Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

?

Jakiś E-mail, lub numer telefonu ta firma posiada? HELP

Jak teraz wygląda w firmie proces rekrutacji? Przyjmują?

Postojowy

Póki co wstrzymane. Ale wkrótce pewnie się rozpoczną

Zainteresowana
@Postojowy

A wiadomo na jakie stanowiska? Większość firm wstrzymuje zatrudnianie a tutaj przyjecia? Ciekawe czy stawki te same co wcześniej przed wirusem

Xxx
@Zainteresowana

Kobieto za mniejsze pieniądze nikt by tu nie przyszedł, poprostu za pewne czynności i warunki nie można za mniej pracować

Badania wstępne robią tylko w Świdnicy czy może można w Wałbrzychu?

@Nowy

Only Świdnica

JJ

Witam przeczytał różne wpisy i widzę że chyba jest problem z ludźmi. Tak się składa że zarządzam zespołem ludzi oraz mistrzami i takich problemów nie mam. Chętnie zobaczył bym jak to wygląda, bo raczej kilka prostych działań i po kłopocie . Czy plant leader jest Polakiem ? Pytanie dwa czy zarząd dochodził szczebel po szczeblu do swojego stanowiska.

@JJ

W tej firmie zarządzasz ?

@JJ

Podejrzewam że nie pracujesz tutaj, bo jeśli tak to robiłbyś spotkania z ludźmi i ogłaszał o planach i realiach w zakładzie żebyśmy nie czuli się olewani i porzuceni. Zatem zrób kilka sztuczek i po problemie. A ludzie są z zewnątrz. Nikt nie dochodzi do kierowniczego stanowiska po doświadczeniu w tym zakładzie. Chcesz to działaj po swojemu. Zobaczymy czego się można spodziewać po tobie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?
rudy rydz

Przepraszam wszystkich których obraziłem na forum i odwołuje wszystko co napisałem. Nie jest to prawda co pisze, dodatkowo chciałbym poinformować iż poniosły mnie emocje. Przepraszam dział HR, AV, Dyrektora oraz inne działy o których pisałem źle. Jeszcze raz przepraszam za moje wypowiedzi tutaj.

rudy rydz
@rudy rydz

..ten kto podpisuje się moim nickiem to skończony kretyn i widać, że lizus - a to co pisze to nie jest prawda - ja prawdziwy rudy rydz niczego nie odwołuję co tu napisałem - i właśnie teraz wychodzi jacy ludzie są w ekipie - żenada i wstydż się gościu, nie potrafisz nawet swojego nicka stworzyć i podpisujesz się za kogoś - na to są paragrafy

Bobslej

Ma to sens... kto by przypuszczał. Teraz to widac kto je "redaguje"

Jak i gdzie rekrutować do pracy?

Pracownik11
@Nowy

Złóż CV bezpośrednio na ul.Pogodnej w siedzibie firmy

Lider

Wiecie co czytam te wasze oszczerstwa i się nie mogę nadziwić. Koło jest dyrektorem 3 tydzień i jedyne co mogę powiedzieć to jedno nie spotkałem w swojej karierze tak sensownego, kompetentnego gościa jakim jest Pan Grzegorz. Wie o czym mówi wie co robi a co najważniejsze nadaje kierunek tej firmie który już widać, z kim nie rozmawiam wszyscy mówią jedno jest rzeczowo, szczerze i sprawiedliwie i bez kręcenia i gierek. Osobiście oddał bym głos gdyby to zależało od mojej osoby by został już na zawsze naszym Dyrektorem . A wy zamiast oczerniać mogli byście docenić że jest to ktoś z naszej fabryki ktoś kto się zna. Ja jestem dobrej myśli i wieże że zostanie na długi czas. I wszyscy się będą chcieli pracować w tej fabryce pod jego rządami. Porządki w fabryce zrobione aż miło wejść na halę. Brawo Grzegorz.D fabryka wygląda i zaczyna funkcjonować super, aż miło. Pracownik PUR

Brygadzista
@Lider

Popieram , cała prawda jedyną osobą która się do tego nadaje, dodam jeszcze że jedyną osobą, która mówi w tej firmie do nas dzień dobry a jak przechodzi to zapyta jak idzie i czy są jakieś problemy . Popieram , trafny wybór osoby na dyrektira w 100% Pozdrawiam i sukcesów Panie Grzegorzu. My niestety w pracy , na PUR bez problemów idzie :-)

Ropucha
@Lider

(usunięte przez administratora)Jeszcze i nan was przyjdzie czas. co za obluda i oszczerstwo. jak tak mozna kogos objechac

@Brygadzista

Widać po minkach ilu się z wami zgadza!? Ja nie pojmuję sami sobie te komenty piszecie? Boicie się czegos?

Konrat

Wasze marzenia się spełniły, będziemy stawali, pójdziemy za najniższa krajową, lub postojowe bezpłatne. Fajnie że się domagaliscie zatrzymania zakładu. Jeśli ktoś mieszka z mamusią to mu to wisi, ale dla normalnych ludzi z trójką dzieci, kredytem to już problem.

@Konrat

A od kiedy ma być ten postój? Bo jak na razie to nikt nic nie wie.

Blu berry more
@PUR

A kto ma informowac? standard, nikogo nie informuja, na ostatnia chwile jakies ogloszenia robia i zero jasnej informacji. Wstyd. Oby obskubac biednego pracownika i zaoszczedzic kase dla siebie. W innych zakladach naprawde jasno to przedstawiaja.

@Blu berry more

Ja tam żadnej informacji nie otrzymałem, ani od kierownika czy kadr kończąc na mistrzu. Dowiaduje się od osób postronnych co rusz innego. Mamy pracować po 8h za 80%, zmuszają nas do nadgodzin, które i tak nam zabiorą. Żałosne.

1234 :)

Ktoś się może orientuje kiedy są przyjęcia?

Xd
@1234 :)

Cały czas jest rekrutacja. Zadzwoń do kadr a dowiesz się kiedy następny termin przyjęć.

1234 :)
@Xd

A jakiś nr do kadr ? Nie mogę nigdzie znaleźć. Z góry dziękuję

@1234 :)

Tylko jedna ogarnieta i kompetentna w tym dziale i lubi plywac :)

Daniel

Nigdy nie byłem zwolennikiem wchodzenia w tego typu polemikę ale czytając te wszystkie komentarze aż włos się jeży. Ludzie dlaczego wylewacie na siebie wzajemnie takie wiadra pomyj? Tak naprawdę firma jest taka jak ludzie, którzy ja tworzą a więc my wszyscy. Nie wstyd wam anonimowo chowając się za nickami oczerniać innych? To świadczy o tym jaką wartość reprezentujemy. Jeśli nikt nie potrafi otwarcie w oczy mówić co go boli to po co tu się uzewnętrznia? W ten sposób nikt nigdy nie rozwiązał problemu. A pisząc takie rzeczy nie mając podstawowej wiedzy jak to wygląda z drugiej strony, bez merytorycznych argumentów, widząc tylko własny czubek nosa.... Żadna, ale to żadna firma nie jest idealna, to jest oczywiste. Czy dyrektor ma być dobrym menadżerem, czy nianią dla pracowników? Trzeba zdać sobie sprawę że tylko firma dobrze zarządzana, przynosząca zysk będzie mogła się nim podzielic z pracownikami. Jak myślicie kto jest odpowiedzialny za sukces firmy? Wszyscy pracownicy!!! Od dyrektora do sprzątaczki, wszyscy są równie ważni. Ale każdy zespół potrzebuje kogoś kto wyznaczy wspolny cel. System różnego rodzaju benefitow jest naprawdę dobry. Pamiętajcie że nikt nie płaci za narzekanie tylko za wykonaną pracę. A kasa jest jedną z wyższych w okolicy. Szkoda tylko że nie zaglądają tu ludzie, którzy są zadowoleni a tylko ci, którym nadepnięto na odcisk i w ten sposób anonimowo szukają balsamu na urażone ego, pomniejszając zasługi innych lub ich zwyczajnie oczerniając i obrażając. Jak to mówią każdy widzi drzazgę w oku drugiego a belki w swoim już nie. Tyle w temacie.

Kom
@Daniel

Proszę Pana jeśli ludzie w takim miejscu piszą co ich boli sprawa jest jasna - nikt z nimi nie rozmawia i nie słucha ich opinii, czy w firmie istnieje system sugesti pracowników? Czy są organizowane spotkania cykliczne? Czy są prowadzone badania ankiety? I wreszcie czy istnieja związki zawodowe. Ta komunikacja najwidoczniej nie działa.

Daniel
@Kom

Jest skrzynka koło kadr do komunikacji z dyrektorem.

Ok
@Kom

nikt z nimi nie rozmawia czy wola gadac (usunięte przez administratora) za plecami albo między sobą, bo widać po raz kolejny ze kozak w necie pi*zda w świecie. Pozdrawiam

Stożek
@Daniel

To że ciebie jak i kilku swoich kupli ściągnął kierownik z UR i macie dobrze, nie daje ci prawa, aby odbierać innym możliwość wypowiedzenia się na temat pracy tutaj.

@Daniel

A zwłaszcza gdy podchodzi do Ciebie kierownik produkcji i pyta się dlaczego masz taką małą ilość "kanapek". Pokazujesz mu raport, bierzesz od brygadzisty karty naprawy i je okazujesz i wtedy ulubiony tekst kierownika "ale to nie jest tlumaczenie". I na koniec dodaje w sumie strasząc że powinienem dostać połowę wyplaty. Najlepsze jest to że ten człowiek nie ma żadnego pojęcia o produkcji w tym zakładzie nie wspominając o znajomości maszyn, które są w stanie takim jakim są i co chwilę się coś psuje, a on Ci wmawia że to twoja wina.

Agata
@Kom

swieta prawda. Wrzucic mozna, tylko szkoda, ze nikt nie rozmawia z ludzmi.

Adam olecki

Niestety nie doczekałem się zastrzyku świątecznych bonów.A jak tam u was?Pozdrawiam.

@Adam olecki

Niestety ja też nie. O co chodzi? Po co te deklaracje pit? Może będziemy mieli osobno przelane ale w dniu wypłaty?

Xd
@Adam olecki

jest ok. po co ta goraczka??

kontakt

dzień dobry, czy jest tutaj może ktoś z działu bhp? chciałbym prosić o kontakt :)

@kontakt

Trzeba się przejść do behapowki albo zadzwonić do zakładu i przekierują do inspektor bhp

Adam olecki

Witam serdecznie czy wiadomo kiedy będzie zakład wypłacał bony świąteczne?

@Adam olecki

Ostatnie przelewy dla tych co złożyli deklaracje przychodów za 2019 będą mieli w poniedziałek.

Nowa

A ten zakład nie stoi ? Doszły takie słuchy

@Nowa

Nie stoi i się nie zapowiada

Jagodowy

Zakład jak i kierownictwo w nawet najmniejszym stopniu nie stosują się do obostrzeń narzuconych przez rząd. Brak jakichkolwiek środków do dezynfekcji, a nawet gdyby były to nie ma na to czasu bo liczy się tylko produkcja i norma, a nawet nie mają komu tego wysyłać robią tylko zapasy. Nie wspominając już o odstępach 1,5 metra jeżeli chodzi o pracownikow. Po prostu brak słów i wstyd. Zarząd tej firmy ma życie i zdrowie pracowników w czterech literach.

Nowy 21

Mam pytanie a dlaczego firma IDEAL nie podejmuje decyzji o zamknięciu zakładu na czas epidemii? Czy dopiero jak ktoś zostanie niedaj bóg zarażony to wtenczas dotrze to że to bardzo poważna sprawa i nie powinno się bagatelizować sprawy?chyba lepiej zapobiegać? ??

Gjj

Nie polecam do czyszczenia pras używają szkodliwy związek

@Gjj

Do czyszczenia używają kwasu i mamy przymus używania masek przeciwgazowych pełnych oraz rękawiczek kwasoodpornych. Tragedii nie ma. Jest tylko wtedy jak ktoś nie używa masek i wdycha opary kwasu, wtedy to źle działa na płuca.

@No problemo

Kwas się roznosi po całym zakładzie aż siwo i tylko ci co czyszczą mają maski gazowe a reszta wdycha bo musi. Dziwne bo jak audyt jest to zakaz kwaszenia jest, że niby tego nie robimy i nagle wyparowuje dział kwitowania i szlifowania.

@PUR

Kitowania miało być.

@No problemo

Chyba mam przyjemność z nową Panią z BHP. Zapraszam na PUR podczas czyszczenia kwasem w zwykłej maseczce

sad
@No problemo

masek przeciwgazowych pełnych,ty widziałeś na oczy taką maskę,bo jak na tę opinie to walisz kloca człek.

Stożek

I jak ten kierownik z UR daje radę? Ja na szczęście nie muszę już z nim pracować, bo... na tym skończę, aby cenzura nie weszła.

Wojciech Żegolewski

Witam czy wiadomo coś o przestoju zakładu w związku z Wirusem?

Kadrowa R.
@Wojciech Żegolewski

Przestoju nie będzie jak chcesz możesz sobie iść na chorobowe A cię zglosimy do zusu na kontrole, wolną droga.

Błażej
@Kadrowa R.

A Pani pracuje na miejscu czy zdalnie ?

Randomowy
@Wojciech Żegolewski

Generalnie rzecz ujmując mają epidemie w powazaniu. Najważniejsza jest produkcja. Nie ma sensu więcej pisac, bo to jest porazka.

Kobi

Hej pracowałem dwa miesiące. Praca ciężka fizycznie trzeba mieć końskie zdrowie.Na PUR obsługujesz dwie strony co dwie minuty kanapka na stronie czyli co minutę puszczasz.Potrzeby fizjologiczne tylko na przerwie albo awarii .Nie ma czasu napić się wody.Na prasach temperatura to najmniejszy problem wycinasz nożykiem albo robisz dziurki pilnikiem.Po ośmiu godzinach ręka odpada.Tempo masakryczne.Zakład nie na dłuższą pracę dlatego mało stałych pracowników ludzie pracują miesiąc dwa i nie wyrabiają.Jak kierownictwo nic z tym nie zrobi nawet Ukraińcy nie przyjdą.Spokoju życzę.Wyluzujcie trochę.

Rafik
@Kobi

Ja tydzień pracowałem ale już po 1 dniu szukałem czegoś innego bo widziałem że to nie to .Teraz mam.spoko robotę w czystym a za kilka tyg mam zostać liderem w nowym zakładzie a tutaj mnie trzymali na jakichś purach mimo że miałem dobre cv różne uprawnienia, studia wyższe, ale żeby zrobić brygadzistą, technikiem to ciężko było mimo że panie hr obiecały

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 4 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.