GLOBAL INCOME s.c.

2 Dodaj merytoryczną opinię
GLOBAL INCOME s.c.
counter
2 59 42 5 1

Opinie o GLOBAL INCOME s.c.

Ogonek Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam 4miesiace, na rozmowie dowiedziałam się wszystkiego niestety praca wyglądała już inaczej. Brak większego przeszkolenia w rozmowach telefonicznych. Ciągle zmieniający się zakres obowiązków raz miałam nie obsługiwać rozmów przychodzących innego dnia już tak bez jakiegokolwiek przeszkolenia. Ciągle zmiany raz miałam robić to potem nie następnie znowu to robić. Oczywiście umowa zlecenie na miesiąc potem na 3 miesiące i po "okresie próbnym" umowa o pracę. Okazało się ze praca jest sezonowa dowiedziałam się o tym dopiero około 2tyg przed końcem umowy. Ogólnie nie polecam straszny (usunięte przez administratora) strukturalny. Niby nie trzeba robić nadgodzin, ale w sezonie jest na to bardzo duży nacisk, jak nie zostajesz po godzinach to widać że inni pracownicy nie patrzą na ciebie już tak przychylnie. Jedyne czego nie wolno im zarzucić to płacy, wypłaty zawsze na czas i nie najgorsze pieniądze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tobenin Nowy wpis
Pracownik

Gigantyczna fluktuacja. Zatrudnianie na chwilę. Generalnie nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że zatrudniony pracownik nie ma o tym pojęcia. Najczęściej jest to okres trzech miesięcy. Szkoda prądu na tą firmę. Niczego ciekawego z tamtąd nie wyniesiesz. Wszechobecny bałagan komunikacyjny i strukturalny oraz wszechwiedzący szefowie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.
 Pytanie

Wiecie czy GLOBAL INCOME s.c. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Monika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 131 dni.
Klient
 Pytanie

Dzień dobry.Czy mają Państwo łatki naprawcze do materaca Intex samopompującego się?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś1
Lipa

Zamówiłam materac po 3 dniach wybuchł złożyłam reklamacje wszystko ładnie pięknie przyszedł nowy ja go dmucham a on dziurawy a niby nowy wyjęty z folii już nie pisałam po raz kolejny zakleilam i jest ok ale zdecydowanie nie polecam i zakupów już tam nie zrobię ;)

Pomocna?
TakNie8
Zgłoś3
Lipa to twoja wypowiedz
@Lipa

a jaki to ma związek z pracą w tym miejscu? Kobieto, to jest gowork tutaj ludzie pracy szukają a nie materac kupują ogarnij sie

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w GLOBAL INCOME s.c. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Next
Użytkownicy czekają na odpowiedź 207 dni.
 Pytanie

Szukają teraz na różne stanowiska. Warto wysłać do pracy na magazynie? Jak kierownictwo? Jak zarobki? Jak atmosfera?

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Nova
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.
 Pytanie

Aplikowałam Na stanowisko specjalista ds, obsługi klienta , oferują pracę zdalna jak się to ma do rzeczywistości ? Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku ? Polecacie czy raczej nie ?

Pomocna?
Tak17Nie2
Zgłoś7
Thomas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.
 Pytanie

Witam, czy w związku ze sprzedażą trampolin prowadzicie państwo także sprzedaż poszczególnych jej części ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś3
wer

jako klient jestem mocno zawiedziona, zam.8.04 , 21.04 dostawy brak,(usunięte przez administratora) nie wiem do tej pory co dzieje się z zmówionym i oplaconym towarem

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś2
wer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 221 dni.
 Problem

jestem bardzo zawiedziona jako klient, zam.8.04 , 21.04 dostawy brak,(usunięte przez administratora)do tej pory nie wiem gdzie towar za który zapłaciłam

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś3
Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w GLOBAL INCOME s.c.?

Pomocna?
Tak16Nie12
Zgłoś
Jan
@Pytanie

Atmosfera średnia

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GLOBAL INCOME s.c.?

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Tatata
@Pytanie

Tak

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Asia

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dotrzymują wcześniej ustalonych warunków umowy, zarówno jeżeli chodzi o zarobki,zakres pracy jak również formy umowy (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak12Nie9
Zgłoś
Jurek

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora) Szkoda mojego czasu. W firmie panuje bałagan, brak struktur. Ludzie zatrudniani są na chwilę, po grudniu zapewne firma podziękuje im za współpracę.

Pomocna?
Tak9Nie10
Zgłoś
Ulka

@ciekawska Idealnie nigdzie nie jest. W firmie trzeba jedynie sumiennie wykonywać swoją pracę i będzie ok.

Pomocna?
Tak10Nie4
Zgłoś
Nie mam nic do zarzucenia

Firma jest całkowicie w porządku. Szefostwo otwarte na kreatywne myślenie i konkretne, mające odzwierciedlenie w rzeczywistości pomysły. Pracuję w firmie ponad 2 lata, nie spotkałam się z żadnym krzywdzącym zachowaniem.

Pomocna?
Tak22Nie12
Zgłoś3
anonim

(usunięte przez administratora)

Tomasz

Skąd pochodzi informacja o tym, że od października ma ruszyć rekrutacja nowych pracowników? Mam rozumieć, że rekrutacja ma związek z falą zwolnień, która w ostatnim czasie miała miejsce? Ciekawi mnie, czy warto aplikować, będąc osobą, która szuka miejsca, gdzie może rozwinąć się zawodowo.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Baron

Rozmowa o pracę - obiecują Ci kokosy w zarobkach, a w rezultacie nie zobaczysz tej kwoty, jeżeli nie przepracujesz pełnego etatu. Nie możesz zwolnić się godziny wcześniej z pracy - będzie po premii frekwencyjnej, która wynosi 300 zł ( za miesiąc netto 2200 + premia, nieważne jakie stanowisko).(usunięte przez administratora) W sezonie - MUSISZ robić nadgodziny, nie że Cię pytają czy możesz w ogóle zostać. Także jeżeli masz jakiekolwiek plany na popołudnie, musisz z nich zrezygnować. 0,05% od sprzedaży, które Ci oferują - zapomnij, że Ci wypłacą. Musisz ich o to prosić i przypominać. Infolinia nie działa w sezonie, bo sprzedawcy po prostu wyłączają telefon. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM, to co moi poprzednicy napisali to szczera prawda. PS. Słyszałem, że aktualnie jest jeszcze gorzej. ;)

Pomocna?
Tak12Nie9
Zgłoś2
Szczerze

Witam, Jako że zbliża się kolejny sezon, firma otworzyła swoją rekrutacje na masę stanowisk. Mam nadzieję , że tym wpisem ułatwię komuś wybór. Zacznijmy od plusów: - możliwość dobrego zarobku, jeśli jest się pracowitym(dobre zarobki jak na pierwszą prace) - możliwość rozwoju i przyswojenia nowych przydatnych umiejętności - dobra załoga (mowa tu o zwykłych pracownikach) - w miarę luźna atmosfera - posiłki jeśli trzeba(głównie zimą)/ wyjazdy, spotkania organizowane przez firmę Minusy: - trzeba być naprawdę pracowitym, jeśli nie wykażesz się w pierwszych tygodniach jesteś praktycznie zwolniony lub jesteś traktowany jakbyś już do niczego się nie nadawał - nieustająca presja nawet jeśli jest luźny miesiąc(usunięte przez administratora) - nie umiejętne zarządzanie(usunięte przez administratora) z którym nie da się porozumieć (ty nigdy nie masz racji, (usunięte przez administratora) Jeśli potrafisz wytrzymać masę stresu, jesteś pracowity i angażujesz się trochę w to co robisz(masz dystans do siebie i do innych, nawet jak inni biegają i krzyczą na wszystkich i wszystko), ta praca może być dla ciebie, ALE jeśli nie jesteś wstanie pracować dla kogoś kto ci NIGDY nie zaufa i będzie wyzywał cię od złodziei (2 do 3 razy w roku) to może się jeszcze zastanów.

Pomocna?
Tak10Nie4
Zgłoś3

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBAL INCOME s.c. - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

GLOBAL INCOME s.c.