Opinie o Novatek Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novatek Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novatek Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novatek Polska Sp. z o.o. w Kraków

Majka Nowy wpis

Nie wiem czy nie widzę ofert pracy, ale na ich stronie w zakładce kariera nie ma nic na ten temat. Ja bym chciała załapać się na staż w biurze, chociaż początkowo. Jest jakaś szansa? Firma ceni sobie ludzi ambitnych i mierzących wysoko. Właśnie mogę to powiedzieć o sobie. Czy po stażu są duże szanse na zatrudnienie?

Koniec novateka Nowy wpis

Widzieliście? Wyprzedają novatek ;)

Barbara Nowy wpis
@Koniec novateka

Wyjaśnisz szerzej? Ja tylko widziałam pobieżne informacje, że przejmują dostawy od nich inne firmy. To jaka jest sytuacja z pracą, a raczej z pracownikami? Będą mieli tam pracę nadal i będą zatrudniać?

Ech Nowy wpis
@Barbara

Ech ludzie, ja czasem nie wierze w te Wasze komentarze. Czy serio nikt z Was nie potrafi obsłużyć Google.pl? Rząd sprzedaje te firmie i nie - nikt tu nie będzie pracować, bo firma poszła NA SPRZEDAŻ. Polski rząd ma prawa wyprzedać wszystkie jej aktywa na podstawie ustawy. TEJ FIRMY JUŻ NIE MA. Pracownicy tez są „wystawieni na sprzedaż”, o ile ktokolwiek tu został.

Już-nie-pracownik

Warunki pracy karygodne.

@Już-nie-pracownik

a jakiej konkretnie kary są tak godne? i z perspektywy, którego stanowiska pada ta ocena? ogólne to kiedy ostatnio kogoś konkretnego szukali i na które stanowisko? pytam, bo na stronie ofert nie ma jedyne co to zapraszają do kontaktu. Jaką prace wtedy zazwyczaj mogą zaoferować i po jakim czasie?

Już zadne
@Katarzyna

Nie dziwne ze zapraszają tylko do kontaktów, skoro maja bana w Polsce

Alicja
@Już zadne

Strasznie zagadkowe te twoje wpisy są. Jako były pracownik możesz napisać dlaczego mają tego bana? Jak ogólnie przebiegała współpraca? Czemu nie polecasz?

Informatyk

Warto tam się pchać do działu informatycznego? Jakiej płacy można się spodziewać?

@Informatyk

Nie warto do żadnego

@Haha

Napiszesz dlaczego? Poda ktoś więcej szczegółów? P.S widzę, że firma istnieje, więc nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że ją zamknęli....

Wtf
@Michał

Kolego. Zorientowałes się w ogóle czego dotyczyła lista sankcyjna? Maja ZAKAZ sprzedaży w Polsce, a firma ta sprzedaje gaz (a w zasadzie sprzedawała)

Obserwator
@Wtf

Taka mała dygresja. Jeśli firma znalazła się na liście sankcyjnej, nie ma prawa wykonywać żadnych czynności, które mogłyby w przyszłości zapewnić im zrodlo dochodu. Uważam ze dobra opcja, jeśli ktoś ma takie informacje, jest zgłaszanie w odpowiednie miejsca sytuacji, kiedy okaże się ze jednak coś tam w tym swoim biurze robią, a jedynie udają ze nie sprzedają/nie robią sobie podłoża pod sprzedaż.

Hanna
@Wtf

A wiadomo czemu mają zakaz? Pytam z ciekawości?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Novatek Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
wyrolowany klient

Gdzie moge kupic gaz gdy Novatek kategorycznie zabrania kupna z innych zródeł.Tylko dzirzawię ich zbiornik.

Bartosz

A możesz napisać o co chodzi? Czujesz się wprowadzony w błąd? To dzierżawiąc zbiornik można kupować gaz tylko z jednego źródła? Tak jest na umowie?

@Bartosz

Wszystko zostało opisane, czego nie rozumiesz?

Klijent
@wyrolowany klient

Witam jestem w podobnej sytuacji Znalazłeś jakieś rozwiązanie?

Dima_stulejko

Nacjonalizacja infrastruktury firmy, sieci przesyłowych np. w Łebie na poczet zniszczeń w Ukrainie. Śledztwo jak namawiali gminy do sprzedaży infrastrukry przesyłowej. Potem kolejne sankcje np. sieć stacji Lukoil Amic, utrata koncesji i konfiskata majątku, mu im im damy "austriacki fundusz" ...

andrzej
@Dima_stulejko

nikt nikomu nie sprzedawał infrastruktury, bo infrastrukturę wybudowała prywatna firma, bo naszego państwa nie stać na takie fanaberie. Więc albo prywatna firma cię zgazyfikuje albo będziesz palić węglem

Bzdura
@andrzej

Bzdura

Nie bez powodu polskie sklepy wycofują rosyjskie produkty. Nie bez powodu duże firmy wycofują sprzedaż w Rosji. Nie bez powodu ludzie wycofują się z dokładania się do wojny na Ukrainie bojkotując rosyjskie i białoruskie produkty. Każdy kto zakupi gaz od novateka ma krew na rękach. 5% pkb. Tyle Rosja wydaje, na mord na ludności ukraińskiej. Nie dokladajcie się do ludobójstwa… ludzie…

edik
@Anonim

cała polska kupuje ropę gaz od ruskich albo bezpośrednio albo przez pośredników. takie oto embargo

wyrolowany klient

Jestem klientem novatek i teraz po sankcjach nie moge od nich nabyc gazu.A oni zabraniają napełniac zbiornik przez inną firme- SKANDAL

roma
@wyrolowany klient

To pisz skargę do ministra MSWiA, bo to on zamroził firmę nie uwzględniając konsekwencji swojej decyzji. Jak ma ci firma sprzedać gaz do dzierżawionego przez ciebie zbiornika skoro nie może działać?

Chodyniecki Marcin

Dzień dobry, poszukuję pracy. Może być Orlen stanowisko parówkarza. Dostępny od zaraz. M.

abc
@Chodyniecki Marcin

Lepsza praca jako "parówkarz" na orlenie niż w ruskim głównie ???? end od Russia is coming

Jan
@abc

słabo tak pisać o kimś kto pracuje tam w dobrej wierze... Przecież pracownicy nie są niczemu winni.

Xyz
@Jan

Te uważam ze pracownicy nie są niczemu winni. Pewnie wielu zatrudniało się jeszcze przed wojna. Ma ktoś jakieś info co się dzieje teraz z pracownikami?

@Xyz

Hahha xD pracownicy owszem SĄ winni. W pełni świadomie wspierali rosyjski biznes. W pełni świadomie dokładali swojej pracy do tego, żeby rosyjska firma mogła zarabiać i jednocześnie - finansować budżet rosyjski, a co za tym idzie wojnę. Nie wierze, ze ktokolwiek tam nie był świadomy gdzie pracuje. Pracy w Polsce jest w brud, ja w takiej sytuacji odeszłabym - tak poprostu

ene
@Haha

Cała Polska i polski rząd wspierali Putina kupując od niego węgiel, gaz i ropę. I nadal wspierają bo wciąż kupują

Świadczą jeszcze usługi?

Semi
@Klient

Już nie świadczą. Mają zakaz. Państwo nacjonalizuje ich majątki.

Dziwne
@Semi

A to ciekawe. Już po wydaniu rozporządzenia mieli na pracuj aktywne oferty pracy. Można to gdzieś zglosic? Ze starają się ominąć zakazy?

Barbara
@Semi

Jaki zakaz? Dawno nie wchodziłam na Forum i takie niespodzianki, powiesz dokładnie co tam się stało?

@Barbara

Pod kamieniem żyjesz?

XD
@Haha

No tak xD bo o sytuacji na Ukrainie najlepiej czytać na forum gowork xD

Jak myślicie, warto zainteresować się teraz praca u nich?

Nie sadze

@Kandydat

Tej firmy juz nie ma. Dzisiaj ja zamkneli! na bruk ruskie marionetki!

Serio?? W sumie kurek z gazem Rosja zakręciła juz

Ciekawski
@Haha

Czy ktoś wie coś więcej? Może jakiś pracownik się wypowie?

@Ciekawski

Nic nie wiadomo?

Istniejecie?

Czy ta firma w ogóle jeszcze jakoś zipie?

@Istniejecie?

Ciekawe kiedy wejdzie zakaz importu z Rosji ;)

Jan
@Klient

ciekawe...? chyba tym roku z tego co mówią rządzący. Embargo na węglowodory to oznacza również na LPG.

@Jan

No i oby to była prawda :)

Hehe
@Klient

Jak na razie maja zakaz sprzedaży swojego gazu :D

Nowe info

Hej. Czy ktoś ma jakieś nowe informacje?

Ukraina

Ja tylko informuje, ze to cześć rosyjskiego novateka, firmy która zaopatruje w gaz cały świat. W obliczu wojny z Ukraina każdy zanim zakupi gaz, powinien się zastanowić czy nie dokłada się do wojny. Ja nie kupie

Paulina
@Ukraina

Masz rację, ale z reguły ludzie patrzą na cenę, a nie na firmę. Każdy by chciał być solidarny, tylko czy go na to będzie stać? ...

@Paulina

Akurat istnieją tańsze alternatywy. Po za tym gratuluje! Może by rak warto doliczyć do ceny ludzkie życia? Chyba ze masz moralność na poziomie Putina.

Paulina
@Ukraina

Oczywiście, próba pokazania oczywistości w postaci sytuacji, w jakiej żyje masa Polaków, to dla Ciebie okazja do ataku. Proponuję, żebyś zrewidował/a stan swojej moralności. Wskaż tańszą alternatywę dla regionów PL, gdzie nie ma gazu z sieci. Czekam.

Alek
@Paulina

kupić gaz LPG od firmy która nie sprzedaje ruskiego (krwawego) gazu. Po prostu. Powinny firmy oficjalnie informować czy gaz który sprzedają jest rosyjski czy nie. Gaz można kupić na zachodzie Europy zamiast na wschodzie. Pewnie będzie trochę drożej, ale nie będziemy finansować reżimu który morduje ludzi. Wybór trzeba sobie po prostu tak wytłumaczyć.

@Alek

Brawa dla Pana. A pani „Paulinie”, zapewne pracownikowi novateka już podziękujemy. Prąd. Ogrzewanie prądem już taniej obecnie wychodzi? Skąd wiem? Posiadam 3 mieszkania pod wynajem, z czego 2 grzane są gazem, jedno ogrzewane jest prądem + swoje mieszkanie które ma wszystko na prąd. Prąd jest tańszy, droga pani, wiec prosze skonczyc z tymi pustymi sloganami. Ps: z moja moralnością jest wszystko dobrze, ale jak widać - pani sojuszniczka Putina. Nie dziwne.

@Ukraina

Ja na wstępie od razu podkreślę, że jestem tutaj bezstronna, nie chcę przynależeć do żadnego z utworzonych tutaj ugrupowań. Chciałam tylko dopytać o ten prąd. Mimo, że teraz jest tańszy to czy przypadkiem i jego cena wkrótce nie podskoczy? Ogólnie szczerze sądziłam, że rynek zawsze tak wyrównuje to wszystko, że względnie jest porównywalnie

Michal
@Katarzyna

Ja odpowiem - myślisz ze podskoczy bardziej niż gaz w obecnej sytuacji? Nie sadze ;) Wg mnie rozpatrując już nawet jeszcze inne alternatywy, to już lepiej zainstalować sobie fotowoltaike lub skorzystać z innych, alternatywnych źródeł energii, a nie powtarzać hasła o „tańszym gazie”, który obecnie jest koszmarnie drogi (odczuł to każdy, nawet jak nie bezpośrednio, to pośrednio, idąc nawet na obiad na miasto). W ogóle po co gdybać? Ja jestem zwolennikiem mówienia o tym co jest. A co jest? Prąd zdrożał, owszem, ale różnice na gazie są znacznie bardziej widoczne. Po za tym jak ktoś mądrze grzeje, to i prądem tanio ogrzeje (gazem nie) ;) można by tu wymieniać chociażby panele na podczerwień które są dużo korzystniejsze ;)

Xyz

No nie wiem

@Katarzyna

Co teraz powiesz tym wszystkim ludziom, ktorzy zostali bez gazu?

Ostrzegam

Uwaga! 2 dni temu zostało wydaje rozporządzenie, zgodnie z którym środki firmy Novatek zostały zamrozone! Pełna tresc decyzji można łatwo znaleźć na stronie rządowej. Bądźcie ostrożni aplikując tam! Maja aktywne oferty pracy!

nie zazdroszczę osobom tam pracującym.. z jednej strony to ich pracodawca (pewnie fajny zespół, koledzy, przełożeni) a z drugiej strony świadomość że każdy litr gazu jest oznaczony krwią Ukraińców. Czuje, ze działalność rosyjskich podmiotów za niedługo będzie niemożliwa w UE.

Bartosz
@Andrzej

Wiadomo ze to słabe ale Polska w najbliższych latach ma się uniezależnić od rosyjskiego gazu więc jest nadzieja na lepsze. Ale ludzie muszą pracować i zarabiać...

@Bartosz

Jak ktoś ma kompetencje, może zarabiać gdziekolwiek. Proste. Miejmy nadzieje, ze Polska się uniezależni. Miejmy nadzieje.

Ze co?
@Bartosz

Ze co? „Ludzie musza pracować zarabiać”? Czy Ty przeczytałeś to zanim to wrzuciłeś w obecnej sytuacji?

@Ze co?

Kogo ty pytasz. Maja to w nosie. Podejrzewasz pracowników tego pociolka o jakakolwiek moralność?

@Klient

A to on pracownikiem stąd jest? Taki skory do pracy?

Najwidoczniej

Najwidoczniej.

W obecnej sytuacji żadnych informacji co do przyszłości firmy. Rezygnacja z kandydatury skoro to rosyjski pociotek... spółka pewnie zaraz upadnie lub zamkną siedzibę skoro należy do rosjan. Współczuję obecnie tam pracującym...

Alicja
@Kandydat

A to orientujesz się czy teraz ludzie odchodzą ? I czy są w ogóle przyjęcia ?

Racja!

Dominika
@Ukraina

Racja? Ale to wasze gdybanie czy może widać od środka że coś z firmą dzieje się złego?

@Dominika

Nie wspierajmy Rosji, proste. A jak tak wspieracie to (usunięte przez administratora)z Polski. Pewnie jakiś pracownik novateka?

Taktyczny

Taktyczny

Dominika

Poniżej widzę że narzekacie że pracownicy mają dużo stresu. Coś się w tej kwestii zmieniło czy dalej jest tak samo? Interweniował ktoś w tej sprawie wyżej? Jesli tak to jaka była reakcja?

Czy w Novatek Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Gościu

Bony tak

Mikołaj
@Gościu

Ile w tych bonach dostajecie? Jeśli można wiedzieć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Novatek Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Novatek Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novatek Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novatek Polska Sp. z o.o.?

Novatek Polska Sp. z o.o.