Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Janosik

Czy centralną betoniarnią zarzadza dalej wielki galaretowaty ministrant z południa? Może ktoś się zainteresuje tak na serio, rażącym brakiem nadzoru nad oddziałami.

AAAA
@Janosik

Przed wczoraj aresztowanie w Oddziale PGNIG Zielona Góra! A kiedy przyjdą po Niechluja, Mojżesza i panienkę z berlińskiego dworca ZOO ?

@Janosik

Czyżby chodziło o słynnego Harry Pottera z Centrali?

PAP

Obajtek poleciał do Kazachstanu osobiście poznać aktywa i „sukcesy” odziedziczonej właśnie świeżo swojej spółeczki . Mina bezcenna, głowy polecą na 100%. Pani Prezes spółki matki będzie się nieźle rumienić.

xzxz

Racja, strajk jest dobrym rozwiązaniem, w przyszłym roku większość pracowników z terenu będzie zarabiać minimalną krajową, co dzisiaj w przemyśle ciężkim jakim jest nafta jest nie do pomyślenia. Do tego praca 2/1 niby do października ale znając życie pod koniec roku jak zwykle będzie natłok prac i znowu wrócą do tego systemu (czyt. kolejne święta w pracy). Dochodzi nawet do tego, że do pracy nie można przyjechać własnym samochodem... Niech mi powiedzą jak mam zabrać cały majdan ze sobą do busa czy pociągu i jechać na wiertnie (wiadomo praca raz tu raz tam). Nikt się z nami nie liczy a związki to jakaś paranoja, robią tylko pod siebie. Strajk wydaje się być jedynym rozwiązaniem, tylko w jakiej formie?

Na jakie wsparcie w Exalo Drilling S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Aplikant

Co trzeba zrobić aby być przyjętym do OGiE PGNiG w Jaśle, czy Zielonej Górze, na stanowisko Głownego Specjalisty ........, bez konkursu? Bo bycie byłym dyrektorem z Exalo to chyba mało. A moze się mylę i to wystarcza!? Trzeba zapytać w Orlenie.

@Aplikant

Może wystarczyło być jednym z 4 giermków, wiernych śliskiemu Marcinkowi.

Exalo

Przyszedł, miało być lepiej - jest coraz gorzej. Niech wreszcie fachowcy od Obajtka to Exalo wezmą pod swoje zarządzanie bo z tymi " menadżerami" co są obecnie to tylko długi, prywata, poniżenie, nienawiść. Szkoda tylko pracowników z wiertni i z innych centr skłóconych między sobą przez obecnych "managerów". Panowie Wy nie chcecie przejęcia przez Pana Obajtkka ale to się stanie szybciej niż myślicie!!!!!!!.

Urszula
@Exalo

Hejka, ale co masz na myśli, że jest gorzej? Bo w sumie to nijak nie wynika z tego komentarza, to pomyślałam, że dopytam.

@Exalo

Korpo - Fuzji, pod buta Orlenu nie chcą mozni dyrektorzy z Centrali PGNiG. Ta jest dopiero poploch i niepewność. Exalo tutaj nie ma nic do gadania. Bedzie jak zechcą. Skoro nie ma nas przy stole, dobrze że jesteśmg chociaż w jadlodpisie.

@Exalo

Wreszcie cisza jak makiem zasiał na koncie Exalo. Pokorne, przestraszone myszki schowały sie do dziur, siedzą cichutko i pochlipując piszczą -byle mnie nie zwolnili. Wasz strach pewnie Staszka onieśmieli i zatrwoży. Znacie początek jednego z wierszy Asnyka-"Daremne żale próżny trud ,bezsilne złorzeczenia. Przeżytych kształtów żaden cud nie wróci do istnienia."

@1111111

Ale co się stało tak właściwie, że tak piszesz? Ktoś zobaczył opinie tutaj czy o co chodzi że ludzie się boją?

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Nie dyrektor

W Zielonej Górze zatrudniają wcześniej zwolnionych, za większą stawkę! Wspaniałe! Dla obecnych pracowników brak pieniędzy na porządne podwyżki! Ta firma to wstyd. Zarząd mówi, ze brakuje pieniędzy, a czeka na nowe Vw. Wstyd i zażenowanie pracowników, wstyd mówić gdzie sie pracuje i za jakie pieniądze. Dyrektorów przybywa, wspaniale! Aż milo popatrzeć jak brakuje pieniędzy, (usunięte przez administratora)

PPPPP
@Nie dyrektor

No i co, zrobicie coś z tym ?.Nic! Zarząd doskonale o tym wie .Po prostu Stasiulek zaczął kolejny etap "dojenia na maksa" Exalo i PGNIGu przed połączeniem z Orlenem.Kiedy doić jak nie teraz? .Dadzą wam z 500 zł we wrzesniu i bedziecie zadowoleni jak owce na wypasie.Żałosne

@PPPPP

Faktycznie, z żalem się na to patrzy. Przy całej sympatii czy też nie, obecne zmiany personalne nie budzą euforii jak kiedyś, ponieważ brak w nich wiary u samych zainteresowanych. O zepsutej atmosferze (lub jej braku), już nie wspomnę.

@Już z zewnątrz

Kiedyś dobrzy znajomi, przyjaciółki, przyjaciele, dzisiaj skłóceni, zawistni, skaczący sobie do gardeł o byle co. Jedni wracają, inni takej możliwości nie mają lub z niej nie korzystają. Jak się na to wszystko patrzy bez emocji, to może lepiej żeby się skończyło i coś nowego narodziło. A gdzie w tym wszystkim jesteśmy My, poprostu Pracownicy?. Żal, żal, ........

@Nie dyrektor

Czy to prawda ze biurowi dostali podwyzki ?

Arturro
@Nie dyrektor

Jak tam osiołki betlejemskie ,siedzicie w swoich szałasach i czekacie czy dadzą wam cos do żłobu i poidełka ?. Wojak Szwejk byłby z was dumny.?

Z boku
@Nie dyrektor

Sugeruję zwolnić się i podjąć pracę na nowych wyższych (lepszych ) warunkach. Najlepsze są proste pomysły. Pozdr

Olga
@Z boku

są lepsze warunki finansowe gdy sie tak zrobi ? serio nie doceniaja starego pracownika przy awansie ze lepiej sie zwolnic i na nowo zatrudnic ? co wtedy z odprawa, trzeba zwracac ?

z boku
@Olga

odprawa się należy gdy zwalniają. Jak chcą byś przyszedł (aś ) to żaden zwrot ci nie grozi. Sam człowiek odchodzi to żadne pieniążki nie należą mu się. Swoją drogą żal rozwalonych kilku firm, rozproszonego majątku który to został nabyty kosztem premii, wyrzeczeń, podłych warunków pracy przez kilka pokoleń wiertników. Bo jak ma wyglądać praca na rigach , z cateringiem ,pralnią i z całym ogólnie poziomem tzw. Safety Level to się wszyscy przekonali jak się otwarły kontrakty zagraniczne. Wszystko to poszło w las dla jakiś tam mrzonek by zrobić jakiś tam ,, bussines center" w jednym punkcie .

@z boku

Gdyby górę nie wzięły chore ambicje kilku maluczkich ludzików oraz nieocenona pomoc w postaci zaciągu śliskich pomagierów i przyspawanych funkcyjnych związkowców , firma może wyszła by na prostą. A tak, będziemy sobie pisać takie czy inne ciepłe słowa i chore wywody.

@Eko

Fakt, jeżeli nasze wypłaty zależałyby od ilości i tego co tu jest napisane, to nie martwilibyśmy się dzisiaj o podwyżki i inflację.

freedom from Ukryina

Oby nam się dzień dobrze zaczął podaje przykład ze nawet emaile z działu kontrolingu mogą przychodzić w przyjemnej formie:) https://www.youtube.com/watch?v=ZoE2r6RlxCw

Ela

Naimski wyleciał z rządu, wiecie co to oznacza dla Exalo:)

On
@Ela

1000 zł podwyżki i wczasy w Bułgarii dla wszystkich ????

Z Zielonej Góry jesteś to czuć. Kretyna na odległość poznasz.

Benek

I co baraniątka z południa. Tak wam tęskno za osobami pokroju Marcinków? Racja, związki zawodowe odnosiły wtedy same sukcesy w negocjacjach z zarządem. A może chodzi o szybki powrót giermków z zakazu konkurencji i zmianę garnituru z czerwonego roboczego coverolu na marynarę i zaszerokie spodnie.? A może lepiej to wszystko zaorać i nie będzie już słychać biadolenia. Do wyboru do koloru. Która wersja wam pasuje?

Pytia

Wróżysz z fusów? Stasek to nie Marcinek, wie wszystko o firmie, porządzi jeszcze długo.

Młody 13 lat co inni nazywają
@Ela

Tak jest ja mówicie emeryt pójdzie a inni zrobią dla tego całego EXALO DRIL COS TAM COS TAM KURACJE PRZECZYSZCZAJĄCA Bedzie interview to A...C D......G w Polsce lub Chorwacji na pozycje rig manager, kierownik zminaowy, driller, mechanik, elektryk, bhpowiec. 20 rigow kupilismy. Zbieramy zalogi. Jak ktos zainteresowany to dawac CV na: ...

No War
@Benek

Teraz dopiero związki zawodowe odnoszą sukcesy!Parę dni temu odchodził na emeryturę bardzo zasłużony związkowiec ( zwłaszcza dla rynku prasy bo Jego jedynym zajęciem było czytanie pewnej gazety:)) Jeszcze za PNiG Jasło jeden z członków Zarządu skasował mu prenumeratę tej gazetki to facet się załamał bo co będzie robił teraz w pracy:).No i osiąga wiek emerytalny odchodzi, obecny Zarząd robi mu pożegnalną imprezę na 50 uczestników .Jego kolega z pokoju wychodzi na mównicę i dziękuję Panu N za sponsorowanie imprezy .Łatwo można policzyć pewnie knajpa( nie znajdę innego określenia na zgromadzenie tego typu ferajny) skasowała ze 200 PLN od osoby część "elyty" zatrzymało się w hotelu to kolejne 200 PLN od osoby plus koszty delegacji ( pewnie dostał szabelkę to też dochodzą koszty) .Lekko licząc z 50000 poszło się ...Ile odeszło ludzi wartościowych na emerytury ostatnio nie tylko dla Exalo bardziej dla swoich macierzystych Oddziałów i Zarząd nawet nie było stać na kupno taniego zegarka i zapłacenie za wygrawerowanie paru słów pożegnania .Za rządów Krakowa jak w roku odeszło 120 osób "zaoszczędzoną " w ten sposób kasę przeznaczyli na podwyżki dla swoich z biura( teraz płaczą ,że nie dostaną tych marnych 500 PLN).Dziękujemy również Panu Prezesowi za przywrócenie poprzedniej kancelarii do obsługi prawnej która sławiła się tym ,że przegrywała każdą sprawę o przywrócenie do pracy zwolnionych pracowników.Ostatni pomysł Zarządu który promuję swoim nazwiskiem Kierownik Działu Wierceń .Łukasz gdzie mam zaparkować auto jak pod hotelem ( to raczej noclegownia ) jest jedno miejsce do parkowania i to na chodniku.Muszę jechać samochodem bo rzucają mnie raz tu raz tam i nie dam rady całego majdanu i siebie zapakować do pociągu czy autobusu.Na auto odkładałem 10 lat ukradną mi je jak zaparkuje gdzieś na mieście lub wytną katalizator.Wystarczy aby każdy z pracowników podpisał oświadczenie ,że świadomy odpowiedzialności karnej nie będzie tankował tego (usunięte przez administratora) co dostarczają na wiertnie a tylko stare Cat są w stanie go przepalić( i to nie zawsze wychodzi im na zdrowie).Sławomir podobno wrócił do biura na kontrakcie ,który bardzo się zasłużył wcześniej w Czadzie i Kraków Go wymienił na swojego bystrzachę :) W każdym razie pierwsze Jego spotkanie z chłopakami ciężko pracującymi na IRI 1200 zaczął od uwagi ,że mają mu mówić ...szefie.Jak mawiał mój kierownik ( niestety już nieżyjący ) jak mu mówili szefie ,że szef to jest na ja...ch:)No i co Pan panie Stanisławie N na to odpowie .W marcu albo jeszcze w lutym Panu podziękują wróci Pan tradycyjnie do firmy sprzedającej złom ,będzie Pan się golił rano i da radę spojrzeć w lustro ?Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

bardziej pojnformowany
@No War

Naucz się matematyki bo jeśli byłoby 50 osób i każdy spałby w Hotelu z talerzykiem za 200 złotych to maksymalnie kosztowałoby to 20 000 zł a nie 50 tys złotych. 200 złotych za noc w hotelu to pewnie musiałby być conajmnjej 4 gwiazdkowy. A faktycznie było poniżej 20 osób. Ale dobrze poinformowani potrafia zawyżyć i ponad 10-ciokrotnie koszty dla efektu.

No War
@bardziej pojnformowany

Mam nadzieje ,że smakowało Ci to wszystko za co Prezes zapłacił z Naszej wspólnej kasy!Gość honorowy którego hucznie żegnaliście sławił się tym ,że pracując ( sorry przebywając na wiertni ) na pytanie kierownika co mam Panu " namalować " w szychtowniku" za wczoraj ( bo jakoś Go nie zauważył w pracy poprzedniego dnia ) powiedział cyt. " a maluj Pan konia w chomocie:).Potem komunizm upadł załapał się do Solidarności i swoim wielkim oddaniem dla obrony spraw pracowniczych po ponad 30 latach siedzenia w związku niewątpliwie zasłużył sobie tym ,że pracownicy zafundowali mu honorowe pożegnanie:)Podaj mi jedną rzecz co on zrobił pożytecznego?Jak to jest ,że związki zawodowe są na garnuszku Zarządu ? a sami wiecie ile w Naszej firmie jest tych nierobów.Związki powinny się utrzymywać ze składek członków i ich siedziba powinna być poza zakładem pracy.A wracając do ceny to nawet gdyby kosztowało to nawet 100 PLN czemu mam się do tego dokładać?

@No War

Ten solenizant związkowy powinien dostać kopa w(usunięte przez administratora) na odchodne, a nie uroczyste pożegnanie!!!

@No War

To teraz będzie miał dopiero szmat czasu na pisanie różnych epoeji, do ważnych ludzi.

Jarząbek

BRAWO ZARZĄD I ZWIĄZKI ZAWODOWE !!! W naszym kraju jest tak dobrze, nic nie drożeje, inflacja jakieś tam 16 marnych procent a nasz Zarząd w trosce o nas i nasze rodziny już od PAŹDZIERNIKA!!! podnosi nam pensje. Wszyscy rozumiemy trudną sytuację firmy i spokojnie moglibyśmy poczekać jeszcze nawet do przyszłego roku. Przecież nasze pensje są o kilkaset złotych wyższe od najniższej krajowej. Nigdzie indziej na świecie w branży naftowej nikt o takich pieniądzach nawet nie marzy. A u nas prosze, pyk i już jest podwyżka, którą już za 4 (sł.cztery) miesiące odczujemy w naszych portfelach. BRAWO WY!!! To mówiłem ja pracownik szeregowy Jarząbek, Stanisław Jarząbek

@Jarząbek

Narzekanie, przedewszystkim na płace zawsze było. Można wybierać w ofertach na rynku pracy, znaleźć i zaryzykować zmianę. Wielu tak zrobiło, czy słusznie? Sami to ocenią po czasie. Jak jesteś z terenu, to zawsze możesz spróbować pracy na kopalni u Grzesia. Robota brudniejsza ale może placi lepiej.

@Jarząbek

Chyba lepiej późno niż wcale? Dostaje i jeszcze marudzi. A może chcesz firmą do poprowadzenia? Zobaczymy jak Ci pójdzie i czy dasz każdemu od razu podwyżki

krakus

W Krakowie w 2011- 2012 było bardzo dobrze, kilka premii miesięcznie . W ogóle w 2012 roku krakowska spółka wchodziła z zyskiem + 5 mln...nadmieniam ze Piła wchodziła z stratą -5 mln. Jak przejęła to wszystko Piła pod nazwą Exalo , zaczęło się dziać syf kiła i mogiła ...no cóż przyjęliśmy bankruta .

fred
@krakus

Drogi kolego Kraków w 2012 roku uzyskał przychód w wartości 400 mln zł , ledwo przędł ? gdzie była Piła ?robiła układ polityczny aby wszystko pogrążyć i wyprzedać majątek reszty, oj coś w tej pile wam w głowach mieszają , nie wspominając o rynkach zagranicznych gdzie Kraków a gdzie Piła . Ludzie ruszcie trochę głową , czeka nas upadek Exalo i cwaniaki z zarządu wykupią majątek firmy za grosze . I taki będzie koniec przemysłu wiertniczego w Polsce.

humpty
@fred

Nie czeka nas upadek Exalo. Ta firma nigdy nie padnie - dla najcięższych urządzeń praca nad realizacją nagłębszych otworów ( poza zasięgiem "mniejszej" konkurencji ) zawsze będzie. Tylko że już nie będzie wielką firmą , a firemką z kilkoma ciężkimi urządzeniami i może z kilkuset pracownikami ( z Piły - dba o to "stary pilski" prezes i podziała w tym temacie do swojej emerytury lub zmiany władzy w Polsce ). G-drilling i inna mniejsza konkurencja wszystko co "płytsze" przejmie chętnie i sprawnie... jak to ma miejsce teraz na podkarpaciu gdzie "hydrogeologiczny" potentat wchodzi na wiercenia dla PGNIG...

yogi
@fred

znowu sie krakusy przychodem chwala napisz lepiej ze przychod byl 400 mln a dochod firmy na minusie nie rozruzniasz przychodu od dochodu to ze zarobisz 400mln a wydasz w tym czasie 450mln to to dla Cieie oznacza ze firma dobrze stoi?

easygoing
@humpty

No i proszę ... po kilkua latach okazało się że przemianowany GDrilling najgłębszą dziure w Polsce wywierci. Tak tylko dla przypomnienia - decyzja o wyrzuceniu dawnego krakowskiego prezesa Macieja nader brzemienna w skutki. Samo sobie exalo konkurencję stworzyło i niech teraz pomysłodawcy z tamtych czasów chwilę refleksji mają.

@easygoing

Jest nie lada sztuką wziąć świadomie taką robotę. Ale jeszcze większą będzie jej zaczęcie i dokończenie. Tutaj nie ma miejsca na słabych zawodników i czcze gadanie.

Teren2
@easygoing

Ten otwór pogrąży ich finansowo, świdry będą wywożone wywrotkami. Ale najpierw trzeba odtworzyć część urządzenia (nov) które zostało zalane podczas ulew (głównie elektryka), więc dużo pracy przed nimi. Jak dla mnie 120 mln to stanowczo za mało na 7000 m otworu. Życzę im szczęścia.

Oze

Która firma będzie montować, sprzedawać, fakturować zapowiadane pompy ciepła i panele fotowoltaiczne które będą montowane w Exalo?! Obstawiam Rm Solar lub Ferro Wings, a czemu te firmy?! Zagadka!

@Oze

No to napisz coś więcej. Ponoć jeden z byłch giermków śliskiego (m2000) ma to całe przedsięwzięcie nadzorować. Może tym sposobem uratuje głowę, bo zaufania napewno nie odbuduje. Ot, taki hihot losu.

@Eko

Ale co to za różnica jaka firma to robi?

@Agata

Pewnie subtelna.

@Benek

Widać że niektórych miejscach i przypadkach, dalej stosuje się zasadę "wszystko można co nie można, byle z wolna i ostrożna. Brawo.

chyba wiadomo

MM
@Oze

A Melania z Ferro Wings to kolejna żonka Krzysia ?

@MM

Ponoć, dziś w ZG można było spotkać w firmie wiele nowych - starych twarzy. Przypadek?

@MM

Melania -ładne imię.

nowy

(usunięte przez administratora) Jeszcze mało, nie dość że za darmo dostał GT2a to dalej źle, kasy, dajcie mi kasy

@nowy

Bo to taki charakter ma. Dosypują, dosypuja i dalej mało. Może, niech wezmą za cztery litery obecnych (niedobitki po starej strukturze) wysokich exalowskich funkcyjnych, którym zanik pamięci, szczególnie tym temacie, powiększa się w zastraszającym tempie.

Urszula
@nowy

Link mi nie wchodzi, napiszesz o co poszło?

Czy w Exalo Drilling S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klient

Jak spytałeś, to odpowiedzieli?

Habemus Papa

W końcu farsę zakończono, do firmy wraca potrzebny człowiek, droga przed nim niełatwa. Ktoś na górze poszedł po rozum do głowy . Posprzątanie zajmie trochę czasu, na szczęście nowy Szef firmę zna nie od dziś.

@Habemus Papa

Ogłoscie go od razu błogosławiony a najlepiej święty

Forum skowytem zapełniły sieroty po Śliskim widać bieda ich przycisnęła - a tak dobrze żarło.

Olga
@Nowy

A po czym to ogólnie stwierdzasz?

Ex

A teraz drodzy zarządzający czytajcie ...... "Ogromna rzesza ludzi żyje na tym świecie tak, jakby go nigdy nie miała opuścić. Nic dziwnego że tyle osób w tej moralnej ślepocie ginie". św. Jan ....

stary
@Ex

jest celna

Iwona
@Ex

Rozumiem ze nie polecasz pracy w firmie ze względu na zarząd/szefa?

Tylko dobro

Dziś prezydent Biden powiedział calemu światu, a w szczególności Ukrainie i Polsce słowami Jana Pawła II " Nie Lękajcie Się" .To jest całe clou odnośnie zbrodniczego Putina. To samo się tyczy obecnej sytuacji w exalo. Mordowanie psychiczne jest również nie do przyjęcia. Nienawisc, małość, zawiść nie wiadomo z jakiego powodu nigdy nie wygrają. Obecnie w tak trudnych czasach znowu się to nasila I tak wciąż od 2013 roku. A ktoś z zarządu obecnego mówił...nie może być podziałów....... Pozdrawiam Wszystkich w tych podłych czasach.

Hedek
@Tylko dobro

„Mordowanie psychiczne” - człowieku co ty bierzesz? Musiał nowy pryncypał zrobić niezłą rozpierduchę w tym towarzystwie wzajemnej adoracji. Spuszczeni na zieloną trawkę będą mieli dużo czasu żeby teraz ujadać). Tylko tyle im pozostało. Niezły cyrk…

Rig

W 2016 - 2017 jeden z managerów z Z Góry zwolnił najwięcej pracowników Exalo zarowno administracyjnych jak i RIGowych.......gdzie wtedy byłeś drogi RIGman. Owy manager zredukowal wówczas firmę jak mówisz do niewydolnej społeczki.......

@Rig

Żona nie pozwoliła mi na start w konkursie na prezesa Exalo!. Macie szczęście bo gdybym został prezesem Exalo to chciałem ogłosić upadłość Exalo i wszyscy na bruk. Zasługujecie na to jak nikt. (usunięte przez administratora)strachem gadający po kątach na wiertni ale nigdy otwarcie czy żenujący związkowcy dbający tylko o własne posady oraz posady dla dzieci czy zięciów. Jesteście jak Titanic przed zderzeniem z góra lodową.

@111111

Jest dużo racji w tym co napisałeś, lecz nie można wsadzać wszystkich marynarzy do jednej kajuty, pomimo że płyną tą samą łajbą. Nie wszyscy mają aspiracje na wysokopłatne stanowiska jak ty, więc przyjmij za dobry omen zdanie twojej małżonki (wszak zna cię lepiej) i pozostań tam gdzie jesteś. Pewnie też byś nie dał rady tego wszystkiego naprawić.

Były

Śliski w Emiratach? A co robi wąski włatca król julian dyzma podczepiony pupil każdej władzy ? papa mu wieniec laurowy założy i potem będzie zwalniał ? Było źle, ale dlaczego nie można jeszcze gorzej? Jeśli firma jest dobrze zarządzana to przyjmuje do pracy nowych fachowców a jak o władzy świadczą zwolnienia, o których znowu w tej waszej firmie się mówi?

nowy

A wiecie że w styczniu Exalo dostało 50 mln pożyczki od PGNiG na prowadzenie bieżącej działalności, pewnie też na odprawy dla prezesów

stary

Po tych wszystkich zmianach, pozostaje jeszcze obsadzić kogoś do prowadzenia spraw zagranicznych w Exalo.. Najwyższe kompetencje posiada były sprawca wypadku drogowego w Zielonej Górze, pózniejszy Dyrektor w Kazachstanie. Stanisławie do dzieła...

Elyty z Dubaju
@nowy

No i na podróże w poszukiwaniu nowych miejsc pracy dla byłych „managerów”. Ulubionym kierunkiem były Sudany i (usunięte przez administratora)

Marlenka

Król Julian? Parcie na władzę rozdęło klatę? Znowu ktoś musiał przekłuć balonik? Było coś słychać czy z cicha pękł? A może ropa poszła?

Haha

Racja

Janosik

Kiedy zostanie zrobiony rzetelny audyt wewnątrz firmy, który pozwoli ocenić zarządzanie bylych i obecnych jeszcze na stanowiskach tzw managerów. Niekompetencja, nieudolne zarządzanie, (usunięte przez administratora) destrukcyjne działanie w stosunku Piły i Zielonej Góry, powodujące odejście wielu Pracownikow. Najwyzsza pora z tym skończyć, ale najpierw trzeba rzetelnie rozliczyć.

Misiek
@Janosik

Marian 2000 w o/ Zielona Góra? Wątpliwe i niepotrzebne. Tutaj też są ludzie znający się na robocie.

Hirekop
@Janosik

W punk! Ale dobrych ludzi coodeszli już nie ma. Szkoda. Tak nieudolni marionetkowi dyrektorzy doprowadzili.

@Hirekop

Pewnie, że szkoda. Ludzie którzy odeszli, większość nie wroci. Pozostali, którzy pracują, mają nadzieję na spokój i merytoryczne prowadzenie firmy. Ale, nie z niektórymi osobami kurczowo trzymających się stołków. Trzeba pozbyć się tej przyslowiowej łyżki dziegciu z beczki słodu (miodu to tu nigdy nie bylo). ODWAGI.!!!!

Conan

Nie polecam tej firmy. Dbanie tylko o własny interes przez przełożonych. Ludzi za wielkie g... Już mają. Struktury zmieniaja się bardzo często Hugo wie gdzie będziesz za chwilę. Jak chcesz za grosze pracować zapraszam do bardzo powiązanej politycznie firmy....ble

@Conan

Mówi się, że każdy ma swe, tzw. 5 minut. Pomimo tego, że mieli tylko 5 sekund, to osiągnęli efekt jakby byli co najmniej 5 lat. Skutecznie rozwalili atmosferę i firmę.

@!...!

Pora na przewietrzenie Rady Nadzorczej , która żyrowała ten cały bałagan i tolerowała nieudaczników we władzach spółki. Ślepa na powiązania rodzinne (casus Heniutek M.) w końcu doprowadziła do upadku firmy. Zadłużenie, kary i grzywny, tragiczna polityka kadrowa to dzisiejszy obraz firmy. Ślepi, głusi i niemi - jak te trzy małpki.

Gdyby przez ostatnie 6 lat w zarządzie Exalo było -czterech Pingwinów z Madagaskaru a w Radzie Nadzorczej -czterech ochroniarzy z TESCO to wynik finansowy byłby dokładnie taki sam jak obecnie tylko pracownicy Exalo byliby w o wiele lepszych humorach..

????????

A co Żal d…e ściska. ????. Czy raczej pan żeś z tych trzęsidupków którzy boja się powrotu megalomana, bo jęk wróci to (usunięte przez administratora) na zbity pysk ????????

Klient

A to teraz z uos-u z powrotem zaciąg wraca?

Buk

Podobno, te znajomki w centrali też że stołków spadną jak się zmieni na górze.

były

ze strachu jaworowe klęski pozwalniały dobrych kierowników pod naporem (ze strachu) przed krakowskimi dyrami, to teraz jujnia

AAAAA
@44444

Jak to bywało z zarządzaniem w w Exalo do 2020r przeczytajcie sobie w wystąpieniu pokontrolnym NIK.Przypomnijcie sobie jakie tuzy intelektu bywały w tych zarządach.Link poniżej. (usunięte przez administratora)/

Pobrałem 34 strony Wystąpienia pokontrolnego NIK w sprawie działalności Exalo za granicą. Kwiatki w stylu 3 dyrektorow jednocześnie na tym samym stanowisku. Szkoda ze do klinów w szybie podczas ciągnięcia czy zapuszczania nie ma 3 stołowych.

Tomasz Nie.Boraczek
@14324

W 1980r na ekrany polskich kin wszedł słynny film "Czas Apokalipsy" F.Coppoli. Od 23 lutego 2022r w centrach Exalo oraz na wiertniach rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części "Czasu (usunięte przez administratora) w reżyserii znanego zielonogórskiego artysty Staszka. Przypomnijmy iż od 2016r kręcono pierwsza część " Czasu (usunięte przez administratora) " w jego reżyserii lecz w związku z ogromnymi nieprawidłowościami finansowymi serial przerwano w 2020r i zwolniono reżysera. Kręcenia dalszych odcinków podjął sie reżyser Śliski z Krakowa lecz zabrakło koncepcji i umiejętności. Następny reżyser Długopis wcześniej skręcał śrubki i o kinie wiedział tyle co świnia o operze. Dziś znów za kamerą jest Staszek a zdjęcia do "Czasu (usunięte przez administratora) ruszyły i oby ...jak najkrócej.

@Tomasz Nie.Boraczek

Możesz określić, według ciebie, kiedy był najlepszy okres funkcjonowania Exalo? Czy jest możliwe aby w ten sposób to tak nazywać? To jest pytanie również do wszystkich cierpiących przez lata w tej firmowej branży, a którzy nie mieli na tyle odwagi, możliwości, aby zmienić środowisko i zaznać normalności.

@Tomasz Nie.Boraczek

To od poniedziałku zaczynamy tydzień............ ! Ciekawe co przyniesie?

MPTM
@Buk

Co tam słychać u 4 giermkow? Słuchy chodzą, że teraz aby wrócić do łask Prezesa kolaborują z kim się da, aby tylko się utrzymać w firmie. Nie szczędzą sobie "o sobie" tzw. ciepłych słów. Tak się kończy szorstka przyjaźń miedzy nimi. Ciekawe, który z nich, jako pierwszy otworzy szereg solidarnych ze swoim mistrzem marcinkiem. Macie typy? Bo ja mam.

!..!
@MPTM

Chyba juz teraz 2 giermków. Kiedy ty pracowity cenzorze śpisz, że tak szybko te wpisy kasujesz. Proroctwo słów się sprawdziło, dwóch cwańszych, dwóch niewygodnych wystawiło. Cdn....., zapewne.

Tak
@44444

Najlepsza ocena działań zarządów i rad nadzorczych ostatnich lat w Exalo .SUPER :-) !!!

QQQQ
@44444

Trafna ocena,Nic dodać nic ująć.

Olaboga

Można było się tego spodziewać, Pan Stanisław powrócił na białym koniu, karuzela kręci się dalej

Victor-ia
@Olaboga

W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

Teren

Jejku, jejku. Czyżby piąty giermek się objawił?

@Teren

No niestety. Nie ma już się za kim schować. Chcieli brylować, będą dołować.

@Olaboga

Czyli mag.Ister z wpisem z 16.02.2022 miał rację. Ktoś z Zielonej kupił sobie klecznik w stolycy,błagał,zaklinał i prosił biochemika i geologa więc dostał o co prosił!! Zwykła realizacja bibilijnego powiedzenia "Błagajcie a wasz głos zostanie usłyszany". Wiara góry kasy przynosi ;-) !

Komando
@Teren

Cóż za piąty giermek? Czterech miało udać się ku zachodzącemu słońcu, a objawia się piąty?

Victor-ia
@Komando

@Teren z pewnością ma na myśli siebie :)

@Olaboga

Był tu wpis że Staszek niczym Tusk wrócił nie na białym koniu ale na starej ,siwej chabecie! Cenzorze nie bój. Klient płaci ,klient wymaga.Cenzura prawie jak teraz u sąsiada w Kaliningradzie,

GB
@23456

To zapewne, nie o ten usunięty wpis chodziło.

Słabaki

Marcinek, pośpiesznie się ewakuował na podrzędną fuchę w Emiratach, Heniutek wcześniej na Dominikanę. Słabiutko jak na wyznawców prawicowo-narodowego (usunięte przez administratora) A gdzie wartości?

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.