Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Maniek

Pracuje jeszcze Ania W. na purach kanapkowa?

Przemek

Chcialbym zapytać jak wygląda praca w tej firmie? Zastanawiam się czy nad zmianą produkcji.

@Przemek

Jak chcesz pracować w Idealu na produkcji to życzę Ci powodzenia pracowałem tam 3 miesiące i zrezygnowałem. Będziesz biegał w czapce masce okularach i wycinał na czas elementy do tego segregował sprawdzał jakościowo przy prasie rozgrzanej do 150 stopni przy zchodzeniu na przerwę musisz zalać prasę kwasem który jak wiadomo jest strasznie szkodliwy po przerwie ubierasz maski rękawice otwierasz prase czyścisz do oporu w smrodzie temperaturze. Jeszcze w między czasie pracy prasy musisz ją czyścić co też nie jest zbyt przyjemne włókno szklane przywiera wszędzie. Brygadziści i Mistrzowie są mistrzami od picia kawy na nockach na niczym się nie znają a to dopiero początek nie będę się rozpisywał. 4 brygady warunki fatalne i za takie pieniądze ja i wielu ludzi powiedziało dość

Zielony

Pracowałem i dziękuje za współpracę, po prostu ją porzuciłem, masakra.

Normalny
@Zielony

Ja tak samo zrobiłem, dałem wypowiedzenie i się nie pojawilem. I nie żałuję tego świadectwa pracy

leon

kto jest operation managerem w tej firmie bo niby nowego szukaja

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?
Marian

Czy moze ktos wypowiedziec sie na temat pracy magazyniera?

mikij
@Marian

spoko robota polecam ciezko nie jest

Ferdek
@mikij

A mozesz napisac co nalezy do obowiazkow? Firma firmie nierowna wiec i obowiązki rozne.

Prac pras X

Zebrań nie było i nie będzie, taki zakład. Ogłoszeń nie ma, i też nie będzie. Ale jeśli ktoś wie czy i kiedy będzie przerwa świąteczna i do kiedy to chciałbym wiedzieć już. Przepływu informacji w tym zakładzie to nie ma. Pozdrawiam.

J
@Prac pras X

Widziałbyś gdybys zapytał, domagacie się zebrań - ok, ale najwiecej macie do powiedzenia tu na forum, albo między sobą. A jak przychodzi co do czego to żaden się nie odezwie. Trochę roszczeniowe zachowanie. Wszystko na już! Może rusz du*pe za klawiatury swojego telefonu podejdź i zapytaj. Udziela Ci odpowiedzi na 100%

Jk

Dlaczego p.Dorota na weselach będzie ludzi nowoprzyjetych zniechęcać razem z p.czechem malolatem brak słów do pracy?

Jp
@Jk

Na weselach coś nowego

Jb

Co można wymagać od zakładu,który uczy się na błędach bo raczkuje , od ludzi zależy jak będzie, że Polacy Ukraińcy ważne żeby Pracodawca pomyślał o zysku a jak się w ludzi nie inwestuje to nie ma zysku pozdrawiam mojego pracodawce

Lider

Oj widzę że Ściska żal i to mocno, człowieku czy ty masz pojęcie co ty piszesz ? Życzę ci by cię namierzyli i zrobili porządek z tobą krecie , oczerniłeś wszystkich po działach i po inicjałach tez. Może ktoś kto pisze wypadało by złożyć zawiadomienie o oczernianiu a odpowiednie organy to sprawdza ( za przestępstwa w sieci też skazują sądy ) Z mojego punktu widzenia masz po gaciach i to ostro , a skoro obrażasz Dyrektora to powinien cię ujawnić czego ci bardzo życzę. Ciekawe jakim głosem zaśpiewasz wtedy gdy zapuka do twoich drzwi odpowiedni organ od tych tematów. Mniej niż "0" A GD sprząta po tych których już nie ma i ponoć byli tacy super....

Kinder
@Lider

Tyś jeb nieta jak osoba na twoim stanowisku ??

rudy rydz

No i następny kiero produkcji nie wytrzymał ciśnienia. Jak są tarcia między kierownictwem poszczególnych działów(a szczególnie z jednym takim z AV) to już nic nie zdziwi, że nikt nie chce w takim środowisku pracować. Jak mają ludziom robić wodę z mózgu to lepiej odpuścić. Omijać szerokim łukiem !!!!

Rudy
@rudy rydz

Może w końcu Dyrektor zakładu otworzy oczy i zobaczy co ten koleś z AV sobą reprezentuje i zrobi z nim porządek. Dyrektor to wykształcony człowiek i nie da się nabrać na dobre słówka GD, ALBO ZACIĄGNIE OPINII W POPRZEDNIM ZAKŁADZIE i wyciągnie wnioski albo będzie tracił pracowników jak do tej pory.

rudy rydz
@Rudy

Raczej będą tracić - nie zanosi się na nic dobrego.

Loki
@Rudy

Człowieku GD tak się szarogęsi, że nawet dyro mu nic nie powie tylko podwija ogon pod siebie. On czasem zachowuje się jakby był ponad dyrektorem zero respektu . Inny pracownik za taką postawę jaką reprezentuje ta (usunięte przez administratora) z AV już dawno wyleciałby z hukiem.

@rudy rydz

rudy rydz => co takim pisaniem można osiągnąć? Oczernia wszystkich na tym forum i obraża , narusza dobre imię tej firmy i osób w niej pracujących. Szkoda że nie wiesz że istnieje coś takiego jak IP i możliwości sprawdzenia u admina z jakiego IP piszesz. A to co piszsz jest wystarczające by to uczynić. rudy rydz - sprawdzamy ? Kim jesteś ? Szkoda że piszesz tu takie rzeczy a nie masz odwagi podejść do kogoś i powiedzieć tego prosto w twarz . Przekonani jesteśmy ze będziesz miał odwagę to powtórzyć już niebawem. Jak i również przekonani jesteśmy o tym że będziesz miał odwagę przeprosić publicznie, wszystkie osoby które obraziłeś na forum.

@Rudy

I tu rudy jest zorientowany najlepiej w firmie. Ciekawostką jest jedna kwestia , jak można tak oczerniać ludzi. Pisanie takich rzeczy świadczy o problemie z osobowością i problem z głową. Szargasz opinią ludzi i zakładu który daje pracę i dynamicznie się rozwija wiele osób ma pracę i jeszcze więcej ja dostanie, piszesz o tematach o których nie masz pojęcia , wymyślasz te historyjki sam czy ktoś ci pomaga, może powinieneś pomyśleć o jakimś tomiku i wydać. Proponuje podejść do osób z którymi masz problem i im to powiedzieć prosto w oczy. Tu jesteś super anonimowy , jednym słowem oczerniasz i obrażasz Dyrektora zakładu, a co za tym idzie osobę, szkoda że nie masz jaj podejść i takie rzeczy powiedzieć w prosty w oczy tylko krecisz tutaj.

Lider
@rudy rydz

Łukasz to ty. Już nie pracujesz, a nadal zatruwasz ? Po tym co pisze i jak pisze to pewnie ŁL. Po HR tak jedziesz no co ty.

Pracownik1987
@Rudy

Pan GD został teraz nominowany nowym Dyrektorem co znaczy że trzeba pakować walizki :D

@Pracownik1987

Widać że co niektóre osoby będą musiały się zabrać za to co mają w zakresie swoich obowiązków. Jak widać lepiej się zwolnić i to prawidłowa decyzja szacun za odwagę dla tych osób. Sumienną i ciężka praca zawsze jest doceniana , leserom życzymy szczęścia gdzieś indziej... Z mojego punktu widzenia jest to najtrafniejsze posunięcie które firma mogła zrobić , ktoś kto się zna i ktoś kto wie o co w tej firmie chodzi , przy pozytywnych wynikach firmy wszyscy pracownicy skorzystają a do tego zakład będzie doceniany w grupie. No ale co ja tu piszę skoro czytacie i komentujecie pozytywnie takie rzeczy które pisze rudy. Ludzie pomyślcie nad tym by tego szkodnika ukrucić... Do zobaczenia ... A swoją drogą widzę że GD mocno komuś zaszedł za skórę, pytanie tylko się stanie i GD poprosi admina o IP tej przemiłej osoby , a wiem że jest do tego zdolny no i poza tym rudy obraża dyrektora firmy , ciekawe jak to się zakończy. Chciałbym zobaczyć jak GD dzwoni dzwonkiem do drzwi rudego oczywiście nie sam z policją bo to co rudzieńki robi to już .... GD wielki szacun za objęcie stanowiska i mam nadzieję że to ostatnia osoba na tym stanowisku , życzę owocnej i długiej kariery w firmie na stanowisku dyrektora, z mojej strony pełne poparcie.

PUR
@Pracownik1987

Psioczycie na gościa. Powinien podać sprawę do sądu zebrać IP i zrobić z wami porządek. W firmie oczywiście od kiedy jest poprawia się i działania podejmowane są od A do Z nawet ostatnio zrobiono nam szkolenie z czyszczenia form, nie tak jak to mistrzowie robią praca bez szkoleń i wiedzy , no bo sami nie wiedzą powinien posprzątać wszystkich takich co tak piszą i niech zostanie super załoga. Ja jestem za tym by zrobił czystkę i zostali ci co chcą i umieją pracować. rudy ty pierwszy żebyś poleciał !!!

Polak niewolnik

Jestem ciekawy czy te małżeństwa (usunięte przez administratora) dalej by pracowały gdyby trafiały ba cięższe detale , a póki co zawsze na lekkich póleczkach.

Ed

Jaką stawkę u Was ma lider/brygadzista produkcyjny bo w Elektroluxie ponoć mają stawkę 6-7 tys netto.

Pyra
@Ed

6 - 7 brutto , ktoś cię (usunięte przez administratora) nikt na tym stanowisku tyle nie zarabia. Owszem nieco ponad 4 na rękę mają mo

Pamela
@Pyra

To jeżeli lider w Elektroluxie ma 4 tys netto to jest za duża różnica między pracownikiem linii którzy nawet 2 tys netto nie wyciągną. Od kiedy takie duże różnice w zarobkach między liderem a pracowikiem linii.

Ed
@Ed

Ja słyszałem że w Elektro jak ktoś ma dobre plecy to sobie taką stawkę załatwi jako lider i jest tam pewien rodzynek z taką stawką bo widać jakie ma zaplacze.

Mam dylemat

Witam czy w zakładzie faktycznie jest chemia? Czy czuć ja w powietrzu? Jak wyglada praca w dziale jakości?

Minionek
@Mam dylemat

Chemia jest , zapaszek się unosi charakterystyczny jak jesteś alergikiem to odradzam. A swoją drogą gdzie chemi nie ma Colgate masakra , Praca na wtryskarkach jak Nifco, TP reflex topiony plastik, guma czyli najgorszy szit jedynie w aptece jest "sterylnie" i sie nie boj bo wezmą cię na halę i pokażą co i jak wiec sama zobaczysz. Później dopiero umowę się podpisuje.

@Mam dylemat

Wiesz co czuć tutaj w powietrzu? Zapach szczęścia, miłość, wzajemnego zrozumienia i darzenia do ulepszania świata :)

Czy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko kierowca wysłałem CV na w/w stanowisko aledo dziś nikt nie odezwał się Trojan Marek 787540630

@Marek

Żeby się dostać do tej firmy to dzieja sie dziwne sprawy chyba z 5 razy CV wysylalem i dopiero gdy przez olx wysłałem to odezwała się Pani i to rekruterka z firmy zewnętrznej ( ale umowa przez ideala jest ), nawet pozostawienie na portierni nic nie dało .

@Marek

Zapomniałem dodać , tak trwa rekruta jest na mistrza , brygadziste , technika więc szansę masz , to nr do ideala ale wątpię czy odbiorą +48735992812

Roman
@Pracownik pura

Piszesz, ze mimo rekrutacji przez firmę zewnętrzną masz umowę z pracodawcą. Czy możesz dodać jakie warunki zatrudnienia zaproponowano Ci na rozmowie kwalifikacyjnej i czy jesteś zadowolony ze stawki wynagrodzenia? Liczę na Twój komentarz.

@Roman

Tak mam umowę przez Ideal mimo że firma zewnętrzna mnie " znalazła, "Warunki są dobre bo netto 2800 na rękę na okres próbny ,ponad 3200 pozniej na rękę, nadgodziny sa, i jak chcesz to robisz ile chcesz To są stawki dla mężczyzn, kobiety ciut mniej. A tak poza tym to Full obsługa , ubrania robocze na czas, wypłata na czas. Mozliwy szybki awans

Rafik
@Pracownik pura

Super kasa, nigdzie takiej nigdy nie dostałem.

On nie ważne

Ja się zwolnilem po 10 dniach byłem na prasach u was, teraz jestem głównym technikiem w zakładzie który produkuje elementy do aut elektrycznych plytki elektroniczne , drukowanie sciezek itp, wszystko robia automaty, czysto, cicho bez chemii 4 tyś okres próbny 4600 później jedną zmiana od 6 do 14 , żadnego azbestu temperatury, skurczu dłoni od trzymania nożyka , posmaku octu przy kwaszwniu mimo maski gazowej , zero kłucia swędzenia od włókna szklanego. Nawet art 52 KP z którego zostałem zwolniony nie zrobil na mnie wrażenia, bo mam to gdzieś okres ten liczy się do emerytury A świadectwa pracy nie pokazałem w nowym zakładzie, bo to żadne doświadczenie

Nikos
@On nie ważne

Jak zmieniać to na lepsze tez wychdze z takiego założenia. Powodzenia Marcinie oby ci się wiodło. Twój kolega z szatni , 3 szafka z lewej.

Bary
@On nie ważne

Możesz podać nazwę firmy? Jestem z branży elektronicznej i szukam pracy w zawodzie. Przerobiłem IASW i wiem że to nie miejsce dla ludzi z ambicjami

Marek Protasiuk

Moja opinia jest taka ; (usunięte przez administratora) Korzyści mają dwie strony , Urząd Miasta Świdnicy i główna siedziba w Niemczech która będzie robić kokosy kosztem polskich rąk. Na głupotę nie ma lekarstwa. Polak przed szkodą głupi i po szkodzie. Więc powodzenia dla nowych nowych b........ów w firmie.Pozdrawiam

Marek Protasiuk

Każdy ma wybór i wolę. Strefy ekonomiczne w polsce nazywane są w Niemczech ono domu (usunięte przez administratora). Niemiec w tym samym zakładzie zarabia minimum 2000 euro. Czyli ponad 8000 tyś.zł. Tania siła robocza , polskie barany . Platforma Obywatelska zniszczyła cały Polski przemysł w tym PAFAL.SA Zlikwidować i sprowadzać liczniki simensa z Niemiec to jest normalne ? Zniszczony Renifer. No ale teraz barany kupują w lidlu i utrzymują Niemcy. Niemieckie banki , Niemieckie ubezpieczalnie. Polacy na to pozwalają. Za kość jeden drugiego kąsa.

Widziałem na olx oferte na stanowisko Technika Produkcji i zastanawiam się czy warto aplikować i czy w ogóle jest szansa żeby się dostać. Czytam tu że dział rekrutacji w ogóle się nie odzywa, ewentualne ktoś z firmy pośredniczącej więc mnie to dziwi że poszukują pracowników a kontaktu zero.

Praciwnik33
@Marcin

To wyślij tam na olx , A najlepiej jak dasz komuś kto już tam pracuje , ja tak dałem i odrazu zadzwonili.

FAKA MAKA

Mam pytanie czy w tym zakładzie jest dostępna wazelina bo nie którzy wchodzą w pupcie mistrzom i brygadzistą i chodzi mi o to żeby dosypać do tej wazeliny czegoś ostrego żeby poczuli piekło w czarnym otworzę.

MADA FAKA
@FAKA MAKA

Jest zaraz przy wejściu do zakładu stoi mauzer z 1000 l wazeliny ????????????????

Betka
@MADA FAKA

Pracuję 2 miechy ,szału nie ma,duża fluktuacja załogi i niemoc naszych przełożonych wobec czeskich przyjaciół.Większość ludzi ma dość,nigdy nie wiesz co będziesz robić i czy to spodoba się "pepikom",bo to oni rządzą!Najgorzej mają ci trochę starsi,bo nikt ich nie chce,chociaż jest dużo tych po 50-tce,najlepiej jak całe życie będziesz miał 30 lat.

Były W.

To że kłamstwa to wiem, i po swoim zwolnieniu bo złożyłem wypowiedzenie A dzisiejszym piśmie od ideala że mam paragraf to sprawa trafia do sądu w Świdnicy z mojej inicjatywy . Będę was informował.

Observer
@Były W.

Ta firma jest dziwna ,pracował niedawno pan u nas wyksztalcony po studiach miał dobre papiery przyjęty na pury, w międzyczasie zadzwoniła do niego osoba z HR z propozycją na technika produkcji ale jak sie okazalo że on już na purach pracuje to szybko się Pani wycofała z propozycji. A teraz widzę na olx ofertę na brygadziste! A to by znaczyło że zbytnio nie ma szans awansu jesl juz trafiłeś na znienawidzone prasy to tam zostajesz bo mało chętnych. A brygadzistą może być każdy średnio rozgarniety.A nie każdy będzie pracował na prasach. Niestety ja dzis nockę mam taki smutny finał dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 4 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.