Rutkowski Development Sp.J.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rutkowski Development Sp.J.

Aktualność
Od 10 lat tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia.
Tym krótkim video chcielibyśmy przedstawić Wszystkim efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania. Chcemy tworzyć produkty doskonałe, dlatego na co dzień pracujemy nad ich ulepszaniem.
Zapraszamy do obejrzenia filmu Jakość rodzi się z pasji
Marta
@Pytanie

Jako Pracownik Rutkowski Development potwierdzam, że tak. W pracy cenię sobie m.in. szczerość i otwartość w relacjach z Współpracownikami i Przełożonymi, co z kolei przekłada się m.in. na dobrą atmosferę i komunikację. Jeśli mam z czymś problem, wiem, że zawsze mogę przyjść z nim do Przełożonej i rozmawiamy dopóty, dopóki nie znajdziemy optymalnego rozwiązania. I co najważniejsze - rozwiązanie jest wdrażane w życie i funkcjonuje.

doświadczony pracownik
 Rekomendacja

Jako wieloletni, doświadczony pracownik chciałabym się w wypowiedzieć w kwestii pracy w firmie Rutkowski Development. Na samym początku chcę podkreślić- co jest bardzo WAŻNE - lubię swoją pracę, uściślając – to co robię oraz to czym się zajmuję daje mi satysfakcję. Aplikowałam do tej firmy całkowicie na inne stanowisko. Chęć robienia tego co lubię oraz otwartość przełożonych sprawiła, że zajmuje dane stanowisko. Szefostwo jest otwarte na zmiany, które dotyczą nas samych. Rozwój jest bardzo ważny w tej firmie. Dla osób, które są ambitne, mają potencjał i potrafią przekonać do tego szefów drzwi są zawsze otwarte- jednakże siła argumentów i umiejętności interpersonalne są przy tym kluczowe. Odnajdą się w tej firmie osoby, które są kreatywne, komunikatywne, zaangażowane oraz otwarte na cel i zmiany. Umiejętność pracy w zespole również jest ważna, jednakże tego można się nauczyć pracując z tak fajnymi ludźmi???? Pozytywna atmosfera, którą tworzą ludzie jest siłą napędową w tej firmie. Wiele spotkań, wyjazdów integracyjnych jest sponsorowanych przez szefostwo co jest motywujące, napędzające i potrzebne ???? Tak jak napisałam powyżej tę firmę tworzą ludzie. Nie bez znaczenia jest fakt, że szefom zależy na podnoszeniu naszych kompetencji , tudzież wysyłają pracowników na szkolenia. Szefostwo jest wymagające i konkretne co w moim mniemaniu jest budujące, przy czym jeśli masz problem- zawsze na szefów możesz liczyć. Podsumowując. Jeśli chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi w firmie, która pnie się do góry, która nie ma ograniczeń- I Ty również możesz się do tego przyczynić- aplikuj, spróbuj, nie sugeruj się opiniami z internetu, ponieważ jak to w życiu bywa - zazwyczaj ludzie niestety pamiętają i piszą o złych rzeczach, nie doceniając tych dobrych.

Janek

Rzeczywistość, często bywa zaskakująca. Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu mieszkania w Trójmieście i nawet wybrałem się tam, na targi mieszkaniowe. Po rozeznaniu różnych uwarunkowań podjąłem jednocześnie rozmowy z przedstawicielem handlowym na Giżycko firmy Rutkowski Development. Wstępne rozmowy wskazywały na kompetencje i przyjazną komunikację przedstawiciela developera z Ełku. Oczywiście taka postawa przedstawiciela firmy sprzyja jakości prowadzonych rozmów. Wiele rozmów oraz rekonesans w rejonie budowy z Specjalistą d/s sprzedaży mieszkań zmieniło moje plany. Uwzględniając poziom jakości realizowanej inwestycji i fachowość przedstawiciela firmy, tj. Pani Joanny Macewicz, która nawet w czasie urlopu potrafiła udzielić stosownych odpowiedzi, spowodowały to,że postanowiłem zakupić dwa mieszkania nie w Trójmieście a w Giżycku. Chociaż Rutkowski to marka już znana, ale nie oznacza pewności i braku wątpliwości. Można by powiedzieć, iż wykazałem się patriotyzmem lokalnym dokonując zakupu w swoim rejonie zamieszkania, ale przyczynkiem do tego był profesjonalny pracownik firmy, który potrafił przekonać do oferty swego pracodawcy i zainwestowania przeze mnie poważnej kwoty - jak na zwykłego obywatela tutejszej społeczności - na rynku lokalnym. Należy przyznać, że negocjacje nie należały do łatwych, ale warto było się trudzić i już jest OK. Odczuwam nawet pewną satysfakcję z tego zakupu, a jednocześnie gratuluję Panu Rutkowskiemu świetnego pracownika handlowego. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, potrafi wiele. Nic wartościowego łatwo nie da się osiągnąć, ale zawsze warto podejmować życiowe wyzwania. Klient musi być dobrze przygotowany do transakcji, gdyż firma będzie na pewno przygotowana. Jeżeli obie strony, nie do końca są zadowolone z wyniku końcowego tzn. że negocjacje się powiodły. Pani Joanno, dziękuję! Usatysfakcjonowany nabywca - Janek

Maja

Pracę u RutkowskiDevelopment będę wspominać bardzo dobrze. Wspaniali Pracownicy z ogromną wiedzą, kompetencjami i chęcią pomocy dla nowo zatrudnionych. Bardzo pozytywna atmosfera w Firmie. Spółka oferuje możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz niezbędne narzędzia do pracy. Miejsce pracy pod względem wizualnym również jest na wysokim poziomie. Polecam zainteresowanym.

Czesława W. Nowy wpis
Klient

Współpracuję z Firmą Rutkowski, jest okej .... kierownik budowy w Giżycku Pan Gracjan to profesjonalista, fachowiec, oraz bardzo cierpliwy człowiek z empatią podchodzący do każdego .... szacun ....gratuluję takiego pracownika szukać ze świecą

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Rutkowski Development Sp.J.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Karol

Dlaczego teraz nie ma żadnych ofert pracy?

Nowy wpis

@Karol

Panie Karolu, aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce Praca: https://rutkowskidevelopment.pl/praca/

Czy jest możliwość pracy w Rutkowski Development Sp.J. na część etatu?

Nowy wpis

@Pytanie

Wszystko zależy od aktualnych potrzeb firmy, dlatego jeśli pytanie dotyczy konkretnego stanowiska prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji. Aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce Praca: https://rutkowskidevelopment.pl/praca/

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Budowy oferowane przez firmę Rutkowski Development Sp.J.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Joanna
Kandydat

Czy obecnie są jakieś oferty pracy w Firmie Rutkowski Development. Dział administracyjno biurowy. I czy oferta widoczna na waszej stronie jest akutalna( specjalista do spraw administracyjno finansowych)?

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Na naszej stronie internetowej, przy każdym ogłoszeniu jest numer telefonu, pod którym udzielamy wszelkich informacji odnośnie rekrutacji: 724 696 724 - prosimy o kontakt, a otrzyma Pani pełną widzę na temat poszukiwanych obecnie pracowników. Pozdrawiamy serdecznie!

Mariusz
Klient

Jestem posiadaczem mieszkania zakupionego od firmy pana Rutkowiego jakość wykonania tragedia brak kontów w łazience krzywo wymurowane ścianki działowe brak poziomu na sufitach ok 2 cm źle obsadzone narożniki okienne obsługa klienta kończy się po zakupie mieszkania ogólnie nie polecam

@Mariusz

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zgłaszane usterki staramy się na bieżąco rozwiązywać. Czy kontaktował się Pan bezpośrednio z działem usterek? Zapraszamy na https://rutkowskidevelopment.pl/kontakt/ do działu "serwis gwarancyjny". Koleżanka Agnieszka zajmie się Państwa sprawą z należytą troską. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Aktualność
Pomimo trudnego 2020 roku, nie daliśmy za wygraną. Doskonalenie naszej jakości zaowocowało docenieniem przez branżę deweloperską. Otrzymaliśmy aż 3 nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach:

• Tytuł Budowlana Firma Roku 2020 r. w północno-wschodniej Polsce, nadany przez magazyn Builder. Nagroda jest potwierdzeniem osiągnięć firmy i docenieniem jej pozycji na rynku w 2020 roku, który postawił przed branżą dodatkowe, zupełnie nowe wyzwania wywołane pandemią.

• Diamenty Forbesa 2021 r., otrzymane od biznesowo-informacyjnego miesięcznika Forbes. To najbardziej znany i ceniony ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej rozwijających się w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

• a także Osobowość Branży dla Pana Prezesa Antoniego Rutkowskiego jako uznanie dla talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem na wymagającym i konkurencyjnym rynku.

Niezwykle nam miło!
Otrzymane tytuły są docenieniem naszej codziennej pracy i profesjonalizmu. Nie da się także ukryć, że wyróżniają nas na tle konkurencji. Czasem warto stanąć „na rzęsach” by później zobaczyć się w szeregu Najlepszych.
Agnieszka
Kandydat

Ostatnio jest tyle ogłoszeń o miejscach pracy w w/W firmie. Ogłoszenia, które powtarzają się co miesiąc. Wygląda to jakby zbieranie CV dla email aby później móc wysyłać reklamy deweloperskie.

@Agnieszka

Pani Agnieszko, mamy dobrą wiadomość! Rośniemy w siłę i potrzebujemy więcej specjalistów do pomocy:)

Aktualność
Założyciel i współwłaściciel Rutkowski Development, Antoni Rutkowski, po raz kolejny otrzymał zaszczytny tytuł Osobowości Roku w kategorii Biznes, w powiecie ełckim.

Mieszkańcy Ełku i okolic docenili trud oraz zaangażowanie Pana Antoniego w rozwój gospodarki powiatu ełckiego. To duże wyróżnienie, szczególnie że zwycięzca został wyłoniony w wyniku niezależnego głosowania. Dziękujemy za wszystkie głosy i słowa uznania. Jesteśmy dumni, że naszemu Zespołowi przewodzi tak wyjątkowa osoba.

Aktualność
Od 10 lat tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia.
Zapraszamy do obejrzenia filmu Jakość rodzi się z pasji
Pracownik RD od 2019 r.

W Rutkowski Development pracuję już od roku. Cenię sobie tę firmę z wielu względów. Zespół jest bardzo pomocny i zaangażowany, a Prezesi otwarci na pomysły pracowników. Otrzymałam niezbędne, nowe narzędzia do pracy - laptop, telefon, samochód służbowy. Firma organizuje wyjazdy integracyjne i wręcza gratyfikacje za efektywną pracę. Możliwe są szkolenia:-) Polecam!

Aktualność
8 listopada w Hotelu Zamek Ryn świętowaliśmy uroczyście 10-te urodziny. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się przedstawiciele władz rządowych i samorządowych różnych szczebli, szanowni duchowni, partnerzy biznesowi, kontrahenci i wykonawcy, współpracownicy i pracownicy Rutkowski Development oraz przyjaciele i rodzina.

A było co świętować10 lat działalności firmy zaowocowało liczbą ponad 2500 wybudowanych mieszkań. To prawie 30 realizacji mieszkaniowych oraz komercyjnych. To sukcesy, które udało się wypracować dzięki zgranemu, profesjonalnemu i zaangażowanemu Zespołowi. Dzisiaj Rutkowski Development aktywnie buduje nieruchomości w całej Polsce, a dynamiczny rozwój i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia przyczyniły się do utworzenia kolejnych spółek - RD Capital, Rutkowski Hydraulika oraz Sobola Biel.

Galę 10-lecia poprowadziła Pani Dorota Wellman, znana ze swojej charyzmy i świetnego poczucia humoru. Na Gości czekały liczne atrakcje. Części oficjalnej przygrywała Partita, a po uroczystej kolacji Gości do tańca porwała wszechstronna artystka muzyczna Kayah, wykonując swoje najbardziej znane utwory muzyczne! W drugiej części wieczoru śpiewał Piotr Karpiozo Karpienia – laureat 4. edycji programu "Mam Talent”. Wieczór uświetniła projekcja filmu wizerunkowego, podsumowującego działalność Rutkowski Development.

"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli" – powiedział A. Schweitzer. Rodzina Rutkowskich od kilkunastu lat udziela się charytatywnie. Tego wieczoru Towarzystwu Salezjańskiemu Dom Zakonny w Ełku został wręczony datek na budowę hali sportowej w Ełku. Wierzymy, że to będzie wspaniała niespodzianka dla podopiecznych, która przyczyni się do ich rozwoju i sprawi uśmiech na niejednej buzi.

Dziękujemy wszystkich przybyłym Gościom, że chcieli uczestniczyć w tak ważnym dla nas wydarzeniu.

Sobola Biel Inwestycją Roku 2019

Z wielką dumą (i nieopisaną radością) informujemy, że decyzją Kapituły Programowej Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2019, nasza suwalska inwestycja Sobola Biel otrzymała zaszczytny tytuł „Inwestycji Roku 2019”, pokonując liczną rzeszę konkurentów.

Cytując list gratulacyjny, otrzymane "godło jest potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów na rynku budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Inwestycja realizowana jest rzetelnie z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Implementacja innowacyjnych, ale także praktycznych rozwiązań z pewnością wpłynie na komfort codziennego użytkowania.”

Aktualność
Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Polski Instytut Rozwoju Marki, otrzymując zaszczytny tytuł Rodzinna Marka Roku. Nagroda jest wyrazem uznania dla firm godnych polecenia i zaufania, oferujących produkty najwyższej jakości, stosujących nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu niezawodność.

To duży sukces, szczególnie że jesteśmy jedynym deweloperem w Polsce, który otrzymał dotychczas ten zaszczytny tytuł. Ponadto jako laureaci znaleźliśmy się w towarzystwie tak uznanych marek jak Bakalland, T-mobile Polska czy eobuwie.pl.

Duma nas rozpiera!

Aktualność
Zadebiutowaliśmy na Trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów w Amber Expo.

Co to były za emocje! Zaprezentowaliśmy Gościom targów nasze nowoczesne, wyróżniające się pośród konkurencji stoisko targowe, które organizatorzy wyróżnili, przyznając mu 1. miejsce w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA.

Zaprezentowaliśmy gdańską ofertę poszerzoną o nową inwestycję - Monsa przy ul. Czermińskiego w Gdańsku.

Aktualność
W sobotę 22 lutego 2020 roku, podczas Wielkiej Gali Biznesu organizowanej przez Polski Klaster Budowlany, wiceminister rozwoju – Robert Nowicki – wręczył rodzinnej marce Rutkowski Development, budującej nieruchomości w całej Polsce, Złotą Perłę Architektury 2019 za projekt osiedla Voda zlokalizowanego w Gdańsku.

Czujemy się zaszczyceni, że Polski Klaster Budowlany docenił wkład, jaki wnosimy w rozwój polskiej gospodarki. Codziennie doskonalimy nasze działania, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – przyznaje prezes spółki Kamil Rutkowski.

Aktualność
W ramach akcji "Wspieramy Polską Służbę Zdrowia w walce z koronawirusem" wsparliśmy finansowo szpitale i personel medyczny, walczące z epidemią. Darowizny pieniężne zostały przekazane placówkom medycznym:

• Szpital miejski w Ełku

• 1. Wojskowy Szpital w Ełku

• Uniwersytecki Szpital dziecięcy w Białymstoku

• Szpital w Ostródzie S.A.

• Szpital Wojewódzki w Suwałkach

• Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SPZOZ w Gdańsku

Cieszymy się, że wspólnie zmieniamy rzeczywistość na lepszą.

Aktualność
Odwiedźcie nas na Instagramie!

Od wczoraj nasze konto zyskało nowy, odświeżony image. Sami sprawdźcie jaki :-)

Profil znajdziecie pod nazwą "rutkowskidevelopment" lub klikając w
Monik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podpisalismy umowe wstepna na mieszkanie w budujacym sie bloku w Ełku na B.Komorowskiego.Przy podpisywaniu zostalismy poinformowani iz jest mozliwosc kupna garazu , beda rowniez miejsca postojowe ogolnodostepne i zadaszone i na tym koniec .Nie powiedziano nam ze na miejsce zadaszone trzeba sie decydowac przy podpisywaniu um.wstepnej .Nie mamy rowniez mozliwosci kupna w 3 etapie budowy gdzie miejsca rowniez beda przewidziane .Zostalismy bez kluczowej informacji i bez miejsca postojowego .Chcielibysmy to zgłosic gdzies wyzej poniewaz dziewczyna z ktora podpisywalismy umowe wstepna i chcielismy porozmawiac o miejscu post.powiedziała nam iz napewno informowała nas o tym przy umowie i nie mamy o czym rozmawiac .Czy to jest profesjonalne podejscie ? Podpisana umowa na zakup mieszkania i reszta nas juz nie interesuje ?Moze ktos bedzie wiedział jak nazywa sie młoda blondynka włosy do ramion ktora zazwyczaj jest na recepcji w biurze w Ełku ? Na umowie mamy tylko jej aparafke .Moze ktos kojarzy , pomorze?Moze rowniez ma kontakt do odoby wyżej postawione niz osoby na recepcji ?

@Monik

Witamy serdecznie i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Doszło do błędu komunikacyjnego, który zazwyczaj nam się nie zdarza. Wierzymy, że udało się rozwiązać ten problem. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Bartek

Powiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie i czy trudno dostać się do pracy(biuro)

@Bartek

Witamy, dynamicznie się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy osób do wsparcia naszego obecnego Zespołu:-) Zapraszamy do zakładki PRACA na https://rutkowskidevelopment.pl/praca/ w celu zapoznania się z aktualną rekrutacją. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Zostaw merytoryczną opinię o Rutkowski Development Sp.J. - Ełk

Rutkowski Development Sp.J.