Opinie o P.P.H. CERKAMED w Nisko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H. CERKAMED. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H. CERKAMED o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. CERKAMED w Nisko

Jak wygląda ścieżka awansu w P.P.H. CERKAMED?

@Zbigniew

Najczęściej wtedy kiedy za bardzo chcesz się wykazać bo jeszcze ktoś to zobaczy i zastąpisz opiekuna lub kierownika ;], W tej firmie dużo fałszywego klepania po pleckach.

Lila Nowy wpis

Dajcie jakieś info o pracy jako pracownik działu produkcji. Jedna sprawa mnie ciekawi z ogłoszenia, czyli że oczekują gotowości do długotrwałej współpracy. Czyli o jaki konkretnie okres chodzi? Rok czy więcej, no i jak oferują umowe o prace to od razu jest na czas nieokreślony?

Jak wygląda ścieżka awansu w P.P.H. CERKAMED?

Setka

awansujesz jak ktoś sie zwolni i maja brak pracowników to żeby załatać dziurę biorą np. bardziej ogarnietego pracownika produkcji do biura. Zwykle jak Cie zatrudnia na danym stanowisku to juz tak zostajesz i robisz to samo.

Zbigniew
@Setka

Zdarzają się przypadki, że pracodawca ten potrafi wręczyć danemu pracownikowi wypowiedzenie tak po prostu z dnia na dzień? Pytam o to, ponieważ chcę ustalić, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia.

Setka

oj Tak

@Zbigniew

Nie polecam o stabilizacji tam nie ma mowy. Nie znasz dnia ani godz kiedy nie spodoba się twoja wypowiedź, lub też szefowa będzie miała gorszy dzień. Przy czym

@Lisa

Przy czym gorsze dni u niej stanowią zdecydowaną większość. A wtedy ryki z gabinetu słychać w całym biurze

Były pracownik Nowy wpis
@Zbigniew

Jak dużo osób pracuje w P.P.H. CERKAMED?

dobrzeradze

Ludzie nie idźcie do tej firmy, zgnębią Was. Zatrudniają na chwilę a później zwalniają.

Tomasz Nowy wpis
@dobrzeradze

No nie. Jeśli to Ciebie spotkało, to zdradzisz, co się stało, że straciłeś u nich robotę? I co to znaczy, że gnębią, jaka to sytuacja?

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Olga

Widzę, że temat pracy trochę ucichł ostatnio. Szukam aktualnych info na temat pracy na produkcji. Czy z biegiem czasu poprawiła się atmosfera pracy? Jakie zarobki przy tak wysokiej inflacji? Ktoś wie?

Czy pracodawca P.P.H. CERKAMED motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sidi

Tak gadka o zwolnieniach ...

Franciszek
@Sidi

Ale tylko tak gada czy też zwalnia?

John Rambo
@Franciszek

Cały trick polega na tym, żebyś to Ty sam chciał się zwolnić

Bielka

Właśnie ukazało się ogłoszenie ze poszukują pracownika na dział produkcji.Prosze napiszcie czy warto aplikować,jaka jest tam atmosfera i czy zarobki są ok?

Kristal
@Bielka

Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze to nie warto. Sami ludzie może nie są źli, ale góra ma odpadły jakich świat nie widział. Uważają że można im wszystko - krzyki i przekleństwa na forum najwyższego szczebla to codzienność. Istny cyrk. Nie polecam.

Margaretta
@Kristal

Istny Cyrk a med :)

Eveline

Chciałam zapytać o pracę w administracji , widziałam ostatnio ogłoszenie . Wysłałam CV ,ale niestety bez odp . A szkoda firma wydaje mi się bardzo ciekawa i ogromnymi możliwościami . Może następnym razem się uda (◍•ᴗ•◍)❤

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w P.P.H. CERKAMED?

Poczytaj niższe posty, tam jest wiele informacji na temat atmosfery. Ogólnie jest straszna, zastraszanie, pomówienia. wyśmiewanie na spotkaniach gdzie jest większa grupa. Fałszywe uśmiechy i klepanie po plecach a później przekazywanie szefostwu całkiem innych nieprawdziwych informacji.

Zgon

Witam, jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka panuje atmosfera? Jakie jest tempo pracy, czy da się spokojnie pracować , czy wszystko jest na wczoraj i nie wiadomo w co ręce włożyć? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

gaj

Jak po rekrutacjach? Czy u Was też szefowa słabo się przygotowała i chowała na kolanach kartkę?

Alis

Przestrzegam myślących i mających własne zdanie, w tej firmie nie ma miejsca na inwencję i czerpanie z własnych doświadczeń. Mimo wzniosłych haseł rozwieszonych na ścianach, ona sprowadzi cię na ziemię po jednym spotkaniu. Brak poszanowania dla ludzi w jej wydaniu na porządku dziennym.Tylu wylanych łez nie widziałam nigdzie indziej. Szkoda czasu, zdrowia i upokożeń jakich doznaje niemal każdy praciwnik.

Firma dużo ostatnio publikuje ofert pracy - czy to efekt rozwoju czy ludzie odchodzą ? Warto aplikować

silan
@Zainteresowany

Publikują oferty pracy, ponieważ co chwile ktoś przychodzi - odchodzi. Ogólnie rotacja jest duża. Stara kadra się bardzo wykruszyła.

Pracuję w dziale sprzedaży zagranicznej od 4 miesięcy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej byłem mile zaskoczony, ponieważ przebiegała w sposób ciekawy i merytoryczny w luźnej atmosferze. Nauka pojęć stomatologicznych czy substancji chemicznych może nie jest łatwa ale biorąc pod uwagę perspektywy - naprawdę warto się przyłożyć! Cerkamed to firma, która potrzebuje ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych - tutaj każdy pracownik wnosi w nią swój własny wkład. Pomysły i zaangażowanie w pracy są bardzo szybko zauważane i doceniane. Młody zespół pracowników stwarza przyjazną atmosferę. Cerkamed błyskawicznie się rozwija. Jest rozpoznawalna w środowisku stomatologicznym w kraju jak i na wielu zagranicznych rynkach. Podsumowując, polecam pracę w Cerkamed każdemu kto nie boi się wyzwań i chciałby pracować w ciekawej firmie.

taki ktos

Nadal pracujesz?

Bodek

Właśnie rozwaliło mnie, że składałem tam kiedyś kwity i odpisał chyba ten cały właściciel zwracając się do wszystkich aplikujących że trzeba się nauczyć tych ich produktów, substancji czynnych i pojemności opakowań, na końcu dodając "kto pierwszy ten lepszy". To tak jakby idąc na studia rektor oczekiwał od ciebie że jesteś magistrem z dziedziny którą chcesz studiować. Trochę żenada dla mnie.

haha

kto ci pisał ten tekst marketingowy? Sam.. czy macie już formułkę

Gabrysia

(usunięte przez administratora) a mógłbyś napisać jakie były dokładne pytania na tej rozmowie ? To pomoże przyszłym osobom które będą się starać o prace w tym miejscu

Bogaty socjal??? wiem że firma oferuje darmowe masaże, a co poza tym??

Xyz
@ja

Podobno oferują paczki lub bony na święta, różnego rodzaju premie... Ale ile w tym prawdy?

Zak
@ja

Jutro 6 pracowników firmy jedzie w ramach nagrody na wycieczke do Dubaju, tak do Dubaju - nie do pracy, ale na wycieczkę - samolot, mieszkanie w prestiżowy miejscu (a nawet bardzo prestizowym), jedzonko, atrakcje, zwiedzanie...na 4 dni, takie benefity...chcesz, staraj się, a na pewno tez pojedziesz na taką wycieczkę, pasuje benefit?

kobi
@Xyz

nie ma paczek ani bonow. Na "imprezy firmowe" pracownicy sami przygotowuja dania

bizi
@Zak

Na kasztanach byli:)???

Friz
@Zak

Co za totalne bzdury i kłamstwa!!!!!! Do Dubaju na wycieczkę???? Hehehehehe.... do Dubaju lata się tylko i wyłącznie ze względu na jedne z największych targów stomatologicznych, które tam się odbywają. Szefostwo zawsze wybiera tych samych pracowników, wiec nie ma co liczyć, że poleci ktoś inny spoza tego grona. Benefity, dobry żart, nie da się czytać tego. Mamienie takimi farmazonami potencjalnych przyszłych pracowników, to tylko w tej firmie. Polecam tam prace wszystkim desperatą, którzy chcą sobie zniszczyć zdrowie psychiczne!!!!!

Zdziwiona
@Xyz

Jak poszukujesz socjalu to Korea Pn. albo do Wenezuela. Pracownik za dobrą pracę powinien otrzymać godziwe wynagrodzenie - czas rozdawania kuponów i kalesonów za to, że nie chlejesz w pracy minął.

@Zdziwiona

Normą w wielu firmach są teraz stałe premie, karty multisport, wyjścia integracyjne za które płaci pracodawca itp.itd.

MagiczneCV

Witam Firma Cerkamed stanowi dla mnie do dzisiaj jedną wielką niewiadomą. Mam wykształcenie pokrewne do branży, a dodatkowo posiadam kilka lat doświadczenia w handlu. W ciągu ostatnich 3 lat próbowałam aplikować kilka razy, zarówno na stanowiska związane z pracą w laboratorium, kontrolą jakości, jak i sprzedażą. Niestety, nigdy nie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Początkowo pomyślałam, ok, Stalowa Wola nie jest dużym miastem, ale pewnie jest więcej osób z takim lub "lepszym" niż moje CV, więc po prostu moja kwalifikacje nie są wystarczające. Firma prężnie się rozwija, wymagania zapewne są wysokie. No jednak nie. Od wielu znajomych słyszę o osobach, które świeżo po studiach (tych samych, które ja ukończyłam), zaledwie po kilku miesiącach praktyki czy stażu w branży niezwiązanej ze stomatologią, dostały pracę w Cerkamed. A aplikowały tylko raz. Ok. Znam też osoby, które kończąc studia np.humanistyczne i pracując w charakterze sprzedawcy w galerii handlowej, z krótkim stażem pracy, więc bez dużego doświadczenia, dostały tam pracę w dziale handlowym od ręki. Tego nie rozumiem. Co trzeba umieć lub prędzej, kogo znać, żeby zostać zaproszonym na rozmowę? Dużo czytałam o właścicielach i szczerze, jestem pod ogromnym wrażeniem determinacji i pasji tych ludzi. Mam ogromny szacunek do takich osób. Dodatkowo widząc jak firma się rozwija, śledzę np.profil na facebooku, naprawdę bardzo chciałabym być częścią zespołu. Przyswoję tysiąc stron materiału na rozmowę kwalifikacyjną, tylko na Boga, niech mnie ktoś zaprosi :) nie zrażają mnie nawet te wszystkie negatywne opinie o firmie, ludzie niestety lubią narzekać. Niepokojąca jest rotacja pracowników, to może świadczyć o kiepskiej atmosferze w pracy, ale nie będę się wypowiadać w tym temacie, ponieważ NIESTETY nie miałam sposobności tam popracować. Pozdrawiam

był@m
@MagiczneCV

a powodzenia.. zakosztuj tej pasji i determinacji.., ale dziwne, że tak się starasz i nic.. pewnie masz pecha

Gosia
@MagiczneCV

Dla mnie to jest jasna sprawa. Przyjmują tylko osoby za marne pieniądze, co wiadomo jak świadczy o firmie.. straty straty straty

greg
@MagiczneCV

A co ci tak zależy na tej firmie ? Znajdź sobie inna.

Wojtek

napisz do mnie bezpośrednio ....wojciech.pawłowski@cerkamed.pl Pzd

Grzegorz
@Wojtek

Jesteś pracownikiem firmy i możesz napisać bardziej szczegółowo o warunkach zatrudnienia? Byłbym wdzięczny za informacje. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/przedsiebiorstwo-produkcyjno-handlowe-cerkamed-wojciech-pawlowski,1765 jest kilka nowych ofert rekrutacyjnych. Pracodawca szuka technologa, grafika komputerowego i specjalisty do spraw sprzedaży zagranicznej. Czy ktoś z Was będzie aplikował?

pik
@Grzegorz

Zapoznaj się z pełną nazwą firmy. PPH Cerkamed Wojciech Pawłowski. Czy juz jest dla Ciebie jasne kim jest Wojtek?

@MagiczneCV

Nic nie straciłaś, praca tu to istny koszmar. Mobbing na każdym kroku zwłaszcza w wydaniu szefowej.

Zainteresowana

Mam pytanie. Czy warto aplikować na stanowisko technolog. Właśnie Ukończyłam studia . Obserwując wcześniejsze oferty to widzę ,że co pół roku poszukują osób na to stanowisko. Czy te osoby same się zwalniają?

Grzegorz
@Zainteresowana

Pracodawca pewnie szuka osoby, której kompetencje będą mu odpowiadać. Jeżeli uważasz, że spełniasz oczekiwania zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym powinnaś spróbować i złożyć CV. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się konkretów i wtedy zdecydujesz, czy ta praca Ci odpowiada. Odezwij się i napisz jaką podjęłaś decyzje?

Praca_uszlachetnia

Cześć, praca w Cerkamedzie jest ciekawa, można poznać bardzo fajnych ludzi. Dużo projektów, dzięki którym można się wykazać i zostać docenionym. Natomiast sama atmosfera pracy, jak i brak szacunku ze strony szefostwa sprawiają że trudno się tam pracuje. W ogólnej ocenie nie polecam, głównie przez krzywe akcje ludzi zarządzających którzy zgubili się gdzieś pomiędzy szefostwem a pracownikami. Norma jest namawianie nowych pracowników aby tu dodawali pozytywne komentarze, normą jest że szef/owa klnie na Ciebie, bo akurat jest nie w humorze, brak rozmowy merytorycznej, kpiny, docinki na forum to jest norma, same spotkania na forum są swego rodzaju kpiną, coaching owe podejście do pracowników wpaja się im że nie możesz być kreatywny ani się wychylac chyba że chcesz na kogoś podkablowac. Suma summarum jeśli się szanujesz polecam omijać.

Set
@Praca_uszlachetnia

Cześć, Zgadzam się z opinią @Praca_uszlachetnia praca jest ciekawa, ale nic poza tym. Nie warto się starać i pokazać, że jest się w czymś dobrym. Brak szacunku, wyśmiewanie, pomówienia szczególnie na spotkaniach w dużym gronie są na porządku dziennym. Zastanawiające jest też to, dlaczego tylu pracowników z długoletnim stażem pracy w ostatnim czasie odeszło...

byłam
@Set

Byłam tam. Kto pracował tam parę lat temu mógłby dużo powiedzieć na temat(usunięte przez administratora) w tej "klice". Wtedy wiadomo było komu nie wolno się narazić, choćby i miało się rację. Jednak większość pracowników obawiała się utraty swojej pozycji, żeby potwierdzić słowa poszkodowanego..

był@m
@Praca_uszlachetnia

praca - ok, czysto, ciepło, 1-zmiana, ALE W ŻADEN SPOSÓB NIE ZREKOMPENSUJE wzajemnego napuszczania na siebie pracowników - takie zarządzanie przez zakłamanie

Agnieszka
@był@m

Szkoda, że - według Ciebie - atmosfera między pracownikami P.P.H. CERKAMED jest daleka od ideału. Widziałam, iż właśnie trwa tam rekrutacja, a jednym z oferowanych warunków - niezależnie od stanowiska - jest możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie. W związku z tym chciałam Cię dopytać, czy faktycznie każdy pracownik ma tam szansę na indywidualny rozwój? To ciekawa kwestia, dlatego liczę na odpowiedź z Twojej strony.

taaa
@Agnieszka

rekrutacja tam trwa cały czas 24h/dobę

Kiedyś pracowałem w Cerkamedzie. Przez pierwsze miesiące pracy byłem bardzo zadowolony - potem niekoniecznie !!! Pracuje teraz w innej firmie za lepszą kasę, atmosfera bez porównania. Dobrze że ten etap mam już za sobą! Ogólnie nie polecam!

greg

Co to znaczy w "innej firmie" ?

@greg

A której części zdania nie rozumiesz..? W innej - czyli nie w CERKAMEDZIE...

Taka ja

A ja powiem tak: Jeśli umiesz rozgraniczyć pracę i życie poza pracą, jeśli umiesz odciąć się od oceniania przez szefostwo Ciebie - jako człowieka - nie jako pracownika, jeśli nie bierzesz wszystkiego do siebie - to praca fajna. Niezła kasa, ciepło, czysto, w sumie nawet fajni ludzie... Ale jeśli nie potrafisz odciąć się od tego wszystkiego poza godzinami pracy - masz przechlapane i psychiatrę tuż, tuż za plecami...

DIONIZOS
@Taka ja

hahaha ta wypowiedź to niezły żart zdesperowanego pracownika tej firmy a raczej właściciela który szuka kolejnych naiwnych do pracy.

@DIONIZOS

Dionizos.. ta wypowiedź jest wypowiedzią byłego pracownika... może nawet kiedyś zdesperowanego... Ale teraz trzeźwo patrzącego na rzeczywistość. I cieszącego się że rzeczywistość Cerkamedu nie jest już jego rzeczywistością ☺

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. CERKAMED - Nisko

• Jak się pracuje w P.P.H. CERKAMED?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. CERKAMED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H. CERKAMED?

Kandydaci do pracy w P.P.H. CERKAMED napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H. CERKAMED
1.8/5 Na podstawie 104 ocen.
  • ul.Eugeniusza Kwiatkowskiego 1
    37-450 Nisko