Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

CherlieX

Ja dokładnie mam tak ,ze jestem doradcą moblinym . Ale najpierw właśnie chodziłam ,zę tak powiem na nogach . Ale opłacało się ;) bo dostałam umowę o pracę .Dlatego ,ze Nobilon potrafi docenić ludzi to polecam prace tutaj ;)

yyy

Złodzieje! Panwndyator Sławek z Włocławka jezdził po ludziach i brał kase a juz nie pracował Pozdrowienia środkowym palcem

cristins

Płaca jest 12,3 procent a nie 15.Pracowałam w tej firmie to wiem .Doradca mobilny może wyciągnie 2400 a doradca klienta który zapierdziela na nogach to niestety nie ma tak słodko.

Na doradców zwykłych i mobilnych też mają bardzo dużo ogłoszeń, chyba solidnie ruszyli z rozwojem.

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
sebcia

Mnie też by odpowiadały zarobki w granicach 3 tys @ingb i fajnie, że możliwe jest u nich wlaśnie takie wynagrodzenie. W sumie to teraz mieli tylko oferty na kierowników zespołu doradców.

brrrrr

no co za firma! jak to w końcu jest? Dyrektor przestaje byc dyrektorem, regionalnym zostaje najbardziej pyskata ( kto aplikuje niech nie myśli o stanowisku na rynku rawskim i częstochowskim - bo z nią nie wyrobi), a zarobki podobno niezłe???? to jak tam w końcu jest?? dobrze czy źle????

ingb

tak ale myślę, że już więcej na tym stanowisku się nie zarabia, chociaż 3 tys. miesięcznie to bardzo dużo według mnie :) potrzebują też konsultantów telefonicznych we włocławku ;)

Talka

Bardzo fajna firma i miejsce pracy! Najważniejsze dla mnie było wynagrodzenie na czas bo w poprzedniej firmie tego nie było a tu jest! Atmosfera fajna, szanse na rozwój też. A jestem doradcą Klienta

kris

@Pracuś jako Doradca klienta nie będziesz narzekał, 2400 brutto dostajesz na start, później jednak jest możliwość podwyżki chyba nawet do 3000 brutto...

redzi

@mav, własnie patrze na to ogłoszenie. Co ciekawe maja dwa rodzaje premii, bo to od wyników i od nowych klientów, a także płaca 15% od zebranych wpłat.

Pracuś
@redzi

W Nobilonie pracuje siostra. Teraz za jej namową ja aplikuję. Siostra berdzo zadowolona z pracy i zarobków. I faktycznie nigdy nie narzekała na pracę.

Robin

Godny polecenia pracodawca,szansa rozwoju, dobre zarobki, ciekawi ludzie. Polecam

mav

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że firma jest wiarugodna w swoim istnieniu,działaniu ale i wypłata zawsze na czas, obecnie poszukują doradców klienta na kredyty chwilówki.

Antosia

Witam . w końcu jacys normalni ludzie się tu wypowiadają. A gdzie pracujecie w w Nobilonie ? Ja pracuje w woj. pomorskim . I bardzo dobrze mi sie tam pracuje . Miła atmosfera również miedzy pracownikami a szefostwem itd .

Jana

Praca odpowiedzialna ale dajaca duzo satysfakcji. Pracuje od roku i jestem zadowolona. Stabilna firma i pracuje sie w dobrej atmosferze.

Jana

Pracuje w Nobilon od roku i chwalę sobie atmosfere, zarobki i stabilność. Praca jest dopowiedzialna ale daje duzo satysfakcji. Solidny pracodawca.

3t5r

@Marian dobrze czytac takie pozytywne komenatrze na temat firmy Nobilin, moze warto sporobwac apliowac maja ofert na stanowsiko doradcy klienta i kierownika zespolu

Marian

Witam. Znajomy pracował u nich dość długi czas, niestety z powodu wyjazdu musiał zrezygnować, ale bardzo dobrze wspominał pracę w Nobilon i zachęca mnie bym u nich spróbował. Tak więc wychodzi na to, że rzeczywiście warto jak tak też czytam wasze komentarze.

Loko

Dla mnie super, w końcu stabilizacja i pensja zawsze na czas.

Tomasz G

Warunki w porządku, pracownicy bardzo fajni, atmosfera przyjemna, zarobki też jak najbardziej ok. Ja polecam po pracy już ponad rok z Nobilon.

kama

PYTAM,CO JESZCZE ROBIĄ TE KARTKI Z NOBILON (usunięte przez administratora) PROSZĘ KTO ZOBACZY O (usunięte przez administratora) I!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon