Rutkowski Development Sp.J.

Ełk

Opinie o Rutkowski Development Sp.J.

Dominika

Szkoda, że nic nie piszecie o pracy w Rutkowski Development Sp.J. Przydałoby się to osobom, które będą aplikować do firmy na stanowisko Serwisant Techniczno – Budowlany http://www.rutkowskidevelopment.pl/dzial-praca Firma oferuje rozwój. Czy wiecie jak na takim stanowisku wygląda rozwój zawodowy? Są jakieś szkolenia?

Dominika

@zainteresowana widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy Twoja bliska osoba zdecydowała się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

BYŁY pracownik Rutkowski Developement

W danym dziale nie, ale pracowałem w tej firmie. Łagodnie mówiąc - oszuści. Wyzyskują ludzi, nie wypłacają nadgodzin, że o innych sprawach nie wspomnę., bo musiałbym wymieniać większość przepisów prawa pracy, bhp itp. które mają po prostu za nic.

zainteresowana
@BYŁY pracownik Rutkowski Developement 02.05.2017 11:33

a coś konkretniej mógłby pan napisać? bo bliska mi osoba jest zainteresowana pracą u nich.

ghh

Aaa

patagonia

Podbijam, jak się pracuje w tej firmie?

moni

czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie w p[racy jako Specjalista ds. administracyjno - prawnych? chodzi mo konkretnie o Ełk bo tam jest teraz taka rekrutacja

Zostaw opinię o Rutkowski Development Sp.J. - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rutkowski Development Sp.J.