Livespace Sp. z o.o.
3 22 22 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy można w Livespace Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Oles Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

tak, dadzą Ci dodatkową myszkę do macbooka... :)

Andrzej Nowy wpis

Może nie każdy spełniał oczekiwania firmy i długo nie mógł pracować?

Yolo Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Andrzej

W takim razie wiele osób nie może długo pracować.

yolo

duża rotacja pracowników o czymś świadczy...

Tak19Nie1
oloy
@yolo

Oczywiście! Dlatego polecam, bo rotacja jest niewielka :)

Tak10Nie1
yolo
@oloy

rotacja jest niesamowicie duża, wiele osób pracowało od 3 do 12 miesięcy ;)

Tak1Nie1
Lutek

Zgrany zespół, dobra atmosfera. Sporo osób pracuje zdalnie. Duży plus za spotkania firmowe, gdzie są wszyscy w biurze i jest okazja pogadać.

Tak6Nie2

kandydat
@Poztywtywna1234

coś więcej ? :)

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Livespace Sp. z o.o.?

Tak1Nie
Aktualnie pracujący
@Administrator

Bardzo dobrze :)

Tak7Nie2
kasiarz

Pod opiniami poniżej mogę sie też podpisać i dopisać dla mnie jedną istotną rzecz (bazując na wczesniejszych doświadczeniach): ta firma płaci :) i to płąci mi na czas od 3 msc :) Poprzedni "pracodawca" też płacił, ale ratami i z opóźnieniem, zatem kasa na czas, to duży plus.

Tak10Nie
siwy
@kasiarz

rzeczywiście benefit, pensja na czas, przy dzisiejszym niskim wręcz zerowym bezrobociu w stolicy to normalnie kosmos mieć pensję na czas ;)

Tak9Nie
szok
@siwy

Dokładnie, nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś kasiarzu ale zaskoczę cię, w Polsce prawo nakazuje płacić na czas :)

Tak1Nie
Irena
@szok

Nie powinieneś wdawać się w tego rodzaju dyskusje, bowiem tak naprawdę niewiele one tu wnoszą. Ponadto nie piszemy na forum o nikim w sposób, który mógłby obrazić daną osobę - zabrania tego regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Na pewno jesteś pracownikiem w Livespace. Za co dokładnie jesteś tam odpowiedzialny? Może wiesz, czy szukają tam teraz nowych pracowników? Na ich stronie nie znalazłam takiej informacji, więc liczę na Twoją pomoc w tej kwestii.

Tak1Nie2

Możecie opisać aktualną sytuację Livespace Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Mars

Ja też jestem jednym z tych, którzy ostatnio dołączyli do Livespace. Mogę szczerze powiedzieć, że chwalę sobie nową pracę. Potwierdzam, że w firmie panuje dobra atmosfera - otwartość i szczerość w każdej kwestii. Czuję się zaopiekowany na starcie i mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej :)

Tak12Nie
ktos2017

Pracuję w Livespace stosunkowo krótko, ale po poprzedniej pracy, chwalę sobie nową :D. Faktycznie panuje bardzo dobra atmosfera, ale też i czuć atmosferę pracy :D pełne skupienie i zorientowanie na cel. Dobre wdrożenie dla nowych ludzi z pewnością ułatwia pierwsze dni w nowej pracy.

Tak12Nie
Daisy

Zgrany zespół i dobra atmosfera (nie tylko w założeniach ;), bo to takie modne), bardzo ludzkie podejście do pracownika, dużo pracy, szybkie tempo, spore możliwości rozwoju.

Tak15Nie
XXX
@Daisy

Hej, na jakie stanowisko? Ja jestem na 2 etapie rekrutacji, ale nie wiem co z 3 - brak informacji zwrotnych. Inni pracodawcy naciskają - mam sporo rekomendacji, i ofert z polecenia.

Daisy
@XXX

Stanowisko adm. Na pewno otrzymasz info zwrotne, wszyscy otrzymują :). Firma dość dynamicznie się rozwija - spora ilość rekrutacji.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Livespace Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie