Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Stożek

I jak ten kierownik z UR daje radę? Ja na szczęście nie muszę już z nim pracować, bo... na tym skończę, aby cenzura nie weszła.

Wojciech Żegolewski

Witam czy wiadomo coś o przestoju zakładu w związku z Wirusem?

Kadrowa R.
@Wojciech Żegolewski

Przestoju nie będzie jak chcesz możesz sobie iść na chorobowe A cię zglosimy do zusu na kontrole, wolną droga.

Błażej
@Kadrowa R.

A Pani pracuje na miejscu czy zdalnie ?

Randomowy
@Wojciech Żegolewski

Generalnie rzecz ujmując mają epidemie w powazaniu. Najważniejsza jest produkcja. Nie ma sensu więcej pisac, bo to jest porazka.

Kobi

Hej pracowałem dwa miesiące. Praca ciężka fizycznie trzeba mieć końskie zdrowie.Na PUR obsługujesz dwie strony co dwie minuty kanapka na stronie czyli co minutę puszczasz.Potrzeby fizjologiczne tylko na przerwie albo awarii .Nie ma czasu napić się wody.Na prasach temperatura to najmniejszy problem wycinasz nożykiem albo robisz dziurki pilnikiem.Po ośmiu godzinach ręka odpada.Tempo masakryczne.Zakład nie na dłuższą pracę dlatego mało stałych pracowników ludzie pracują miesiąc dwa i nie wyrabiają.Jak kierownictwo nic z tym nie zrobi nawet Ukraińcy nie przyjdą.Spokoju życzę.Wyluzujcie trochę.

Rafik
@Kobi

Ja tydzień pracowałem ale już po 1 dniu szukałem czegoś innego bo widziałem że to nie to .Teraz mam.spoko robotę w czystym a za kilka tyg mam zostać liderem w nowym zakładzie a tutaj mnie trzymali na jakichś purach mimo że miałem dobre cv różne uprawnienia, studia wyższe, ale żeby zrobić brygadzistą, technikiem to ciężko było mimo że panie hr obiecały

Kobi

Acha z plusów to spoko ludziska.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

PUR2

Atmosfera kwaśna :(

Pracownik Ideala

Ludzie po co wypisujecie takie bzdury na portalu ? wasze komentarze świadczą o waszej inteligencji,wasza świadomość co do zarządzania jest na niskim poziomie i nie macie pojęcia jak to wygląda od podszewki. W każdym zakładzie produkcyjnym nie jest łatwo bo niestety ale teraz mamy takie czasy gdzie wymagania są wygórowane od góry a niestety produkcja i ludzie jacy podejmują pracę woła o pomstę do nieba,przychodzą do pracy ludzie dorośli a zachowuja sie jak nastolatki nie nauczeni dyscypliny,pracy, ale na portalach są tacy najmądrzejsi.Czytając czasami te komentarze to żal mi was co niektórych bo co wy wiecie o byciu na stanowisku menadżera?

Wow
@Pracownik Ideala

Widzę że twoja odpowiedź jest szablonowa, produkcja jest przenoszona do Polski z Czech czemu każdy kto był na szkoleniu w Czecha wie jak to wyglądało od podszewki sami Czesi mówili Polakom co jest 5, chemia azbest dużo rzeczy które wychodzą z czasem polio i ISO, włókno szklane Czesi nawet nie szliwowali tylko Ukraina i reszta zawodników którzy się na to zgadzali, wszystko zmierz ku jednemu tania siła robocza jest w Polsce a warunki które są stworzone to tylko złudzenie kture musi być. A tak nawiasem mówiąc ISO wpływa na szpik kostny zapytaj lekarza na badaniach, więc co pisze bo byłem i widziałem hej

PUR

Może w końcu nowy Pan Dyrektor zrobi porządek z brygadzistami w szczególności na brygadzie B.

Pur1
@PUR

Nowy pan dyrektor nie ma nic do gadania to tylko statysta

PUR
@Pur1

Statysta czy nie ale na 1 zmianie potrafią się ogarnąć brygadzisci jak chodzą kierownicy, a nocka to tragedia przez 8 godz jak raz zobaczysz ich to sukces. Z wielką łaską jak zadzwonisz to zjawi się książę obrażony, że papierosa nie mógł dopalic.

Pur1
@PUR

Ja nie mówię że tak nie jest tylko nie licz że ktoś coś z tym zrobić zwłaszcza że nowy statysta(usunięte przez administratora) Czechą i Niemco

ZielonyLudek
@Pur1

po pierwsze, nie 'jakiś... z ur' tylko Kierownik - trochę szacunku mimo wszystko po drugie,ogarnia calkiem nieźle, ur to jeden z najlepiej zarzadzanych i działających działów w tej firmie-mimo ogólnego haosu po trzecie, nic nikomu nie liże, tylko może sie po prostu z większością w miarę dogaduje (w przeciwienstwie do poprzedników) - a to chyba dobrze, nie? po czwarte, dużo wody musi upłynąć niestety zanim ktokolwiek wyprowadzi wszystko na długą prostą Dajcie spokój...

Tragedia (usunięte przez administratora) niesamowity nikt nie ogarnia co to się dzieje nie ma BHP nie ma dyrektora jakiś (usunięte przez administratora)z ur jest w zastępstwie też nic nie ogarnia omijajcie ten zakład szerokim łukiem albo spróbujcie i sami się przekonacie

Lusia

Witam, może ktoś opowiedzieć o tym zakładzie. Wynagrodzenie, system pracy, ludzie. Najbardziej interesuje mnie praca w jakości.

@Lusia

wynagrodzenie spoko system pracy to moze byc 3 zmianowy albo 4 brygadowy co do ludzi to ok praca w jakosci jest dobra a co do zakladu to nie bede sie wypowiadac

Roman
@ja

Czy pracownicy bez doświadczenia mogą tu liczyć na jakieś ciekawe szkolenia? Znasz firmę od środka więc na pewno wiesz coś na ten temat, daj znać koniecznie, czekam na Twoją odpowiedź!

w ktorych osrodkach w swidnicy mozna zrobic tak zwane proby prowokacyjne z alergenami wystepujace w miejscu pacy

dawid

Witam. Jestem operatorem obrabiarek cnc. Czy w tej firmie znajdę pracę dla siebie, bo z opisów czytam, że produkują okładziny, maty itp.? Ma ktoś wiedzę na ten temat?

Cismasz
@dawid

Nie, tu ni nie ma wspólnego z cnc, prasy tylko wyciskają detal cos na zasadzie foremki

Xd
@dawid

Dla operatorów CNC tu nie ma stanowisk. Szukaj gdzie indziej. Nie będę wymieniał no admin pousuwa

w ktorych osrodkach mozna zrobic takie badania prosze o szypka odpowiedz

Załamany 80

BENEFITÓW BRAK,(usunięte przez administratora),BRAK ORGANIZACJI PRACY,ZA TE MARNE PIENIĄDZE 3000 ZA TAKI ZAJAZD TO (usunięte przez administratora) NIE URYWA!

Ka
@Załamany 80

Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bony na święta, dopłata do obiadów. Przypominam ze firma jest od niespełna 2 lat na rynku.. skoro nie umiesz sobie zorganizować pracy to Twoja sprawa, stawki maja najwyższe w porównaniu z konkurencja

@Ka

co ci z tej opieki medycznej zakrez podstawowy a nawet rozszezony to te same pienisdze placisz a(usunięte przez administratora) masz owszem bony na swieta oczywiscie cos tam jest a co chcesz za darmo zrec .owszem firma dziala od 2 lat a po roku pracy co druga osoba lapie astme oskrzelowa zawodowa to sie zastanow czlowieku co piszesz kasa moze i dobra ale jakim kosztem kosztem zdrowia sama to teraz doswiadczam

za wszystko mam placic nawet za zdrowie a skad wiesz ze ja nadal tam pracuje wiec nie wypisuj glupot skoro nie wiesz o co chodzi

X

z tego co wiem to szefostwo wreszcie zamierza sie wziąć za temat powietrza na hali - oby szybko i skutecznie!

Miła2020

Witam, może ktoś opowiedzieć o pracy w jakości? Jakie jest wynagrodzenie i warunki?

Nowa
@Miła2020

Pracuje od 2 tygodni ale nie w jakości. Z tego co widzę to nie mają oni ciezko. Jak dla mnie praca nie jest najgorsza. Ciężko nie jest. Napewno dłużej zagrzeje miejsce w tym zakładzie

@Miła2020

praca w jakosci nie jest ciezka ale nie polecam tego zakladu pracy szukaj pracy gdzie indziej

JA
@ja

Nie jest ciężka !!! Dla biura ładnie się czyta i pisze ! Ciężej myśleć na linii jak masz nad głową pięciu, (10)+online i zrobić bo linia stanie. Jak tu czasem MORDY nie użyć do unormowania towarzystwa !!

Stary rok

W niektórych ośrodkach można przeprowadzić tzw. próby prowokacyjne z alergenami w miejscu pracy. Badanie to polega na wziewnym podawaniu w kontrolowanych warunkach stopniowo zwiększanych dawek danego środka i monitorowaniu czynności płuc (najczęściej za pomocą spirometrii). Może gdyby poszły do lekarza z kopia skierowana na badania medycyny pracy to nie byłoby problemu z diagnostyka. nie sztuka pójść do lekarza i powiedzieć ze coś nas dusi i mamy kaszel. specyfikacja chemia zna jest wypisana na skierowaniu i można głębiej zdiagnozować w którym kierunku leczyć pacjenta :)

Lulu

Hej jak wygląda praca dla kobiet w systemie 3 zmianowym?

jak wyglada praca w QS

Karton

Z tego co widać to sobie radzą. Pracy za wiele nie ma. Praktycznie plaża :)

Karton

Jak najbardziej. Nie wspomniałem, że praca lekka lecz sobie radzą.

Sebek

Po co firma regularnie się ogłasza na olx skoro nie ma odzewu. Kilka razy wysłałem cv na stanowisko Technika Produkcji, odzewu brak a ogłoszenie publikowane na nowo.

Niki
@Sebek

Miałem to samo olx, zostawiłem nawet na portierni i długo nic aż znowu przez olx i się w końcu odezwała pani z podfirmy, rozmowa była już na zakładzie i na szczęście umowa też przez ideal

Nicdopowiedzenia33

Ktoś wogóle się oficjalnie przedstawił, zrobił jakieś zebranie z ludźmi z każdą ze zmian ?nie..... to się nazywa traktowanie ludzi za nic to po pierwsze ,po drugie może czas wziąść się za zachowania brygadzistów co nie których? Chodzi o pewnego otyłego który nic nie potrafi -jedyne co mu wychodzi to darcie się na całą halę przypominam że zachowanie owego pana w stosunku do ludzi podchodzi pod mobbing a jak wszyscy wiemy jedna pani już pożegnała się ze swoim stanowiskiem za podobne zachowanie

Xd

Która brygada ?

niemamnicka11
@Xd

RR

Rudy
@Nicdopowiedzenia33

Panią zwolnili bo nie wchodziła pod biurko

Ola
@Nicdopowiedzenia33

Nagrajcie gościa i do inspekcji pracy.Zobaczycie wtedy jaki z niego twardziel...

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 4 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.