Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Opinie o Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy serdecznie na profilu firmy Aurovitas Pharma Polska. Jesteśmy organizacją dynamicznie rozwijającą się w środowisku farmaceutycznym. W zakładce oferty pracy będziemy w miarę możliwości oraz bieżących potrzeb rekrutacyjnych zamieszczać ogłoszenia.
Ze względu na ogólną dostępność tego portalu i tajemnicę handlową firmy, jako Aurovitas nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na zadawane w tym miejscu pytania. Szanowni Pracownicy, zachęcamy Was do komunikacji i zadawania pytań do odpowiednich osób wewnątrz firmy (np. bezpośredni przełożony).
Uprzejmie prosimy o kulturalną i merytoryczną konwersację. Wszelkie komentarze na tej stronie wykraczające poza strefę kultury osobistej, naruszające dobre imię pracowników, pomawiające, obraźliwe i nieprawdziwe będą weryfikowane przez administratorów serwisu. Pozdrawiamy, Zespół Aurovitas.
Zadowolony mimo ciezkieg czasu

Aurovitasie nie licz na to że ludzie będą Wam zgłaszali swoje sugestie, problemy lub obiektywne spostrzeżenia czy to przez kierownika czy mailowo jak ludzie są zastraszani aby siedzieli cicho. Myślę że dużo osob napisałoby wiele obiektywnych spostrzeżeń które pomogłoby w rozwiązaniu problemów pracodawca-pracownik ale każdy martwi się o pracę. Zróbcie chociażby anonimową ankietę satysfakcji pracownika to da Wam jakiś mały procent jaki pracownicy mają pogląd na firmę. Chyba że zależy Wam tylko na dobrym PR i ładnych zdjęciach na insta jak to robiła poprzednia kadra zarządzająca.

Karolka Nowy wpis

witam. interesuje mnie opis rozmowy rekrutacyjnej dla na stanowisko Commercial Business Analyst. Nie widzę w opisie aby został wskazany konkretny kierunek wymaganego wykształcenia wyższego. Dodatkowo nie ma określonego wymaganego doświadczenia. jakiego zadania weryfikującego można się więc spodziewać?

Mam pytanie czy w finie jest mowa o zaufaniu uczciwości ? A potem wsadzają GPSy ? Dziękuję za odpowiedź

Amelia
@Marek

Hej, ten GPS to jest tylko sugestia z Twojej strony czy jednak masz jakieś potwierdzone informację na ich temat? chodzi o to, że jak teraz nawet poszukują przedstawicieli farmaceutycznych, to napisane jest wprost, że auto można sobie też na użytek własny wziąć. wtedy GPS się zdejmuje czy jak?

ncmts Nowy wpis
@Amelia

Nie pracuję w tej firmie. Praktyka na rynku - GPS są instalowane w samochodach firmowych w większości organizacji. Przyczyny to np. wymóg leasingodawcy, wymóg firmy ubezpieczeniowej, spięcie raportowania z danymi GPS, weryfikacja KPI danej firmy, itp. Przy użyciu (także) prywatnym, dane z GPS nie są przetwarzane / wykorzystywane. Blokada programowa lub blokada dostępowa. Na GPS w samochodzie użytkownik musi wyrazić zgodę. Tak samo jak np. zaakceptować regulamin pracy, czy inne firmowe procedury. Brak tej zgody w połączeniu z instalacją GPS jest niedopełnieniem obowiązków Pracodawcy, za to udzielenie tej zgody pozwala (prawnie) na o wiele więcej, niż firmy zwykle robią. Generalnie, GPS w samochodzie nie jest zwykle jakimś wielkim halo...

Witam, wiem, że jest teraz dostępna oferta na stanowisko Key Account Managera linii szpitalnej. Już po samym opisie widzę, że wymaga się minimum 5ciu lat stażu w samej branży farmaceutycznej. Na jaka podstawę teraz można liczyć przy tej minimalnej granicy doświadczenia?

Rozczarowanie Nowy wpis

Niestety ta firma to porażka, (usunięte przez administratora) zastraszanie. Pani z hr "Pi. ka" grozi sądem pracownikom. Odradzam prace w tej firemce, zadkuzonej bez przyszłości.

Zbyszek

Bardzo nieprzyjemna firma gdzie jest protekcja i nepotyzm. Produkty to generyki które nie powalają na kolana. Firma kupiona przez (usunięte przez administratora) w ramach poprzedniej firmy Apotex. (usunięte przez administratora) na szkoleniach, plotki i zrobione na botoksie przedstawicielki.

Arek

Firma została kupiona przez (usunięte przez administratora) w 2019 roku i jest to dawna firma Apotex gdzie część ludzi została a część ludzi przeszła z innych firm głównie do zarządu. Stara wataszka została i to są ludzie niestety, którzy się wspierają nawzajem to jest tak zwana wielka sitwa której nie można że tak powiem przełamać ponieważ jeden kryje (usunięte przez administratora) drugiemu. Ogólnie same ploty w ciągu dnia przez telefon jeden na drugiego naparza nie można niczego powiedzieć bo zaraz jest pomidor tak zwany przekazywany dalej. (usunięte przez administratora) Nowi ludzie dostają 2 000 więcej na rękę niż stara ekipa. Ale jest kilkanaście wizyt dziennie i generalnie śrubowanie wyniku.

Kris

Tragedia, firma idzie na (usunięte przez administratora)jak można tak robić z ludźmi którzy tu pracują latami. Mieliśmy już duża zmianę 5 lat temu ale z perspektywy czasu wszystko było dobrze! Ta zmiana to jakiś dramat….Kim są Ci ludzie którzy niszczą ta firme ? Koledzy od grila dorwali się do stanowisk i zero pomysłu na firme tylko wywalać ludzi- super kompetencje - brawo Wy!!!

@Kris

Jakby było dobrze to dzisiaj nie byłoby takiej sytuacji. Powiedzmy sobie wprost i szczerze gdyby poprzednicy (usunięte przez administratora) by nie było tematu. Każdy z nas dobrze wie że przyjście nowej kadry menedżerskiej było porażką i rozłożyli firmę na łopatki. Teraz trzeba posprzątać po nich bo jest jest jak jest i mamy efekt ich zarządzenia przez ponad 5 lat. Dostali super firmę z ugruntowaną pozycją na rynku a zostawili…….. ech szkoda mówić

ŁamiGłówka
@Ktos

Niestety to prawda....poprzedni Zarząd nie myślał o przyszłości firmy.... Bardzo przykre, że ludzie tracą pracę, ale z pustego i Salomon nie naleje. Wierzę, że po pewnych zmianach nowa Ekipa odpowiedzialnie, rozsądnie i z rozmachem rozkręci na nowo ten Jacht wyprowadzając Go z powrotem na głębokie wody, dając pracę i rozwój wielu wspanialym ludziom.

DW

Biuro- wypad z forum!!

Malwina

Zdarzało się już ze komuś tutaj odprawę musieli dać, że ją sugerujecie nagle? kiedyś chciałam tu pracować, teraz z tego co widzę oferty zatrudnienia w najbliższym czasie nie zobaczę? Pracodawca przedstawiał jakiś konkrety plan pracownikom?

Aktualność
Ola

To tylko wszystko tak ładnie wygląda. Generalnie firma z potencjałem i fajnymi produktami. Ale zamiast wymieniać ludzi w terenie z wynikami to aurobindo powinno dobrze przyjrzeć się zarządowi w Polsce.(usunięte przez administratora) Standardy jak w KRKa i takie też postrzeganie firmy wsrod klientów. Trochę szkoda, bo 'połączenie doskonałe' zapowiadało się dobrze....

Iiy
@Ola

Tylko ze Krka jest liderem sprzedaży to chyba dobrze ze ma takie postrzeganie u klientow

Do @Ola
@Iiy

KRKA liderem sprzedaży? Piszesz tak dlatego, że jesteś udziałowcem:) Jest to jedna z najgorzej ocenianych firm przez pracowników. Zapytaj ludzi, którzy tam pracowali. Są osoby, które przyszły z KRKA do Aurovitas i zaczęły wprowadzać podobne zasady i reguły, czytaj brak szacunku dla swoich prawników, niedotrzymywanie obietnic, (usunięte przez administratora)Wstyd pracować w takiej firmie.

Fiy
@Do @Ola

A mnie jest wstyd za takich ludzi jak ty, którzy wyciągają rękę po pensje a z drugiej strony jadą na swojego pracodawcę.

Ala
@Ola

To co tu jeszcze robisz skoro Ci wstyd idź do lepszej firmy

Gt

Ok

Dzordz

Zaczynacie jak adamed,ile jeszcze jest miejsca dla takich firm na rynku Polskim ???

Luka
@Ola

Potwierdzam! Mało co tutaj się liczy, na pewno nie pracownik i jego zdanie. (usunięte przez administratora) inaczej wszyscy pracownicy ( oprocz dinozaurów) będą odchodzić. odradzam

Jan bez ziemi
@Luka

ale idą zmiany ????

OB
@Jan bez ziemi

Chyba już doszły? (usunięte przez administratora) ....

Zadowolony mimo ciezkieg czasu

Jaki jest wkład kierownictwa Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ktos

Żaden. Kierownicy służyli tylko za wysłannika (usunięte przez administratora) taki mieli wkład w budowanie atmosfery. Siedź cicho to popracujesz

Gucio

I się zaczęło… przyszli mieli niby naprawić firmę a tak ją naprawiają ze zwalniają ludzi.. masakra… Ale Spokojnie doświadczenie maja z poprzedniej firmy która tylko zwalnia ludzi od lat- to jest ich główne działanie. Firma AUrovitas fajna ale pod nowymi rządami idzie na dno..

@Gucio

Chcesz mi powiedzieć że za poprzednich było ok? Trochę Cię poniosło. Człowiek patrzył jak się (usunięte przez administratora)która zabrała przedstawicielom wszystko co było możliwe od premii poprzez narzędzia. Tak super działał (usunięte przez administratora)że dzisiaj jest jak jest.

Zwolnienia ruszyły?

Tak

Tak. Ruszyły

Nowy zarząd

Restrukturyzuje teren ale struktur zarządczych to nie dotyka. Tak się szuka oszczędności tak hucznie komunikowanych przez prezesa chciałoby się napisać przez duże „P” Zmiana na lepsze ewidentnie ruszyła… To świadczy najlepiej o jakości tych osób. Może szczęśliwi jednak Ci którzy zostali uwolnieni z tego (usunięte przez administratora) ….

Przedstawiciele

Czy ta restrukturyzacja musi uderzać w nas? To my każdego dnia staramy się dowieść wynik. (usunięte przez administratora) Tam będzie najwięcej oszczędności.

Cała ta sytuacja nie napawa optymizmem , po co zwalniać nas szeregowych przedstawicieli? Przecież to my dowozimy wynik, (usunięte przez administratora) Może warto popatrzeć na CNS , Pharma , Dystrybucja? Tam byłyby największe korzyści i oszczędności po weryfikacji.

Są jakieś nowe rządy? Możecie opisać szczegóły? Kiedyś jak tu zaglądałem to nie było tych ostatnich opinii. ofert na takim portalu dalej nie ma, również zaglądałem. Rotacji brak? a będą się w końcu rozwijać? Wtedy bym może aplikował ale zależy co się zmieniło?

Ja tam nie narzekam odrazu mnie przyjęli i nauczyli mnie wszystkiego dbają o ludzi (usunięte przez administratora) także opinia jest bardzo dobra

Byly

Bo jest obiektywna

Robert
@Monika

Ja tam jestem zadowolony, flota Super,kasa też. Pracuje uczciwie to zarabiam,kto przychodzi sie obijać to narzeka. W realizacji celów zawsze mogę liczyć na wsparcie i doswiadczenie kierownika. To wszystko powoduje,że czuję się komfortowo i do pracy jadę wygodnie i z uśmiechem.

@Robert

Bo jest nie prawdą że można liczyć na wsparcie. Jesteś zdany sam na siebie

@Monika

Możesz coś więcej napisać o rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiegła?

@Nowy

Szybko, sprawnie, bardzo konkretnie. Ja pytałam o warunki zatrudnienia, benefity, możliwości rozwoju zawodowego, wsparcie, szkolenia wewnętrzne i ścieżki awansów, a panie patrzyły na siebie jakby je tir potrącił. Wiem, ze nie mama tam czego szukać.

niki

ok

@Robert

Jaka flota jest aktualnie? Jak z użytkowaniem prywatnym?

@xyz
@Tomek

VW golf 8 kombi. Możesz używać prywatnie natomiast za prywatne km tankujesz we własnym zakresie a później przedstawiasz rachunki za prywatne km.

Kamila
@@xyz

Bardzo mocno wchodzą w szczegóły w rozliczaniu tego? I z drugiej strony jakby ktoś wolał jeździć własnym no to jak podlicza się km służbowe? I jaki jest minimalny standard auta, które pozwalają używać służbowo? Jakie jeszcze są zastrzeżenia co do reprezentatywności?

xyz
@Kamila

Nie.. to Twoje oświadczenie tak na prawdę. Wpisujesz paczątkowy oraz końcowy stan licznika w crm oraz przy tankowaniu na stacjach podajesz + przy wymianie opon i na serwisach. każdy przedstawiciel niezależnie od linii ma golfy 8 kombi. Jeśli wygrasz w konkursie z wyniki roczne to masz passata bądź t-roca na rok.

Pazik

Bzdury. Dno

@Pazik

W oparciu o co tak konkretnie została wystawiona taka opinia? jesteś na bieżąco w warunkach? zależy mi na informacji, bo parę osób praca zaczęło się interesować ostatnio, zastanawiam się ze względu na co? Szykują się jakieś zmiany?

Jesteście może zorientowani w bieżącej sytuacji? o co tak naprawdę mogło chodzić w tym poprzednim komentarzu? Że „się dzieje”? ja to nawet ofert w internecie nie widzę, wiec nie chodzi o żadne rotacje ani nic takiego?

Ktoś pytał o zarobki w firmie teraz niedawno nawet lecz nikt nie udzielił odpowiedzi, czy chodzi o to, że pytanie zostało zadane zbyt ogólnie? Teraz akurat konsultanci z Urologii są potrzebni na kilka lokalizacji. Czy warunki od nich także są zależne? Jeśli tak to czy jest tu ktoś z Rzeszowa i by opowiedział jak w tym rejonie praca wygląda? jakie są średnie stawki?

Można się zawieźć…

Nie polecam. Można się zawieźć na firmie. Firma z wielkimi planami sprzedażowymi. Mało kto bierze premię. Jak już jest premia to 2500 max 3tys brutto. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości bardzo słabo. Cotygodniowe tabelki kto ile wizyt zrobił, o której zaczął pracę, o której skończył, czas pracy i rankingi na całą Polskę. CRM - codziennie rano wpis stan licznika samochodu i od razu po pracy. Raportowanie max1km od punktu. Popołudniowe paliwo i weekendowe wszystko tankować trzeba za swoje. Z podstawy odliczają podatek za samochód. Flota VGolfKombi. Wizyt :10M+3A. Wizyty z kiero musisz zrobić 10M i 3A. Jak się nie wyrobisz to musisz nadrobić kolejnego dnia. Żadne obiady z kiero. Nie masz czasu aby omówić wyników z kiero na spokojnie. Wszystko w biegu. Tylko wizyty. Żadnych bonów na święta. Zero spotkań cyklicznych. Zero szkoleń. Jedziesz na samej podstawie. Konkursy sprzedażowe z nagrodą 300zl brutto. Brak angielskiego. Żałuję zmiany. Plusy : Brak GPS w samochodzie Kafeteria 100zl Mało pracy w domu Małe tereny

Zostaw merytoryczną opinię o Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.