Invest Komfort S.A.

Gdynia

Opinie o Invest Komfort S.A.

Terry

Pracowałam w Invest Komfort przez dwa lata. Nie narzekam, choć wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej. Nigdzie nie jest idealnie :) IK to dobry pracodawca, odeszłam bo zmieniłam branżę.

Julian

Nie mam większych zastrzeżeń do Invest Komfort. Osiedle eleganckie, z klimatem, usterek nie zauważyłem :) Jest ok!

Ohh nie

Podniesione Ceny na 1.250.000 ??? To jest 18.000tys - 23000tys.pln za 1 m2... i bez okna w kiblu

Mariusz

Przeczytałem opinie o IK w różnych serwisach i miałem mieszane uczucia :/ Ale po kupnie mieszkania okazało się, że wszystko na szczęście jest ok. Mieszka się super, była mała usterka, ale zgłosiłem i szybko ogarnęli sprawę. Polecam :)

Paula

Atmosfera w pracy dobra, zarobki też ok. Jest bardzo dużo pracy, więc o plotkach przy kawie nie ma co marzyć, ale jak dla mnie to zaleta. Pracowałabym tam nadal gdyby nie to, że wyjechałam do Lublina do męża :) Pracodawca zdecydowanie godny polecenia.

Ania

Oceniam pracę biurową Praca w tej firmie może być trampoliną do kariery w innej- tutaj ciężko coś osiągnąć, zamiast wewnętrznych rekrutacji robią zewnętrzne. Praca nie jest szczególnie absorbująca Płaca- średnio, ale za to warunki w pracy bardzo dobre, fajni ludzie Warto się zatrudnić by móc ocenić samemu. Zatrudnienie stabilne, z dodatkowych benefitów tylko pakiet medyczny, imprezy integracyjne i premie roczne

MOSKAU INKASSO

Jak nie chcecie przeplacac to omijac ta firme.O Kulturze obslugi Klienta nie wspomne Bo jej po prostu nie ma.

Mieszkaniec Gdyni

Ceny od 15.000 tys.pln/m2. Powazne usterki i mnostwo wad, Karygodne umowy i zawyzone metraze.Nie,dziekuje!

Ben

Wiele osób nie zdaje sobie z tegos sprawy podpisując umowę z deweloperem Invest Komfort sporo wad,usterek i cwaniactwo

Jaroslaw z Gdanska

Powazne problemy w mieszkaniach Invest Komfort. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony dewelopera.Wady pozostaja nienaprawione.Mam nadzieje, ze ktos przez ten komentarz sie tym zajmie..!

Didi

Nie polecam zakupu mieszkania w Invest Komforcie. Developer nieuczciwy, pazerny na kase. Po zapłaceniu traktuje klienta jakby go nie było. Z daleka od tej firmy.

Ksiegowa

Księgowa
@Ksiegowa 13.12.2016 15:27
Odradzam pracy w księgowości IK. Ciagle szukają do księgowości ponieważ jest mobbing , atmosfera okropna... nie polecam.......

Czy oni maja własny dział księgowy ? Czy tylko dział administracyjny, który przygotowuje dokumenty dla firmy ksiegowej zewnętrznej ?

Ksiegowa
@Księgowa 19.06.2017 12:34

Maja własny dział ksiegow

MAREK z OSIEDLA NOWE ORLOWO

STRASZNE PROBLEMY-PELNO WAD i USTEREK w INVEST KOMFORT-NOWE ORLOWO

Agnieszka co dawno juz tutaj nie mieszka

STRASZNE PROBLEMY-PELNO WAD i USTEREK w INVEST KOMFORT-TYLKO PRZEZ SAD

mrs

czy ktoś jest w stanie powiedzieć ile może zarobić tam pracownik biurowy lub na budowie - z niedużym doświadczeniem w praktyce, po studiach mgr inż, który obecnie pracuje u innego dewelopera?

Kefas

Nie polecam - nierzetelna firma, brak kultury i szacunku, nie udzielili odpowiedzi w sprawie rekrutacji.

Perleka

UWAGA:Nie za bardzo ten komfort u invest nie polecam... Za duzo problemow w Invest Komfort.

Inspektor branży elektrycznej przede wszystkim musi być osoba z usposobieniem działacza, tzn. dużo załatwiać, być samodzielnym, a nie liczyc że ktoś inny to zrobi. Przede wszystkim musi załatwiac sprawy z Energa, z projetkantami, odbiory wykonanych robót sa na 2-gim miejscu. Takze jak ktoś szuka "ciepłej" posadki w analizowaniu projektów elektrycznych i dokonywani odbiorów to niech lepiej sobie daruje, tu trzeba dac "coś"od siebie, tzw. wartośc dodaną. Ostatnio wielu się przewija przez firmę i widać że nie do końca czuja o co tu chodzi...

Edek

Jaki to Invest i w jaki Komfort z tymi wieloma zlymi opiniami.

Karol

jest ciezka i niewdzieczna praca. W przypadku grzyba i plesni trzeba dojsc do zrzodla a nie tylko osuszac.

Stasiu 38

- slabo i drogo - ciemne klitki - slaby widok na sasiada obok w mieszkaniu - kiepska lokalizacja pomiedzy starymi kamienicami - brak miejsc parkingowych pod budynkiem - bardzo duze oplaty - czynsze wyzsze niz na osiedlach - dwa pokoje od 1.500 pln czynsz Zrezygnowalismy z zakupu mieszkania, bo kazda inwestycje nadzrouje inna spolka a nie Invest komfort.Boimy sie co bedzie w przyszlosci w razie problemow w budynku lub mieszkaniu. Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. Siedziba: Hryniewickiego 6C/47, 81-340 Gdynia Tel. 058 620 88 00, faks 058 620 88 00 w. 13 e-mail: info@investkomfort.pl Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS:0000504383 NIP: 586-10-44-906 REGON: 190903252 SPÓŁKI CELOWE: Invest Komfort Trójmiasto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000524293 NIP: 586-22-92-167 REGON: 222164238 Komandorskie Wzgórze Spółka Akcyjna Sp.K. Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000527647 NIP: 586-22-12-429 REGON: 220575894 Brabank Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000514577 NIP: 586-22-90-694 REGON: 222109950 Krasickiego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Siedziba: Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/47 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000523762 NIP: 586-22-92-440 REGON: 222169046

Robert k.

egzekwowanie rękojmi przy niesolidnym deweloperze Invest komfort to droga przez mękę. Mieszkam na "Osiedlu Nadmorski Dwor" w Gdansku od 2013 r. i jestem członkiem zarządu Wspólnoty. Nieruchomość była realizowana w etapach, deweloper IK oczywiście opóźniał się w przekazywaniu mieszkań w obu etapach i rozpoczął przekazywanie lokali w każdym etapie przed formalnym uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Do dziś wielu właścicieli mieszkań nie może wyegzekwować usunięcia usterek, a ostatnio po upływie 3 lat niektórzy otrzymali informację, że okres rękojmi już minął. W nieruchomości wspólnej komisyjnie stwierdziliśmy prawie po 100 usterek w każdym etapie, czego tylko cześć została usunięta. Będziemy musieli wystąpić do sądu z tzw. zawezwaniem do ugody, by przeciwdziałać biegowi przedawnienia. Deweloper Invest Komfort nie płaci od początku zaliczek czynszowych i uwikłał wspólnotę w kosztowne procesy sądowe. Zaskarżył uchwałę budżetową na 2013 r. i w dwóch instancjach przegrał, ale mimo to nadal nie płaci zaliczek. Po podpisaniu aktów przeniesienia własności w II etapie z klauzulą wygaśnięcia wzajemnych roszczeń, deweloper wystawił bezzasadne faktury na właścicieli lokali i po odmowie zapłaty wytoczył kilkanaście procesów, z których już 3 przegrał. Obecnie ten deweloper Invest Komfort realizuje kolejną inwestycję obok jak również na innych lokalizacjach jak w Gdyni i Sopocie czy dalej w Gdańsku. Współczuję ew. nabywcom lokali w tej inwestycji, też realizowanej w etapach, tym bardziej, że sądy krytycznie wypowiedziały się do takiej formy realizacji inwestycji.

ona
@Robert k. 15.02.2016 16:34

czy okres rękojmi nie trwa przypadkiem 5 lat? ile czasu trwa gwarancja świadczona przez tego dewelopera (to co innego niż rękojmia)

Rowniez byly pracownik firmy Invest Komfort

Kiepska umowa i zaleganie z wyplata. Obiecuja gruszki na wierzbie po okresie probnym. Czlowiek sie tylko napracuje za darmo i traci czas dla firmy,ktora podobno nie ma pieniedzy.Bardzo zle dwosiawdczenia z tym pracodwaca.W biurze tylko amatorzy siedza co boja sie sami o swoje tylki.

magda

nie.polecam.sprzatania.w.invest.komfort... robota.bardzo.ciezka (usunięte przez administratora)

ja

Więc jak tam jest?

ja

Więc jak jest z pracą w tej firmie?

ubika

bzdura

aaaaa

Postaram się obiektywnie. Stosunkowo dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo, nie miewa się dylematów, bo i tak nie podejmuje się samodzielnie żadnej decyzji, robi się to, co każą przełożeni. Zwalnia to człowieka z myślenia, co na dłuższą metę może mieć negatywne konsekwencje... Plusy: płacą w terminie. Minusy: rzadko zatrudniają na umowę o pracę, a więc ponosi się pełne ryzyko, jak ma się raka, zajdzie w ciążę czy umrze ktoś bliski - nikogo, ale absolutnie nikogo z przełożonych to nie obejdzie. Generalnie nie szanują ludzi - traktowanie z góry na porządku dziennym, jak szef ma gorszy dzień, to bez skrępowania się na pracowniku/współpracowniku wyżyje. I to też nikogo nie obchodzi. Zasadniczo zarząd dba o to, by zatrudniać na stanowiskach kierowniczych osoby o niskich kompetencjach, które o zarządzaniu zasobami ludzkimi wiedzą tyle co nic.

ktos

Nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów na prace w tej 'firmie'.

pracownik IK
@ktos 25.01.2010 13:53
Nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów na prace w tej 'firmie'.

Popieram w 100%. Porażka na całej linii !!!!!!!

Zostaw opinię o Invest Komfort S.A. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Komfort S.A.