Opinie o Orto-fan w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Orto-fan. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orto-fan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orto-fan w Warszawa

Niestety - (usunięte przez administratora). Przez panią E i pana G - dobrali się, skutecznie niszczą firmę. To smutne, bo był to godny rozważania pracodawca. Jak opowiadali pracownicy - po zmianach czas uciekać. A nowe osoby długo nie wytrzymują krzyków pani kierownik i pana dyrektora.

Od niedawna pracuję w Orto-Fanie i pomimo komentarzy na goworku, zdecydowałem się na tą pracę. Zostałem bardzo miło przyjęty! Zespół jest naprawdę fajny i nie, nikt mi nie płaci za to, że tutaj piszę ;) Każde środowisko cieszy się własnymi zasadami, tak jest i tutaj. Albo Ci to odpowiada i wchodzisz, albo nie i szukasz innej pracy. Znając od kuchni wiele sytuacji w firmie, nie rozumiem 3/4 komentarzy tutaj. Pan G nie współpracuje już z Orto-Fanem, a frustracje osób, które nie dostały pracy, raczej nie powinny być brane pod uwagę. Tak, firma jest mała, ale prężnie działa, są nowi ludzi, którym zależy wiec można powiedzieć, że firma powstaje na nowo, a wnioski regularnie są wyciągane co pomaga w rozwoju. Osobiście jestem zadowolony z decyzji, ale tak jak pisałem wcześniej, warto przekonać się samemu czy taki styl pracy odpowiada. O zasadach korporacyjnych można zapomnieć (co dla niektórych jest ogromnym plusem ;)).

Amelia
@Nowy

Zgadzam się z moim przedmówcą w 100% zero korporacyjności. Dokładnie tak, stare zapyziałe krzesła i biurka, brak mleka i herbaty, brak bonów na święta, brak jasnych zasad zapisanych na papierze, brak pracy zdalnej, a jak się spóźnisz to musisz odsiedzieć żeby czas się zgadzał. A w temacie czasu to jest ewidencjonowany karta i to już jest korporacyjne, ale i dodatkowo podpisem w zeszycie. I uwaga jedyna firma która nie ma przedstawiecieli działających w terenie. O czymś to świadczy.

Jaga Nowy wpis

Planuję do firmy aplikować na stanowisko ogłoszone na portalu z ofertami pracy Specjalistka ds. Sprzedaży. Widzę, że dużo zależy od osiąganych wyników, wynagrodzenie etc. Jak tu jest z tymi normami i oczekiwaniami co do KPI i podobnych wskaźników? Zwłaszcza dla osób, które dopiero się wdrażają w życie firmy. Trudno?

Były (zadowolony) pracownik

Utarło się niestety, że na GoWork byli pracownicy piszą tylko negatywne komentarze. Ja napiszę z perspektywy byłego już pracownika, który były związany z firmą ponad 6 lat. Sam staż pracy sugeruje, że firma dba o swój zespół. I wiadomo - z niektórymi decyzjami się nie zgadzałem, nie zawsze było kolorowo (w żadnej firmie nie ma ideału).Ale nie znam drugiego pracodawcy, właściciela firmy tak oddanego i tak zaangażowanego w życie w swojej firmy. Jak ktoś ma łeb na karku i przyswaja wiedzę zostanie w firmie na dłużej. Poznałem naprawdę fajnych ludzi i jak ktoś się mnie pyta jak mi się pracowało zawsze odpowiadam, że była to dla mnie fantastyczna przygoda. I jeśli ktoś się zastanawia nad aplikowaniem czy pracą w firmie mogę tylko zachęcić :) A i mi też nikt nie zapłacił za ten komentarz. Po prostu przykro mi się patrzy na te komentarze frustratów, które uderzają w dobro firmy. Idź i się przekonaj sam. A negatywne komentarze są wszędzie bez znaczenia jaka to firma. Pozdrawiam:)

Yoyoyo Nowy wpis

W tej firmie nie rozwiniesz się i nie awansujesz. Na kogo masz awansować jak tam jest kierownik i szef dziadzia. No chyba że wygryziesz kierownika.

Sebo
@Nowy

Powiesz jaki to styl pracy skoro tak chwalisz? Jak nie korpo i wyścig szczurów to dla mnie byłby tez na plus. Tu nie ma takiego nacisku na wyniki. Bardziej motywują niż przymuszają do pracy, co?

nowy
@Sebo

To zależy do którego działu idziesz. Wiadomo, że w sprzedaży zawsze chodzi o wynik, ale skoro chcesz takie stanowisko tzn. że lubisz taki tryb pracy (niezależnie od firmy sprzedaż to sprzedaż). Prawda taka, że każdy wewnętrznie może chcieć wyścig S (usunięte przez administratora), pytanie czy jesteś na tyle silny jak tego nie chcesz, żeby po prostu robić swoją robotę. Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika ;)

Lux
@Sebo

Zapytaj kto zarządza działem sprzedaży/ handlowym, ustala targety to jest petarda na skalę światową:) Uwaga:) dział kadr:) Także powodzenia:)

nowy
@Lux

Nie, dział kadr nie zarządza działem handlowym/sprzedażowym. Ustala targety, ale wraz z prezesem ;) Skoro już tu nie pracujesz to może warto zająć się nowym miejscem pracy, a nie ciągle pisać negatywne komentarze nie wiedząc jakie zmiany zachodzą w firmie :) Pozdrawiam

Prawda
@Nowy

No widzę totalną paranoję, w tej firmie pracuje już rodzina i pociotki, więc inne komentarze nie mogą być. Ta firma nie ma żadnej wizji rozwoju. Nie szuka nowych dostawców, nie inwestuje w ludzi. A co do prezesa, właściciela, no cóż wiek już robi swoje, a sukcesji w tej firmie też nie ma.

Nowy Nowy wpis
@Prawda

To bardzo ciekawe co piszesz i skąd te informacje. Naprawdę polecam zająć się własnym życiem, a dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić, sprawdzić samemu jak źle traktowani są pracownicy. Zwłaszcza kilka osób, które pracuje tutaj 5/6/10/14 lat ;))

Amelia Nowy wpis
@Nowy

Jaka umowa obowiązuje w Orto-fan podczas okresu próbnego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Orto-fan spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Patryk

Na koniec rozmowy o pracę zostałem poinformowany, że będą się ze mną kontaktować w kwestii terminu szkolenia. Informację mialem otrzymać po kilku dniach (nic dziwnego bo w międzyczasie była Wielkanoc). Okazało się że dalej przeprowadzali rekrutację a dowiedziałem się o tym tylko dlatego że sam do nich w tej kwestii napisałem (ze względu na brak informacji zwrotnej).

Iza

A może ktoś mi powiedzieć o pracy na stanowisku specjalista ds. organizacji szkoleń i marketingu? Dodali 3 kwietnia ogłoszenie i chciałabym aplikować. Gdzie dokładnie są te wyjazdy zagraniczne, na które trzeba być dyspozycyjnym i jak długo one trwają? Czy przy tych delegacjach opłacają wyżywienie i noclegi pracownikowi?

Liii
@Iza

Mają fantazję, nie słyszałam o żadnych wyjazdach. Są wyjazdy na targi, opłacają tylko hotel bez wyżywienia, a o diecie zapomnij

Małgorzata
@Liii

To te targi tylko w kraju były do tej pory? Naprawdę firma nic więcej nie sponsoruje? Dojazd chyba jakoś musi sfinansować.

Lilli
@Małgorzata

Odradzamz całego serca, toksyczne środowisko. Owszem na dojazd dostaniesz pieniądze, ale o diecie zapomnij, tak samo jak od nadgodzinach, kadry mają swoją wersję kodeksu pracy.

T.H

Nie polecam tej firmy, znam opinie byłych pracowników i niestety firma nie jest godna polecenia, nie szanują pracowników, bardzo zła atmosfera, obecny Pan dyrektor nie zna się w ogóle na zarządzaniu firma, nie mówiąc już o wypłacaniu premii, sposób bardzo odległy od obecnych czasów.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Orto-fan? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Armando

Teoretycznie na koniec miesiąca ale płacą zawsze pierwszego albo zaraz po pierwszym. Kopertówka 10 a jak wypadnie weekend to i później. Nigdy nie puszczają wypłaty np. przed świętami.

Łucja
@Armando

Kopertówka? To w niej jest jakaś premia, czy niektórzy mają płacone do ręki, a nie na konto? Możesz wyjaśnić dokładniej? :)

@Armando

A czy są jakieś bony świąteczne ,paczki dla dzieci lub wczasy pod grusza ? Jak wyglądają szkolenia ,czy są cyklicznie organizowane ? Wogole interesuje mnie socjal ,możliwość szybkiego awansu itp .

Armando
@Alfreda

Z socjalu to jest woda i papier toaletowy. Szkolenia są puszczane z YouTube. Co do awansu to zapomnij

@Armando

Aż tak biednie ? Ktoś pisał że to praca jak w pawilonach ,nie sądziłam że to prawda... Wysłałam tam CV i czekam na odpowiedź...mam jeszcze pytanie bo widziałam też pod tym adresem jakaś firma proto fun...czy może warto tam wysłać CV ? Chciałam jeszcze zapytać o wysokość premii ,czy targety są realizowane i realne do zrobienia ,jak wyglądają szkolenia pracowników ,czy jest możliwość pracy zdalnej ?

Alfreda

A jak z rozliczeniami nadgodzin ,dietami ? W ogłoszeniu podają jakieś dofinansowanie do kursów i szkoleń -z czego można skorzystać ? Czy jest prywatne ubezpieczenie ,socjal np Luxmed ,Multisport ?

Blondyna
@Alfreda

Jest biednie jeśli chodzi o socjal i dodatki. Targety są wysokie, czasem nieosiągalne, ale nikt z tym nic nie robił. Są tam osoby, które pracują już długie lata ale podobno też już mają pomału dość. (może już odeszły, skoro ruszyło tyle rekrutacji?) W firmie muszą się zgadzać słupki.

Burzuj
@Alfreda

Alfredo-powiem tak :jak sobie zarezerwujesz miejsce pod grusza i zabierzesz że sobą paczkę to będziesz miała wczasy pod grusza i paczki . Firma oszczędza na ludziach ile może . Nie oczekuj wiele .

Bronisław
@Burzuj

No rozśmieszyłeś mnie ale to taki trochę śmiech przez łzy. Serio nic nie dają? A jeśli chodzi o te wysokie targety to jak już się komuś uda je zrobić i to ile kasy można dostać dodatkowo? Powiedz coś optymistycznego na zachętę.

ciekawska

czy to prawda , że w 2020 nagle zwolniono całą kadrę terenową?

Pięknna
@ciekawska

Starzy handlowcy sami odeszli, rzeczywiście została zwolniona jedna osoba na koniec tygodnia, na zasadzie zabieramy wszystko łącznie z samochodem i wracj sobie do domu 400km.

Kandydatka
@Pięknna

Ja słyszałam na rozmowie że chłopak odszedl po 6 latach jako handlowiec więc spoko jak dla mnie. A jedna dziewczyna jest na jakimś długim zwolnieniu lekarskim.

Prawda3
@Kandydatka

Ta firma straciła prawie wszystkich handlowców stacjonarnych jak i mobilnych. W ciągu roku odeszło chyba 8 osób a nowy jest tylko Pan kierownik

Prawda2

Ten pan Grzegorz od niedawna pracuje. Wiedzy brak, nie zna oferty firmy ani branży. Z komunikacją z ludźmi też sobie słabo radzi. Człowiek z przypadku. Ludzie uciekają .

Prawda

Zgadzam się z Dominikiem, zero poszanowania człowieka obiecanki o telefonach do piątku itd... ( może to u nich standard), rozmowa luźna, chociaż Pan Grzegorz który neguje wszystko jest na prawdę denerwujący, chce zabłysnąć a nie ma czym (usunięte przez administratora) To wile mówi o tym kogo zatrudniają w tej firmie, Miejsce pracy niezbyt ciekawe stare pawilony jak na bazarze, w środku trochę jak w call center.

Lidia

ok atmosfera podobno nietypowa, a przynajmniej idzie tak wywnioskować z tej opinii o tym nożu... a napisze ktoś jaka konkretnie jest tu obecnie i co ją tworzy? ludzie mogą mieć na nią w jakiś sposób pozytywny wpływ i tego nie robią? :/

Dooli
@Lidia

- pracowałam tam przes pewien okres czasu, bardzo specyficzna firma, trochę taki mały (usunięte przez administratora) myślę że jest sporo lepszych miejsc do pracy

@Dooli

Czemu uważasz że to specyficzna firma? A pod kątem zarobków jak to wyglądało, dało się mieć fajne kwoty na koncie?

Dooli
@Marta

Firma obiecuje mega wysokie premię, a jak pogadasz ze starymi pracownikami to okazuje się że oni nigdy takich kwot nie widzieli na oczy. Poza tym ta premią jest płacona w dość specyficzny sposób , cóż tak jak w polskich firmach kilkanaście lat temu.

@Dooli

ja tak długo na rynku nie jestem i chyba nie za bardzo zrozumiałam o jaki specyficzny sposób tu chodzi. wyjaśnisz? a ci starzy pracownicy to po ile lat tu już siedzą? pytam, bo skoro długo to mimo wszystko tak jakby jednak się opłaca?

Luell
@Lidia

no płacą premię, hmm, nieoficjalnie...

Wojciech
@Luell

Chodzi o to, że płacą premię bez odprowadzania podatku, tzw. kopertówka? Jakiej wysokości są te premie?

@Luell

yhym, czyli w ten sposób sugerujecie płatność? a te kwoty? ciekawa jestem jaka rozbieżność jest między tym co powinni dostać, że się dziwią a tym co wlatuje ostatecznie

DZIK

To co obiecują na rozmowie jest nie realne. Realne jest 500zł

Agnieszka

Jako handlowcy muszą opchnąś wszysto i tylkko o to im chodzi. W mailu infomowali, że aparat jest dla dzieci 5-8 lat.Syn ma 5 lat. A przesłali aparat 7-8 lat. i nie chcą zrotów. (usunięte przez administratora)

Alis

Atmosfera jest tak gęsta że można ją ciąć nożem jak masło.

przedstawiciel

Jakie narzedzia oferuja na stanowisku handlowym? Jaka flota, komputer, dodatki? Ile wizyt trzeba robic i w jakich godzinach sie wyrabia? Plany realne, premie do zarobienia?

Witam, wiem że sporo opinii jest pewnie jest przesądzona, ale to co tu czytam przeraża mnie trochę. Pojawiło się ostatnio ogłoszenie. Może ktoś coś powie dobrego o tej firmie?

Aleksander

Podpinam się do pytania, chętnie poznam opinie o tej firmie.

Bronisław

Też widziałem że szukają przedstawiciela handlowego i managera zespołu sprzedaży. Mnie się wydaje że najlepiej samemu sprawdzić na rozmowie co proponują, bo wiadomo że opinie są ważne, ale każdy sam zdecyduje czy pasuje mu firma. Jakbyś był na rekrutacji to daj znać czego się dowiedziałeś bo ja tęż będę aplikował.

DOMINIK

Aplikowałem na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Pierwsza rozmowa odbyła się w formie zdalnej. Druga już na miejscu. Ogólnie atmosfera była luźna. Wiązałem duże nadzieję z tą firmą. Niestety byłem wodzony za nos. Najpierw dostałem informację że decyzja zapadnie w piątek, potem w poniedziałek, a następnie w środę. Problem polegał na tym że jestem związany umową o pracę. Jasno zaznaczyłem że do końca miesiąca muszę otrzymać odpowiedź. Dostałem zapewnienie że w tym terminie na pewno zapadnie decyzja. Przestrzegam wszystkich przed brakiem profesjonalizmu i terminowości. Niestety straciłem miesiąc czasu i kilka dobrych ofert od innych pracodawców. Nie polecam tego pracodawcy

Najmaro
@DOMINIK

To u nich standard, też kiedyś miałem z nimi do czynienia. Wszystko było dogadane że mnie chcą i mieli dzwonić w piątek czy poniedziałek, a zadzwonili za dwa tygodnie. Na szczęście miałem wtedy inna pracę

Beata
@Najmaro

Ale zadzwonili że cię chcą do pracy czy nie? Ciekawa jestem czy tak do wszystkich podchodzą czy traktują tak tylko te osoby, których nie chcą zatrudnić.

Czy w Orto-fan występują paczki/bony świąteczne?

Lala

Zapomnij o takich rzeczach m to nie korpo. Nie ma paczek, bonów, 13 i dofinansowania do wczasów

EB

A ja napiszę krótko, " Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana". My pracownicy tworzymy atmosferę :)

Dżastas
@EB

No z tego co ostatnio słyszałam od znajomych to dobrej atmosferery już tam nie ma. Zmiana kierownictwa i ludzie wieją stamtąd ????

Zostaw merytoryczną opinię o Orto-fan - Warszawa

• Jak się pracuje w Orto-fan?

Zobacz opinie na temat firmy Orto-fan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orto-fan?

Orto-fan
  • ul. Jagiellońska 66