Opinie o Good Content Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Good Content Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Good Content Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Content Sp. z o.o. w Warszawa

Gosia Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Plusy: - niemal zawsze są jakieś zlecenia - wypłaty do 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty Minusy: - słabe stawki - coraz większe wymagania sporej liczby zleceniodawców przy marnych stawkach - mniej więcej od połowy sierpnia 2021 zmiana sposobu rozliczenia. GC powołuje się na zmianę przepisów, które jednak interpretuje nadgorliwie. Otóż obecnie każda umowa o dzieło do 200 zł jest rozliczana ryczałtowo. Co to oznacza? Od umowy jest odprowadzany podatek do skarbówki, jednak za umowy takie GC nie będzie już wystawiał PIT-11, a więc piszący nie będą się z nich rozliczać w normalnych PITach. Jeśli ktoś więc pracuje tylko na śmieciówkach i zarabia na tyle mało, że dostawał zawsze zwrot podatku za dany rok kalendarzowych, to kwoty wypłacone z GC od połowy sierpnia br. już mu dodatkowych pieniędzy ze zwrotu podatku nie przyniosą. Dlaczego? Bo GC traktuje za 1 umowę o dzieło nie nasze żądanie wypłaty (wtedy wystarczyłoby zlecać wypłaty na kwoty przekraczające 200 zł), a każdy pojedynczy napisany tekst - nawet taki za 1,50 zł.

Gosia Nowy wpis
Były pracownik
@Gosia

PS Oczywiście piszę o rozliczeniach z osobami prywatnymi, które nie wystawiają faktur VAT

Administrator

Jak wygląda teraz praca w firmie Good Content Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosia Nowy wpis
Były pracownik
@Administrator

Obecnie jest już inny właściciel - bodajże z Bielska-Białej

nie wracam tam Nowy wpis
Były pracownik

Plusy: - wypłaty do 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty - zawsze; jeszcze nigdy mi się nie spóźnili - rozliczają ze skarbówką i wysyłają PIT 11 na czas - dobry kontakt Minusy: - zleceniodawcy można wszystko - na większość sugestii co do niewłaściwych zleceń, odpowiedź: można nie realizować, jak się nie chce i nic więcej - większość zleceń - ogromna dysproporcja między wymaganiami a płatnością - brak poczucia stabilizacji - GC nie ma obowiązku zapewniać wszystkim chętnym do pisania pracy na co dzień i to w takiej ilości, aby zarobić choćby na waciki - w związku z tym miejsce dobre na ewentualne dorobienie, nie można bazowac na GC jako na głównym źódle zarobkowym

Zostaw merytoryczną opinię o Good Content Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Good Content Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa
  • NIP: 7811894325 REGON: 302690614 KRS: 0000504401
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Good Content Sp. z o.o.