Tempo Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Tempo Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tempo Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o.

hm

@woteber o jakim stanowisku ty mówisz? Widzę do nich tylko ofertę na samodzielną księgową, gdzie jest zapewniona umowa o pracę, więc nie ma własnej dzialalności...

Jadzia

W Tempo rzadko szukają pracownikow, świadczy to tylko o tym, ze kadra jest dobra i wieloletnie posiada doświadczenie. Zresztą obsługując takie budynki jak Sea Tower,Transatlantyk czy Altus -co tu dużo mowić...

admin

Czy Twoim zdaniem firma Tempo Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Tempo Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tempo Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o.