Opinie o Dellner Components (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dellner Components (Firma zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dellner Components (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Components (Firma zamknięta) w Gdynia

Art2733

Ile na poczatek zarobi operator cnc? I czy jest mozliwosc przyuczenia? Prosze o odp

Art27

Hanna

@Iza, jesteś pracownikiem Dellner Components? Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń z powyższą firmą. Co więcej napiszesz o pozytywach pracy w tym miejscu?

Iza

Dellner Components to profesjonalna i dobra firma.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
NICK

A jak jest w księgowości? Jaka atmosfera i zarobki?

NICK

A jak jest w księgowości? Jaka atmosfera i zarobki?

Luiza

Co dzieje się w firmie? Może jakieś zmiany wprowadzają? Ludzie piszą tylko swoje żale ale nie chcą wspomnieć coś dobrego.

Stefcio

Najlepiej tylko narzekać, a może trzeba się zastanowić czy dobrze pracowałem? Dellner Components nie będzie trzymać w firmie osób które nie przejawiają chęci do pracy. Jak komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić tym bardziej, że nie ma nowych ofert.

PolNick
@Stefcio

Są oferty ale do sąsiadów obok. I zamiast 2 tysięcy na rękę za odpowiedzialną pracę, masz prawie 3 na dzień dobry. Inna sprawa, że zmianą systemu bonusowego, firma odbiła sobie z nawiązką tegoroczne podwyżki. Jak szeregowy pracownik dostawał powyżej 140 złotych, to teraz nawet tej końcówki nie ma. Łoją ludzi jak się tylko da.

Hanna

@Cukier a może podzielisz się z nami swoimi doświadczenia pracy w tej firmie? Jesteś zatrudniony w Dellner Components?

Cukier

orka na ugorze

Hanna

Chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie Dellner Components? Zapraszam na stronę internetową firmy - http://dellner-components.com/pl/oferta :)

Cukier
@Hanna

Zamiast tego udostępnij wyniki badań satysfakcji pracowników, będzie to bardziej wartościowy materiał dla zainteresowanych pracą tutaj.

Hanna

@Nick, bardzo miło słyszeć takie opinie! Rozumiem, że jesteś zadowolonym pracownikiem, który lubi swoją pracę? :)

Hanna

Hej! Co sądzicie o Dellner Components? Jesteście zadowoleni z pracy? ;)

@Hanna

Tak, jest kawa, herbata i cukier za darmo, owoce w sezonie zimowym. Catering dowozi kanapki. Czysto, ciepło, płacą na czas, niedaleko przystanek komunikacji miejskiej. Wspaniała, rodzinna atmosfera. Polecam.

PiS

A jest u was duszpasterz?

@PiS

Nie ma. Ale jeśli poczujesz konieczność, to można zgłosić taki pomysł w ramach Programu Pomysłów Pracowniczych.

Celownik

Myślę, że Dellner to świetna firma trzymająca pracowników pod kontrolą. Pewne standardy muszą być utrzymywane bo w przeciwnym razie będzie się źle działo. Ja tu pracuje i widzę jak niektórzy udają ciężko zapracowanych a inni muszą wykonywać za nich pracę!!

15min

Nie wiele jest firm tak bardzo dbających o pracownika. Np nie trzeba się spieszyć z jedzeniem kanapek, mamy na to calutkie pół godziny :) A wiadomo, pośpiech w jedzeniu może powodować wrzody żołądka.

30 min
@15min

Zapomniałeś/aś dodać ze aby tak o nas zadbali to trzeba przyjść 15min wcześniej lub wyjść 15 min później z pracy.

Oczekujący

Czy Dellner prowadzi obecnie rekrutację? Nie ma żadnych ofert a wiem, że warto tu pracować i już zacząłem robić rozeznanie ale nic nie ma. Może macie jakieś namiary? Jakich specjalistów najbardziej potrzebują? Kiedy mogą prowadzić nową rekrutację? Proszę o info.

Zeus

A co z moim 5800?:(

Brutus

Prezes myśli oczy jaki to rozwój ma być a tu nagle klops i sprzedają zakład i nawet nie wiadomo dokąd przenoszą nie pozdrawiam

Szydera

5800!

El Don

Ponoć inwestują w rozbudowę, więc pewnie będą nowe oferty, ale tam trzeba się zgłosić samemu, bo firma dobra i oblegana przez kandydatów

back

Zadaj takie pytanie bezpośrednio do kadr. Tutaj nie uzyskasz odpowiedzi.

• Jak się pracuje w Dellner Components (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Components (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Components (Firma zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dellner Components (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Dellner Components (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dellner Components (Firma zamknięta)