Orto-fan

Opinie o Orto-fan

K

Nigdy nie byłam w tej firmie fizycznie; jedynie aplikowałam na stanowisko recepcjonistki. Zadzwoniła do mnie Pani z zaproszeniem na rozmowę. Zawsze sprawdzam opinie o firmie zanim gdziekolwiek się wybiorę, niestety tym razem tego nie zrobiłam... Przyszedł dzień rozmowy kwalifikacyjnej - godzinę przed planowanym spotkaniem dostaje telefon (tym razem dzwonił facet) i wypytywał mnie czy na pewno będę na rozmowie, żebym nie "odwaliła" czegoś i przypadkiem sobie nie przyszła, zaczął cos na mnie wciskać, że u nich się liczy także punktualność więc o spóźnieniu nie ma mowy i żebym ich nie wystawiała i o której będę dokładnie. Facet był tak opryskliwy i chamski mimo tego że nawet nie zdążyłam poznać go osobiście (nawet przez telefon się nie przedstawił od razu zaczął od tego że mam się pojawić na spotkaniu skoro się umówiłam, dopiero ja musiałam dopytać skąd w ogóle dzwoni bo tego dnia miałam kilka rozmów o pracę), że od razu powiedziałam mu że w takim razie rezygnuje z rozmowy. Czułam już że ludzie którzy to prowadzą nie są do końca normalni....

JZ
@K 19.10.2017 10:48

Ewidentnie Pani K nie była w "tej firmie" i nie rozmawiał z nikim z firmy mającej Orto-Fan w nazwie. W firmie handlowej gdzie szefem jest mężczyzna nigdy nie było takiego stanowiska jak recepcjonistka. Recepcjonistki pracują za to w Ortofan Clinic gdzie rekrutuje kobieta a spotkania odbywają się z szefową również kobietą. Zanim się zacznie kogoś oczerniać to warto się przygotować i chociaż sprawdzić o kim chce się napisać takie farmazony bo łatwo zweryfikować że to oszustwo. Pozostają jedynie pytania. Kto i po co to robi?

Ala

Osoba rekrytująca dzwoni w nietypowych godzinach tzn ok.21ej w celu umówienia na rozmowę. Chyba są zdesperowani, albo mało zorganizowani.

ruda

Ja pracuje na recepcji już ponad 5 lat i to na umowę o pracę :) i to od samego początku, najpierw co prawda na okres próbny. Większość pracowników pracuje tu po min. 2 lata a ok. 35 % powyżej pięciu. Fakt są osoby, które rezygnują po dniu próbnym... Jak ktoś myśli że nic nie będzie robił i cały czas siedział w telefonie to fakt to nie dla niego praca. Czasami jest nerwowo ale to jak wszędzie i na każdym stanowisku. My pracownicy tworzymy atmosferę :)

Tot

Dziękuję za opinię, bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów do pracy. Jednocześnie sugeruję zgłoszenie sprawy do sądu pracy o mobbing, gdyż z wypowiedzi wielu osób wynika, że to zjawisko ma miejsce w tej firmie.

Him ka

Znowu kogoś szukają do pracy...tam ciągle ktoś odchodzi albo jest wyrzucany... Jak można pisać takie bzdury w ogloszeniu, że mają "miłą niekorporacyjną atmosferę". Nie traćcie czasu na prace u nich albo w Smile Design Clinic bo to ci sami właściciele - oboje wyjątkowo niemili i chamscy... Straszne miejsce na ktore skarżą się wszyscy byli pracownicy. Poczytajcie sobie opinię innych. Wszyscy uciekają od nich...tłumy pracowników przewinęły się tam...to chyba o czymś świadczy. ..

KLM19

KOSZMAR. Właściciele wszystkich uważają za idiotów i nierobów. Podsłuchy i kamery są wszędzie. Atmosfera napięta i nerwowa. Na pracowników się krzyczy! Nie ma znaczenia kim tam jesteś - wszystkich traktuje się z góry i trzyma krótko. Tak krotko, że nie da się normalnie pracować bo wszyscy wszystkich się boją. Wyjątkowo nieprzyjazne miejsce. Do kompletu właściciele krzyczą nie tylko na pracowników, ale na siebie też! Awantury przy wszystkich to normalka...

iga

wiecie jakie wymagania są na specjaliste do sprzedaży telefonicznej?

gość

Odradzam. Ciągle tylko umowa zlecenie, obiecanki o etacie. Atmosfera nie do wytrzymania a o kulturze osobistej właścicieli już lepiej pomilczeć/

xxxxzzz

Odradzam pracę na recepcji w klinice Orto-Fan na Jagiellońskiej w Warszawie! (usunięte przez administratora) w czystej postaci! Praca męcząca przede wszystkim psychicznie! Roboty dużo i czasem ciężko się skupić a szefowa czeka na każdy wasz błąd żeby go wytknąć i to w bardzo niekulturalny sposób(krzycząc na personel w obecnosci pacjentów)! Monitoring z dźwiękiem także zadne wasze słowo na ich temat sie nie ukryje a szef w wolnej chwili wrzuca sobie podglad, obserwuje i na bierząco upomina. Wszyscy pracownicy ( usunięte przez administratora ) muszą pilnowac sie na każdym kroku, a ciężko w takich warunkach dobrze pracowac. Jest też osoba bardzo sumienna i świecąca przykladem jak również świetna w donoszeniu i bezwzględna, więc trzeba uważać co i komu sie mówi !!! Atmosfera pozornie przyjacielska i rodzinna, ale nie dajcie sie zwiesc ! Pacjenci kliniki z reguły bardzo zamożni i nie przyjemni a mimo to trzeba im usługiwac na kazdym kroku. Dodatkowo w okresie zimowym ma się też bezpłatny etat sprzątaczki, bo ludzie brudza wchodzac do środka i trzeba to jak najszybciej sprzatnąć! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!!

Zostaw opinię o Orto-fan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orto-fan