Opinie o Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.?

Majorka Nowy wpis

Jako firma ok,wypłata na czas,umowa na tyle ile zarabiasz ale ludzie co tam pracują są na tyle mili przyjaźni że odechciewa się tam pracować

Pytanie Nowy wpis

Czy Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracownica Nowy wpis

Nerwowa atmosfera, każda z biura ukrywa się pod biurkiem jak przychodzi i myśli, tylko o odejściu jak pojawi się jakakolwiek oferta. na pokaz miła i fajna firma ale ogólnie porażka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karolina

Podpowiedzcie jaka atmosfera panuje w firmie, na jaka umowę i zarobki można liczyć?

Jakie są warunki zatrudnienia w KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński?

Kol-Dental
@Pytanie

Dzień dobry, aby zapoznać się z warunkami pracy oferowanimi przez firmę Kol-Dental, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego:(usunięte przez administratora) Pozdrawiamy, Kol-Dental

Maja
Kandydat
@Kol-Dental

Kocham takie komentarze. Skoro zadaje pytanie tutaj, to chciałabym dowiedzieć się z innego źródła niż strona oficjalna. Na szczęście są trochę bardziej obszerne komentarze o warunkach pracy w tej firmie bo czytając oferty pracy na waszej stronie, ktoś mógłby się skusić. Chwała Bogu za opinie w internecie.

Ploty

Wszystkie zle komentarze zostały usunięte Przez samego zainteresowanego R. człowieka bez totalnego wychowania. Firma dno. Na plotach tam można zarobić. Mam nadzieję że inspekcja pracy niebawem tam zawita jak obiecała.

Ktos

Zaczyna mnie to juz denerwowac jako pracownika z dlugoletnim stazem. Jezeli praca lub osoba w tym przypadku -kierownik nie odpowiada,to po co siedziec na etacie? Trzeba nie miec rozumu zeby prac brudy "TU" jakby nie mozna bylo porozmawiac w cztery oczy. Masz cos do kierownika to mu to wykrzycz w twarz napewno splynie po nim jak po kaczce... Taki typ czlowieka raczej sie nie zmieni co jest smutne... Ale piszac i oczerniajac firme oczerniasz reszte pracownikow. Zastanow sie kolego , kolezanko czy warto branac w takie g..no piorac brudy. Zal mi cie bo nie umiesz postawic sprawy na swoim i walczyc tylko uzalasz sie nad soba i jaki ten kierownik jest nie dobry.Uwierz, na niego tez przyjdzie pora i trafi na reke sprawiedliwosci.

Zasmucona

Drodzy szefowie! Bardzo was prosimy: usuńcie tego figuranta (pseudo kierownik R) ze stanowiska.Nie ma tutaj znaczenia czy pisze to jako osoba z "gory" czy z "dolu", wszyscy maja takie samo zdanie-wystarczy popytac. Argumentów nie będę wysuwać-są ogólnodostępne. Nic się nie zmieniło. Im gorzej tym lepiej. Pozdrawiam ciężko pracujących kolegów i koleżanki-nie dajcie się temu...!

Pozytywny
@Zasmucona

Nie wiem Co masz do Niego. Poznałem Kierownika z dobrej strony, jest pozytywnie nastawiony do ludzi, potrafi pożartować, nie jest jakimś tam snobem i nie nęka nikogo. Dobry z niego człowiek. A to, że ludzie robią z niego czarna owcę to ich własna sprawa, widać z domu nie wynieśli żadnych pozytywnych wartości. Kierownik w każdej firmie jest od tego aby dopilnowywać pilnych i pilniejszych spraw, ma opierdzielić jak trzeba i uśmiechnąć się jak jest dobrze. Spróbuj Zasmucona postawić się na jego miejscu, to sprawdzimy czy nikt pod Tobą nie będzie kopał, i obgadywał co 5 min. Może czas zmienić prace Zasmucona?! PS: Weź się ogarnij, podejdź do Pana *R* na osobności i powiedz co Ci leży na sercu, miej odwagę, bo zachowujesz się jak rozpuszczony gówniarz.

Tajemniczy
@Pozytywny

Zgadzam się z opinią "Pozytywnego". Dobrze ujęte słowa w całość. Osobiście nic nie mam do Kierownika. Uważam, że jest w porządku. Najprościej jest narzekać i obgadywać za plecami, że taki i owaki a przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy, jeśli ci coś nie odpowiada "Zasmucona". "Pozytywny" dobrze napisał, miej odwagę, podejdź do Pana *R* i powiedz co ci leży na sercu a nie siejesz za plecami niepotrzebny ferment. Tyle w temacie.

Nie wiem jak poprzednicy, ale ja mam porównanie z różnymi stanowiskami i firmami w których pracowałem wcześniej. Pracuję tu długo, na różnych stanowiskach. Jestem bardzo zadowolony i wiem jedno: Jeżeli zależy Ci na pracy i potrafisz współpracować z ludźmi to praca tutaj naprawdę może dać Ci dużo satysfakcji i wymiernych korzyści. Trzeba tylko chcieć i czasami poświęcić trochę więcej niż 8h dziennie. Rachunek jest prosty: jeżeli chcesz coś dostać - musisz najpierw dać coś od siebie!

Mango12
@pracownik

Czy to Ty, Robercik? Gratuluję pomysłowości.

nn

szkoda czasu i nerwów na ta firme a raczej na ten bałagan. Jezeli masz rodzine to lepiej zrezygnuj z checi pracowania tam bo nie bedziesz miec czasu na nic innego poza praca. Pracownicy są wykorzystywani, nadgodziny sa tam na porzadku dziennym (usunięte przez administratora) Atmosfera niby rodzinna a za plecami tylko czekaja wszyscy aby ci nóż w plecy wbic.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.
1.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cylichowska 6
    04-769 Warszawa
  • NIP: 5241001593 REGON: 12382044 KRS: 0000439851
Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.