zaswiadczenie to za 3 dni, a moj u diebie dostal od reki. Tam to dopiero. . . Na wtrysk dac to bedzie za 3 dni. . . Co one tam robia bo co miesiac korekty nadgodzin raczej

Holender

Osoba o imieniu wojtek na magazynie uważa się za boga a kierownik tomek jest jego marionetką jeszcze trochę a to nie będzie magazyn a wielki kapownik już co drugi to kapuś i oto osobie wojtkowi chodziło żeby nie było zgrania załogi tylko szczucie jeden na drugiego aby tak dalej a obaj tomek i wojtek obudzą się z tym że ludzie zaczną odchodzić i w tedy nawet kapusie nie dadzą rady wszystkiego ogarnąć

tez logistyk
 Rekomendacja
@Holender

ty ale nikt cie sila tu nie trzyma. jak ci tak zle to zmien otoczenie zamiast ciagle wypisywac tu glupoty. tyle w temacie.

Kalz

To miala byc odp.do @Holenra co madrosci wypisuje

Były

@Były

podobno mają zwalniać się okaże brak oficjalnych info

Jacek
@Pracownik

Już zaczęły się zwolnienia. Nie wiadomo jeszcze jak dużo osób pójdzie

Xd
@Jacek

Kogo zwolnili?

Jacek
@Xd

RODO

Xd
@Jacek

No fakt. A czy dużo osób już zwolnili ?

@Były

(usunięte przez administratora)Moze jeszcze gorszy cale szczęscie tez juz nie pracuję. Pozdro

Aga.mis
Kandydat

Czy ktoś z Was wie jaki jest mail do księgowości ?

@Aga.mis

A po h..ci e-mail i tak ci nie odpiszą bo mają wszystkich (usunięte przez administratora)

Nifcowicz ale były

Dlaczego ojciec Mateusz odszedł?

Ahmed
@Nifcowicz ale były

Ponieważ przeszedł na islam.

Ja

Powaliło Cię.Sam przejdz na islam

anon

hmmm
@anon

czyli tak, jak wszedzie....

Pracownica
@anon

(usunięte przez administratora) Do jakiej zmiany trafiłaś/ łeś?... Plotkarstwo chyba w każdej pracy jest..(usunięte przez administratora) No chyba nie w świdnickim nifco ( pracował z nami pewien albanczyk i był bardzo zadowolony z pracy, z tego co wiem nie skarżył się na mobing w stosunku do swojego koloru skóry...( Japończycy to praktycznie sami mulaci w nifco ???? oczywiście są wyjątki ) rozwój zawodowy.. trzeba zapracować na swój awans.. chaos owszem jest tam zawsze panuje wśród zadzacych istny nie ogar, można się przyzwyczaić . Reasumując anon chyba myślał że już pierwsze miesiące będą jak w bajce, ale bez pracy niema kołaczy... Jeśli ci się nie podoba droga wolna nikt nie trzyma cię siła... ale takiej pracy jak w nifco nie znajdziesz... Naprawdę lekka ( produkcja, montaż) na dziale wtrysku trzeba się nabiegac,

@Pracownica

Praca lekka? To gdzie Ty pracujesz? Bo na pewno nie na produkcji. Biegać nie wolno jak już. Co ty możesz wiedzieć o pracy na wtrysku, stałeś kiedyś na półautomacie przez 12 godzin. Możesz odejść tylko na przerwę. Na siku albo picie to jak masz szczęście, jeśli ktoś do ciebie podejdzie, ale często jest tak że pies z kulawą nogą nie przyjdzie.I własnie tam stoisz jeśli podpadłeś albo jesteś nie lubiany. Plotkarstwo i obgadywanie, to chyba w każdej pracy, to mogę przyznać w większym czy mniejszym stopniu, chociaż w Nifco to szczególnie więcej ze wzg. na złe traktowanie ludzi. Nie wszystkich, ale kierownicy i liderzy mają upatrzonych tzw. kozłów ofiarnych i się wyżywają na nich. Mobing jest, tylko to trudno udowodnić a ludzie którzy są świadkami nie chcą mówić bo ich to bezpośrednio nie dotyczy. Natomiast dyskryminacja, to na porządku dziennym. Jeśli jesteś młodą osobą i jeszcze kierownik cię polubi to masz dobrze, ale jeśli masz swoje latka to już gorzej. A najlepiej jeśli jesteś w związkach i to w zarządzie to jesteś nie do ruszenia. Możesz np; jako lider krzyczeć, dyskryminować,(usunięte przez administratora)zamiotą pod dywan. Jak widać też nie mam poczucia humoru. Reasumując, nie opowiadaj bajek że to bardzo lekka praca, wszędzie trzeba pracować ale w Nifco można się psychicznie wykończyć. A gadka typu ,,jak ci się nie podoba to droga wolna" bardzo mnie irytuje. Ludzie chcą pracować, owszem są tacy co chcieliby w pracy odpocząć, ale nie można mierzyć wszystkich jedną miarą. Może warto coś zmienić albo kogoś żeby można było pracować a nie się stresować. Negocjator w tym zakładzie jest bardzo wskazany, chociaż kierownik bardzo zadowolony że nie ma. Ciekawe dlaczego????

montazysta
@Bebe

bo kiedys byl i narobil wiecej zlego jak dobrego. oby nigdy wiecej!

@montazysta

Złego dla kogo?! Teraz jak czujesz się mobingowany albo dyskryminowany to nawet nie ma do kogo iść chociażby po poradę. Teraz jesteś skazany na siebie, albo się postawisz i dadzą spokój albo będziesz miał przerąbane i tak umilą pracę że się zwolnisz sam.

montazysta
@Bebe

no a od czego jest kierownik zmiany? jezeli lider wyzywa tak jak piszesz to zawsze mozna isc wyzej. tylko.. serii ktos wyzywa kogos od pedalow i leniwych starych krow?? niezle.

Pracownica
@Bebe

Jestem zatrudniona na dział montażu i tak miałam okazję pracować nie 12 ale 8 godzin na dziale wtrysku a to że napisałam że trzeba się nabiegac w sensie że dużo się tam chodzi... Owszem stałam na maszynie pół automatycznej i szczerze mówiąc bardzo mi się podobała i tak trzeba niestety się nastać nogi mi w tyłek wchodzily i zadko kto do mnie podchodził, toalety czy podejście do dystrybutora z woda graniczy z cudem przy tych maszynach bo trzeba kogoś poprosić o to by stał ta chwile. Dlatego panie i panów podziwiam że niektórzy długi czas pracuja i co poniektórzy nawet sobie chwalą pracę na wtryskach. Praca lekka tak bardzo w porównaniu do innych zakładów w których robiłam ELECTROLUX czy LG place wyższe ale robota cięższa a montaż w nifco naprawdę jest jednych z najlżejszych dla kobiet. Dlatego płacą nie jest wysoka. Jaka praca taka płaca. Więc Bebe nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie.

@Pracownica

Tak masz rację, zdrowie najważniejsze, ale jak mi pęknie to się dowiesz pierwsza. O montażu się nie wypowiadam bo nie wiem. Reszta to jest mój punkt widzenia i twoje prawo aby się z tym nie zgadzać.

@montazysta

Jedni zostaną wysłuchani a innych oleją. Wszystko zależy kto i na kogo się poskarżysz. Kolesiostwo i tyle w tym temacie.

@montazysta

Kierownicy zmian mają w nosie. Ważne żeby oni mieli czysta kartotekę. Mimo skarg nie reagują.

@montazysta

Owszem. Niby gdzie wyżej, były osoby które poszły i co !!! Zostały wysłuchane i ..... i na tym się skończyło!!!! Elegancko zostało zamiecione pod dywan. Tabletka na uspokojenie i idzie się do pracy.

blondi
@anon

Szczególnie na palarni wychodząc co godzinę na papieroska olewając prace.

nona

Chyba u Ciebie w domu.

Mao powiedziane bo
@anon

równo wszystkich traktuje się nierówno nagradza po znajomości a jak spróbujesz być mądrzejszy od nierozgarniętego rządzącego to nie wypada z racji relacji i polecam polecam (usunięte przez administratora)

zxc
@Mao powiedziane bo

Święta racja, trzeba płynąć razem z tym ściekiem, bo inaczej, mając swoje zdanie, jest się spychanym na bok

Czym NIFCO POLAND SP ZO.O zachęcają? Jakie mają dodatki?

Grzegorz
@Pytanie

Generalnie niczym, bo czy się starasz czy nie, zarobisz tyle samo. Ba, w tej firmie lepiej mieć wywalone - byle nie brać L4 i się nie spóźniać, co może obniżyć ocenę roczną. Choć tak na prawdę, ta ocena i tak nie ma sensu, bo podnosząc płacę minimalną i tak dostaniecie podwyżkę z automatu. Ot taka firma, im dłużej tu siedzisz tym bardziej sfrustrowany jesteś kolesiostwem, debilnymi pomysłami i tym, że niczego tu nie osiągniesz.

Paweł

@. a na tych wtryskach się źle pracuje czy co ?

Nieznajomy43
@Paweł

Sama praca na wytryskach nie jest zła . Lecz to co się tam wyprawia ....szkoda słów za wszystko zabierali by premie . Chodzą i szukają tylko na Ciebie. Stawki marne , w innych wtryskarkach zarabiają dużo więcej. Nie szanują pracowników i myślę że za niedługo sami będą pracować . Ludzie masowo odchodzą za lepszymi pieniędzmi.

Szukam pracy

Czy opłaca się przyjmować do pracy i jaka stawka jest ? Proszę o odpowiedź

piłka

przyjdz, zobacz, ocen.

Taka prawda
@Szukam pracy

Stawka na początek najniższa krajowa , ale jeśli już chcesz się przyjąć to polecam każdy inny zakład tylko nie ten, coraz więcej ludzi odchodzi i tylko czekać aż zaczną biura uciekać, statek idzie powoli na dno, jedyne co go jeszcze trzyma to obietnice z góry... Wszyscy spotkamy się u konkurencji...

eloooo
@Szukam pracy

to tez zalezy od doświadczenia jak masz juz jakies pojecie o robocie to chyba dostaniesz wiecej na start niz ktos kto go nie ma w ogóle

Dlaczego tylko starszych pracowników organika przeniesiono na wtryski

Kkkkkk
@.

Nie mogą ich zwolnić to czekają aż sami odejdą bo nie dadzą rady.

Xxnndd
@Kkkkkk

Dokładnie o to chodzi. Nie mogę zwolnić to robią wszystko żeby pracownik sam się zwolnił.

Krystian
@Xxnndd

A jak to robia?

Ja
@Xxnndd

Czy to wszystko jest zgodne z KP? Mi to podchodzi pod mobbing? HR ma obowiazek to kontrolowac czy ukrywa?

Jak szefostwo w NIFCO POLAND SP ZO.O? Spoko traktują ludzi?

Promo
@Pytanie

Cześć. Zapraszam na magazyn, chyba najlepszy dział na jaki można trafić pracując w nifco. Super ludzie i liderzy. Lider Piotrek bardzo sympatyczny człowiek, pogodny i pełen pozytywnej energii. Zawsze potrafi poprawić humor pracownikowi w najgorszy dzień. Wyrozumiały i pomocny. Lider Rafał bajka. Takiego lidera ze świecą w ręku szukać. Pan Wojtek mocną ręką trzyma porządku, ale to dobrze. O ile nie czepia się bezpodstawnie, to wykonuje swoje obowiązki jak należy. Dużo osób ma pretensje, ale ktoś zarządzać musi i utrzymywać jakieś standardy. Osobiście nic nie mam do Pana Wojtka mimo opinii jaka została temu Panu przypisana. Pracownicy też fajni, zwłaszcza zmiana lidera Rafała. Przyjemnie się z nimi pracowało. A jeśli ktoś szuka tylko problemów w pracy i nie potrafi się dostosować, to konflikty będzie miał w każdej pracy z każdym przełożonym.

Obyty
 Problem
@Promo

Jeśli chodzi o lidera Rafała to się zgadza facet jest ok pod każdym względem ci dwaj o których mowa to po prostu porażka obaj nie powinni zarządzać ludźmi bo tego nie potrafią robić i tyle w temacie

Gorol
@Promo

No fakt, lider Piotrek miód na serce , zwłasza jak się wydziera na pracownika na rankach przy biurze , inn plus . Pozdrawiam

Holender

Atmosfera na magazynie stworzona przez pa Wojtka jest nie do wytrzymania ciągłe strasznie rozmowami w HR i zabieranie za byle bzdury premii sprawia dla tego pana wielką radość a do tego zamknięte bramy nu 5 i 6 gdzie po pojemniki na produkcję trzeba chodzić przez bramę nu 4 gdzie traci się czas i nabija kilometry których i tak mamy sporo w nogach

produkcja
@Holender

my tez sie na hali nabiegamy, kazdy ma do przelozonych jakies ale. jak widac, jestesmy jednak inteligentniejsi bo nie wylewamy zali na tym forum jak wy.

Mały problem?

No i co?

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 369 ocen.
NIFCO POLAND SP ZO.O