Opinie o KTK Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KTK Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KTK Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTK Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w KTK Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

OLGA Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Czy w tej firmie w ogóle są jeszcze jakieś rekrutacje? Czy ona prosperuje jak przed sankcjami?

Sebastian Nowy wpis
Inne
@OLGA

Masz na myśli sankcje związane z wojną na Ukrainie? Nie widziałem w sieci żeby były jakieś aktualne rekrutacje. Chciałeś się tu dostać czy tak pytasz z ciekawości?

OLGA Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Sebastian

Tak chcę się dostać tam do pracy, dowiedzieć czegoś więcej. jak się tam pracuje, wszystko chciałabym wiedzieć? Owszem miałam na myśli sankcje związane z wojną w Ukrainie?. Dzwoniłam do tej firmy kiedyś, odebrała jakaś Pani i nie chciała udzielić żadnych informacji na temat czym firma się firma aktualnie zajmuje, powiedziała, że sprzedaży węgla już nie ma! Czy to prawda???

ROBERTO
Kandydat
 Pytanie

Składam swoją aplikację docelowo do działu Windykacji w KtK? Czy ktoś serdeczny, może mi powiedzieć czy warto? Jaka jest tam atmosfera pracy? Czy pracownicy pracujący w tym dziale i szefostwo jest wporządku? Czy warto sobie zawracać głowę ta pracą?

Leone
Pracownik
@ROBERTO

Jeżeli Twoje morale jest tak niskie,że ubiegasz się o pracę w tej firmie,to tak jak.najbardziej warto dołączyć do zespołu złożonego z podobnych Tobie ludzi.

ROBERTO
Kandydat
 Pytanie
@Leone

Moje morale nie są niskie dlatego tez poproszę o podanie konkretnych powodów dlaczego nie polecasz tej firmy i dlaczego twoja opinia jest właśnie taka?. Nie znam z pracowników i nie mam kogo zapytać jak jest tam naprawdę . Proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi. Będę wdzięczny.

Tk
Inne

Darujcie sobie tę pracę....

Rdp
Pracownik

Atmosfera fatalna.Przy władzy osoby wazelinujące.Zasady moralne: po trupach do celu.Zobacz jak odpisał pracownik osobie aplikującej wcześniej .Błędy ortograficzne....nic ująć nic dodać...Profesjonalizm raczej na niższych stanowiskach.

MP
Były pracownik
@Rdp

Jeśli chodzi o dział marketingu to kilka osób tworzy towarzystwo wzajemnej adoracji nie szanując pozostałych pracowników, najlepsze jest to, że to towarzystwo obgaduje się nawzajem na prawo i lewo, zachowanie żenujące, kasa to nie wszystko, lepiej unikać tak fałszywych o ludzi prędzej czy później wykorzystają do cna. I jeszcze jedno kierownik w porządku, ale boi się swojej podwładnej. Warto szukać innej pracy i wartościowych współpracowników.

Wanda
Inne
@MP

Ano bez dobrych współpracowników jest placek a nie robota... Ale serio nie czaję takiego wykorzystywania, skąd oni biorą takie nawyki wgl? A masz pomysł jak tutaj kierownika zmobilizować, żeby się ogarnął i przestał bać innych?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KTK Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(52 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mariusz

Jak działa firma to jeszcze nie wiem, ale wiem jak rekrutuje. W moim odczuciu dopuścili do skandalicznej sytuacji wobec mnie gdyż, po umówieniu się na rozmowę przez aplikację, zdarzyła mi się awaria internetu, i napisałem sugestię że możemy spróbować przez telefon gdyż internet źle mi działa, (jest wolny i się zacina, przez kilka dni tak miałem, w tym w dniu umówionej rozmowy), po, czym odpisano mi "w takim razie z przykrością stwierdzam, że rozmowa w dniu dzisiejszym z powodów technicznych po Pańskiej stronie zostaje odwołana. Dziękujemy za złożenie aplikacji." Ok, zdarza się pomyślałem i wysłałem do nich zapytanie w takim razie - "Czy to oznacza całkowite odrzucenie mojej kandydatury, czy będziecie sugerowali inny termin na rozmowę?". I tu miało miejsce skandaliczne ich nie odpisanie o kompletne zignorowanie mnie jako kandydata. Widać firma jest na bakier z dobrymi obyczajami w biznesie i postępuje nieetycznie. Wnioski i spostrzeżenia pozostawiam czytającym na temat tej firmy.

Patryk
@Mariusz

Panie Mariuszu skandaliczne jest rozpowszechnianie nie prawdziwych informacji lub nie pełnych, mających na celu dezinformację. Odpowiedziałem, że Pańska kandydatura w zaistniałej sytuacji zostaje przesunięta na koniec obecnego etapu rekrutacji. Nie zależało Panu na poinformowaniu o utrudnieniach choć wiedział Pan o nich wcześniej.

ja
Pracownik
@Patryk

Nieetycznie to zbyt łagodnie napisane....

Kd
Kandydat
@Mariusz

Nieetycznie to mało powiedziane.Ludziom tam pracującym to nie przeszkadza i to jest skandaliczne.

Wanda
Inne
@Kd

A masz pomysł dlaczego im to wszystko tak naprawdę nie przeszkadza? Bo aż mnie to dziwi tak szczerze

szmitek
Inne
 Pytanie

Firma zatrudnia BAAARDZO DZIWNYCH ludzi - jasnowidzów(sic!)! Przeglądałem firmową stronę w dniu 21.10.2021 r. (nie dokonując zakupu, a w dniu 22.10.2021 r. otrzymałem e-maila z wiadomością, że... TOWAR WYSŁANO!!! Zadzwoniłem na infolinię i... Pani, która odebrała telefon była (j.w.)... JASNOWIDZEM!!! Zanim zdążyłem przedstawić temat z którym dzwonię, zaczęła mi przerywać. Zadałem Jej "trudne" pytanie czy jest JASNOWIDZKĄ, skoro nie słucha co klient do Niej mówi i przede wszystkim... SKĄD WIE o czym chcę? No to P...A jedna się rozłączyłą. Z tego powodu moje pytanie... Gdzie w firmie biznesowy savoire-vivre?? Normalnie szok!

Klient
Były pracownik

1/5

Monika
Inne

Firma oczekuje oświadczenia o niekaralności?

wojand7
Inne

Firma KTK Polska w szczególności jej dział obsługi klienta zatrudnia mało kompetentnych i niechlujnie podchodzących do przepisów RODO pracowników. To właśnie jeden z pracowników tego działu w lipcu br. dopuścił sie karygodnego ujawnienia moich wrażliwych danych osobowych nieuprawnionej osobie trzeciej przekierowując moją korespondencję e-mailową potwierdzającą zakup u nich węgla do tej osoby. O fakcie byli "uprzejmi" mnie zawiadomić w dniu 1 października br. po upływie ponad 2,5 miesiąca po dokonanej transakcji. Zdecydowanie NIE POLECAM osobom fizycznym dokonywanie jakichkolwiek zakupów w tej firmie gdyż grozi to możliwością dokonania poważnego przestępstwa przez osoby trzecie na szkodę klienta.

Paulina
Inne

@Kasia czyli oprócz ubezpieczenia, multisportu, pakietu medycznego można jeszcze coś dla siebie że tak powiem wywalczyć na rozmowie dodatkowo?

Kamil

5 lat temu przeszedłem rozmowę rekrutacyjną z kierownikiem regionu na stanowisko PH. Po kilku dniach dostalem pozytywna informację. Otrzymałem pakiet dokumentów do wypełnienia i skierowanie na badania. Oraz poproszony mnie abym zrobił zaświadczenie o niekaralności. Wszystkie dokumenty wysłałem do działu kadr. Za kilka dni miałem otrzymać umowę. Po czym kierownik regionu poprosił mnie że ma dla mnie wyzwanie na poczatek mojej kariery, abym przeszedł się do PEC w mojej miejscowości i dowiedz jak się kto wygrał przetarg na dostawę węgla. Ten kierownik składał ofertę w mojej miejscowosci. Poszedłem zdobyłem informację i przekazałem je temu Panu. Po czym za kilka dni otrzymałem od niego informację iż zarząd rezygnuje z utworzenia PH w moim regionie bez sensownego wyjaśnienia. Nie oddali nawet pieniędzy za badania i dok. O niekaralności. Mój błąd że nie zgłosiłem tego dalej.

KApsel69

KApsel69 nie to nie region lodzki. A tez masz podobne doświadczenie???

Brawo
@KApsel69

Nie ma to jak prowadzić samemu ze sobą dialog.

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal KTK Polska Sp. z o.o.?

Kasia
@Pytanie

Karta Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna LuxMed i to co się wynegocjuje na rozmowie o pracę.

Dariusz

Firma przeszła duże zmiany w ostatnim czasie. Wiadomo, Rosyjska myśl zarządzania czasami potrafi zaskoczyć. Nie mniej jednak, jeśli jest się dobrym specjalistą w swoim fachu to jest się docenianym. Nie jest wymagana znajomość języka Rosyjskiego. Firma chętnie inwestuje w pracowników, finansuje szkolenia i kursy. To nie to samo KTK co pięć lat temu.

Don Kichot

KTK Polska to tylko nazwa sama firma jest rosyjska.Fajnie jest znać podstawy języka rosyjskiego ale nie trzeba bo na miejscu jest tłumacz. Co do firmy zarobki są dobre i to chyba jeden +.Sama atmosfera w firmie to pierwsze 3 miesiące są znośne ale po tym okresie już gorzej tzn.jeden drugiego kabluje,praca ponad godzinową na danych działach a kasa za 8h + premia jak dobrze dziobiesz (wyzysk).(usunięte przez administratora) Ogólnie słaba atmosfera gdzie można nabyć się różnych chorób, + to zarobki ale trzeba wybrać pomiędzy tymi dwoma zagadnieniami. Pracowałem tam.

Były przacownik

Rekrutacja do firmy przebiegała w sposób śmieszny, 2 tygodnie stracone. Papierologia jakby było to co najmniej kierownicze stanowisko. Stawka godzinowa żenująca, dopiero premia typu "widzi mi się" trochę to reguluje. Nie polecam.Szkoda czasu, nerwów i rozczarowań.

Sebastian
Inne
@Były przacownik

Mógłbyś napisać, czy rekrutacja była kilkuetapowa, a pracodawca robił testy językowe lub branżowe? Takie informacje będą bardzo pomocne na forum, więc liczę, że je dodasz.

Six
Inne

Czy mógłby ktoś szerzej wypowiedzieć się o warunkach panujących w firmie? Co prawda opinie o atmosferze są sprawą indywidualną, ale pomagają budować obraz firmy jako całości. Czy jest ktoś kto chciałby podzielić się tymi odczuciami na forum?

zniesmaczony

Lata 90 pełną gębą. Prezesi niczym z filmow gangsterskich, dyletanci na wyzszych stanowiskach, osoby ogarniajace cokolwiek na nizszych. Placa bardzo niska, zero jakichkolwiek benefitow. Atmosfera fatalna, nie tyle brak rozwoju co wrecz cofanie sie. Lepiej isc do mcdonalda.

Zdzisław
@zniesmaczony

Atmosfera to sprawa indywidualna, coś komuś pasuje a komuś innemu nie. Na pewno pieniądze są spoko, płacą więcej niż na innych terminalach. Benefity też są. Finansowo polecam

alojzy

ta sama branża https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,322179

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Igor
Inne

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje ludzi? Jak się pracuje, zarabia i czy coś z socjalnych dodatków macie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o KTK Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w KTK Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy KTK Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w KTK Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KTK Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Okopowa 7
  80-819 Gdańsk
 • NIP: 5833152191 REGON: 221645800 KRS: 0000421091
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
KTK Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii