Rutkowski Development Sp.J.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Rutkowski Development Sp.J.

Pracodawca

 Aktualność
Od 10 lat tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia. 
Tym krótkim video chcielibyśmy przedstawić Wszystkim efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania. Chcemy tworzyć produkty doskonałe, dlatego na co dzień pracujemy nad ich ulepszaniem. 
Zapraszamy do obejrzenia filmu Jakość rodzi się z pasji
Marta
@Pytanie

Jako Pracownik Rutkowski Development potwierdzam, że tak. W pracy cenię sobie m.in. szczerość i otwartość w relacjach z Współpracownikami i Przełożonymi, co z kolei przekłada się m.in. na dobrą atmosferę i komunikację. Jeśli mam z czymś problem, wiem, że zawsze mogę przyjść z nim do Przełożonej i rozmawiamy dopóty, dopóki nie znajdziemy optymalnego rozwiązania. I co najważniejsze - rozwiązanie jest wdrażane w życie i funkcjonuje.

doświadczony pracownik
 Rekomendacja

Jako wieloletni, doświadczony pracownik chciałabym się w wypowiedzieć w kwestii pracy w firmie Rutkowski Development. Na samym początku chcę podkreślić- co jest bardzo WAŻNE - lubię swoją pracę, uściślając – to co robię oraz to czym się zajmuję daje mi satysfakcję. Aplikowałam do tej firmy całkowicie na inne stanowisko. Chęć robienia tego co lubię oraz otwartość przełożonych sprawiła, że zajmuje dane stanowisko. Szefostwo jest otwarte na zmiany, które dotyczą nas samych. Rozwój jest bardzo ważny w tej firmie. Dla osób, które są ambitne, mają potencjał i potrafią przekonać do tego szefów drzwi są zawsze otwarte- jednakże siła argumentów i umiejętności interpersonalne są przy tym kluczowe. Odnajdą się w tej firmie osoby, które są kreatywne, komunikatywne, zaangażowane oraz otwarte na cel i zmiany. Umiejętność pracy w zespole również jest ważna, jednakże tego można się nauczyć pracując z tak fajnymi ludźmi???? Pozytywna atmosfera, którą tworzą ludzie jest siłą napędową w tej firmie. Wiele spotkań, wyjazdów integracyjnych jest sponsorowanych przez szefostwo co jest motywujące, napędzające i potrzebne ???? Tak jak napisałam powyżej tę firmę tworzą ludzie. Nie bez znaczenia jest fakt, że szefom zależy na podnoszeniu naszych kompetencji , tudzież wysyłają pracowników na szkolenia. Szefostwo jest wymagające i konkretne co w moim mniemaniu jest budujące, przy czym jeśli masz problem- zawsze na szefów możesz liczyć. Podsumowując. Jeśli chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi w firmie, która pnie się do góry, która nie ma ograniczeń- I Ty również możesz się do tego przyczynić- aplikuj, spróbuj, nie sugeruj się opiniami z internetu, ponieważ jak to w życiu bywa - zazwyczaj ludzie niestety pamiętają i piszą o złych rzeczach, nie doceniając tych dobrych.

4
były pracownik budowlany
@doświadczony pracownik

Nie napisałeś jednak w jakim charakterze tam pracujesz? Bo z mego doświadczenia ,a przepracowałem tam 11lat jako budowlaniec , żadnych szkoleń ,podwyższenia kwalifikacji czy też wyjazdów integracyjnych nie miałem :) owszem one były ale tylko dla Kierowników i pracowników biurowych :) mimo to dobrze wspominam te lata ,chociaż żeby tam zarobić to trzeba nadgodziny brać ,bo nawet praca w ''delegacji'' tzn. dojazd do Suwałk czy Giżycka był płacony w jedną stronę :( No chyba że to teraz się zmieniło , ale z tego co wiem , to na budowie zostało 6 (usunięte przez administratora)

Janek

Rzeczywistość, często bywa zaskakująca. Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu mieszkania w Trójmieście i nawet wybrałem się tam, na targi mieszkaniowe. Po rozeznaniu różnych uwarunkowań podjąłem jednocześnie rozmowy z przedstawicielem handlowym na Giżycko firmy Rutkowski Development. Wstępne rozmowy wskazywały na kompetencje i przyjazną komunikację przedstawiciela developera z Ełku. Oczywiście taka postawa przedstawiciela firmy sprzyja jakości prowadzonych rozmów. Wiele rozmów oraz rekonesans w rejonie budowy z Specjalistą d/s sprzedaży mieszkań zmieniło moje plany. Uwzględniając poziom jakości realizowanej inwestycji i fachowość przedstawiciela firmy, tj. Pani Joanny Macewicz, która nawet w czasie urlopu potrafiła udzielić stosownych odpowiedzi, spowodowały to,że postanowiłem zakupić dwa mieszkania nie w Trójmieście a w Giżycku. Chociaż Rutkowski to marka już znana, ale nie oznacza pewności i braku wątpliwości. Można by powiedzieć, iż wykazałem się patriotyzmem lokalnym dokonując zakupu w swoim rejonie zamieszkania, ale przyczynkiem do tego był profesjonalny pracownik firmy, który potrafił przekonać do oferty swego pracodawcy i zainwestowania przeze mnie poważnej kwoty - jak na zwykłego obywatela tutejszej społeczności - na rynku lokalnym. Należy przyznać, że negocjacje nie należały do łatwych, ale warto było się trudzić i już jest OK. Odczuwam nawet pewną satysfakcję z tego zakupu, a jednocześnie gratuluję Panu Rutkowskiemu świetnego pracownika handlowego. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, potrafi wiele. Nic wartościowego łatwo nie da się osiągnąć, ale zawsze warto podejmować życiowe wyzwania. Klient musi być dobrze przygotowany do transakcji, gdyż firma będzie na pewno przygotowana. Jeżeli obie strony, nie do końca są zadowolone z wyniku końcowego tzn. że negocjacje się powiodły. Pani Joanno, dziękuję! Usatysfakcjonowany nabywca - Janek

1
Jakub
@Marek

Tak, miałem przyjemność już być w tym konkretnym mieszkaniu .

Maja

Pracę u RutkowskiDevelopment będę wspominać bardzo dobrze. Wspaniali Pracownicy z ogromną wiedzą, kompetencjami i chęcią pomocy dla nowo zatrudnionych. Bardzo pozytywna atmosfera w Firmie. Spółka oferuje możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz niezbędne narzędzia do pracy. Miejsce pracy pod względem wizualnym również jest na wysokim poziomie. Polecam zainteresowanym.

3
Edyta
Inne
@Maja

Szkoda w takim razie, że zmiana miejsca zamieszkania zmusiła Cię do zmiany tak wychwalanej pracy. Ale jako była pracownica Rutkowski Development na pewno znasz niemal każdy szczegół na temat tego pracodawcy, dlatego fajnie byłoby, jakbyś dała kilka rad osobom, które zamierzają tam aplikować. Rutkowski Development właśnie aktualnie rekrutuje i dlatego chciałabym Cię zapytać, czy od potencjalnych kandydatów wymagają dużego doświadczenia zawodowego?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dominika Nowy wpis
Kandydat

Tu trwa obecnie nabór na stanowisko Księgowa. Ktoś pracował i wie o cho chodzi w tym, że jako obowiązek firma podała wykonywanie czynności administracyjno – biurowych?? Znaczy chodzi o obowiązki wykraczające poza typowe zadania księgowe, finansowe? Chodzi tu np. o zamawianie materiałów biurowych?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, jakie są zarobki jako doradca klienta? Czy jest jakaś podstawa i prowizja od sprzedaży? Czy może ktoś mniej więcej przedstawić zarobki?

Montereo
Inne

Brak kontaktu z działem sprzedaży, nie można się doprosić oferty, brak kontaktu, bardzo zły kontakt. Jak wszystko tak działa jak sprzedaż w Ełku, to lepiej od nich nic nie kupować.

Nowy wpis

Pracodawca

@Montereo

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności, właśnie trwa sezon urlopowy, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@rutkowskidevelopment.pl - sprzedawca obecny na stanowisku odpowiada na zapytanie w ciągu 24 h. Jeśli natomiast potrzebna jest pilna odpowiedź zachęcamy do zostawienia wiadomości prywatnej z numerem telefonu na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/RutkowskiDevelopment na pewno zadzwonimy z ofertą:) Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Izabela Nowy wpis
Kandydat
@Rutkowski Development Sp.J.

Czy na temat tego sezonu urlopowego była gdzieś wcześniej udostępniana informacja? Dodatkowo zastanawiam się czemu przypada on w firmie akurat na ten bieżący okres. Specyfika działalności na to pozwala?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dzień dobry Panie Marku, nie zgadzamy się na wulgarne komentarze na naszym profilu. Cenimy sobie szacunek w komunikacji. Pozdrawiamy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rutkowski Development Sp.J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
anonim
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora)

Zuzanna

A co jest niby nie tak z tą atmosfera?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Alicja

A możesz opisać swoje doświadczenia? Domyślam się, że jesteś byłym pracownikiem?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

 Pytanie

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zgłaszane usterki staramy się na bieżąco rozwiązywać. Czy kontaktował się Pan bezpośrednio z działem usterek? Zapraszamy na https://rutkowskidevelopment.pl/kontakt/ do działu "serwis gwarancyjny". Koleżanka Agnieszka zajmie się Państwa sprawą z należytą troską. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Ktoś
Inne

Tragedia stan wykończenia

Pracodawca

 Pytanie
@Ktoś

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zgłaszane usterki staramy się na bieżąco rozwiązywać. Czy kontaktował się Pan bezpośrednio z działem usterek? Zapraszamy na https://rutkowskidevelopment.pl/kontakt/ do działu "serwis gwarancyjny". Koleżanka Agnieszka zajmie się Państwa sprawą z należytą troską. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Czesława W.
Inne

Współpracuję z Firmą Rutkowski, jest okej .... kierownik budowy w Giżycku Pan Gracjan to profesjonalista, fachowiec, oraz bardzo cierpliwy człowiek z empatią podchodzący do każdego .... szacun ....gratuluję takiego pracownika szukać ze świecą

Karol
Inne

Dlaczego teraz nie ma żadnych ofert pracy?

Pracodawca

@Karol

Panie Karolu, aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce Praca: https://rutkowskidevelopment.pl/praca/

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Rutkowski Development Sp.J. na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od aktualnych potrzeb firmy, dlatego jeśli pytanie dotyczy konkretnego stanowiska prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji. Aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce Praca: https://rutkowskidevelopment.pl/praca/

Joanna
Kandydat
 Pytanie

Czy obecnie są jakieś oferty pracy w Firmie Rutkowski Development. Dział administracyjno biurowy. I czy oferta widoczna na waszej stronie jest akutalna( specjalista do spraw administracyjno finansowych)?

Pracodawca

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Na naszej stronie internetowej, przy każdym ogłoszeniu jest numer telefonu, pod którym udzielamy wszelkich informacji odnośnie rekrutacji: 724 696 724 - prosimy o kontakt, a otrzyma Pani pełną widzę na temat poszukiwanych obecnie pracowników. Pozdrawiamy serdecznie!

Pracodawca

 Aktualność
Pomimo trudnego 2020 roku, nie daliśmy za wygraną. Doskonalenie naszej jakości zaowocowało docenieniem przez branżę deweloperską. Otrzymaliśmy aż 3 nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach:

  • Tytuł Budowlana Firma Roku 2020 r. w północno-wschodniej Polsce, nadany przez magazyn Builder. Nagroda jest potwierdzeniem osiągnięć firmy i docenieniem jej pozycji na rynku w 2020 roku, który postawił przed branżą dodatkowe, zupełnie nowe wyzwania wywołane pandemią.

  • Diamenty Forbesa 2021 r., otrzymane od biznesowo-informacyjnego miesięcznika Forbes. To najbardziej znany i ceniony ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej rozwijających się w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

  • a także Osobowość Branży dla Pana Prezesa Antoniego Rutkowskiego jako uznanie dla talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem na wymagającym i konkurencyjnym rynku.


Niezwykle nam miło!
Otrzymane tytuły są docenieniem naszej codziennej pracy i profesjonalizmu. Nie da się także ukryć, że wyróżniają nas na tle konkurencji. Czasem warto stanąć „na rzęsach” by później zobaczyć się w szeregu Najlepszych.
Agnieszka
Kandydat

Ostatnio jest tyle ogłoszeń o miejscach pracy w w/W firmie. Ogłoszenia, które powtarzają się co miesiąc. Wygląda to jakby zbieranie CV dla email aby później móc wysyłać reklamy deweloperskie.

4

Pracodawca

@Agnieszka

Pani Agnieszko, mamy dobrą wiadomość! Rośniemy w siłę i potrzebujemy więcej specjalistów do pomocy:)

Pracodawca

 Aktualność
Założyciel i współwłaściciel Rutkowski Development, Antoni Rutkowski, po raz kolejny otrzymał zaszczytny tytuł Osobowości Roku w kategorii Biznes, w powiecie ełckim.

Mieszkańcy Ełku i okolic docenili trud oraz zaangażowanie Pana Antoniego w rozwój gospodarki powiatu ełckiego. To duże wyróżnienie, szczególnie że zwycięzca został wyłoniony w wyniku niezależnego głosowania. Dziękujemy za wszystkie głosy i słowa uznania. Jesteśmy dumni, że naszemu Zespołowi przewodzi tak wyjątkowa osoba.

Pracodawca

 Aktualność
Od 10 lat tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia. 
Tym krótkim video chcielibyśmy przedstawić Wszystkim efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania. Chcemy tworzyć produkty doskonałe, dlatego na co dzień pracujemy nad ich ulepszaniem. 
Zapraszamy do obejrzenia filmu Jakość rodzi się z pasji
Pracownik RD od 2019 r.

W Rutkowski Development pracuję już od roku. Cenię sobie tę firmę z wielu względów. Zespół jest bardzo pomocny i zaangażowany, a Prezesi otwarci na pomysły pracowników. Otrzymałam niezbędne, nowe narzędzia do pracy - laptop, telefon, samochód służbowy. Firma organizuje wyjazdy integracyjne i wręcza gratyfikacje za efektywną pracę. Możliwe są szkolenia:-) Polecam!

Monik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podpisalismy umowe wstepna na mieszkanie w budujacym sie bloku w Ełku na B.Komorowskiego.Przy podpisywaniu zostalismy poinformowani iz jest mozliwosc kupna garazu , beda rowniez miejsca postojowe ogolnodostepne i zadaszone i na tym koniec .Nie powiedziano nam ze na miejsce zadaszone trzeba sie decydowac przy podpisywaniu um.wstepnej .Nie mamy rowniez mozliwosci kupna w 3 etapie budowy gdzie miejsca rowniez beda przewidziane .Zostalismy bez kluczowej informacji i bez miejsca postojowego .Chcielibysmy to zgłosic gdzies wyzej poniewaz dziewczyna z ktora podpisywalismy umowe wstepna i chcielismy porozmawiac o miejscu post.powiedziała nam iz napewno informowała nas o tym przy umowie i nie mamy o czym rozmawiac .Czy to jest profesjonalne podejscie ? Podpisana umowa na zakup mieszkania i reszta nas juz nie interesuje ?Moze ktos bedzie wiedział jak nazywa sie młoda blondynka włosy do ramion ktora zazwyczaj jest na recepcji w biurze w Ełku ? Na umowie mamy tylko jej aparafke .Moze ktos kojarzy , pomorze?Moze rowniez ma kontakt do odoby wyżej postawione niz osoby na recepcji ?

Pracodawca

@Monik

Witamy serdecznie i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Doszło do błędu komunikacyjnego, który zazwyczaj nam się nie zdarza. Wierzymy, że udało się rozwiązać ten problem. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Bartek
Inne

Powiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie i czy trudno dostać się do pracy(biuro)

Pracodawca

@Bartek

Witamy, dynamicznie się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy osób do wsparcia naszego obecnego Zespołu:-) Zapraszamy do zakładki PRACA na https://rutkowskidevelopment.pl/praca/ w celu zapoznania się z aktualną rekrutacją. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Rutkowski Development Sp.J. są szkolenia zewnętrzne?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście, że tak. Regularnie:-) Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Rutkowski Development Sp.J. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Marta
@Pytanie

Jako Pracownik Rutkowski Development potwierdzam, że tak. W pracy cenię sobie m.in. szczerość i otwartość w relacjach z Współpracownikami i Przełożonymi, co z kolei przekłada się m.in. na dobrą atmosferę i komunikację. Jeśli mam z czymś problem, wiem, że zawsze mogę przyjść z nim do Przełożonej i rozmawiamy dopóty, dopóki nie znajdziemy optymalnego rozwiązania. I co najważniejsze - rozwiązanie jest wdrażane w życie i funkcjonuje.

Łucja
Inne
@Marta

Bardzo przyjemnie czyta się właśnie takie komentarze. Super, że w Rutkowski Development, jeśli ma się z czymś problem, zawsze można przyjść z nim do Przełożonego i otrzymać konkretną pomoc. Szukają tam teraz Specjalisty ds. Ofertowania. Możesz mi powiedzieć, jaki jest mniej więcej zakres obowiązków na tym stanowisku?

Zespół Rutkowski Development
@Pytanie

Witamy, każdy problem zgłaszany przez pracownika jest rozpatrywany przez Zarząd:-) Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development

Zostaw merytoryczną opinię o Rutkowski Development Sp.J. - Ełk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Rutkowski Development Sp.J.?

    Zobacz opinie na temat firmy Rutkowski Development Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Rutkowski Development Sp.J.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rutkowski Development Sp.J.
Przejdź do nowych opinii