Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

kaszelek

A ja słyszałem, że w sumie pojawiły się u nich oferty pracy nawet na doradcę finansowego. Super, że zapewniają 15% od zbiórki i nawet dodatkowe premie.

brrrrr

Regionalnym podobno zostala ta (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) , wiec dopiero teraz pokaze cisniecie klientów, skargi bedą sypac sie jak z rekawa, (usunięte przez administratora)

roman

(usunięte przez administratora) zachowanie się kierowniczki do klientów budzi (usunięte przez administratora) h ludzi to jest super,prawda???????

rumunka

Proszę Państwa (usunięte przez administratora) . Jakimi (usunięte przez administratora) swoich klientów to ludzkie granice przechodzi. Byłam niedawno,kilka dni temu u koleżanki,oczywiście nagrałam rozmowę klientki/mojej koleżanki/ z kierowniczka (usunięte przez administratora) ze swoimi klientami. (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
szaraMYSZKA

A jak (usunięte przez administratora) w NOBILON?

Numi

Leniom wszędzie będzie źle, nikt nie będzie nikogo prosił, żeby pracował.

Odtak

@if you tell me ja myślę, że każda praca jest dla osób pracowitych i ambitnych :) Osoba, która się obija w pracy i nie przynosi firmie zysków długo tam nie pobędzie.

if you tell me

pracowalam w nobilonie i ogolnie prace polecam dla .... pracowitych ;) ambitnych

kolo

Firma chętnie udziela referencji pozytywnych oraz negatywnych o byłych pracownikach, wystarczy się do nich zwrócić mailem.

Donna

Mnie nie zwolnili po miesiącu, ani też kiedy byłam w ciąży i przez komplikacje musiałam opuszczać sporo dni w pracy, więc nie wiem skąd takie opinie.. Na początku było mi trudno, bo wiadomo nowe miejsce, nowi ludzie i coś czego nigdy nie robiłam, ale zespół szybko mnie zaakceptował, a w pracę bez problemu się z czasem wdrożyłam. Chwalę sobie tę pracę, zarobki mi odpowiadają- to najwyżej płatna praca jaką podjęłam kiedykolwiek.

Bonus

Nie wiem za bardzo (usunięte przez administratora) , Ja najpierw dostałąm umowę o dzieło w Nobionie , Ale ze pracowałam bardzo intensywnie i mialam dobre wyniki dostaala umowę o pracę . Samą robotę w Nobilonie polecam ze względu na to własnie ze jest mozliwosć awansu i jest tam jakaś ścieżka rozwoju i to jest fajne .

karniszowa

stu nie zapominają się odzywać o końcu rekrutacji , do mnie normalnie się odezwali . Ja polecam pracę w nobilon dla osób które narazie nigdzie indziej nie moga pracy znaleźć . Da się wyciągnąć fajne pieniadze z tego . Tylko uprzedzam . Praca łatwa nie jest

qwq

czy cię zaproszą? oczywiście że tak, każdego zapraszają. (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) ć.

Armenia

Wiecie co , ja pracuję w Nobilonie i przykro mi ,ze niektórzy ludzie są tak niezadowoleni :( na prawdę. Eh Ja raczej miałam styczność z zadowolonymi klientami i jestem na prawdę mocno zszokowana tymi niektórymi komentarzami . Może dlatego ,ze pracuję tutaj 4 miesiące.Co do samej pracy to zdecydowanie pracuję mi sie tu lepiej niz w Call center i mam dobre wynagrodzenie .

teren

@szense ja wysyłałem do nich dokumenty, czekam teraz na odzew. mam nadzieję że zaproszą mnie na rozmowę.

stu
@teren

tylko , żebyś nie czekał za długo. Mam nadzieję , że nie zapominają się odzywać o końcu rekrutacji jak niektóre inne firmy

zobe

Oj proszę uważać na tych ludzi,umowa umową,ale po miesiacu,lub po krótszym terminie może Pan/Pani zostać wyrzucona. Zreszta co to za praca,u takich?????

poka

chyba @szense warto sprobowac skoro nawet oferuja umowe o prace na samym wstepie, co nie jest teraz zbyt modne wsrod pracodawcow

DK

No jeżeli Pan/Pani jest aż tak wykształcony/a, to tylko pogratulować.

alazbor

/Odpowiesz na Samantha/. DROGA PANI-zadaje Pani dziwne pytanie,dlaczego ludzie przychodzą pożyczać do Was pozyczać pieniadze. Otóż,gdyby nie Cio biedniludzie,to nie mielibyscie pracy i też poszlibyście pozyczać do parabanków!! Uczyć to powinniście się WY,a nie ludzie,którzy prosza o pozyczkę u Was,oni sa wykształceni/oczywiście nie wszyscy/,sadzę,że wiekszość,a nie tak jak WY! Popadli w długi i teraz przychodzą do Was,każdemu może sie to zdarzyć.

szense

Ostatnio przeglądałem oferty pracy i do Nobilona widziałem, że poszukują doradcy klienta a przy okazji oferują całkiem niezłe warunki. Nie wiem czy w tym momencie znajdzie się lepszą pracę w mieście - szczerze wątpię, tym bardziej, że wymagań straszliwie wygórowanych to nie mają. Składaliście do nich CV ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon