Dellner Components

Gdynia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 98 ocen.

Opinie o Dellner Components

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dellner Components

Hanna

@Brac, aplikowałeś w końcu do tej pracy? Jakie są Twoje wrażenia, czy było warto? Kto z pracowników Dellner Components chciałby wypowiedzieć się na temat warunków oferowanych przez firmę? Jak wygląda atmosfera w pracy, system benefitów? Czy firma daje pracownikom możliwość rozwijania swoich kwalifikacji?

Brac
@Hanna 20.03.2018 14:08

Aplikowałem, nie przyjąłem oferty, zaproponowali 3 tyś netto

NoElo
@Brac 23.03.2018 17:21

Jako kto? Pytam, bo na jednym z działów więcej niż 2200 nie dostaniesz.

W6elo

2 rok w firmie a stawka nadal jak Ukraińcy z agencji pracy na start :D polecam

anonim

(usunięte przez administratora)

powyzej 5k do zwolnienia
@Nickk 04.10.2017 18:15

za duzo zarabiali

anonymous
@powyzej 5k do zwolnienia 01.02.2018 09:26

Bajki opowiadasz jakieś.

Brac

Witam, jak obecna sytuacja na obrabiarkach CNC? Na jakie zarobki można liczyć z 3 letnim doswiadczeniem na obrabiarkach?

anonymous
@Brac 12.02.2018 07:16

3750 brutto

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Vinc
@Nr1 31.01.2018 07:51

Przeprowadzka ma się odbyć za 3 lata, więc gratuluję szybkiej reakcji :D

Renik
@Vinc 01.02.2018 23:53

Na jaką wioskę? Ktoś cos wiecej powie?

DoHR

Dlaczego zezwolono kierownikowi w2 na zmianę grafiku w systemie karo przed samymi świętami bożonarodzeniowymi? Anulował ludziom zgłoszenia urlopu i pozmieniał tak, że nawet zabrał urlop w dniach wolnych od pracy!! dodatkowo wystawił 8 godzin płatne za 11 listopada. Według kodeksu pracy " każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela, obniża wymiar czasu pracy o osiem godzin". Zaległy urlop nie został poprawnie przepisany na bieżący rok i należne nadgodziny nie będą odpowiednio rozliczone. Co to za samopas i brak kontroli?

kciN
@Ktoś 27.01.2018 21:44

Proponuję drobne usprawnienie: wystarczy, że Pani HR zadeklaruje obsługę petentów w określonych godzinach, nawet co drugi dzień, zarezerwuje swój czas wyłącznie pod to. Karteczka z taką informacją na drzwi i każdy będzie wiedział kiedy przyjść, by nie pocałować klamki lub usłyszeć "teraz jestem zajęta". Prościej już się nie da.

anonymous
@DoHR 20.01.2018 20:21

Porażka. Nic się nie zmieniło. Kombinacje jak są tak będą. Zamiast skupić się na pracy. Firma a raczej kadra kierownicza strasznie to uniemożliwia. Niezłą tworzycie tam atmosferę. Tak trzymać!

Svenson

@Blickmik, firma obniża loty? Manipulacje awansami i podwyżkami? Co to za bzdury? Na pewno jesteś pracownikiem tej firmy? Bycie młodym i niedoświadczonym to grzech? W miniony piątek rozdano nagrody za najlepsze pomysły pracownicze. Mój kolega, który wygrał w tym miesiącu skasował 2500PLN. Zrobił aplikację wspomagającą zarządzanie przyrządami do produkcji. Jest Koordynatorem na CNC. Młody, przystojny ;) hehe i do tego zdolny! Kolejne 2200PLN nagrody dla najaktywniejszego zespołu. Firma promuje kreatywność i pomysłowość. Dzięki współpracy i pomysłom Młodych i Starych produktywność w 5 lat wzrosła o 100%!! Może Tobie po prostu brak dobrych pomysłów i zżera Cię zazdrość? Pochwal się @Blickmik czego dokonałeś w ciągu ostatnich 5 latu? Z czego jesteś dumny?

noname
@Svenson 09.10.2017 08:54

Tylko może warto jeszcze dodać, że te 2500 to kwota brutto, a 2200 jest dzielona na wszystkie osoby, które wdrożyły choćby 1 pomysł w danym kwartale, także na końcu z tych 2200 dużo nie zostaje. Oczywiście zawsze coś, ale jeśli na start dostaje się tam 2000 na rękę + do tego śmieszny bonus w granicach od 0-10% podstawy i na który nie zawsze mają wpływ pracownicy produkcji to nie są to dobre realia.

Blickmik
@Svenson 09.10.2017 08:54

@Svenson jak napisałbym, z czego jestem dumny zzieleniałabyś z zazdrości. Skoro zakuło serduszko na moje słowa znaczy, że słowa o firmie są prawdą. Dla przyszłych kandydatów: wartości firmy to zespół, szacunek, działanie, radość. Czy warto pracować w miejscu, w którym wartości muszą być wypisane na ścianach, aby przełożeni o nich pamiętali?

Hanna

@Kolumbczy pracujesz w Dellner Components? Co powiesz o warunkach pracy? Czy jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Jeśli tak to dlaczego? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

Dyrektor
@Hanna 02.10.2017 14:11

Dellner Components to firma nietypowa, nie dla każdego, nie każdemu się spodoba. Dlaczego? Firma zaprasza pracowników do współdecydowania, traktuje problem jak szansę na rozwój a nie jak powód do wstydu, stawia na pracę zespołową. Brzmi banalnie? Takie podejście wymaga myślenia na każdym stanowisku, refleksji, odwagi do opiniowania i brania odpowiedzialności za swoje słowa i czyny. Wielu odbiera nagrody za 10 lat w tej firmie, ale wielu też już stąd odeszło. Nie podobało im się. Być może taka organizacja była zbyt wymagająca? Zaskakujące? Po prostu nie każdy tak lubi i w tym nie ma nic złego. Jest na rynku wiele "normalnych" firm, gdzie powiedzą Ci co i jak robić, nie pytając o Twoją opinię. Jeśli jednak chcesz zmieniać na lepsze, tworzyć wartość, krytyczne obserwacje zamieniać na pomysły usprawnień, wspierać też zespół w poszukiwaniu wyższej produktywności - to jest prawdopodobnie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zespołu!

inżynier
@Dyrektor 03.10.2017 09:35

tak!!! wlaśnie tego chce !!! tylko jest mały problem....nie moge pracowac za 2500 zl :((

Kpina.

Firma niby taka wielka, co 3 miesiące chwaląca się rekordowymi zarobkami, super innowacyjnymi pomysłami itd itp ale płacić pracownikowi po roku zatrudnienia 2100 na rękę? To jakiś żart. Chwalenie sie podwyżkami na przyszły rok w wysokości 5%? Super. Stówka więcej czy tam dwie. Szkoda tylko, że taką kwotę dostają na START pracownicy bez doświadczenia, zatrudnieni przez agencję pracy, NIE ZNAJĄCY NAWET JĘZYKA POLSKIEGO(!!!!!!!!). Zatrudniacie ludzi, którzy przez 3 miesiące uczą się tego co mają robić, potem dostają umowę z taką samą kwotą lub nieznacznie większa i wystarczy, temat zamknięty. Za rok podwyższymy mu pensje o 3% i niech sie cieszy, w końcu 2200 zł to dużo i jeszcze WCZASY POD GRUSZĄ no to w ogóle powinniśmy być zadowoleni. Panie Prezesie, nie jest Panu wstyd płacić ludziom, którzy potrzebują tygodni wdrażania w to co robią tyle samo co np. Biedronka ludziom na kasie, którzy w ciągu dnia nauczą się zawodu? Mniej niż w zwykłych sieciówkach, w których nie wymagana jest znajomość języka, żadne szkolenia ani wykształcenia? Trochę strzał w kolano słuchając jak wielkie kontrakty i zarobki osiągamy jako ta "drużyna". Wiadomo, że odpowiedzią będzie, że nie ma na to funduszy, że wszystko jest planowane, że NIE NIE NIE BO NIE. Koledzy z AS potrafią jakoś dostać na okres próbny taką samą kwotę jak my tylko nie brutto lecz netto. Panie Prezesie, niech Pan usiądzie i się zastanowi jak chce Pan stworzyć "drużynę", której płaci się nie za kasowanie produktów przesuwając ręką w jedną stronę a jednak za coś co wymaga dosyć większych umiejętności. Ale to chyba akurat w tym wypadku bez różnicy, dajmy kwotę trochę wiekszą niż minimalna i jakoś to będzie. Kupimy jabłuszka i imbirek i wszyscy będą zadowoleni :)

Sebix
@Optymista 12.12.2017 06:19

Czyli wszystkim po stówce? No i nie ważne, czy ktoś pracuje lepiej czy gorzej?... Zatem nie ma co się starać być lepszym.

zawsze wierny Darkowi
@Optymista 12.12.2017 06:19

a to ciekawe spostrzeżenie , zazwyczaj przy większych dysproporcjach na podobnych stanowiskach, Darek zwalnia tych lepiej zarabiających, a później bierze nowy samochód w leasing , żeby sobie poprawić morale. AS-y bójcie się integracji...

informator

firma niby w porządku , płaci nieżle na czas ,lecz jeśli chodzi o panujący tam klimat to niestety lipa .niepotrzebny monitoring żeby góra dowiedziała się o twoim przypadkowym błędzie . każdy dla siebie wilkiem same SB-ki

zatrudnij się w obozie
@Nick Carter 28.05.2017 10:21

Chłopie chyba żonę śledzisz non stop, ufasz jej czy przypadkiem nie zdradza cię a dzieci to non stop nagrywasz? To już podchodzi pod--- jakąś zoofilie lub inną. Pewnie tez w łazience bo wiesz można się poślizgać i krzywdę zrobić. Może trochę zaufania? Dziecko jak uczy się chodzić to się wywraca. Przysłowie mówi czego Piotruś się nie nauczy tego Piotr nie będzie umiał. a od kontroli produktów są systemy jakościowe.

Nick Carter
@zatrudnij się w obozie 18.11.2017 23:05

Monitoring w sensie kontroli a nie kamer. To bylo juz wyjasnione w tym poscie, ale moderator czuwa... A ufać pracownikom mozna tylko poprzez ich regularną kontrolę. Zaloz swoj wlasny biznes i wtedy sie wypowiadaj o zaufaniu do swoich pracownikow.

Andrij

3900 pln na rękę, darmowy internet, prywatny e-mail, szafka, prysznic, kablowka, kawa, herbata w cenie. Po okresie próbnym sam ustalasz drogę swojej kariery: maszyny, kontrola jakości, utrzymanie ruchu maszyn, montaż. Awans i rozwój dla kazdego, w rzeczy samej każdego. Dyrekcja i kierownictwo wyrozumiali, w końcu sami zaczynali w sekretariacie i na montazu. Odwaz się , złóż swoje CV. Tylko nie bądź zachłanny i nie mów że chcesz 4 tysiące. Zezloszcza się .

noname
@Andrij 12.10.2017 06:21

Andrij to najpierw piszesz, że 3900PLN na rękę, a potem że jeśli żądasz 4000PLN to mogą się zezłościć... Brak logiki w Twojej wypowiedzi.

Tobiasz

Dellner Components świetna firma z szerokim wachlarzem usług!!!

anonymous
@Tobiasz 18.10.2017 19:25

Taki szeroki, że w każdym sklepie można kupić ich wyroby i usługi. W Biedronce podobno mają mieć promocję jakąś w styczniu. Z okazji jakiegoś tysięcznego (usunięte przez administratora) czy jak to się nazywa :] ...Boziu, co za tępy ludek..

Znawca tematu
@anonymous 31.10.2017 18:15

Tobiasz to tzw "moderator forum". Osoba zatrudniona przez Go Work w celu prowokowania dyskusji. Pisze co mu ślina na język przyniesie, ale cel osiąga. Ludzi piszą i o to chodzi firmie Go Work. Im więcej ludzi piszą, im większy ruch na forum, tym więcej wpływów z reklam dla Go Work. Oto rynek medialny XXI wieku. Piszcie dalej, o to im chodzi. (będę mile zaskoczony jeśli Admin Go Work opublikuje mojego posta)

kandydat do pracy

Svenson@ produktywność firmy w 5 lat wzrosła o 100%. O ile % od tego czasu wzrosły wynagrodzenia pracowników? Ile na próbnej umowie może zarobić nowy doświadczony pracownik produkcji?

Celina

Dellner Components to fajna firma, polecam tu jest rozwój ludzki wpisany niemal w zakres.

Mateusz
@Celina 10.10.2017 16:18

Celina, możesz doprecyzować jaki rozwój konkretnie? Bardzo chciałbym tu pracować, słyszałem od kolegi, że w sumie to ok jest, ale o rozwoju nic nie wspominał, bo w zasadzie korzysta z wiedzy własnej. Mozesz przybliżyć jakiego rozwoju mogę się spodziewać będąc operatorem cnc z 10 letnim doświadczeniem?

Blickmik

Z roku na rok firma obniża swoje loty, na przestrzeni kilku lat dużo zwolnień i to takich z dnia na dzień . Zatrudniają coraz młodszych i już praktycznie nie wymagają doświadczenia. Przymierzają się do zatrudnienia pracowników z Ukrainy i relokacji firmy. Na co dzień dużo propagandy i dezinformacji. Manipulacje awansami i podwyżkami, wiele obiecanek bez pokrycia.

Hanna

@Czerwona bluza proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Dellner Components. Aktualnie firma poszukuje Pracownika produkcyjnego do piaskowania. W ofercie napisali, że wymagają znajomość rysunku technicznego, zaangażowanie i chęć do pracy. Ktoś aplikuje z was?

Ü Operator

@TOMASZ Złóż skargę do Rzecznika Praw Dziecka.

Kolumb

Dellner Components to firma z przyszłością mimo narzekań!!!!!

Hanna

@stary co powiesz o pracy w firmie Dellner Components? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Obecnie firma poszukuje Operatora maszyn CNC. Czy ktoś może aplikuje?

Hanna

@lolek czy powiesz coś na temat pracy w firmie Dellner Components? Na jakie warunki można liczyć? Czy zmieniłbyś coś w firmie? Takie informacje są pomocne dla tych co przymierzają się do złożenia cv w tej firmie.

Malizna

Dellner mógłby zrobić przerwę technologiczną np. w listopadzie i wtedy byłoby lepiej? Ludzie jeśli wiecie, że w lecie firma robi przerwę to można sobie wcześniej zaplanować!

stary
@Malizna 12.08.2017 15:40

o tak więcej wolnego ????

stary
@Malizna 12.08.2017 15:40

o tak więcej wolnego ????

Malizna

Niestety jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Ludzie cała firma ma wolne to nikt nie musi zasuwać za kolegę który jest na urlopie! Niejedna osoba wam tego zazdrości, macie to dzięki szefostwu.

Bez nicka
@Malizna 01.08.2017 22:45

To nie ma nic wspólnego z "dobrocią" szefostwa, lecz z przerwą technologiczną, konserwacją maszyn itp. Wiele firm stosuje takie sztywne terminy.

tjk

Dokładnie, urlop odgórnie ustalony, każdy już rok wcześniej może planować, firma na dwa tygodnie zamyka każdy "dział". Pracuje rok i jestem zadowolony, według mnie jedynie mogliby poprawić zarobki monterów elektrycznych :) żadne widzimisie !! Pozdrawiam :)

Bez nicka
@tjk 01.08.2017 11:32

Kłopot wtedy, gdy komuś ten z góry ustalony termin nie odpowiada. Bo jak masz jakąś komunię w rodzinie czy inną sprawę na którą trzeba poświęcić kilka dni, to już urlopu tak łatwo dać nie chcą. Poza tym panuje okropna atmosfera. Jedni jadą po innych, szydera z kazdego. Jak ktoś dostaje podwyżkę to zaczyna się typowa polaczkowa zawiść. Ale to nie wina samej firmy, lecz ludzi z którymi się pracuje.

Karol

Teraz rozumiem dlaczego nikt nie pisze na forum. Jeśli prawdą jest urlop dla całej załogi to super pomysł. To jest wypoczynek faktyczny ale firmę musi być na to stać.

Tomek

Właśnie dowiedziałem się, że cała firma jest 2 tygodnie na wakacjach i tak mają co roku w lipcu. Chcę pracować w takiej firmie !!

lolek
@Tomek 24.07.2017 13:17

a w innych firmach nie daja urlopu ? toc żadna łacha

Matriosza

Dellner Components to specjalistyczna firma i pracują tu ludzie nie z ulicy tylko fachowcy. Zarobki sa całkiem niezłe ale też różne w zależności od stanowiska. Jest dobra aura do pracy i tylko szukanie na siłę błędów nie przysparza firmie dobrych pracowników.

cnc

Ponawiam pytanie - na jakie zarobki mniej więcej może liczyć Operator CNC świeżak? Jest mozliwosc odbycia praktyk szkolnych/przyuczenia? Proszę o odpowiedź

Celna

Ja też uważam, że to dobra firma i dobrze tu pracować.

Hanna

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne opinie. @informator pisze o monitoringu, który znajduje się w Dellner Components, natomiast według @Nikt nic takiego nie ma miejsca w firmie. Jak to w końcu wygląda? Dlaczego pojawiają się tu dwie tak sprzeczne opinie?

Nick Carter
@Hanna 30.05.2017 12:26

Monitoring zrozumiano tutaj dwojako: jeden myśli o kamerze powieszonej na stanowisku a drugi (Nick Carter) o kontroli/nadzorze pracowników. Dellner Components to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze strażnikami na wieżyczkach, spokojnie Hania, widzę że strasznie dbasz o PR firmy. To jedna z lepszych firm na Pomorzu.

Nikt

Co to za bzdety? Jaki monitoring? Gdzie w Components? Pracowałem już w firmie produkcyjnej z monitoringiem, gdzie szef ścigał za wyjście na siku i sprawdzał wszystkim maile. W Components jest pod tym kontem luz, mam czas na przerwę śniadaniową, siku, czasem nawet "góra" się przysiądzie na stołówce i można spokojnie pogadać przy kawie, szkolenia i spotkania organizacyjne są zaplanowane, o co chodzi?

Hanna

@Stary jesteś pracownikiem Dellner Components? Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń. Jak oceniasz panujące warunki w firmie? Jaki dział obejmujesz? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Stary

Nuda jak w Kanadzie.

Celina

Może stok napisać co dzieje się teraz w firmie, może jakieś nowinki?

Hanna

@Art2733 zastanawiasz się nad aplikowaniem? Kto może napisać więcej na temat pracy na stanowisku operatora cnc? Czy firma zapewnia szkolenia dla swoich pracowników?

Art2733
@Hanna 18.05.2017 09:56

Tak chcialbym aplikowac, ale uprzednio chcialbym sie zorientowac jak wygladaja tam zarobki. Wiec prosze o odp, ile na start zarobi operator cnc?

Art2733

Ile na poczatek zarobi operator cnc? I czy jest mozliwosc przyuczenia? Prosze o odp

Art27

Ile na poczatek zarobi operator cnc? I czy jest mozliwosc przyuczenia? Prosze o odp

Hanna

@Iza, jesteś pracownikiem Dellner Components? Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń z powyższą firmą. Co więcej napiszesz o pozytywach pracy w tym miejscu?

Iza

Dellner Components to profesjonalna i dobra firma.

NICK

A jak jest w księgowości? Jaka atmosfera i zarobki?

NICK

A jak jest w księgowości? Jaka atmosfera i zarobki?

Luiza

Co dzieje się w firmie? Może jakieś zmiany wprowadzają? Ludzie piszą tylko swoje żale ale nie chcą wspomnieć coś dobrego.

Stefcio

Najlepiej tylko narzekać, a może trzeba się zastanowić czy dobrze pracowałem? Dellner Components nie będzie trzymać w firmie osób które nie przejawiają chęci do pracy. Jak komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić tym bardziej, że nie ma nowych ofert.

PolNick
@Stefcio 04.04.2017 19:36

Są oferty ale do sąsiadów obok. I zamiast 2 tysięcy na rękę za odpowiedzialną pracę, masz prawie 3 na dzień dobry. Inna sprawa, że zmianą systemu bonusowego, firma odbiła sobie z nawiązką tegoroczne podwyżki. Jak szeregowy pracownik dostawał powyżej 140 złotych, to teraz nawet tej końcówki nie ma. Łoją ludzi jak się tylko da.

Hanna

@Cukier a może podzielisz się z nami swoimi doświadczenia pracy w tej firmie? Jesteś zatrudniony w Dellner Components?

Cukier
@Hanna 09.03.2017 08:52

orka na ugorze

Hanna

Chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie Dellner Components? Zapraszam na stronę internetową firmy - http://dellner-components.com/pl/oferta :)

Cukier
@Hanna 06.03.2017 09:58

Zamiast tego udostępnij wyniki badań satysfakcji pracowników, będzie to bardziej wartościowy materiał dla zainteresowanych pracą tutaj.

Hanna

@Nick, bardzo miło słyszeć takie opinie! Rozumiem, że jesteś zadowolonym pracownikiem, który lubi swoją pracę? :)

Hanna

Hej! Co sądzicie o Dellner Components? Jesteście zadowoleni z pracy? ;)

PiS
@Nick 01.03.2017 06:37

A jest u was duszpasterz?

Nick
@PiS 04.03.2017 21:42

Nie ma. Ale jeśli poczujesz konieczność, to można zgłosić taki pomysł w ramach Programu Pomysłów Pracowniczych.

Celownik

Myślę, że Dellner to świetna firma trzymająca pracowników pod kontrolą. Pewne standardy muszą być utrzymywane bo w przeciwnym razie będzie się źle działo. Ja tu pracuje i widzę jak niektórzy udają ciężko zapracowanych a inni muszą wykonywać za nich pracę!!

15min

Nie wiele jest firm tak bardzo dbających o pracownika. Np nie trzeba się spieszyć z jedzeniem kanapek, mamy na to calutkie pół godziny :) A wiadomo, pośpiech w jedzeniu może powodować wrzody żołądka.

30 min
@15min 03.02.2017 10:45

Zapomniałeś/aś dodać ze aby tak o nas zadbali to trzeba przyjść 15min wcześniej lub wyjść 15 min później z pracy.

Oczekujący

Czy Dellner prowadzi obecnie rekrutację? Nie ma żadnych ofert a wiem, że warto tu pracować i już zacząłem robić rozeznanie ale nic nie ma. Może macie jakieś namiary? Jakich specjalistów najbardziej potrzebują? Kiedy mogą prowadzić nową rekrutację? Proszę o info.

Zeus

A co z moim 5800?:(

Zostaw opinię o Dellner Components - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dellner Components