Opinie o Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

..........

Nie polecam,,szkoda zdrowia i czasu,układy na każdym kroku jeden robi co chce drugi nie może,ploty każdego dnia,ludzie fałszywi,wiecznie bałagan,brakuje towaru,lokalizację nie poprawne, dla nowych ludzi to koszmar ,dyrektor (usunięte przez administratora) ludzi obiecuje i na tym się kończy,antresola połowę osób nie potrzebna sztuczne stanowiska ale po znajomościach omijać z daleka

@Bystry

Na początek stawka 3500 zł netto. Czyli są podwyżki, to już coś. Pytanie, jak częste i w jakiej wysokości. No i czy adekwatne do włożonego wysiłku.

KolDental

Drodzy Państwo, zainteresowani pracą w naszej firmie - informujemy, że jesteśmy do Waszej dyspozycji podczas trwania każdej rekrutacji i wtedy także odpowiemy na każde pytanie osoby zainteresowanej pracą w firmie KolDental. Zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych, gdzie tego typu ogłoszenia zamieszczamy, zaś ze strony internetowej KolDental dowiecie się jaki jest profil naszej działalności. Firma działa w branży stomatologicznej od 30 lat, respektuje i wypełnia wszelkie zobowiązania związane z zatrudnieniem, jednak nie odpowiada za stosunki jakie panują między pracownikami, wierząc, że realne problemy powinny być zgłaszane do zwierzchnictwa w celu ich rozwiązania. Nie rozumiemy w jakim celu firma Gowork udostępnia swój profil pod prywatne pogawędki między pracownikami firm, nie weryfikując wpisów pod kątem ich przydatności osobom poszukującym pracy. W związku z tym, jeszcze raz zachęcamy osoby zainteresowane współpracą do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, KolDental

Uuuuu

Tutaj niczego się nie nauczysz,będziesz składać paczki i na start zostaniesz zepsuta przez ludzi

..........

@..........

Wypowiadasz się jako pracownik? skąd czerpiesz tyle wiedzy na temat działań w firmie? Chciałem aplikować do tego zakładu pracy, ale po Twoim wpisie trochę zwątpiłem...

......
@Andrzej

Pracuje tam ale szukam czegoś innego,daruj sobie chyba że chcesz być obgadany i mieć poszarpane nerwy,zero rozwoju i praca z ludźmi z okolicznych wiosek

Miecio

Z jakich głównie powodów? Przedmówca miał niejaki żal do tego, jak zachowują się współpracownicy względem siebie, ale i chyba do kierownictwa o nierówne traktowanie. A Ty, jakie masz doświadczenia z robotą tutaj?

Bystry
@Miecio

Jeśli szukasz pracy to sobie daruj aplikowanie,kierownictwo brak kultury jest dziewczyna którą uciekła na górę bo był(usunięte przez administratora),ludzie porażka,obgadywanie na każdym kroku wiecznie pretensja,pieniądze też marne,patrzą na Cb i czekają na krzywy ruch jednym słowem nie polecam

@Bystry

jeśli chodzi o te 'wieczne pretensje' to np. o co się czepiają? możesz podać konkretne przykłady? bo napisać, to każdy może, ale potrzeba tutaj jakiegoś potwierdzenia, jeśli faktycznie tak jest. możesz podać widełki zarobków? bo nie wiem, co dla Ciebie oznacza, że pieniądze są marne. będę tu aplikować.

Bystry

Zależy na jakie stanowisko będziesz aplikował,jeśli magazyn, wysyłki,lub zbieranie zamówień to na początek dostaniesz 3500 netto,wysyłki ciezka praca cały dzień dźwiganie paczek plus drukowanie etykiet,zbieranie zamówień tragedia lokalizacja się nie zgadza szukasz i szukasz a normę musisz wyrobić,magazyn omijać z daleka kolesiostwo,kierownictwo czepnie się że jesz na śniadaniu jak nie podpasujesz,jeśli jesteś kumaty długo tu nie porobisz

@Bystry

O kurczę, to faktycznie ciężko z tym magazynem. A to zbieranie tych rzeczy do paczek, to robi się chodząc na nogach, czy są do tego jakieś wózki, kosze, cokolwiek poza skanerem? I czy osoba, która pracuje na magazynie, to tylko zbiera rzeczy z półek, czy też ma obowiązek rozkładać nowy towar na półkach?

KolDental

@KolDental

A czy rozpatrujecie Państwo również cv kiedy aktualnie nie jest prowadzona żadna rekrutacja? Ciekawa jestem czy można dostać pracę bez konkretnego ogłoszenia. Jeśli konflikty między pracownikami zostaną zgłoszone przełożonym, to jakie firma podejmuje wtedy kroki?

@KolDental

Ja nie szukam pracy, ale szukam miejsca na praktyki. Mam dyplom higienistki i chciałabym odbyć staż i potem dostać pracę. Czy też trzeba czekać na ogłoszenie, które wypuści firma, czy mogę zgłosić się do firmy bez oferty stażu? I jest szansa na dostanie normalnej pracy po praktykach?

Uuuuu Nowy wpis

Ktoś spostrzegawczy

Czy (usunięte przez administratora)z antresoli dalej nic nie robią,zniosą zamówienia i uciekają do domu zamiast pomóc,zapomniałem to ulubienicę dyrektora,chyba czas zrobić tam porządek bo stanowiska zrobione na siłę,oczywiście opinia zaraz zniknie bo zostanie zgłoszona przez szanowne panie z antresoli,(usunięte przez administratora) chodź jedna ma talent operować (usunięte przez administratora)

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.? Dodali nowe ogłoszenia 6 lipca na Lento.pl.

logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Kolesiostwo na każdym kroku,z antresoli jest jedna osoba która zostaje na nadgodziny,chodzi po alejkach i zglada żeby później donosić,szkoda nerwów

Pracujesz w firmie Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5000 PLN i Doradca Klienta. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Gh

Dopytaj dokładnie o te finanse i koniecznie z dookresleniem ile wchodzi na konto finalnie,bo niestety zawsze są jakieś czary Mary przy obliczeniach pensji, oczywiście na niekorzyść pracowników,żeby nie było wątpliwości

Maciej
@Gh

No ale dlaczego miałoby się nie zgadzać? Tu jest stawka godzinowa na umowie o pracę, czy podają tam kwotę brutto, jeśli chodzi o pensję zasadniczą? I na czym polega system premiowania, to też piszą w umowie?

Danuta

To nie wymagają skończenia jakiejś szkoły, żeby tam pracować? Nie jestem pewna, czy żartujesz czy mówisz serio. Są jakieś stanowiska, na których studia są wymagane skończone?

Danuta

Firma jeszcze niedawno potrzebowała Brand Managera. Było takie ogłoszenie o pracę. Ktoś był na rekrutacji? Ciekawa jestem, czy proces rekrutacji się dłuży i o co pytają, jakie testy etc. Na co warto się przygotować?

Wysyłkowy

Nie polecam,pracowałem na dziale wysyłek,ciężka praca cały dzień dźwigasz paczki do 30kg,często zostawałem sam na całej zmianie,nikt nie chciał pomóc,pieniądze też nie za duże

Katarzyna

Pracuję w tej firmie wiele lat, szefowie firmy zaangażowani, można liczyć na wsparcie, nie ma problemu z wypłatą, urlopem czy zwolnieniem lekarskim. Po urlopie macierzyńskim moje stanowisko czekało na mnie, czuję się tu bezpiecznie i pracuje mi się dobrze. Nie czułam zagrożenia podczas nasilonego czasu pandemii. Jestem zadowolona i wdzięczna, że mam taką pracę.

##:):)####
@Katarzyna

Człowieku większość czasu siedzisz na l4 dziwię się że takie osoby pracują,nie wspominając że robisz zamieszanie wokół siebie jak to ciężko pracujesz,wszystko sama itd a tak naprawdę jesteś plociuch i prowokator do awantur

Honorata

Ok, ale pomijając ją to ty jaką masz opinie o firmie? Też uważasz, że atmosfera nie jest za fajna? Powiesz jakie ty plusy i minusy widzisz w firmie? Można liczyć na rozwój, podnoszenie kwalifikacji?

Ciężko pracujący
@Honorata

Wypłata na czas nawet wczesniej,pełny ZUS nic nie ma pod stołem,szefostwo na najwyższym poziomie,imprezy integracyjne,minus ludzie,często zawiść i obgadywanie oczywiście nie wszyscy,jest parę osób z którymi można konie kraść,druga część szkoda gadać,podnoszenie kwalifikacji zależy na jakim stanowisku,firma nie szczędzi pieniążków na takie rzeczy

@##:):)####

Pisali tu że firma pozytywnie traktuje mamy po urlopie macierzyńskim - to prawda? Można liczyć na jakieś dodatkowe benefity z tytułu posiadania dziecka? Jakieś paczki na święta? Dofinansowanie do kolonii?

......
@Monika

Dostaniesz premie świąteczną na święta w wysokości 600zl i nic więcej

Danuta

Kilka miesięcy temu poszukiwali Brand Managera. Trochę za późno chyba znalazłam tę ofertę, chyba że nadal rekrutują? Jeśli tak to proszę o informacje, ktoś ogółem był na rozmowie i wie, jakie są ich wymagania?

Jolanta

A ile musiałeś przepracować w firmie, aby się o tym przekonać? Już od początku słabe warunki? Fajnie byłoby poznać więcej szczegółów, jak to wyglądało z twojej perspektywy. Mój chłopak chce się tam wybrać...

......2
@Jolanta

Na początku wszystko ok,schody zaczynają się później,poprzednik opisał jak tam jest,dodam że zero rozwoju,trzeba mieć stalowe nerwy i być odpornym na ploty,tu się uśmiechnie i za chwilę jest u dyrektora żeby obsmarować,w tej firmie żeby coś się zmieniło potrzebna jest wymiana ludzi z różnych środowisk

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. odbywa się również w języku angielskim?

Niedzieciata

Zależy na jakie stanowisko się ubiegasz, ale tak czasem tak jest

Artur

Pracowałem w firmie Kol-Dental parę ładnych lat, odszedłem żeby się dalej rozwijać, jednak bardzo dobrze wspominam firmę i Szefów. Przede wszystkim mogłem zawsze liczyć na uczciwość. A ludzie tak jak i wszędzie są różni, nie można oceniać firmy po tym jacy ludzie tam pracują i czy plotkują czy nie, bo tak jest wszędzie. Najważniejsze żeby warunki pracy były ok, a są.

Majorka

Jako firma ok,wypłata na czas,umowa na tyle ile zarabiasz ale ludzie co tam pracują są na tyle mili przyjaźni że odechciewa się tam pracować

Jakub
@Majorka

Kurczę, to szkoda że nie do końca ci przypadli ludzie, tym bardziej że piszesz że reszta rzeczy ci pasuje. A co jest nie tak z tymi pracownikami?

Kinia
@Jakub

Nie każdy musi kazdemu pasować przecież

pracownica

Nerwowa atmosfera, każda z biura ukrywa się pod biurkiem jak przychodzi i myśli, tylko o odejściu jak pojawi się jakakolwiek oferta. na pokaz miła i fajna firma ale ogólnie porażka

Podpowiedzcie jaka atmosfera panuje w firmie, na jaka umowę i zarobki można liczyć?

Jakie są warunki zatrudnienia w KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński?

Kol-Dental

Dzień dobry, aby zapoznać się z warunkami pracy oferowanimi przez firmę Kol-Dental, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego:(usunięte przez administratora) Pozdrawiamy, Kol-Dental

Maja
@Kol-Dental

Kocham takie komentarze. Skoro zadaje pytanie tutaj, to chciałabym dowiedzieć się z innego źródła niż strona oficjalna. Na szczęście są trochę bardziej obszerne komentarze o warunkach pracy w tej firmie bo czytając oferty pracy na waszej stronie, ktoś mógłby się skusić. Chwała Bogu za opinie w internecie.

Ploty

Wszystkie zle komentarze zostały usunięte Przez samego zainteresowanego R. człowieka bez totalnego wychowania. Firma dno. Na plotach tam można zarobić. Mam nadzieję że inspekcja pracy niebawem tam zawita jak obiecała.

Zostaw merytoryczną opinię o Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.
1.7/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Cylichowska 6
    04-769 Warszawa
  • NIP: 5241001593 REGON: 12382044 KRS: 0000439851

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.