Opinie o Ideashirt.Pl w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ideashirt.Pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ideashirt.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideashirt.Pl w Wrocław

Grzegorz

Firma ideashirt pobiera płatność za wykonanie nadruku z góry!! Później okazuje się że nadruk jest nie zgodny z projektem,bo jest znacznie pomniejszony !! Trzeba wypisać dokument reklamacyjny ,później odpisują że projekt jest jedynie poglądowy i wykonali nadruk pasujący do rozmiaru ubrania. Na koniec zostajesz z koszulką którą wygląda komicznie i nie nadaje się do noszenia!!! Odradzam zamawianie czego kolwiek w Ideashirt!!!!!! Moje sugestie dla Ideashirt.Pl: Trzeba szanować klienta!!!!!!!!

Wrocławianka

Można się kiedyś do Państwa firmy dodzwonić? W godzinach pracy nie odbierają, poza godzinami wiadomość ze już nie pracują. Do sklepu stacjonarnego tez kontakt jest marny. Obsługa fatalna. Czekam jeszcze na zamwienie. Drugi raz nie zamówię.

Aalight

Szczerze, to czekam dosyć długo za moją dostawą ponieważ dane zamówienie dalej ma status oczekujący, może to być spowodowane tym że mamy okres świąteczny, natomiast wyraźnie napisane są godziny pracy. Na chwile obecną nie mam co mówić o jakości zamówienia, aczkolwiek wysyłka jak dla mnie jest po prostu fatalna. Z pewnością podzielę się moją oceną po przyjściu towaru. Obecnie sklep oceniam na ocenę słabą ale jeszcze wszystko może się zmienić???????? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Daty i godziny pracy są zdecydowanie do poprawy????????????????

@Aalight

Być może kolejka zamówień była dość długa, co faktycznie w okresie świątecznym często się zdarza, dlatego zawsze takie zakupy trzeba planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Chciałabym jednak też zwrócić uwagę na to, że na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów, czy usług.

Waldi

Niektórym z całą pewnościa najlepiej wychodzi narzekanie!!!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Moja opinia o firmie ideashirt jest 2/10. Miałem okazje przepracować tam 3 miesiące, każdy od wszystkiego i niczego co przekłada się na jakość produktów i obsługi klienta. Rotacja OGROMNA, w ciągu tyg potrafi przejść przez firmę kilka nowych osób którzy (jeśli inteligentniejsi) sami odchodzą lub są zwalniani bo nie zadowalają pary któraś prowadzi firme ideashirt. Pomimo okresu wypowiedzenia na umówie została ona wypowiedziana dosłownie od razu tłumacząc sie ze nie ma godzin do pracy dla mnie. Ogólnie nie polecam, raczej omijać szerokim łukiem ta firmę jeśli chodzi o prace. Na plus terminowość wypłat bo tu złego słowa nie mozna powiedzieć. Niestety od pensji zostały odejmowane pracownikom dosyć grube pieniądze za „błędy” które bardzo często trudno wyjaśnić. Tak wiec z pensji zostało mi potrącone 300zł. Nie polecam wymagania z kosmosu ,brak adekwatnego wkładu ze strony pracodawcy.

@nick, dlaczego masz takie zdanie na temat firmy ideashirt.pl? Możesz napisać coś więcej? Pracowałeś lub chciałeś pracować w tym miejscu? Wcześniej pisaliście w większości pozytywne komentarze na temat pracy w ideashirt.pl . Czy ten trend nadal się utrzymuje? Jak oceniacie tego pracodawcę?

nick

Wprowadzają ludzi w błąd. Niesłowni .Firma wielkich tajemnic. Bajka

artur

dobry pracodawca

Luiza

Dla mnie Ideashirt to bardzo fajna firma. Może trzeba bardziej przykładać się do pracy a zadowolenie będzie obustronne? Dla mnie to fajna firma!!!!

Czy ktoś z Was pracuje obecnie w ideashirt.pl? Jaka panuje aktualnie atmosfera podczas pracy? Wszelkie informacje będą pomocne dla osób zainteresowanych ofertami pracy we Wrocławiu. Wasze doświadczenie może być cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

rather

Koszulki rzeczywiście mają dość dobre @inga, bo ostatnio stały się popularne, ale zastanawiam się czy mają teraz jakieś oferty pracy do obsługi klienta, wiadomo coś na ten temat? Doświadczenie jako sprzedawca mam, a zależy mi na doświadczeniu u nich zdobytym.

unhappy

Fajnie, że czesto macie nowych pracownikow ale potwierdza to jakość produktów i obsługi klienta, czyli ogólnie i delikatnie mówiąc kiepska. Niestety płaci za to klient

Gandzior

fajna firma z super produktami - od kiedy zaczęłam pracę w ideashirt.pl nie kupuje nic w galeriach tylko ubieram się w ... robocie :) I to wszystko z moim własnymi projektami

xyz

widzę, że fajnie się bawicie pracownicy ideashirt ale obsługa klienta to dno.............

jan
@xyz

to jest dla pracowników- więc raczej twoja umiejętność korzystania z internetu to dno

janinka

Jestem własnie na stażu, całkiem fajnie młody zespół i liczą się z opinią pracowników a nawet stażystów. Przy produkcji koszelk z nadrukiem można się sporo nauczyć wzdględem photoshopa i ilustratora. Szkoda tylko, że wszyscy mają sporo pracy przy zamówieniach i czasami moje pytania giną w próżni.

lola ferara

mimo, że młoda firma to jednak Ideashirt.pl to fajny pracodawca

dziunia

Fajna praca, bo wykonuje sie naprawdę fajne rzeczy - nigdy do tej pory nie pracowałem w firmie (oprócz sklepu spożywczego), gdzie sam użytkowałem produkty mojego pracodawcy - ich koszulki z nadrukiem są całkiem zacne i zaprojektowałem już sobie 5 a szef nie robi problemu,(usunięte przez administratora)

kaczorek

aj aj tam. dordzy quazi anonimowi współtowarzysze pracy -fakt jest wiele rzeczy, które w ideashirt.pl (i nie mówię tu tylko o sklepie internetowym czyli w naszym przypadku koszulkomacie) poprawić ale cóż rzym trzysta lat budowali a ja osobiście odczuwam satysfakcję, że mogę tworzyć coś takiego tym bardziej jak rozwijamy się tak szybko i potknięcia dnia codziennego są rzeczą normalną - ogólnie polecam pracę w ideashirt.pl jednak przestrzegam po poprzedniczce, że nie jest to łatwa, nie wymagająca praca.

yoyoyoyo

Jeśli szukasz spokojnej, nie zobowiązującej pracy to nie polecam ideashirt. Szczerze mówiąc z takim nastawieniem przyszłam tam do pracy, jednak szybko zostało zweryfikowane. Koszulki z nadrukiem oraz wszystkie gadżety w ideashirt.pl są naprawdę wielowymiarowymi produktami personalizowanymi, co sprawia, że czasami jest dużo roboty. Ogólnie jestem zadowolona na 6/10 bo tak jak wpsominałam zależało mi na lightowej pracy, a tak czasem muszę zostawać na nadogodziny lub czasem pracować z domu. Mam nadzieje, że oprócz ustawowych dodatków do pensji zostanie to dodatkowo zgloryfikowane :)

Pracuje w firmie 3 miesiąc i miałem już 3 dodatkowe szkolenia. Ogólnie jest ok choć mało stabilnie - cały czas dochodzą nowe produkty i coś się zmienia więc ciągle trzeba coś dodstiosywać, mam nadzieje ze jeszcze z pół roku i bedzie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Ideashirt.Pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Ideashirt.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Ideashirt.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideashirt.Pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ideashirt.Pl?

Kandydaci do pracy w Ideashirt.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ideashirt.Pl
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. gen. Romualda Traugutta 135 lok. 1A
    50-419 Wrocław