GLOBAL INCOME s.c.

Gdynia

GLOBAL INCOME s.c.

Opinie o GLOBAL INCOME s.c.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdynia.

Mlody

Witam jeździłem 1miesiac dostałem za 4tyg 2600zł 2tyg wolne 20gr od km u Tomka Stokowiec jezdzilem A nauczyciele 22letni chłopak Cię uczy i ty pracujesz na niego bo oni się chwalą że zarabia po 10tys jak dostaje ucznia.. A po 2miesiacach powiedzą jedz na 3miesiac bo słabo se radzisz.. złodziejkska firma !!

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Global Income. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Zainteresowana

Konkurencja pomyliła firmy!!!!!!!

errata

Z tego co wiem Global Income nie jest firmą transportową, nie zatrudnia spedytorek ani kierowców, komentarze dotyczące tych stanowisk dotyczą innego Globala.

PP - ja przynajmniej tam pracowałem

Właśnie po 4 tygodniach skończyłem pracę i to nie dlatego że musiałem, tylko dostałem inną o którą starałem się wcześniej. Nie rozumiem tej żółci - w mojej ocenie firma jest w porządku, bo nie obiecuje nie wiadomo czego. Fakt jest taki, że w GI trzeba pracować a nie tylko przyjść do pracy. Ja wyniosłem z tego świadomość jak się prowadzi własny biznes, jak trzeba uważać na to co się robi i jakie to ma skutki dla "mojej" firmy. Warto. No i teraz - pracowałem na słuchawce, musiałem nauczyć się kilku ważnych danych, musiałem z uwagą obsługiwać zamówienia i musiałem pamiętać po co tam jestem czyli zarabiać (nie ma czasu na smartphony, więc miłośnicy pisania na FB i jednoczesnej obsługi klientów mogą sobie od razu odpuścić). Popatrzcie na to tak - tu klient dzwoni do ciebie i pyta o coś a nie trzeba go szukać, przekonywać, wysłuchiwać ... A na koniec - jeżeli przyjdzie mi szukać ponownie roboty, wrócę.

Chłopki roztropki
@PP - ja przynajmniej tam pracowałem 31.03.2017 18:41

Ja też...brak słów...nikt nie toczy żółci dlatego, że trzeba pracować, tylko dlatego że się właśnie ciężko pracowało a po sezonie dostawało wypowiedzenie. 4 tygodnie pracy ? to jeszcze nie posmakowałeś dobrodziejstw, pierwszą pensję dostałeś i jeszcze nie ma sezonu.

Chłopki roztropki

Znowu szukają jelenia na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Jeśli poszukujecie stałej pracy to stanowczo odradzam, zatrudnią Cię na sezon a później 'do widzenia'. W sezonie jest b. dużo pracy , trzeba dać ludziom urlopy. Uczciwy pracodawca powinien jasno napisać w ogłoszeniu 'praca na sezon', ale wtedy wie, że odzew będzie marny a szanse na dobrego sprzedawce znikome...tyle lat i nadal nie zmienili sposobu działania...

sdcf

hm no cóz ja to pamiętam że była tutaj kiedyś oferta na stanowisko specjalisty do spraw obsługi zamówień internetowych z językiem niemieckim a nie wiecie właśnie na jakim poziomie mniej więcej tutaj w firmie należy znać języki obce ? z góry dziękuje

Smart

Moja poprzednia opinia nie dodała się. Nie mam pojęcia dlaczego. Nie polecam pracy w tej firmie;) mimo iż nie pracuje tam juz długi czas, to nadal ściagają mnie koszmary:). Tylko popsujecie sobie nerwy, nie polecam:)

nie wazne!

Sorry chodzilo mi o Global ale transportowke!

nie wazne!

jezeli w to wierzysz to idz, a sie przekonasz! hehe

Nie wazne!

Witam. Skoro sie tutaj wszyscy wypowiadaja na temat owej firmy, to chce wtracic takze swoje "trzy grosze", a mianowicie chce powiedziec ze firma ta jest nieuczciwa oraz nie dotrzymuje danego i obiecanego slowa. Ze wszystkim patrza na siebie a nie na kierowcow, ktorym takze nalezy sie szacunek i wypracowany urlop, pasuje do nich nawet przyslowie " zabierac owszem ale dawac to ni cholery". Do tej firmy powinni zatrudniac sie wlasciewie, teraz przybywszych - imigrantow, bo im taki sam szacunek sie nalezy jak tej firmie! Z reszta brak slow na ta firme. Chlopy macie rodziny i dzieci?? - to nigdy w zyciu nie idzcie do tej firmy ani za biurko ani za kierowce!! Bo bedziecie zalowac i nigdy nie zjedziecie na planowany i uteskniony urlop w terminie!!

zorro

Firma się rozwija, bo szuka pracowników i to na różne stanowiska. Na wykształcenie mocno nie patrzą bo bardziej zależy im na tym co jest u kandydata w głowie i jaki ma potencjał. Ja z punktu widzenia osoby tam pracującej - polecam wysłać CV, przyjść na rozmowę i się samemu przekonać :)

Byłem tam...

W tej firmie większość starych pracowników to 'kable' z nielicznymi wyjątkami (szwagierka jest akurat super w porządku dziewczyną) tak długo pracują dlatego ,że kablują...a kierownik tylko swoich chroni. Nie liczą się wyniki pracy , tylko lubię albo nie lubię. Jak nie lubię to po sezonie WYNOCHA ! Taka jest praca w GI

niezadowolony

Cześć. Praca w tej firmie w sezonie to straszny zapierdziel. Płaca taka sobie i co najbardziej mnie zraziło to brak docenienia przez pracodawcę. Wytykane są tylko błędy. Rozwinąć się tam nie można. Ściemy, że będą premie i mydlenie oczu. Ekipa i atmosfera jest dobra. Kierownik stara się żeby było dobrze, ale zarząd ma to głęboko. Jeden sześć na wstępie, po próbnych 3 miesiacach jeden dziewięć. Szału nie ma. Jak chcesz się lenić to pracy tam nie znajdziesz bo jest to jeden wielki Big Brother.

Amandos

Zastanawiam się czy dobrych informacji udzielono mi w internecie - firma global income zajmuje się alkomatami -czy to jest prawda? Podobno są bezpośrednim importerem alkomatów. Co prawda ich strona internetowa nie wiele pomaga w zbadaniu samej sprawy. Podpowiedzcie czy z drugiej strony wszystko jest w porządku z funkcjonowaniem tej firmy?

kameleon

"niby naciąganiu ?" ...pisząc słowo "niby"autor poddaje w wątpliwość wiarygodność tych słów, więc...kto się tak dopytuje ...prezesi czy ich lizodup ?

zet

pracowałem,ijedno moge powiedzieć,oszusci i naciagacze,nie dotrzymali ani jednego slowa.

Dorian

Witam serdecznie!!! Kilka spostrzeżeń odnośnie komentarzy negatywnych. Moim zdaniem, niezadowolonie Wasze wynika z faktu, że nie przestrzegaliście kilku zasad. Po pierwsze - do pracy przychodzi się na czczo. Jest to jasny i oczywisty postulat, który średnio ogarnięty tester pieluch jest w stanie pojąć. Osoby, które chodzą do łazienki więcej niż 3 razy w ciągu 8 godzin - są zwalniane. Proszę najpierw zaleczyć choroby układu pokarmowego, pozniej przychodzić do pracy. Druga zasada brzmi - przerwa nie jest obowiązkowa. Podobnie jak w postualacie nr 1, i w tym przypadku nie potrzeba wiele tłumaczeń. Od siebie dodam tylko, że przerwy są bez sensu, gdyż każda przerwa w pracy trwająca więcej niż 25 sekund działa destabilizująco, demobilizująco, dzięki czemu efektywność pracownika spada. A nie o to tutaj chodzi, chodzi o to żeby... podkręcać tempo. Płynnym sposobem przeszedłem do trzeciego postulatu. Podrkęcanie tempa jest czynnikiem stricte rozowjowym i ewolucyjnym. Każdy z nas chce się rozwijać, a nie da się tego robić NIE PODKRĘCAJĄC TEMPA. Nie chcę nikogo obrażać, ale prawda jest taka - nie podkręcasz tempa, (czyt poruszasz się ruchem jednostajnym) a wszyscy w okół ciebie to robią - cofasz się. A COFAJĄC SIĘ - uwaga, uwaga - NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ DOBRZE.

xyz

Jestem pracownikiem tej firmy, i potwierdzam pracują tam ludzie po kilka lat, ale tylko dlatego, że są to osoby bardzo pracowite, zdolne i z ogromną wiedzą. Osoby które już tam nie pracują, wypisujące te brednie to leserzy, lenie i osoby pozbawione umiejętności logicznego myślenia delikatnie ujmując, na których firma w miarę szybko się poznała. Z takim podejściem i zaangażowaniem w pracę życzę Wam powodzenia w dalszych poszukiwaniach wymarzonej posady. Tak to już niestety jest moi drodzy wiecznie niezadowoleni, że w pracy trzeba pracować, a niektórzy jeszcze nie są na tyle inteligentni, żeby to zrozumieć. Gorąco pozdrawiam wszystkich wypowiadających się :)

zz

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich byłych pracowników , którzy tak "miło i pochlebnie " wypowiadają się zarówno na nasz temat jak i temat firmy w której pracujemy. Większość z Was nadawała się do obierania cebuli lub patroszenia ryb , chociaż to jest akurat trochę zbyt ambitne zadanie :)

mag

wiedziałem ze skoro dziś zakończyłeś prace to się tu wyładujesz. Przykre bo tak długo ciebie trzymali a nam na magazynie tez sie już nie chciało angażować jak się patrzyło na twoje tempo pracy. Można na magazynie wyciągnąć i trójkę ale trzeba zasuwać! A tobie życzymy spokojnej pracy jako stróż nocny w kostnicy - odpoczniesz, wyśpisz się, wszystko ogarniesz i burdelu nie będzie,powodzenia

xxx

Błagam!!! 7 lat pracują tam 2 dziewczyny szwagierka jednego z właścicieli i głupiutka blondynka, która jest tam z niewiadomych powodów, ale podejrzewam jeden "kabel". I poprzednik ma racje zobaczymy czy po sezonie też będziesz się tak dobrze tam czuła. W sezonie zarabiają hajs więc są w miarę spokojni a na wyzwiska poczekaj do końca sezonu. Dodatkowa premia pewnie za luganie nadgodzin po 10-12 h dziennie.

City

No... No... Nowa ... nieźle...piszesz to 8 maja o 10:38, czyli w godzinach pracy :) teraz wiadomo za co ta premia. Radzę Ci się tak nie podniecać, na razie jest sezon i jesteś potrzebna, a później to możesz żałować tych swoich "ochów" i "achów". Dziewczyny, które tam pracują 7 lat to podstawa sprzedaży, chyba 2 lub 3 osoby , reszta wymieniana co sezon. Jeśli satysfakcjonuje Cię wynagrodzenie to życzę dalszego pasma sukcesów w GI.

nowa

Nie narzekam! Pracuje od 2 miesięcy i jestem zszokowana negatywnymi opiniami o tej firmie. Czyżby firma się tak zmieniła, że żadne z powyższych opinii nie przenosi się na fakty w pracy? Nie słyszę wyzwisk, nie czuje się źle traktowana, ciągle się uczę nowych rzeczy. Teraz dostałam na konto dodatkowo premię. Po co tak źle pisać jak są tu osoby, które pracują po 7 lat, dziewczyny na umowach o pracę na wychowawczych czy macierzyńskich i potem wracają bez problemów. Fakt - warunki pracy czyli biuro nędzne, co jest prawdą ale ma się to zmienić. Generalnie może nie ma tam kokosów po 10 tys na miesiąc ale praca jest OK.

Salomon

OMG!...znowu szukają pracowników, tym razem ogłoszenie jest na eago...jak czytam " stabilne warunki zatrudnienia" to ogarnia mnie pusty śmiech...stabilne w tej firmie to nawet ściany nie są (czasami na magazynie z okien lecą szyby)...wszystkie komentarze są prawdziwe !!!

PL

fotele są do bani nowe a juz skrzypią za ta cenę kupić można znacznie lepsze jakościowo

A masz jakiś link do tego artykułu?? chętnie przeczytam :)

ja

W polskim truckerze nr 7/2010 str 50 i 51 jest artykuł o nich, z jego treści można wyczytać że to dusigrosze i cwaniaki. Młody kierowca wybierze pozytywniejsze komentarze i uzna że firma może się zmienić.(usunięte przez administratora) pozdrawiam sam chciałem iść do nich ale te komentarze załatwiają sprawę definitywnie.

Boski Lolo

Oczywiście, że przyciągają ...głównie intelektem he he he...a im więcej wazeliny w nich zainwestujesz,tym lepiej i dłużej się ślizgasz.

Zostaw opinię o GLOBAL INCOME s.c. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL INCOME s.c.