Livespace Sp. z o.o.
counter
3 34 48 5 1

Popularne opinie

yolo

duża rotacja pracowników o czymś świadczy...

Tak21Nie2
Daisy

Zgrany zespół i dobra atmosfera (nie tylko w założeniach ;), bo to takie modne), bardzo ludzkie podejście do pracownika, dużo pracy, szybkie tempo, spore możliwości rozwoju.

Tak22Nie

Wszystkie opinie

AniaŻ Nowy wpis

Praca w Livespace daje codziennie nowe wyzwania i poczucie, że wspólnie robimy coś wspaniałego :slightly_smiling_face:

Tak1Nie
Marta Nowy wpis

Już na rozmowie rekrutacyjnej zauważyłam, że Livespace to miejsce, w którym każdy jest ważny. Stała możliwość rozwoju, przedstawiania swoich wizji i pomysłów oraz ich realizacja ze wsparciem współpracowników i przełożonych jest bardzo ważnym elementem pracy w tej firmie. Niebawem minie rok, odkąd rozpoczęłam pracę w Livespace i tak jak pierwsze wrażenie o firmie było bardzo pozytywne, tak z każdym miesiącem mogę potwierdzić, że bycie częścią zespołu buduje nie tylko poczucie własnej wartości, ale też zachęca do działania. Przy tym panuje tu startupowa atmosfera, daleka od korporacyjnych standardów. Livespace daje poczucie stabilności, nawet w trudnym czasie dobro pracownika jest najwyższym dobrem, dlatego warto być częścią takiego zespołu.

Paulina Nowy wpis

Pracuję w Livespace od marca i bardzo polecam to miejsce, żeby rozwijać się w codziennej pracy. Ułożone procesy działania i spisane procedury sprawiają, że zawsze wiem, co mam robić i jak do tego podejść. Duże wsparcie ze strony managerów Livespace pomaga rozwijać kompetencje i poszerzać wiedzę. Cenię sobie transparentne podejście podczas współpracy, którym cechuje się cała firma i stabilność, którą daje praca w Livespace.

Tak4Nie
Agnieszka Nowy wpis
@Paulina

praca z Tobą to czysta przyjemność! Dobrze, że z nami jesteś :)

Wiktor

W Livespace nie jestem z byt długo bo od maja tego roku. Muszę osobiście docenić fakt że mimo pandemii prowadzili dalej rekrutacje. Tak trzymać! ;) Poza tym bardzo szybko zaadaptowałem się w zespole co może świadczyć że nie ma tutaj typowo korporacyjnej atmosfery, a i z przełożonym można zdzwonić się na ploteczki ;) Moje dotychczasowe doświadczenia pokazują że wszyscy są traktowani na równym poziomie bez względu na stanowisko czy staż pracy. Warto docenić również elastyczność czy to względem problemów czy też czasu pracy ^-^ Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Livespace ;)

Tak7Nie
@Wiktor

a nas bardzo cieszy, że tak sprawnie odnalazłeś się w pracy w SCRUMie i szybko zgrałeś się z zespołem IT, a do tego dbasz o ducha zespołu :))

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Filip

W Livespace jestem od 20 miesięcy i nigdzie się nie wybieram :) Nauczyłem się tutaj się tutaj w tym czasie więcej niż przez kilka lat pracy w korporacji. Do tego bardzo odpowiada mi to, że pracownik jest traktowany jak partner i ma się poczucie, że wszyscy pracujemy na wspólny sukces. Do tego płaska struktura, szybka decyzyjność i elastyczność. Widzę jak firma się rozwija, a ja wraz z nią i to jest świetne :)

Tak9Nie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Livespace Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nie jest ciężko, bo system 12/12 godzin nie występuje w Livespace :) Najczęściej pracujemy w godzinach 9–17, czyli średnio dziennie spędzamy w pracy po 8 godzin.

Tak7Nie
Kacper

Pracowałem w Livespace prawie 2 lata i trochę dziwi mnie średnia ocen na tym portalu. Miejsce fajne i pełne pozytywnej energii. Typowa startupowa atmosfera, dużo luzu i autonomia w działaniu. Wynagrodzenia bardzo konkurencyjne.

Tak14Nie2
@Kacper

dzięki za miłą opinię i zwrócenie uwagi na dużą autonomię – to dla nas ważne, żeby dawać przestrzeń do działania. Powodzenia w dalszym rozwoju! :)

Tak8Nie2
@Kacper

dzięki wielkie za dobre słowo! Trzymam kciuki za dużo ciekawych wyzwań w nowym miejscu. A my szukamy godnych następców! :)

Tak5Nie1
Michał

Po 4 latach przepracowanych w Livespace mogę powiedzieć wiele... i będą to same pozytywne rzeczy! :) Spotkałem się z bardzo szczerym podejściem, elastycznością, płaściutką hierarchią w firmie, zrozumieniem i wsparciem kiedy było potrzebne. Jeżeli jakaś firma ma "ludzką twarz", to właśnie Livespace. Co ważne, firma cały czas mocno się rozwija. Jeżeli ktoś szuka nie tylko stabilnego pracodawcy, ale również możliwości rozwoju i realnego wpływu na całokształt organizacji, to serdecznie polecam, nie trzeba szukać dalej. Wiem, że może to zabrzmieć jak zgrany frazes, ale serio, wszyscy pracownicy tworzą prawdziwie zgrany zespół.

Tak11Nie3
@Michał

bez wątpienia siłą Livespace są ludzie. Dziękujemy za Twój wkład w budowanie firmy – i wyników, i atmosfery! :)

Tak9Nie2
@Michał

Michał, dzięki wielkie za dobre słowo i Twój ogromny wkład w rozwój Livespace przez te 4 lata razem. Szybko zleciało. Trzymam kciuki za sukcesy w nowym miejscu. Kto wie - może jeszcze będziemy mieli okazję coś razem zdziałać w przyszłości :)

Tak6Nie1

Dziewczyny jaki styl panuje w Livespace Sp. z o.o.?

TakNie1
Paulina
@Pytanie

Pracę w Livespace określiłabym jednym słowem #smart. Atmosfera jest w równym stopniu przyjazna i profesjonalna. Managerowie oferują duże wsparcie w rozwoju i zrozumienie osobistych kompetencji pracowników. Jeśli jednak pod słowem "styl" kryje się pytanie o dresscode, to powiedziałabym, że jest on niemalże dowolny :)

Tak8Nie2
Gala

Pracowałam w Livespace przez 2 lata i bardzo mile wspominam tę pracę, przede wszystkim, dzięki ludziom, którzy tam pracują, i panującej atmosferze. Można się tu nauczyć wielu rzeczy (ja, na przykład, wcześniej nie miałam do czynienia, z Jirą lub metodyką Scrum). Jest też możliwość pracy zdalnej. Z istotnych dla mnie minusów - brak prywatnej opieki medycznej dla pracowników, ale może to już się zmieniło.

Tak9Nie2
@Gala

Galu, Livespace to przede wszystkim ludzie – dziękujemy, że dołożyłaś swoją cegiełkę do budowania tej niezwykłej atmosfery. Nad świadczeniami dodatkowymi pracujemy i pozdrawiamy Cię ciepło :)

Tak7Nie2
Iza

Jak na chwilę obecną kształtują się średnie zarobki w firmie? Myślę aplikować i robię rozeznanie.

TakNie2
@Iza

Wynagrodzenie zależy od stanowiska i umiejętności - trudno podać uniwersalną odpowiedź, natomiast zwykle w ogłoszeniach dostępne są widełki. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Tak6Nie1

Czy można w Livespace Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

TakNie1
Irena

Prosta odpowiedź, jednak przydałoby się trochę więcej szczegółów. Rozumiem, że pracując w Livespace nie można raczej liczyć na dodatki pozapłacowe typu karta sportowa, itp. A jak przedstawia się sprawa, jeśli chodzi o podstawowe ubezpieczenie? Pracownicy je mają?

Beanie
@Irena

Wszyscy zatrudnieni w Livespace są na umowach B2B więc sami opłacają ZUS, poza tym nie mają dodatków, bo oficjalnie firma nie ma pracowników na etacie a zatrudnia kontraktorów

Tak1Nie6
Tomek
@Beanie

Pracuję w Livespace na umowie o pracę od ponad 4 lat.

Tak17Nie

Czy Livespace Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Livespace oferuje umowę o pracę praktycznie na każdym stanowisku - dostępne warianty współpracy zamieszczane są w opisach stanowisk na stronie Livespace, opublikowanych w zakładce Praca. Możliwa jest też współpraca z Livespace w modelu B2B, jeżeli dany obszar zadań można skutecznie realizować w tej formule. Umowy-zlecenie to wyjątkowe sytuacje, stosowane przy nieregularnej współpracy, np. przy projekcie z podwykonawcami, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Tak13Nie
Bigweb

Praca dobra dla studenta. (usunięte przez administratora)wydaje się, że ich program zmienia świat, a w rzeczywistości najlepsi ludzie szybko odchodzą albo są zwalniani. (usunięte przez administratora)Wynagrodzenie jak na dzisiejsze realia na poziomie magazyniera(ja takie miałem).

Tak4Nie10
Andrzej

Może nie każdy spełniał oczekiwania firmy i długo nie mógł pracować?

TakNie3
Yolo
@Andrzej

W takim razie wiele osób nie może długo pracować.

Tak3Nie
yolo

duża rotacja pracowników o czymś świadczy...

Tak21Nie2
oloy
@yolo

Oczywiście! Dlatego polecam, bo rotacja jest niewielka :)

Tak17Nie2
@oloy

rotacja jest niesamowicie duża, wiele osób pracowało od 3 do 12 miesięcy ;)

Tak4Nie1
Lutek

Zgrany zespół, dobra atmosfera. Sporo osób pracuje zdalnie. Duży plus za spotkania firmowe, gdzie są wszyscy w biurze i jest okazja pogadać.

Tak18Nie2
Poztywtywna1234

Jest spoko w Livespace.

Tak18Nie1
kandydat
@Poztywtywna1234

coś więcej ? :)

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Livespace Sp. z o.o.?

Tak3Nie
Aktualnie pracujący
@Administrator

Bardzo dobrze :)

Tak15Nie2
kasiarz

Pod opiniami poniżej mogę sie też podpisać i dopisać dla mnie jedną istotną rzecz (bazując na wczesniejszych doświadczeniach): ta firma płaci :) i to płąci mi na czas od 3 msc :) Poprzedni "pracodawca" też płacił, ale ratami i z opóźnieniem, zatem kasa na czas, to duży plus.

Tak18Nie1
siwy
@kasiarz

rzeczywiście benefit, pensja na czas, przy dzisiejszym niskim wręcz zerowym bezrobociu w stolicy to normalnie kosmos mieć pensję na czas ;)

Tak12Nie
szok
@siwy

Dokładnie, nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś kasiarzu ale zaskoczę cię, w Polsce prawo nakazuje płacić na czas :)

Irena
@szok

Nie powinieneś wdawać się w tego rodzaju dyskusje, bowiem tak naprawdę niewiele one tu wnoszą. Ponadto nie piszemy na forum o nikim w sposób, który mógłby obrazić daną osobę - zabrania tego regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Na pewno jesteś pracownikiem w Livespace. Za co dokładnie jesteś tam odpowiedzialny? Może wiesz, czy szukają tam teraz nowych pracowników? Na ich stronie nie znalazłam takiej informacji, więc liczę na Twoją pomoc w tej kwestii.

Tak1Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Livespace Sp. z o.o. - Warszawa