Opinie o superpharm.pl - SUPER-PHARM POLAND SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Żenada

Przestrzegam przed pracą w tym miejscu! Pracowników traktuje się jak złodziei, dział bezpieczeństwa z Warszawy ciągle inwigiluje pracowników. Nie można wziąć próbki bo wzywają policję!!!! Traktują ludzi jak śmieci

Jasio
@Żenada

Czy coś zmieniło się w super pharm na lepsze w nowym roku? podobno oszczędzają i powymieniali pracowników? Czy lepiej się pracuje, czy jeszcze gorzej?

Pracownik sp
@Jasio

TEORETYCZNIE się zmieniło, praktycznie nie ( tylko tyle co dni pracy zostały ostro okrojone), nadal są podziały, nadal traktują ludzi źle.

@Żenada

Tak, to prawda. Inwigilacja, praca, jak więzień w fabryce, który cały czas jest pod kamerą a na koniec sprawdzają czy nie jest (usunięte przez administratora) i czegoś nie wynosi. Każą wszystko wyjąć z torebki damskiej, i przyjeżdżają po pracowniku sprzętem, gorzej niż na lotnisku. Zegarka ani pierścionka mieć lepiej nie, bo się zniszczy. Brud i bezczelność.

Marysia
@Gość

(usunięte przez administratora), jak na Syberii. I każdego podejrzewają o wynoszenie towaru.

Eko
@Jasio

Zmieniło się ale na gorsze, zmniejszono ilość etatów, więc zapierdol jeszcze większy za najniższa krajową która daje rząd, a nie firma..przepustek prawie nie ma, a za dobrą pracę zamiast szapo dają balonika, żenada.

@Eko

Kiedyś przepustki, nagrody dla pracowników były uzupełnieniem biednej pensji. Jeśli teraz tego nie ma, a jeszcze godziny są okrojone, to należy stamtąd zwiewać, i to jak najszybciej. Ta firma zawsze była straszna, ale teraz....

dyrektor
@Żenada

Niestety, to prawda. Ja też przestrzegam.

Przyszly pracownik
@Żenada

A jak wyglada sprawa gdy widziales jak ktos kradnie? Czy to zglasza sie? Albo jak ta osoba zaplaci to da sie wyciagnac dane z karty i zglosic policji?

gość
@Żenada

Tak, to prawda. Pracownicy w tej korpo są nikim.

Martyna

@karola naprawdę tak mało dostaje manager? Myślałam ze więcej, a jakieś premie do tego?

Karola

Zero kolezeństwa, każdy pod każdym dołki kopie bo jak się ma jako menadżer 2.300 zł na rękę to zostaje tylko donosić do i tak złego Dyrektora. Zero nagród tylko oczekiwania, wymagania i obgadywania. Codziennie przeszukują Cię jak złodzieja. Kamery obserwują pracowników zamiast złodzieji. Klient najważniejszy - jak mu się nie spodobasz to wylecisz bez gadania. Pakiet świadczeń zdrowotnych czy sportowych taki jak w większości firm - więc żadna łaska. Nie polecam!

Przyszly pracownik

Hej, slyszlama cos o tym, ze jak sie zlapie wi sp zlodzieja, albo wie sie kto to yk trzbra zebrac dane. Wie ktoś czt to prawda? Co wtedy sie robi z taka osiba? Mial ktos tak?

Sprzedawca

Przebieg samej rozmowy był bardzo nieprofesjonalny. Zaczynając od tego, że pani zaprosiła mnie kilka minut po godzinie na którą się ze mną umówiła. Niestety, ale osoba która przeprowadzała ze mną rozmowę w ogóle się do niej nie przygotowała.Tak naprawdę to ja chyba rekrutowałam panią i zadawałam jej pytania a pani udzielała mi odpowiedzi i informacji które były dla mnie istotne i ważne. Najlepszym momentem był dla mnie moment gdzie pani zostawiła mnie samą w pokoju socjalnym( bo tam była rozmowa przeprowadzana )i wyszła na ok.10-15 min. aby przeliczyć ile będzie wynosić miesięcznie moja pensja (netto) .Ogólnie pani od razu chciała mnie przyjąć do pracy, ale ja powiedziałam, że oddzwonię z inf. zwrotną .Oczywiście nie zamierzałam przyjmować oferty za tak niskie ,niskie, niskie....pieniądze.Szczerze to nie dziwi mnie ,że non stop potrzebują osób do pracy.... Jeszcze jedno...pani która ze mną przeprowadzała rozmowę (menager ) w żaden sposób mnie nie zachęciła do podjęcia współpracy z firmą- wręcz przeciwnie.

Proszę coś o sobie powiedzieć. Tylko to pytanie padło!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zdecydowanie nie polecam, szczególnie Galerii Mokotów oraz kontaktu z centralą.

Gość 1997

Zostałam przyjęta do super pharm w listopadzie. Tydzień temu dostałam umowę zlecenie na rok a wczoraj się dowiedziałam że centrala nie ma godzin dla mnie na marzec i będą dzwonić do mnie jak cię coś pojawi. Po prostu żenada. Nie polecam pracy w tej firmie. Personel i zarobki do kitu

Magda_M

Zarobki 2450 zł brutto...

Mobbing i (usunięte przez administratora) Nie wiem, czy ktoś normalny jest w stanie tam wytrzymać więcej jak okres próbny. Jeśli chcesz być oszukiwany, podporządkowany, niesprawiedliwie traktowany,(usunięte przez administratora)a do tego zarabiać psie pieniądze to miejsce akurat do Ciebie. Kadra tzw. menedżerska to klika wyśmiewająca i obrażająca współpracowników. Masz pewność, ze wszystko co powiesz, będzie zmanipulowane i użyte przeciwko Tobie, a dobre pomysły przedstawione jako nie Twoje a pupilków. Pomijam Panie z HR dla których co drugi jest (usunięte przez administratora) niekompetentny, upośledzony, głupi itd.

Marcinos

Jeżeli jesteś studentem chcesz dorobić to nie jest źle. Niestety wszystko zależy od sklepu. Na ogół jednak to liczy się kto komu się podlizuje. Pracownicy są zawałami praca, słaby pensja. Z menageramo różnie bywa. Tam gdzie pracowałem menager nieźle kręcił, nic zrobić nie potrafił, nie znał asortymentu. Jedyne co to w biurze siedział. Nie polecam , chyba najgorsza praca.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

nie

menadżer

zastraszanie,szczucie i donoszenie jednych na drugich- oto " pozytywna" atmosfera w Super Pharm.

Krystyna

Zamówiłam kosmetyki vichy kremy i płyny do demakijażu, kremy otrzymałam zgodne z zamówieniem natomiast zamiast płynów wciśnieto mi korony zupełnie coś innego Zareklamowałam i cóż mi napisano Proszę przysłać zdjęcie tego lotion bo oni nie wiedzą co wysłali Staram się wysłać foto i nie da rafy zablokowany odbiór załączników Prpopozycja z ich strony, to może kurier przyjedzie i zabierze te kosmetyki Więc mówię,przecież ja zapłaciłam za to Proszę mi wymienić towar niezgodny Nie ma szans,zgłaszam sprawę dalej NIE POLECAM

@Krystyna

Tak, ta firma nie liczy się też z klientem. Byleby kasę zostawił, a potem nara….

Była pracownica (Kraków)

Serdecznie nie polecam, praca do najlżejszych nie należy. Zarówno fizycznie jak i psychicznie jest ciężko... menadżer/dyrektor ktory nie szanuje swoich (nawet dlugoletnich) pracowników, chodzący krok w krok po sali sprzedaży za pracownikami, sprawdzający czy aby na pewno ktos gdzies nie stanął na 5 min zeby odpocząć. Elastyczny grafik? Podajac swoja dyspozycyjność trzeba byc elastycznym i przygotowanym na to, że menadżer dokładnie wypyta jakie plany mamy na dni, w które potrzebujemy wolne i oczywiście notoryczne telefony w dni wolne czy na pewno nie możesz DZIŚ przyjsc do pracy, bo ktoś się rozchorowal, nie przyszedł(wynika to ze zelbyt malej ilosci prscownikow i z tego ze centrala coagle obcina godziny). Wykorzystywanie pracownika to standard, beznadziejne pieniadze , pracy dużo, premie ktorych nigdy nie zobaczysz na oczy bo targety, ktore trzeba wyrobić sa nieosiągalne. Menadżer/ dyrektor, który udaje głupiego myśląc ze jego pracownicy tez tacy są, kłamie, że nie pamięta rozmów (nawet jeśli rozmowy te odbywały się kilkukrotnie), niszczy swoich pracownikow psychicznie i utrudnia życie ma każdym kroku, nawet w momencie kiedy już sie w tej firmie nie pracuje. Nie wspomnę o inwigilacji pracowników, straszenie wirtualnym patrolem, ciągle rozmowy o niskiej sprzedaży gwp i ciśnienie na budżet, bo przecież ktoś za to premie na pewno dostanie (nie Ty zwykły pracowniku ????) jezeli chcesz mieć normalne życie osobiste, zarabiać tyle zeby byc w stanie sie utrzymać, nie stresować sie pracą ktora jest tego niewarta, to nie polecam. (usunięte przez administratora)

mixx

Pracował ktoś i może w Warszawie w galerii Młociny na stanowisku magazyniera i może się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze w pracy.

@mixx

W Galerii Młociny byłem na zatowarowaniu, apteka przez sierpień była jako europejska, później na wrzesień ją zamknęli, bo była przebudowa a teraz od października jest już jako SPP (krętactwo w prawie aptecznym). Nie wiem jaka jest stawka, ale licz się z pensją w przedziale 1850-2000 zł. do ręki. Pamiętaj tez o tym, ze każdy sklep ma inne wynagrodzenia, jedynie co wiem to np. w Klifie magazynier ma więcej (chyba o 50 zł.) od magazyniera w Arkadii. Sklep jest nowy więc i nowych pracowników szukają, więc wejdziesz na świeże. Jedynie mogą ściągać pracowników z innych lokalizacji(głównie farmaceutów, bo ich brakuje na każdym sklepie) i ewentualnie ktoś może dostać awans na tych juniorów i storów z innego sklepu. Praca od 8 do 16, przyjmujesz dostawy, dowozisz towar na sklep rano i ewentualnie w wolnym dniu lub na koniec dnia plus DSV 2/3 razy w tygodniu, co jest najgorsze. Nie wiem czy tu będziesz miał stanowisko połączone z pomocą apteczną, jeśli tak to dodatkowo wejdzie do księgowania i towarowania towar apteczny. Najlepiej jak jest się we 2 osoby na magazynie, jak bedziesz sam to współczuję, nie wiem aktualnie jak sprawa wygląda z Młocinami. Życzę powodzenia :)

@Miś

To kto zarzadza tym wszystkim na miejscu? I dlaczego do nowo otwieranych sklepow szukaja tylko juniora menagera a nie story menagera? Czyli jest junior menager kierownik apteki iiii??

@Kasia.h

Dyrektor pewnie na określony czas będzie miał dwa sklepy, tutaj i swój macierzysty, Juniorów szukają, bo większość narzeka na to stanowisko, pewnie stanie się tak, ze dadzą kogoś z innych sklepów w ramach awansu (ewentualnie może ktoś się pokusi z rekrutacji), stora nie szukają, bo będzie tak, ze będzie dwóch juniorow( myślę, ze ten sklep jest w tej grupie pierwszej 10, więc może być 2 JSM. SM powołają w przyszłości jak się wszystko ułoży, ewentualnie zostanie dwóch JSM tak jak w Klifie ( tam tez nie ma do tej pory stora). Kierownik Apteki musi być i z moimi informacjami Pomoc Apteczna tez będzie, chyba, ze nie będzie chętnych to Magazynier będzie miał P.O. PA. Pozdrawiam

@Miś

Noto co taki dyrektor robi? Tzn siedzi 2r h w biurze? Jesli jest kiero ktory zapewne zajmuje sie apteka 2 menadzerow ktorzy zapewne tez sie tymi dzialami zajmuja...dyrektor jest jak regionalny? Ktory przyjezdza czy pije kawe

Informator
@Kasia.h

Dyrektor pracuje na pełen etat, 8 h dziennie i przeważnie od 8-16, trafia się tez mu 2 zmiana jak nie ma komu prowadzić zmiany plus od święta sobota. Do obowiązków Dyrektora należy papierkowa robota, rekrutacja nowych pracowników, umowy a głównie to taki siedzi nosem w komputerze i czyta e-maile ze służbowej poczty i odpisuje plus do tego wchodzi PEP, rozliczanie godzin i inne sprawy socjalne i administracyjne(w ramach obowiązków zniesionego Asystenta Administracyjnego). To zależy na jaki sklep się spojrzy. Z mojego doświadczenia miałem dyrektora, który w godzinach sklepu chodził na siłownię i do hipermarketu oraz skakał po sieciówkach w galerii. Również zasiadał z kierownikiem apteki, taki trochę odizolowany i zamknięty na ludzi, lubial być sam. A później narzekał, ze tu się nie rozwija a suma sumarum trafił na inny sklep tylko, ze wysokoobrotowy. Drugi przypadek to dyrektorka ze stanowiskiem KA, typowy pracocholik, potrafiła siedzieć po 12/14 h i trzeba było jej zabierać kartę do wylogowania,typowa stara panna i oczywiście trzeba było się zwracać per Pani, bo w końcu dyrektor. Trzeci przypadek, typowy przykład śmiechów hichow, ploteczki w biurze z elitą i w socjalu No i co najważniejsze papieroski co 2 h. Zależy gdzie spojrzysz.... Możesz miec przykład dobrego Dyrektora, a z drugiej strony typowy przykład prostactwa, chamstwa, bursctwa i patologii.Dyrektor może tak samo stać na kasie w sezonie zmorzonego ruchu, przychodzi na zmianę promocji, inwentaryzacje a co najważniejsze na jego głowie są 2 wizyty w miesiacu regionalnego i wizytacje czy spotkania z innymi gośćmi na sklepie z biura. Oczywiście Dyrektor tez pełni funkcję prowadzącego zmiany, jak nie ma takiej osoby wg zapotrzebowania- zwroty, faktury i inne . Jak coś to pytaj :)

Informator
@Kasia.h

To zależy. Dyrektor może miec dwa sklepy, również może miec połączone stanowisko z Kierownikiem Apteki, wtedy ma zdecydowanie więcej rzeczy na głowie niż czysty Dyrektor. Stanowiska w firmie to KdsOK, Magazynier, ewentualny Kierownik Magazynu, Junior Store Manager(ewentualny P.O. w ramach dawnego KZ) i tutaj może być 1 lub 2 na sklepie, Store Manager(ewentualny brak)- tutaj on jest z-ca Dyrektora podczas nieobecności, gorzej ma taki jak dyr ma dwa sklepy, wtedy ma więcej na głowie, Dyrektor, Kierownik Apteki, Tech i Mgr Farmacji. Tutaj np. tworzeniem grafików zajmuje się KA a tak to Juniorzy i Store dla drogerii(inaczej niż w innych sklepach na stanowisku kierowniczym). Są tez dyrektorzy regionalni, ale ich widać raz czy dwa razy w miesiącu.

@Informator

Nie wobrazam sobie po latach pracy w handlu i wsplopracy z regionalnymi mowic do jakiegos dyro per Pani. To czyli taki menadzer junior ma prawo glosu odnosnie swojego grafiku? I co takiego taki junior robi na sklepie.i zarobki juniora?

@Informator

Czyli taki junior to kierownik zmiany po prostu? Ktory zapewne wiecej pracuje na 2 zmianach..

@Informator

To taki podwójny dyrektor i jednocześnie KA zarabia 2 pensje? No, bo pracuje przecież na 2 etatach?

@Informator

Czy to prawda, że w SP źle się teraz dzieje? Że obroty spadają i stąd oszczędności i redukcje stanowisk? Podobno też najlepsi dyrektorzy i menadżerowie się pozwalniali.... Zarząd też wymieniony.. Ciekawy jestem, czy dalej Igal w sklepach szaleje?

Gosia
@były pracownik

Skoro jestes byłym pracownkiem mozesz cos wiecej napisac o stanowisku jsm? Jakie zarobki jakie ma zmiany ?

@Kasia.h

JSM jest młodszym managerem, były (usunięte przez administratora). Z grafikami to wygląda tak, ze jeden tydzień na rano, kolejny 2 zmiany plus 2 soboty pracujące. Z reguły to liczenie pieniędzy, kontrola obrotu, zwroty, przeniesienia towaru i dalej to obowiązki KZ, jak nie ma co robić to pomaga na kasie itd. Kontroluje wygląd sklepu, różne listy z centrali (ceny, dostępność towaru). To wszystko zależy na jaki sklep się trafi i w jakiej grupie.

@Gosia

Pensja w przedziale do 2200 zł, może być wyżej ze stażem i grupą sklepową, bo każdy sklep ma inne stawki. Tak to tak jakby dawny KZ, ale to zależy na jaki sklep się pójdzie. Na jednym również towaruje i go nie widać na kasie, bo go parzy a na innym na odwrót

Biuro

Czy w biurze jest taka sama atmosfera jak w drogeriach?

Ala

Zarobki w tej firmie to mniej niż najniższa krajowa dzieki śmieciowym umowom.Kierownictwo bez wykształcenia i kultury,tam menadżerowie nie maja nawet matury a dosłownie wyzywają,obgadują i gnębią innych.Mimo pracy w różnych korporacjach z czymś takim się nie spotkałam.Ponad to pracujesz 12 h często bez przerwy bo podczas przerwy musisz obsługiwać kasę,a kierownik zmiany loguje i wylogowuje pracownika na przerwę według podczas gdy pracownik do przerwy wcale nie zostaje dopuszczony.Nie polecam.Spp Głowice Forum kadra na żenującym poziomie,zostały panie,które nie potrafią nic więcej i głównie pracują językiem.

@Ala

Teraz już znieśli KZ-ów, ale wiem o czym mówisz. Wiesz, to braki w ambicjach i się noszą, bo są tymi managerami przez A. Jak dla mnie to niezgodne z KP, na 12 h przysługuje Ci 30 min przerwy bez wyjątku, jedynie możesz podzielić to na dwie po kwadrans. W tej firmie to akurat bardzo słabe, ze jak jesteś w tej eYlicie to nie musisz się logować, możesz przychodzić i wychodzic kiedy chcesz, bo oczywiście jak lizodupstwo i podlizywanie wejdzie Ci w krew wobec Stora czy Dyrektora to on zrobi wszystko wbrew procedurom (zrobi przekręt w platformie czy coś). Nierówne traktowanie jest tu normą, dyrektorzy to często są byli koordynatorzy, ja trafiałem na buractwo i prostactwo albo wielką carycę, na którą każdy mowil per Pani ;”) Kadra managerska często nie zna się na prawie czy przepisach, często po gimnazjum plus patologia w swoim kręgu, ploteczki wiąchy i prostactwo. Bardzo to działa demotywująco na innych pracowników. Wiem co przeżyłaś ale nie dawaj się i stawiaj się, ewentualnie zmień pracę jak ja. Pozdrawiam

Asia

Angielski dla Pani menadżer bez matury był nieosiągalny.

@Asia

Angielski i matura w tych czasach to nic do przełamania... wystarczy tylko chcieć a nie chodzić z podniesioną głową Haha, są szkoły zaoczne plus kursy językowe nic trudnego

jhfuhfi

Nie polecam . omijac szerokim lukiem . na wstepie traktuja cie jak potencjalnego (usunięte przez administratora) nawet szkolenie nie jest o np kosmetykach tylko jak wywęszyć (usunięte przez administratora) w sklepie ... swoja droga to tragedia

Przemysław
@jhfuhfi

Iludniowe jest szkolenie wprowadzające dla nowych pracowników w firmie Super-Pharm Poland? Proszę o informację w tym zakresie.

jhfufi
@Przemysław

szkolenie trwa chyba 2-3 dni na innym szkoleniowym salonie ... a wygląda to tak ze przez 2-3 godz pani ci mowi jak powstala firma itd pokazuje wszystkie dzialy a potem szkolenie jak łapać z ł o d z i e j i .

@jhfufi

A jak teraz tam jest chodzi mi kto kieruje sklepem?? W ogloszeniach szukaja junior store menager a w innych miastach store menagera..wiec kto kieruje tak naprawde i ile trwa takie szkolenie? Bede wdzieczna za odp

@jhfufi

Zależy gdzie... często góra 2 dni i uciekasz na swój macierzysty sklep. U mnie był sklep szkoleniowy, często to wyglada tak, ze osoba szkoląca opowiada Ci przed 2 godziny tą samą gadankę co każdemu później jesteś na kasie z innym pracownikiem i to wszystko... osoba szkoląca ma Cię gdzieś i ucieka godzinę wcześniej do domu bądź zajmuje się swoimi sprawami... nie wiem jak jest na Arkadii

Szkoda czasu dziewczyny na tę pracę, juz wiem czemu ciągle są ich ogłoszenia o pracę.

Miś

Skoro dają awanse na JSM ludziom bez wykształcenia to się nie dziwię, ze pracownicy się oburzają (już niejednokrotnie dochodziło do sporów u mnie na sklepie więc wiem) plus dodatkowo pensje nie są na miarę wkładu w pracę, brak nadgodzin plus zmian nocnych, kto mądrzejszy to ucieka do konkurencji. Gdyby podwyższyli pensje to by może coś się zmieniło. Często jest tak, ze konsultant czy sprzedawca u konkurencji zarabia więcej od takiego juniorka czy stora z 5/10 letnim stażem ;))

mirek

Jezeli chcesz u nich zamowic, to najlepiej tak jak juz pisali inni uzytkownicy. Omijac i to bardzo duzym lukiem. Firma traktuje klijenta jak ostatniego balwana. System oplacania za zakupy njest nie dopracowany i nie jezeli nie posiadasz ich propozycji do oplaty to nie nie kupusz , gdyz nie zaplacisz. Jezeli napiszesz do nich w tej sprawie to nikt nawet nie zareaguje na to. Maja cie poprostu w du......e!!!

wojtek

Gorzej być nie może. Chciałem dziś kupić pastę wybielającą i poprosiłem o pomoc pracownicę, młodszą od mojej córki. W odpowiedzi usłyszałem, że tam mam wszystko napisane, a przecież podane są tylko nazwy i ceny. Mam wrażenie że ta pani nie wie co sprzedaje, albo olewa swoją pracę. Więcej tam nie pójdę.

Lidia
@wojtek

@wojtek Przykro mi z powodu sytuacji, która Cię spotkała. Ciekawi mnie w jakim systemie pracują osoby z zatrudnione w Super-Pharm? Będę wdzięczna za info.

Elo
@wojtek

A skąd ma wiedzieć. Myślisz ,że pracowników się szkoli z past. A nie ....przychodzisz stoisz na kasie i dokladasz towar.

Zostaw merytoryczną opinię o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 3 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.