Opinie o Dellner Components (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dellner Components (Firma zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dellner Components (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Components (Firma zamknięta) w Gdynia

Bardzo zadowolony Zdzichu Fasola i Antoś Pietruszk

Firma jest bardzo dobra, ludzie mega fajni. Ostatnimi czasy bardzo fanie, że prezesa widać na produkcji, to wg mnie bardzo dobra droga, by pewne rzeczy usprawnić, odstawić kolorowe słupki i prezentacje, którymi jest karmiony do syta, aby zobaczyć na żywo jak załoga pracuje i jak funkcjonują procesy, wsłuchać się w tętno tego żywego organizmu i sprawdzić czy nie bije za szyko albo za wolno, a gdzie jest ledwo wyczuwalne. Wielki plus ode mnie.

Celna
@Bardzo zadowolony Zdzichu Fasola i Antoś Pietruszk

W zupełności popieram Twoją opinię. Taka merytoryczna, pozytywna ocena to kolejny bodziec dla rozwoju firmy. Super

FNORD

Kiedyś tam pracowałem. Pan PP to jeden z najbardziej przebiegłych ludzi z jakimi miałem do czynienia. O ludziach takich jak on mówiono dawniej : Szarlatan (polecam słownik PWN). Na pierwszy rzut oka : miły, elegancki, spokojny. Ale to tylko powierzchowne cechy. Coś, co nie uwidacznia się od razu. Jest też drugie dno charakteru tego Pana. I tu jest haczyk właśnie. W istocie jest ucieleśnieniem najbardziej przebiegłego zła (nie boję się użyć tego określenia) jakie ta ziemia zrodziła. Potrafi owinąć ludzi wokół palca, prawić im peany, uśmiechać się, a za chwilę bez słowa zwolnić (ba! wyrzucić, to chyba bardziej adekwatne słowo) z Firmy jak zużytą szmatę. Bez słowa "dziękuję", bez krzty wdzięczności. Moja rada dla osób chcących zatrudnić się w Dellnerze jest jedna. Chcąc uczestniczyć w tej "rosyjskiej ruletce" musisz mieć oczy dookoła głowy i być wyczulonym na każdy ruch (szczególnie kadrowy). Praca w istocie jest ciekawa, tylko CEO (kolokwialnie ujmując) lekko nieobliczalny. Cios w plecy możesz dostać praktycznie każdego dnia. I pamiętaj, że jeśli nie wymierzy go bezpośrednio PP, to wykona to jedna z jego marionetek, którymi jest otoczony. FINI.

Ad

Witam! Jest rekrutacja na Sp. ds zakupów. Jak wygląda praca biurowa w tej firmie? Jakie warunki, opinie? Dzięki Ad

Pp

Witam Jaka jest stawka dla cnc operatora na poczatek i po jakims czasie?prosze o odpowiedz Dzieki

kadrowa
@Pp

Taaa, a kierowca znowu w domu sie wyleguje w godzinach pracy, prawdziwe panisko ;)

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
albin

Uwaga na aktualne ogloszenie o prace: Kontroler Jakosci (na pracuj.pl). Napisali - w zwiazku z dynamicznym rozwojem... Ha ha! Jak sie okazuje jest to praca na zlecenie, na 2 zmiany i za psie pieniadze! Dynamiczny rozwoj! Pfhaa!! :-)

kadrowa

kierowcy trzeba zamontowac lokalizator gps bo dorabia na boku

wojciechbe

kierowca delnera to leniwa parowa jest wiecej w domu niz w pracy a kierowniczka mysli ze jest taki zaprawcowany. takie klimaty heeheh

beka

Co ty za bzdury wypisujesz? Rozwój firmy kosztem pracowników? Ile firma zarabiała cztery lata temu a ile w tej chwili? Hahahaha jesteś nie zły

Kolega

@śmiech na sali, kimkolwiek jesteś, nie podzielam Twojej opinii. Kiedy firma robiła wspomniane przez Ciebie imprezy, to też się niektórym pracownikom nie podobało. Nie wszyscy w imprezach chcieli brać udział i pamiętam komentarze przy śniadaniu w stylu "mogliby tą kasę dać na podwyżki". Firma rozwija się i inwestuje, więc koncentruje swoje finanse na inwestycjach, chyba logiczne? Jak chcesz się zabawić, to możemy po robocie iść razem w miasto ;)

Kolega

śmiech na sali

Sory, jeśli uważacie że atmosfera jest zajebista muszę chyba zmienić pracę. Zajebiści to są ludzie z produkcji, oczywiście nie wszyscy. Jaka jest atmosfera w firmie? Według mnie spada gwałtownie w dół. Pan Prezes opowiada jak firma bardzo się rozwija i jak zwiększa dochody. Pytanie tylko dlaczego kosztem pracowników najniższego szczebla. Nie ma już dnia dziecka itp. (a my pracownicy i nasze dzieciaki byliśmy bardzo zadowoleni z takich imprez), o imprezie integracyjnej już nie wspomnę bo to jest wydatek na którą firmę już chyba nie stać. W okresie czterech lat jakie tu pracuję, 3/4 załogi jest nowe. Z wigilij raczej też będzie trzeba zrezygnować przy takiej inwestycji jaką planuje firma. No i na koniec wspomnę o kolesiu który patrzy na dłonie i zastanawia się jak przyśpieszyć naszą pracę. Kolego,Kołchoz to sobie zrób w innej firmie najlepiej w swojej (zobaczysz jak będą Ciebie szanować), tu pracują ludzie a nie szmaty czy jak ty tam uważasz.

Fred

Nikt nie krzyczy, nie ma dzikiej bieganiny, całkiem dobra organizacja i to przekłada się na przyzwoitą atmosferę. Ale w pracy trzeba się starać i ciągle móżdżyć i uczyć, jeśli ktoś ma z tym problem, to raczej nie zabawi tam długo.

Logan

Ja też widziałem ogłoszenia na Kontrolera Jakości. Jak atmosfera w tym dziale, jak kierownik. |Trudno dostać tę pracę? Dlaczego szukają nowych? Zarobki- na jakie można liczyć. Dajcie ludzie z Dellnera odpowiedz bo rekrutacja trwa. Pozdr.

pracuś

O Soak, to chyba nowa goworkowa ksywa kadrowej. Piękny wpis. To ja prze pani przyjdę po te premię, ok? A tak po prawdzie, premie to co najwyżej z nadgodzin, jak zakupy położą plan sprzedaży, albo sprzedaż nie dowartościuje nowego zamówienia, bo te obiecane, nie dość że podcinane nowymi wymogami , to jeszcze płacone coraz później, do 5, do 10, 15, 20...

Szymon

witam, mm w piatek rozmowe do zaopatrzenia jako specjalista - czy coś o samym dziale, specyfice pracy i zarobkach możecie powiedzieć

nan

Ostatnimi czasy to raczej zamiast poszukiwać to się pozbywali. Pewnie za małe zyski robią, albo za mało zmówień, albo sami nie wiedzą co hehehe.

Pokolenie Y

Panie Piotrze https://pl.wikipedia.org/wiki/Generacja_Y Zachęcam do powrotu w Swiat rzeczywisty oparty na faktach a nie fantastyce

Pokolenie Y

A jednak nie zrozumiałeś przekazu bo jak byś był oczytany , i w miarę wykształcony to byś nie zaczynał zdania od ee , ponadto poszerzając swoją opinię pokolenie Y zaczyna się od 81 roku , gdzie 60% firmy jest właśnie w tych rocznikach , a następne pokolenie które będzie wchodziło na rynek pracy , to dzieciaki po dopalaczach i innych ogólnie dostępnych badziew , z firmy pozbyliśmy się natomiast roczników poukładanych jeszcze , po szkołach które wtedy w swoich programach miały coś do nauczania jak praktyki i inne formy nauki , z tych roczników była jeszcze obowiązkowa służba wojskowa , teraz do pracy zaczną przychodzić ludzie o których nawet nie warto mówić

Ford

Panie Piotrze wiem ze jest Pan bardzo mądrym i inteligentnym czlowiekiem nie mam w zwyczaju komentowania swoich wypowiedzi kodeks zobowiązuje ataków personalnych przeczytalem dziś wszystkie posty poświęciłem na to dużo czasu i postanowiłem złamać regółę gry jestem szeregowym pracownikiem organizacji i jedynie co mogę przytoczyć inną wypowiedź Nie zatrudnia się ludzi mądrych po to żeby im narzucać wlasne zdanie ale po to żeby ich słuchać bo od ich zdania zależy przyszłość firmy jednym słowem tak się dzieje jak słucha się jednej osoby zamiast ....

panda23gdy

Ja jak zatrudnałem sięw tej firmie. Nie wiedzialem ze będ€ pracował w Tczewie

zmiana

Kiedyś pracowałem w firmie gdzie dział sprzedaży szukał klienta i zawsze było coś do robienia na produkcji, a nie jak tutaj siedzią na d..ie i ojej jacy my jesteśmy biedni bo klient nie chce przyjść do nas.Zmienić ten cały dział na nowych bardziej kreatywnych i lojalnych pracowników.Może firma jeszcze stanie na nogi Panie P.P

Proboszcz

Święta prawda, masz rację, cała wina zawsze spoczywa na barkach CEO. A Ty nie poprzestawaj na oczekiwaniu działań, tylko odważ się pomóc nam w tych działaniach! Od twojego ględzenia na forum zamówień nie przybędzie.

ASSGN
@Proboszcz

Proboszczu - kimkolwiek jesteś wychodzi na to że cała rzesza zatrudnionych specjalistów nie ma żadnego planu ani pomysłu na aktualna sytuację. I gdzie teraz jest ta wizja i misja samodoskonalącej sie organizacji? Czy samodoskonalenie ma polegać na tym że pracownicy szeregowi maja za marne grosze wyręczać białe kołnierze? Niedoczekanie Wasze!!! Sami potworzyliście procedury, procesy, zasady, systemy, wizje, misje i tak dalej, to więc teraz kombinujcie. Ja będąc wewnątrz tego systemu mam do wykonania narzucone mi zadania i je realizuję z powodzeniem. Jeśli każdy by tak do tego podchodził Proboszczu to nie byłoby problemu. Jednak czuje że zatrudniono osoby którym brak kompetencji, a te które miały kompetencje zostały zwolnione. Piotrek - szykuj kolejna listę do zwolnienia i sam się intensywniej rozglądaj bo na takich stanowiskach jak Twoje trudniej znaleźć pracę. Spawacze, operatorzy CNC, monterzy nie beda mieli problemów.

• Jak się pracuje w Dellner Components (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Components (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Components (Firma zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dellner Components (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Dellner Components (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dellner Components (Firma zamknięta)