Opinie o P.H KWADRO w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H KWADRO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H KWADRO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H KWADRO w Włocławek

Srawdzone wiadomosc Nowy wpis

Szwefuncio odbywa kare tam gdzie trzeba.sprawiedliwosc go dopadla rodzinka tez odpokutuje

Czy rozmowa rekrutacyjna w P.H KWADRO odbywa się również w języku angielskim?

Aaa Nowy wpis

Po rosyjsku

Życzliwy Nowy wpis

Złodziejska firma a raczej jej koniec,kradną ze sklepów rzeczy wynajmowane od poprzednich właścicieli,nie płacą nikomu,długów mają wszędzie,(usunięte przez administratora)...ludzie nie próbujcie u nich pracować bo to (usunięte przez administratora)...i tak nie otrzymacie wynagrodzenia!!!

Barbara

@Grażyna a jakie mają argumenty na brak tych wypłat albo od czego to zależy? Chodzi o brak wypłacalności czy brak odpowiedniej organizacji. Próbowaliście stawiać jakieś warunki w tej kwestii?

Czy po rozmowie w P.H KWADRO rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Grazyna

Nie płacą kobietą na sklepach ani na hurtowni na biurze to czekają do końca miesiąca na wypłatę. Inspekcja pracy co miesiąc jest i tak nic nie daje. Szefowie nie odpisują na SMS pracownika telefonów nawet nie odbierają. Robią zebrania pracownic i tak z nich nic nie wychodzi bo pieniędzy jak nie płacą na czas to nie płacą.

Miron

@Ala Jeśli firma ma zobowiązanie to płaci bo z dobrą opinią nikt nie będzie się narażał na takie wpisy!!

Ktoś
@Miron

Miron chyba jesteś podstawiony każdy że ta firma jest nieuczćciwa i Pani Ala ma rację...oszukują i zalegają z płatnościami na sklepach i pracownikom!!! (usunięte przez administratora)

Ala

Firma nierzetelna, chcą by dla nich pracowac, a płacić pensji nie chcą, moja znajoma czeka przeszlo 2 miesiace na zaległą pensje, nie wiadomo czy sie doczeka. Tozbijaja się furami, a pracownikom nie płacą!

Filipek

Fajna firma ale tych którzy chcą pracować bo brak chęci to szkoda czasu na zmuszanie się do pracy.

Witam, chciałam podzielić się opinią o pracy w firmie kwadro, jestem pracownikiem od prawie 3 lat, jestem zadowolona z mojej pracy, pracowałam w kilku sklepach tej firmy i przykro czytać że w sklepach jest brudno i nielad, przeciwnie dbamy o nasze miejsca pracy, jest schludnie i czysto, atmosfera jest miła, Szefowie są super w każdej sprawie służą pomocą, a nasza Pani kierownik ? Drugiej takiej nie ma wielki szacunek dla niej i Szefostwa. Wspomnę może o pracownikach hurtowni i biura , miło było poznać tych ludzi, nie cukruje nikomu, po prostu szanuj ludzi a będziesz szanowany. Polecam każdemu pracę w tej firmie.

andzia

Jestem konsumentem jednego z całej masy sklepów firmy Kwadro. niestety nie mam miłych wrażeń wchodząc co rano do sklepu. W sklepie brak towaru a jeśli już jest to stary, zwiędły i śmierdzący. Mleko jest notorycznie stare, banany czarne a mięso i wędliny śmierdzące do tego stopnia, że raz w wędlinach były robaki. Panuje tam ogólny brud a dotykając do lodówki można się przykleić. Panie ekspedientki są oczywiście wyjątkowe, pasujące do sklepu. Są niemiłe, zgryźliwe, beszczelne, robią miny a nawet pokrzykują na klienta. Jeśli ten sklep jest wizytówką firmy to co to za firma, kto tym zarządza?! wstydzić się powinien szef i wielka Pani menadżer, która również jest niemiła i opryskliwa.

@andzia

Jeżeli czujesz potrzebę wyrażenia swojej opinii o usługach świadczonych przez P.H KWADRO, to proponuję bezpośrednio przekazać ją tej firmie. Tutaj na tym forum mają pojawiać się wyłącznie wpisy odnośnie do tej firmy, ale pod kątem tego, jakim jest pracodawcą. Dlatego zachęcam pracowników tej firmy do pozostawiania swoich spostrzeżeń na jego temat. Jakie warunki zatrudnienia proponowane są obecnie na rozmowie kwalifikacyjnej?

Regulamin

Imię i nazwisko zostało wskazane w conajmniej dwóch postach. Jeśli sytuacja się powtórzy zostanie zgłoszonone to do odpowidnich służb. Proszę o odpowiedzialne i merytoryczne wpisy. Zdobycie danych oraz złożenie pozwu cywilnego lub bezpośrednio z urzędu wobec osób które szkalują inną osobę nawet przez internet nie jest trudną sprawą. Według regulaminu tego portalu proszę abyście zaprzestali używania bezpośrednik imion oraz nazwisk.

marta
@Regulamin

tak zawsze straszyli w tej firmie ze pójdą do odpowiednich organów a RODO nie było

Regulamin

Dodatkowo proszę pamiętać iż weszła w życie ustawa w skrócie RODO

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w P.H KWADRO? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

byly pracownik

w kwadro nie ma zadnej dobrej atmosfery, krzyki i wyzwiska na porządku dziennym, wystarczy wejść na hurtownie to wrzeszczy P.D. na sklepach Stokwisz, każdy kto stamtąd odchodzi znajduje lepszą pracę, tam zostają sami desperacji i niedouczeni pozdrawiam

@byly pracownik

Były pracowniku każde użycie nazwiska w przypadku RODO jest ścigane z urzędu.

@D.R. @Ewa @pracownik dziękuję Wam za wyczerpujące opinie. Każdy merytoryczny, konkretny komentarz jest ważny na naszym forum. Niemniej jednak muszę przypomnieć, że w serwisie gowork regulamin nie pozwala na pisanie o pracownikach firmy w sposób wskazujący na konkretną osobę. Zatem proszę, abyście w swoich następnych komentarzach nie podawali żadnych imion, ani innych informacji pozwalających na identyfikację. W przypadku wątpliwości odsyłam pod ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

wwwwww

KWADRO poszukuje znowu ludzi do pracy, przestrzegam przed nimi , ogłaszają się jako SIEĆ SKLEPÓW 1,2,3.... UWAŻAJCIE pozdrawiam

Czytam te opinie i zastanawiam się dlaczego ludzie sa tacy zlosliwi i pisza takie bzdury pracuje w tej firmie i nie rozumiem tych oszczerstw ; szefostwo jest ok nie spotkałam jeszcze takich ludzi a czy to jest przykrywka czy nie to co to kogo obchodzi wyplaty sa na czas jest problem wystarczy zwykla rozmowa dwóch dorosłych ludzi i można go rozwiazac a nie pisać takie głupoty i oczerniac bez podstaw Agnieszka jest tylko człowiekiem jak każdy z nas nie chciała bym być na jej miejscu i wspolczuje jej a zarazem podziwiam a te wszystkie bzdury które piszecie na jej temat nie macie odwagi powiedzieć jej tego w oczy tylko wypisujecie na internecie trochę to płytkie ciekawe która z tych osob co pisze te głupoty chciała by choć na jeden dzień zamienic się z nia miejscem i to wszystko ogarnąć tak jak ona to robi mysle ze żadna bo co innego pisać ten stek bzdur a co innego stawic czola temu wszystkiemu'tak naprawdę ona jest czlowiekim który ma uczucia rodzine wyzadzacie jej wielka krzywdę i nie doceniacie ma prawo mieć gorszy dzień jak każdy z nas jest odpowiedzialna za nas i wykonuje swoja prace a wy uparliscie się i wypijacie krew do ostatniej kropli tylko co wam z tego przyjdzie nic .sami się ośmieszacie mysle ze gdybym ja była na jej miejscu już wiele pan by nie pracowalo w tej firmie, co do umowy dostaniesz tylko po co żeby na drugi dzień przynieść zwolnienie lekarskie, ci którzy pisza te głupoty o kwadro i Agnieszce niech lepiej sami zastanowią się nad sobą bo najlepiej widzieć wszysto u kogos a u siebie nic,

@pracownik

czy to napisał syn czy córka P.D. a moze G.D.? Popatrzcie dzieci nieszczęśne najpierw na siebie , co sobą reprezentujecie, wypasione samochody to nie wszystko Zaden a pracowników czy tez zleceniodawców by tak ciepło??????? nie napisał. Nikt tu nie musi chwalic ATMOSFERY PRACY bo każady wie jak jest, nikt kto sie ceni, nie ma komorników tu nie pracuje, większość tu pracujących to o.p.dy, nie wiadomo jak ktoś chwali KWADRO na forum miasto mówi inaczej. Dobrze ze pracownicy od Was odchodzą bo ............

Obecny pracownik

Jestem obecnie pracownikiem w tej firmie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do atmosfery. Szef nie raz przyjdzie i opieprzy nigdy na mnie nie krzyczał ani nie wyzywał. Mam nadzieje ze jak kiedyś zmienię pracę to również będę mogła tak powiedzieć

Pracuje 7 lat w tej firmie i nigdy nie czekałam na swoją wypłatę i za święta zawsze jest wypłacane i życzę wszystkim takich szefów potrafią z nami rozmawiać jak kimś z rodziny a nie ze nas poniźają. A co do Agnieszki naszej pani Menadżer i naszej kierowniczki zazdrość was bierze że jest mądra młoda kobieta niejedna po niewiem jakich studiach nie ma tej wiedzy co ona i niedala by sobie rady i nas nie poniźa swoich dziewczyn potrafi bronić jak lwica i zawsze można z nią porozmawiać i zawsze doradzi i człowiek idzie do niej ze swoim problemem jak do matki chociaż jestem dużo o odniej starsza a jeśli bym coś zasłużyła to ma prawo mnie opieprzyc bo jest naszą kierowniczką w domu matka też cie opieprzy jak zasłuźysz a Agnieszka traktuje nas jak w rodzinie i stara się abyśmy wszystkie się szanowaly jest wspaniałą kierowniczka i koleżanka.i wszystkim takiej życzę i prosić Boga żeby innej nie znalazła pracy tak odwalcie się od tej firmy Agnieszki i sklepów bo ublizacje nam i klientom a jak ci się nie podoba to idź do Biedronki pracować zobaczysz co to poniźenie coś o tym wiem. Pozdrawiam

@Ewa

Śmiech na sali...Ileż cukru... Też pracuje w tej firmie i wiem jak jest naprawdę...Ciekawe czy Ewa to faktycznie Ewa...A jeśli tak to nie ładnie tak kłamać bo nie raz słyszalem jak sama nie zostawiłaś suchej nitki ani na szefach ani Agnieszce...

Pseudo pracowniku taki jesteś odważny to się przedstaw i nie oczerniaj kogoś sam się walnij w piersi chcesz konfrontacji na żywo z miłą chęcią poco się ukrywasz

@Ewa

Taka prośba o używanie interpunkcji bo aż się nie chce tego czytać....

klient
@Ewa

dlaczego w sklepach kwadro nic nie ma? CZy to prawda ze nie mają pieniędzy na towar ? dlaczego takie paszkiwle ( z małymi wyjątkami) obsługują klientów , Czy nawet nie stać Kwadro na normalnych i normalnie wyglądających pracowników?

D.R

Firma Kwadro to dno...Szefostwo czyli 3 Panów mają ludzi za nic...Nie wiem już kto gorszy czy oni czy Pani manager czyli sławna Pani Agnieszka...Sprawdza się przysłowie jaki Pan taki kram...Poodchodziło pełno dobrych pracowników samo to mówi za siebie...Teraz to co się dzieję to parodia...Sklepy schodzą na dno...Nie dbają o klienta, połowy towaru nie ma..Po co otwierają kolejne sklepy jak o te stare nie potrafią zadbać? Wchodzi się do sklepu a tam pełno menelstwa dla którego dawanie na krechę jest na porządku dziennym ....Wstyd!!!!!!!

@D.R

teraz nie dziwcie się że odeszła główna księgowa, wiedziała ze z tego szamba trzeba uciekać , z psycholami się nie współpracuje, z tego co mi wiadomo to z Agnieszką Stokwisz to już nie rozmawiała z 3 lata za jej chamskie traktowanie pracowników, za ich poniżanie , wyzwiska. Ale co się dziwić, że tak się zachowywała, nauczycieli w tym względzie ma najlepszych, to jest jeden człowiek szef wszystkich szefów w tej firmie, Paweł D.

pracownik( jeszcze) kwadro
@D.R

W Kwadro nie ma pieniędzy, dostawcy nie chcą im już dawać na kredyt, firma ma duże zadłużenie, więc się nie dziwcie że nie ma towaru,

@anonymous

Z Panem Pawłem D. to nawet nie ma co dyskutować i zniżać się do jego poziomu...Nie warto...Dziwię się że ta firma i te sklepy jeszcze istnieją...no może to po prostu przykrywka....Pracowałam tam długo i napatrzyłam się...Dziwię się że Pani manager tam jeszcze pracuje bo niezłe przekręty robi...zresztą nie tylko ona...Kwadro to szambo i odradzam każdemu....

Anna . T
@D.R

zacznijmy od tego ze do sklepu KAZDEGO wchodzą rożni ludzie i ci normalni nie pijacy i ci ktorzy spozywają alkochol i kazdy jest tak samo traktowany i to nie jest wyjatek i nie tylko ten sklep. Jako sprzedzawczynia dobrze wiem i to jest od wiekow i tak bedzie a z kultury obsluguje sie wszytskich . Wiec nie pisz czlowieku bzdur kto przychodzi do sklepu bo selekcji nie ma w zadnym sklepie :):) ani osiedlowym ani supermarkecie . co kto robi jak wyjdzie ze sklepu to nie jest wlasciciela interes a my ze sklpeu wychodzic nie bedziemy i pilnowac czy idzie prosto czy krzywo i sie przewraca . Pozdrawiam

mały
@Anna . T

do sklepów kwadro nie przychodzą normalni ludzie tylko sami ALKOHOLICY, przecież to są sklepy monopolowe, wcześniej kręcili lody na papierosach teraz na wódce, może w końcu jakich urząd tym się zainteresuje

Były klient
@Anna . T

Oczywiście że sprzedawczyni nie ingeruje w to co dzieje się pod sklepem ale już w to co dzieje się w sklepie to powinna...Przyjdź na Związki Zawodowe to zobaczysz co się dzieję ,jacy klienci dosłownie przesiadują w sklepie...Z drugiej strony trudno żeby nie przesiadywali jak dostają na krechę.....Stoczył się ten sklep strasznie...Wielu normalnych klientów odeszło ale nie ma co się dziwić

@Były klient

Były klient mscisz się że nie dostałeś na kreche no patrz a normalni klijenci mówią że aż miło teraz robi się w tym sklepie zakupy

Były klient
@Ewa

Haha aż tak trzeba podlizywać się szefostwu...nieźle...Mnie stać....Twoja wypowiedź mówi za wszystko...pozdrawiam i życzę owocnej i długiej kariery w tej firmie....

Obecny pracownik

Prawda może jest że Pani Elżbieta była dobrą księgową ale tylko to było wszystko wielkim złudzeniem ...

Borys Jelcyn
@Obecny pracownik

Ale kłopoty zdrowotne (psychiatryk) czy do innej pracy?

@Obecny pracownik

cała firma jest przykrywką pod ciemne interesy Durniatów

Zostaw merytoryczną opinię o P.H KWADRO - Włocławek

• Jak się pracuje w P.H KWADRO?

Zobacz opinie na temat firmy P.H KWADRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H KWADRO