Opinie o Am Logistics Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Am Logistics Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Am Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Logistics Sp. z o.o. w Gdynia

Rafał włocławek

Witam co ja czytam pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i szczerze odradzam pieniądze nigdy się nie zgadzały naburmuszone spedytorki same..... jak cie zwalniają to ściągają cię do bazy w Gdyni wywalała z auta rzeczy i martw się jak do domu wrócić. ale widzę że karma wraca tak powoli kończą się kretactwa chyba już całą Polskę przerobili i cała Ukrainę z Białorusią skoro tak piszecie ze kasy brak A słyszałem że to ich metoda na głoda położyć jedną firmę a zaraz zrobić druga A uważajcie na Krzysia z Żychlina bardzo fałszywy człowiek wbije nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie jest miły i pomocny jak robisz wszystko pod jego komendę zyzce wam AM Logistics wszystkiego najgorszego ludzie to nie (usunięte przez administratora)

Kierowca

Panowie powie mi ktoś tak szczerze czy warto do nich iść do pracy jako kierowca, czekam na konkretne odpowiedzi

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Am Logistics Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jogurt Nowy wpis

Nie polecam nikomu niestety, taka jest prawda że Jogurt Maćko czyli słynny Dominik który jest Uwaga prezesem ale niestety tylko na pieczątce jest taką parówą że brak słów, jak coś chce to dzwoni do ciebie jak oszalaly, a w drugą stronę to już tak nie wygląda, odmówisz robotę to obrażony jak dziecko 5letnie, a chłop ma ponad 40lat, kiedyś kogoś nazwał "ciotą" a w rzeczywistości sam nim jest taka jest prawda nie ma co ukrywać, prezesi też na wszystko mają wylane mają swój świat, tak że odradzam wszystkim co chcą przyjść do słynnych Wacków z Gdyni

Były Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) dzwonią do byłych pracowników żeby wrócili już wszyscy się na nich poznali ze nie mają kogo znowu wkręcać jak to u nich fajnie i ile się nie zarobi

Rafał włocławek

Ziomek Nowy wpis
@Rafał włocławek

Dokładnie, a najlepsza jest świnka peppa (Ewelina) na kierowniczkę ją haaha, pani z zadartym noskiem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Na jakie benefity można liczyć w Am Logistics Sp. z o.o.?

Co wchodzi w socjal Am Logistics Sp. z o.o.?

@Pytanie

Toaleta na piętrze vis a vis kuchni...

Były

Powiem jedno o tej firmie (usunięte przez administratora) za przysłowiową złotówkę utopii by cię w łyżce wody okradają kierowców jak się da i ile się da A jak się postawisz lub walczysz o swoje jesteś pierwszy do odstrzału, w tej firmie zostały tylko sieroty losu podpierdalacze i guly oni nawet benda pracować za plolowe stawki nie mają szacunku dla siebie i dla swojego zawodu A najlepszym spedytora jest Radek wazeliniasz z najwyższej pułki w tyłek wyłazi aż burczy jak ma nóż na gardle ale jak to się mówi karma lubi wracać i tego im życzę .

Były żychlin

Witam, potwierdzam to co pisał @Rafał włocławek. Spedytorki jak coś chcą to są miłe,ale jak kierowca potrzebuje coś to już źle. Dyspozytorzy też uważają się za pempek świata. Krzysio z zychlina fałszywy, dobrze że chociaż tego pseudo prezesa/kierownika Bartusia zwolnili. W zychlinie już chyba nikogo niema z "miejscówki" , chociaż od dłuższego czasu to była tylko z nazwy. Ogólnie niepolecam.

Szczerze

Co wy ludzie piszecie jaki rychły upadek czy jakieś auto jest w leasingu ... przecież to wszystko jest jakaś ściema co wy piszecie

Pawel

To będzie ich rychly koniec, ciekawe co będzie z tą inteligencja z kredytami u Wackow

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Am Logistics Sp. z o.o. w mieście Gdynia? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Am Logistics Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

@Administrator

Nie polecam tej firmy nikomu zmarnowany czas to nie jest AM LOGITICS tylko EKO DZIADY taki mają przydomek

Kierowca

@Kierowca

Kolego nie warto są nie uczciwi banda falszywcow nowo bogackicg

Były

Nie polecam tej firmy nikomu

Były

Kolego powiem tylko jedno traktują ludzi jak gowniarzy nic nie mówią o tym ze to jest twój ostatni dzień w pracy, tylko kręcą pod pretekstem tankowania paliwa ściągają cię na bazę A potem wkraczają wypowiedzenie po prostu gowniarstwo w naj gorszym wykonywaniu

Jogurt

Panowie UWAGA zwalniają kierowców, mają ok 40-stu zwolnić, nie ma piniożków oszczędności się pokończyly ???????????? uciekać jak najszybciej i najlepiej zabierać ze sobą co się tylko da proponuję

Pracowalem

Firma ta jest już zgłoszona odpowiednim instytucja w związku z jazda przeladownymi po nocach i zmuszaniem kierowców do zabierania ADR. bez uprawnień więc drzyjcie będzie nagonka

Brajan
Klient

3,5 stałej + dodatki jeśli przepracujesz więcej godzin lub zrobisz dużo km ???????? Na umówię najniższa Musisz (usunięte przez administratora) 70h tyg żeby powyżej 4 zarobić Nie polecam

RAFAL
@Brajan

Po kij narzekacie na forum jak wam tak źle to po co się nie zwolnicie każdy tylko pitoli jak mu źle a i tak do roboty co tydzień wyjeżdżacie przecież wiedzieliście na jakie warunki się zatrudniacie przed zatrudnieniem powiedzieli wam o stawkach itd to z kad te zdziwienie Pracuje od 4 miesięcy i powiem krótko jedna z leprzych firm żeby zdobyć doświadczenie czegoś się nauczyć popracujcie 6 miesięcy rok 2 i świat należy do was a nie użalanie się jak to mi jest źle jak mi źle składam kwity i dowidzenia jak mi się podoba to pracuje dalej pańszczyzna dawno się skończyła więc nie ma po co się użalać wystarczy się zwolnić co za dziecinada

Tadeusz
@RAFAL

Nikt się nie użala tylko opisuje jak jest faktycznie,po pewnym czasie pracy,aby szukający pracy wiedzieli czego się spodziewać,pracujesz 4 miesiące to mało jeszcze wiesz,ale odejdziesz i ty ,kwestia czasu.I chyba wszyscy którzy tu piszą są byłymi pracownikami.Normalie bym Cię podejrzewał że jesteś Bartkiem,ale on też już nie robi.

Janek

Nie polecam.W ostatnim roku niemal przy każdej wypłacie brakowało kilkaset zł.Tłumaczenie to że mało roboty choć to nie prawda. Tj główny powód zwolnień kierowców .Dodatkowo jazda na skoka i tryb out to codzienność. Słabe planowanie.Chcesz zarobić to na szwagra.Umowa od najniższej.Na chorobowym odliczają za każdy dzień.Problemy z rozliczeniami za np:parking itd. Spedycja miła jak coś potrzebuje ,w innym wypadku musi być wina kierowcy.Często przeładowany,+adr.Długie czekanie na robotę w Gdyni,jak nie weźmiesz adr to stoisz 2 dni. Inaczej mówią przy zatrudniani a inne realia.Uciekają nawet najstarsi pracownicy.np:Długi czy Paweł.Oczywiście są i plusy:wypłata 10-tego,oskubana ale jest,nowe auta.

Zły

Po co mamy dodawać w kółko swoje opinie jak admin co chwilę usuwa nieprzychylne wpisy. Hmmm... Ciekawe dlaczego?

Tonto

Witam jak się obecnie pracuje w tej firmie? Czy coś się poprawiło? Czy cały czas obiecują złote góry?

Zostaw merytoryczną opinię o Am Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Am Logistics Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gołębia 11