Opinie o Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Inwestycyjna Hossa S.A., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. w Gdynia

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Możesz wziąć charytatywnie nadgodziny. Na Święta dają 6 butelek wina. Poza tym nie ma kompletnie nic.

Andrzej

Podobno Hossa w Gdyni buduje nowy dział marketingu i prowadzą mocną rekrutację w Trójmieście. Ktoś coś słyszał? Jakie stanowiska? Jakie warunki?

Kleopatra
@Andrzej

Tak, słyszeliśmy. Wczoraj w tramwaju wszyscy ludzie o tym mówili i nawet doszło do awantury pomiędzy starszą panią a grupą gimnazjalistów. Sprzeczka dotyczyła tego czy Coolhunter jest w wyżej w hierarchii od Content Managera i czy ich wynagrodzenie powinno być w oparciu o kontrakt menedżerski czy z tytułu praw autorskich i pokrewnych.

były pracownik
@Andrzej

Stanowczo nie polecam. Na stanowiskach dyrektorskich są ludzie bez umiejętności menagerskich. Totalny brak umiejętności zarządzania zespołem. Do tego ciągła krytyka, pretensje, poniżanie, co powoduje nieprzyjemna atmosferę i stres. Wymagają kreatywności, a nie pozwalają nawet przedstawić swoich pomysłów. Kiedy już coś stworzysz siada do tego kilku dyrektorów i każdy nagle staje się Ekspertem i robi uwagi i każe robić poprawki. Oczywiście każdy dyrektor ma inne zdanie, które jest sprzeczne z pozostałymi, czym robią z pracowników idiotów. Nic nie jest sprawnie załatwiane. Wszelkie projekty ciągną się miesiącami. Każdy z działów jest na siebie napuszczany. Panuje zarządzanie przez konflikt. Fatalnie jak na firmę z taka renomą. Nie polecam

były pracownik
@były pracownik

O wynagrodzeniach nie wspomnę. Ustalona kwota wynagrodzenia przy zatrudnieniu jest niezmienna czy pracujesz rok, dwa czy piętnaście. Nie ma szansy na podwyżkę.

Ciekawy
@były pracownik

Na kogo uwazac, jacys donosiciele? Lepiej pracowac na budowie czy w biurowcu?

Irek Nowy wpis
@były pracownik

To lokalna firma, zarządzanie w niektórych komórkach jest jak w latach 90. i przez osoby bez kompetencji, ale hałaśliwe i dużo gadające, to one powodują w tych działach ogromne rotacje, uwaga: na rozmowach nie przedstawia tego jak jest naprawdę. Potem przychodzisz i wielki szok. Szef się nie zna na swoim temacie, poprawia przecinki zamiast zarządzać, próbuje maskować kompletny brak przygotowania zajmowaniem się bzdetami, jest chaotyczny, dogadaćsię i zaplanować nie można nic, zero wprowadzenia, wszystko wg widzi mi się a nie merytiryki w danej dziedzinie, dramat. Taka radosna twórczość. Jesteś gadatliwy i nie znasz się na zarządzaniu, to się nadasz. Tak jeden wciąga drugiego, ci kompetentni uciekają, i tyle. Niestety. Ale nie wszędzie. Zarządzanie, narzędzia bardzo zacofane. Robią dobrą minę do złej gry i nie widzą jak jest poza nimi. Pewne aspekty działalności firmy są skazane na klęskę, czego nie chcą widzieć.

Całkowicie się zgadzam z poprzednimi opiniami. Mobbing i wieczne pretensje. Wszystko jest zmieniane po kilkanaście razy. Haos i bałagan. Osoby na managerskich stanowiskach nie są specjalistami w swojej dziedzinie ale nie słuchają nikogo kto na tych zagadnieniach się zna. Przed podjęciem pracy wielkie obietnice a potem jest wszystko zmieniane. Finansowo niestety także. Absolutnie nie warto podjąć współpracy z tą firmą.

Dominika
@Były pracownik

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Rozumiem, że nie polecasz pracy w tej firmie właśnie z wyżej wymienionych przez Ciebie względów. Uważam, że takie sytuacje powinno się zgłaszać odpowiednim osobom w firmie. Dlatego zastanawiam się, czy Ty lub inni pracownicy rozmawialiście z przełożonymi lub z osobami z działu HR na temat negatywnej atmosfery w miejscu pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Analityk finansowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak szefostwo w Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.? Spoko traktują ludzi?

Igor

Ten charakter pracy jest mocno stresujący, trzeba szybko działać więc możenie każdy potrafi podołać ale firma jest ok i polecam!

Adam

Ktoś, coś o dziale zakupów? Dyrektorze? Prowadzą rekrutacje właśnie...

Ewa
@Adam

Byłam na rozmowie. Przebiegła dość szybko ( ok 30 min), pan rekruter ok, niestety pomimo obietnicy, iż na pewno odpowiedź dostanę, jakakolwiek by nie była to nikt nie zadzwonił. A szkoda, bo zawsze dobrze się dowiedzieć czemu nie...

Masz doświadczenie u nich w pracy na danym stanowisku? Wiesz jak przebiega proces rekrutacji oraz czy jest dużo nadgodzin? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.